رفتن به مطلب

تغییرات آینده کمپانی AMD در بازار سهام

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من ک امیدوارم 2باره نام ati زنده باشه و درآینده ای نه چندان دور حسابی حسابی بترکونه :x :x

لینک به دیدگاه

بابا چرا اینقد ناامیدین آخه  :unsure:

از همین الان اگه توجه کنین 970 ها موندن رو دست فروشنده ها. فعلا آینده مال amd هس خوش باشین. انشاالله که این خبرم جنبه مثبت داشته باشه به نفع amd.  :)

جدای تعصب من به amd  واقعا nvidia رم دوست دارم که نبود هر یکیشون به ضرر ملته.

لینک به دیدگاه

به بعضی ها فقط میشه گفت

Keep Calm

and

Buy

Titan Z

:D :D

در درجه بعدی هم با این حال من هنوز خوشبینم :D  {یعنی تا نگن AMD و ATI(radeon)  خداحافظی شدن هنوز زوده جشن و سرور از طرف سهام داران انویدیا ببینیم :D

{ اگه فکر میکنی چون یه دونه 290 دارم الکی فاز خوش بینی ورداشتم ، میتونی اینجوری فکر کنی چون اهمیت نمیدم :D  }

در مورد قسمت پردازنده پویتین رئیس جمهور روسیه گفته بود کم کم میخواد تو سیستم های دولتی به جای پردازنده اینتل از پردازنده IBM استفاده کنند ... این مشخص میکنه قسمت پردازنده برای دولت ها مهمه ....  و همین طور شنیده شد دولت امریکا به ای ام دی پول تا پردازنده ای برای یک ابر کامپیوتر بسازه . . . که منظور همون پردازنده Zen که شنیده شد ( فکر میکنم ( 32 هسته ای همراه با HBM2 منظور هست . . . هنوز بوی زندگی میاد از طرف پردازنده های AMD

کاری میکنین بنده خدا راجا کودوری بره یک مرتاض هندی بیاره تو شرکت کاری کنند کارت گرافیک بدون برق کار کنه :laughing:

اون بودجه وحشتناک بالا انویدیا برای بخش توصعه و تحقیق داره شرکت چیتوز هم داشت پفک با معماری مکسول  رو میکرد و چیپس هم تسلا :دی

این حرف درستی نیست چرا AMD یا Radeon ( خوشم میاد رادعون میخوننش بعضی دوستان:دی  ) نمیاد معماری جدید رو که و . . . شما تنهایی به این نتیجه رسیدین؟ :-? :-?

خبری خونده بودم ای ام دی بخش زیادی از HBM2 ها رو خریده و دست رسی VIP هم داره ، شنیدیم که معماری جدیدش هم که اماده رونمایی هست . . . گفتن ACE با بازدهی بیشتر برای DX12.0 هم دارن اماده میکند . . .دیگه باید چیکار کنند ؟ پول نیست اقا نیست :دی وگرنه راجا کودوری گفته ما مهندسین بسیار با استعدادی داریم که به نظرم جزء بهترین های دنیا هستن ( :دی )

منظورم کس خاصی نبود من همین جوری یه مروری زدم کامنت ها رو . . . مثلا شما برین سایت پی سی گیمر خبر رو گزاشته طرفداران انویدیا هیچکی شکلک خوشحالی یا .... نزاشته میگن این برای دنیای پی سی گیمینگ خیلی بده .  .  . و دو روز دیگه هم انویدیا کارت هاش رو با افزایش کارایی کم عرضه میکنه و . . . حالا اینجا شکلک خنده و  . . . اگه به این حرفا دلتون خوشه ، خوش باشین @};-

در اخر اگر به درک واصل هم شد من نه یه ریال گیرم میاد و نه کس دیگه میگیره . . . این چیزی بود که  نظرم هستش خواستم بگم

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

خدانکنه چرخ amdپنچر بشه وگرنه فاتحه pcروبخونید....

شمافکرشوبکن تو دنیای به این بزرگی فقط وفقط یک شرکت واسه ملت کارت گرافیک بسازه بعدش ببین چه قیمتهای فضایی  میزاره واسه گرافیکهای خودش چرا؟ چونکه رقیب نداره

همچنین درمورد پردازنده هم همینطور.....

خداکنه زودتر این amdمادرمرده به بازی برگرده وگرنه هممون game overمیشیم

لینک به دیدگاه

اقا پایه هستید  فقط گرافیک های AMD رو بخریم ؟

اینطوری توی ایران حد اقل یه کاری برای پشتیبانی از این شرکت کردیم .

