رفتن به مطلب

ساکت و بهینه باش!: شرکت Be quiet از سه پاور جدید از سری Dark Power Pro 11 رونمایی کرد

Recommended Posts

mc8ks40t40k10qozjwk0.jpg

شرکت آلمانی !Be quiet امروز سه پاور جدید از سری قدرتمند Dark Power Pro 11 را به جهان معرفی کرد. سه مدل با ظرفیت توان 650W ، 55W و 750W آمده اند تا در کنار سه مدل دیگر از این سری، یعنی پاورهای 1000W ، 850W و 1200W که در ماه می معرفی و عرضه شده بودند، بازار پاور کامیپوتر را بدست آورند. این پاورها دارای گواهی نامه مصرف بهینه 80PLUS Platinum هستند و از نظر تولید نویز نیز بهینه می باشند.

سه پاور مذکور در سطح کم وات سری Dark Power Pro  11 قرار می گیرند و برای سیستم های رده متوسط مناسب می باشند. این پاورها بر خلاف سایر پاورهای موجود در بازار، مجهز به مدیریت کابل مدولار، فن خنک کننده با سنسور سنجش گرما برای تنظیم خودکار میزان دور فن، و کلید اورکلاک است. با فعال کردن قابلیت آخری، چهار ریل جداگانه 12V از عملیات چند ریلی به تک ریلی تبدیل می شوند. این مهم باعث پاور در برابر باگذاری ها و فشار های سنگین، نتنها کم نیاورده، بلکه باثع افزایش کارایی آن می شود.

به لطف داشتن مکان شناسی های Half Bridge + LLC + SR + DC/DC ، پاورهای 650W ، 550W و 750W دارای بهره وری انرژی به میزان بسیار بالا و بیشتر از 94% (گواهی نامه 80PLUS Platinum) باشند، چیزی که بیشتر پاورهای موجود در بازار فاقد آن هستند. برای ساکت ماندن پاورها درهنگام استفاده، از فن 135 میلیمتری SilentWings 3 با 6 پره با قدرت مکش هوای بالا استفاده شده است. با قابلیت "بلبرینگ روان دینامیکی" ، چرخش فن در هنگام روشن شدن پاور به 220 دور در دقیقه می رسد و مکش هوا بصورت قیفی شکل انجام می پذیرد. همچنین در فضای داخلی این پاورها، از نوارهای پلاستیکی برای ضربه گیری و عدم ایجاد لرزه در کیس بهره گرفته شده است.

s0k4pd8iiitcqadke5yv.jpg

شرکت !Be quiet در تمامی پاورهای سری Dark Power Pro 11 تنها از اجزای با کیفیت در ساخت آنها استفاده می کند. این اجزای با کیفیت شامل خازن های بالارده ژاپنی در بخش خروجی پاور، خازن های جامد آلومینیومی و غیره می باشد. در ضمن تمامی خازن های بکار رفته در پاورهای 650W ، 550W و 750W می توانند تا دمای 105 درجه سلسیوس کار کنند. برد اصلی پاور متشکل شده است از 6 برد Daughter Board (دختربرد!) که این کار باعث شده تا طول اتصالات کمتر تر شود و حرارت تولیدی پاور بهتر دفع شوند. شرکت !Be quiet تمامی پاورهای سری Dark Power Pro 11 را بمدت 5 سال، گارانتی کرده است و این گارانتی شامل حال پاور های 650W ، 550W و 750W نیز می شود.

هم اکنون می توان پاور 550W را به قیمت 150 دلار/115 پوند/ 155 یورو ، پاور 650W را به قیمت 165 دلار/130 پوند/175 یورو و پاور 750W را نیز به قیمت 180 دلار/150 پوند/200 یورو خریداری کرد.

g4p0cncwayph0w2gdntr.jpg

منبع: techpowerup

مترجم: مجتبی حیدرزاده

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

اين پاور ها واقعا با کيفيتن اگه ليون ميوورد عالي ميشد.

لینک به دیدگاه

عزیز من دو تا از پاور های این شرکت دارم.پاور خوب پاور هست مارکش زیاد فرق نمیکنه .همشون در عمل یکی هستن.زیاد فکرشو نکن ارزش نداره. نه من خودم اهمیت میدم نه بقیه اینجا!!تازه به قیمت euro بیارن با این سودشون میزنه بالای 1 میلیون!!

ممنون بابت خبر.

قیمت رو اشتباه زدی دوست گرامی جای یورو و پوند عوض شده.

550w 155 euro

650w 175 euro

750w 200 euro

omg this price....

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

عزیز من دو تا از پاور های این شرکت دارم.پاور خوب پاور هست مارکش زیاد فرق نمیکنه .همشون در عمل یکی هستن.زیاد فکرشو نکن ارزش نداره. نه من خودم اهمیت میدم نه بقیه اینجا!!تازه به قیمت euro بیارن با این سودشون میزنه بالای 1 میلیون!!

ممنون بابت خبر.

قیمت رو اشتباه زدی دوست گرامی جای یورو و پوند عوض شده.

550w 155 euro

650w 175 euro

750w 200 euro

omg this price....

ممنون دوست عزیز، اصلاح شد.  @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...