رفتن به مطلب

فروش هارد ADATA USB 3.0

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

یک عدد هارد اکسترنال ADATA NH01 USB 3.0 500GB به همراه 11 گیگابایت فیلم به قیمت 95000 تومان فروش می رسد. این هارد رو 3 روز پیش به قیمت 93000 تومان برای یکی از اقوامم خریدم اما حالا منصرف شده و قصد فروشش رو داره. در ضمن هارد رو فرمت شده به قیمت خرید هم می فروشه.

post-3774-009654500 1283376772_thumb.jpg

post-3774-040707200 1283376811_thumb.jpg

post-3774-027730200 1283376838_thumb.jpg

post-3774-066894700 1283478548_thumb.jpg

ویرایش شده توسط saeed_hosseiny
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر احیانا زیر قیمت پایه میفروشید یه پیغام بدید!

با سلام خدمت شما

قیمتی که من به شما دادم قیمت مناسبیه چون هارد 2 روز بیش تر کار نکرده و من همین الآن با فروشگاهی که این هارد رو خریدم تماس گرفتم قیمت این مدل رو 95000 تومان گفت. جهت اطمینان شما شماره تلفن فروشگاه رو هم می گذارم می تونید تماس بگیرید و قیمت بگیرید.

فروشگاه فرا افزار : 88898606

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر بقیمت فروشگاه بیرون بدین که همه میرن از بیرون با اطمینان بیشر از اینکه جنس آکبند هست ، میخرنش

اینجا زمانی میتونی بفروشی که زیر قیمت بیرون بدی ! چون اینو همین الان بخوای برگردونی به همونجا ، 30% زیر قیمت برمیداره ازت (حالا اگه برداره !)

اگه در مورد قیمتش تصمیمت عوض شد ، به من یه ندایی بده ! @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز اگر بقیمت فروشگاه بیرون بدین که همه میرن از بیرون با اطمینان بیشر از اینکه جنس آکبند هست ، میخرنش

اینجا زمانی میتونی بفروشی که زیر قیمت بیرون بدی ! چون اینو همین الان بخوای برگردونی به همونجا ، 30% زیر قیمت برمیداره ازت (حالا اگه برداره !)

من که خدمتتون عرض کردم بنده فروشنده نیستم که بخواهم در مورد قیمت فروش تصمیم بگیرم. حالا شما قیمت پیشنهادیتون رو بفرمایید تا من به ایشون بگم اگر راضی بودند من هارد رو تقدیم می کنم.

با تشکر

ویرایش شده توسط mfirouzi1989
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در ضمن بنده پایین ترین قیمت بازار را خدمت شما اعلام کردم. این هارد در بازار تا قیمت 110000 تومان هم به فروش می رسد. برای مثال به لینک زیر مراجعه کنید.

http://www.mylavan.com/Customers/Search.aspx?Value=nh01

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این قیمت فروشگاه های آنلاین رو زیاد توجه نکن بری تو بازار یکم چونه بزنی زیر قیمت پایه شما بهتون میدن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان گرامی

قیمت جدید 87

در صورت تمایل از ساعت 17-21 با 09369363344 تماس بگیرید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

با عرض معذرت از همه دوستان صاحب هارد از فروش منصرف شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...