دلم به حال AMD میسوزه و بیشتر به حال اینده خودمون اگه این شرکت ورشکست بشه .

لینک به دیدگاه

راستش رو اگه میخواید !!!!!!

باس بگم خیلیم خوشحال شدم.

همین.

:D

واقعا از امتیاز و سابقتون بعید بود این حرف اگه یک کاربر تازه وارد این حرفو میزد میزاشتم رو حساب بی تجربگی تون .خوب اگه بخش گرافیک مثل بخش سیپیو بخاد تضعیف بشه با سابقه درخشانی گه انودیا داره تو انحصار گرایی یعنی پوست تمام گمیر ها رو میکنه الان ببینید وقتی اینتل میبینه رقیب درست حسابی نداره هرسال سه الی چهار درصد به قدرت سیپو هاش اضافه میکنه الان من ۲۷۰۰ k دارم تو بنچمارکها میبینم تو بهترین حالت فقط ده درصد قویتر از ۶۷۰۰k هست اونم بعد از چهار سال و چهار چیپست والان که اینتل اعلام کرده سال ۲۰۱۵ سری x99 رو تا سال بعد آپدیت نمیکنه یعنی سری بعدش رو تا سال ۲۰۱۶ به تاخیر انداخته چون دلیلی نمیبینه بخاد خودشو به زحمت بندازه باز دمش گرم قیمتهاش خوبه ولی وای به حال من و شما اگه همچین‌موقعیتی برای انودیا پیش بیاد در کنار رشد کم قدرت قیمت بالا در انتظارمون هست.
لینک به دیدگاه

اقا پایه هستید  فقط گرافیک های AMD رو بخریم ؟

اینطوری توی ایران حد اقل یه کاری برای پشتیبانی از این شرکت کردیم .

دلم به حال AMD میسوزه و بیشتر به حال اینده خودمون اگه این شرکت ورشکست بشه .

ای اقا.

نصفه اینایی که فن AMD هستن کارت انویدیا میخرن چه برسه به اونایی که فن انویدیا هم هستن!

مورد داشتیم 

طرف تو تاپیک بنچمارک رسمی اولین بازی DX12

خودشو برای amd هلاک کرده بود  یعنی قبل از اونم پای ثابت ترول انویدیا تو تمام تاپیکهاست

از سیاستهای کثیف انویدیا و نمیدونم GW به درد نخور انویدیا و افت فریم در کارتهای انویدیا!.... حرف میزد.عاشقانه AMD رو ستایش میکرد!!!

بعد اقا رفته کارت انویدیا خریده :laughing:

من نمیدونم چه جوری میشه اینو تفسیر کرد.شاید بر خلاف حرفاشون خودشونم به برتری انویدیا اعتقاد دارن ولی به هر حال

اگه واقعا حرف و عمل بعضی از دوستداران اAMD یکی بود الان وضعیت فروش AMD به این داغونی نبود.

مشکل AMD فقط ساپورت هاست .

مثلا برای مثال همین نرم افزار NVIDIA GeForce Experience  که Nvidia  ساخته  بیشتر کاربران گول میخورند و فکر میکنند چون نرم افزار داره  باحال هست  میرن زارت میخرند .

AMD کارت هاش مشکلی نداره  فقط مشکلش اینه که روی بحث های هاشیه ای مانور نمیده .

یعنی شما میفرمایید کسی که اینجوری مفسر سیاستهای غلط انویدیاست ! گول NVIDIA GeForce Experience رو خورده رفته انویدیا خریده!
به نظر شما ساپورت خوب کم مسئله اییه؟که مشکل AMD فقط ساپورت هاشه!
ایا AMD خودش نمیفهمه که  اگه مسائل حاشیه ایی براش چاره سازه شروع کنه به حاشیه سازی تا مثل  انویدیا!!!!از این شرایط در بییاد.
مسئله هر چی که هست من نمیدونم ولی این نشون میده که انویدیا تو سیاستهاش حالا به هر دلیلی موفق بوده که 82درصد خریدارها به سمتش رفتن.
ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

ای اقا.

نصفه اینایی که فن AMD هستن کارت انویدا میخرن چه برسه به اونایی که فن انویدیا هم هستن

مورد داشتیم 

خودشو برای amd هلاک کرده بود  یعنی قبل از اونم پای ثابت ترول انویدیا تو تمام تاپیکهاست

از سیاستهای کثیف انویدیا و نمیدونم GW به درد نخور انویدیا و افت فریم در کارتهای انویدیا!.... حرف میزد.عاشقانه AMD رو ستایش میکرد!!!

من نمیدونم چه جوری میشه اینو تفصیر کرد.شاید بر خلاف حرفاشون خودشونم به برتری انویدیا اعتقاد دارن ولی به هر حال

اگه واقعا حرف و عمل بعضی از دوستداران اAMD یکی بود الان وضعیت فروش AMD به این داغونی نبود.

مشکل AMD فقط ساپورت هاست .

مثلا برای مثال همین نرم افزار NVIDIA GeForce Experience  که Nvidia  ساخته  بیشتر کاربران گول میخورند و فکر میکنند چون نرم افزار داره  باحال هست  میرن زارت میخرند .

AMD کارت هاش مشکلی نداره  فقط مشکلش اینه که روی بحث های هاشیه ای مانور نمیده .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

ای اقا.

نصفه اینایی که فن AMD هستن کارت انویدیا میخرن چه برسه به اونایی که فن انویدیا هم هستن!

مورد داشتیم 

من نمیدونم چه جوری میشه اینو تفسیر کرد.شاید بر خلاف حرفاشون خودشونم به برتری انویدیا اعتقاد دارن ولی به هر حال

شاید حرفتون درست باشه ولی برعکسش هم هستش

من فن انویدیا بودم ولی رفتم کارت amdخریدم

ازسال2008که ازps3رفتم سراغ pcتا الان همش ازگرافیک های انویدیا استفاده می کردم ولی الان...

بنابه دلایلی رفتم وکارت amdخریدم خیلی هم ازش راضیم ...

خداکنه amdازاین اوضاع فلاکت بار دربیار

اخه 18درصد سهم بازار واقعا تحقیر امیزه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

یعنی AMD بره 

منه بدبخت چیکار کنم   تازه سیستم بستم بر پایه AMD :(

لینک به دیدگاه

یعنی AMD بره

منه بدبخت چیکار کنم تازه سیستم بستم بر پایه AMD :(

نه عزیز حالا حالاها هست . 2016 میخواد پلتفرم am4 بده به همراه پردازنده های zen.

همچنین تولید بر اساس تکنولوژی FinFet و استفاده از HBM2 و ... در راهه . و وعده p/p دو برابر واسه نسل بعدی GCN داده .

رفتنی نیست فعلا .

ولی ارایه پاسکال توسط انویدیا در سال 2016 سهم AMD از بازار کمتر میکنه چون پاسکال یک معماری بسیار تحول یافته با افزایش راندمان بسیار زیاد هستش و قاعدتا AMD نمیتونه با بهبود معماری GCN به رقابت بیاد و یک افزایش کارایی در حد پاسکال به وجود بیاره. البته تغییراتی تو ساختار مدیریتی AMD شده شاید کمی تاثیر داشته باشه تو بهبود شرایطش.

مقبولیت Zen در 2016 هم یکی از فاکتور های تعیین کننده وضعیت مالیش میتونه باشه .

در گذشته هم با شرایط سخت روبرو بوده و نشون داده که توانایی بازگشت به بازی داره . ولی در حال حاضر هر دو رقیب اصلیش انویدیا و اینتل در شرایط بسیار خوبی به سر میبرن و کار سختی پیش رو داره.

Sent from my LG-D724 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

عزیزان کاری ندارم چی میشه ، نظرات دوستان هم خوندم ، جالب بودن .

خودمم به شخصه به دلیل شرایط کاری یه روزانویدیا رو سیستمه  یه روز ای ام دی ، ولی با علاقه ای که به ای ام دی دارم و شناختی که رو انویدیا عرض میکنم که

این عربا چقدر پستن ، به هیچ عنوان مسعولیت  حادثه ی منا رو به عهده نمیگیرن، یعنی چه ، چه وضعشه ، فقط 5 نفر از همشهری های بنده فوت شدن

ویرایش شده توسط Daniel.Hz
لینک به دیدگاه

واقعا از امتیاز و سابقتون بعید بود این حرف اگه یک کاربر تازه وارد این حرفو میزد میزاشتم رو حساب بی تجربگی تون .خوب اگه بخش گرافیک مثل بخش سیپیو بخاد تضعیف بشه با سابقه درخشانی گه انودیا داره تو انحصار گرایی یعنی پوست تمام گمیر ها رو میکنه الان ببینید وقتی اینتل میبینه رقیب درست حسابی نداره هرسال سه الی چهار درصد به قدرت سیپو هاش اضافه میکنه الان من ۲۷۰۰ k دارم تو بنچمارکها میبینم تو بهترین حالت فقط ده درصد قویتر از ۶۷۰۰k هست اونم بعد از چهار سال و چهار چیپست والان که اینتل اعلام کرده سال ۲۰۱۵ سری x99 رو تا سال بعد آپدیت نمیکنه یعنی سری بعدش رو تا سال ۲۰۱۶ به تاخیر انداخته چون دلیلی نمیبینه بخاد خودشو به زحمت بندازه باز دمش گرم قیمتهاش خوبه ولی وای به حال من و شما اگه همچین‌موقعیتی برای انودیا پیش بیاد در کنار رشد کم قدرت قیمت بالا در انتظارمون هست.

درسته اگه یه شرکت از هم بپاشه شرکت بعدی دیگه رقبی نداره و رقابت هم تو بازار نیست

لینک به دیدگاه

ای اقا.

مورد داشتیم 

یعنی شما میفرمایید کسی که اینجوری مفسر سیاستهای غلط انویدیاست ! گول NVIDIA GeForce Experience رو خورده رفته انویدیا خریده!

به نظر شما ساپورت خوب کم مسئله اییه؟که مشکل AMD فقط ساپورت هاشه!

ایا AMD خودش نمیفهمه که  اگه مسائل حاشیه ایی براش چاره سازه شروع کنه به حاشیه سازی تا مثل  انویدیا!!!!از این شرایط در بییاد.

مسئله هر چی که هست من نمیدونم ولی این نشون میده که انویدیا تو سیاستهاش حالا به هر دلیلی موفق بوده که 82درصد خریدارها به سمتش رفتن.

درود دوست عزیز

چون ۹۹٪ مطمعن هستم من رو خطاب کردی میگم که ::

من حرفام کاملا منطقی هست چون واقعیت گفتم

این موضوع که من کارت nvida خریدم اما فن amd هستم دلیلش کاملا مشخصه و گفتم اما شما توجه نکردید

اینجا ایرانه قیمت ها چند تا صفر به آخرش اضافه میشه تا برسه به دست ما هزاران نفر دستمالیش میکنن

من پول یه کارت r 7 370 دادم یه gtx 960 گرفتم که خیلی قوی تره شما خودت باشی کدومو انتخاب میکنی؟؟؟

من به جیبم نگاه کردم دیدم با این پول بهترین انتخاب کدومه اگر در خارج از ایران بودم صد درصد amd میخریدم

در ضمن Amd ناموس من یا تیم پرسپولیس نیست که با اینکه چند فصل بد ترین نتیجه هارو گرفته و به تیم بچه محل های ما هم باخته پاش وایسیم و حمایتش کنیم

من یه مثال ساده میزنم ::

من الان دارم سیگار میکشم به اطرافیانم میگم شما نکشید اصلا خوب نیست ضرر داره

حالا چون من خودم میکشم باید اونا بگن اگه راست میگی چرا خودت میکشی

........

من گفتم طرفدار amd هستم نگفتم جان فدای amd هستم و هرچی پول در میارم میرم محصولات amd میخرم که سهامش سقوط نکنه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

والله نمیدونم چی بگم.

Posted via: Intel HD 4400 Series

لینک به دیدگاه

فقط امیدوارم اگر میخوان ATI رو زنده کنن دوباره، نامگذاریش از زمانی شروع بشه که GPUـهای قوی با قیمت رقابتی داشته باشه(گرچه الان هم داره ولی نکته منفی هم کم نداره).

خداییش سر لپتاپ قدیمیم، ATI Radeon Mobility 5870 بود، عجب قدرتی داشت! همینطور که الان اکثر شرکتا میرن سراغ انویدیا برای GPU لپتاپ، اونموقع خفن ترین گرافیکهای سر لپتاپ(نمونه اش: لپتاپ G73-JH ایسوس) همین 5870 بود. ولی تا افتاد دست AMD اول در جا زد و بعدش...

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

فقط امیدوارم اگر میخوان ATI رو زنده کنن دوباره، نامگذاریش از زمانی شروع بشه که GPUـهای قوی با قیمت رقابتی داشته باشه(گرچه الان هم داره ولی نکته منفی هم کم نداره).

خداییش سر لپتاپ قدیمیم، ATI Radeon Mobility 5870 بود، عجب قدرتی داشت! همینطور که الان اکثر شرکتا میرن سراغ انویدیا برای GPU لپتاپ، اونموقع خفن ترین گرافیکهای سر لپتاپ(نمونه اش: لپتاپ G73-JH ایسوس) همین 5870 بود. ولی تا افتاد دست AMD اول در جا زد و بعدش...

:clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...