رفتن به مطلب

راهنمایی برای انتخاب بازی جذاب و زیبا با هدف تقویت زبان ؟

Moh33eN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

من خیلی وقته بخاطر مشغله ها و البته فسیل بودن سیستم! از گیم کنار کشیدم. هنوزم همون سیستم فسیل رو دارم اما چون تصمیم به خرید سیستم دارم و این سوال هم به ذهنم رسید، گفتم زودتر تاپیک بزنم که از یادم نره.

میخواستم لطف کنید یه سری بازی سطح بالای جذاب که توش دیالوگ زیاده رو معرفی کنید که فکر میکنم میشه سبک ادونچر. هدفم هم اینه که در کنار انجام اون بازی و لذتش رو بردن، زبانم هم تقویت بشه (یادش بخیر سایبریا۲). طبیعتا میخوام دیالوگ ها هم به زبان انگلیسی روون و به روز و کاربردی باشه. یعنی از اصطلاحات قدیمی و اینا استفاده نشه.

حالا هر بازی پر دیالوگ با این مشخصات و توی هر ژانری سراغ دارید که داستان جذاب و لذت بخشی هم داشته باشه، ممنون میشم معرفیش کنید به من.

مرسی...

لینک به دیدگاه

بهت پیشنهاد میکنم حتما سری The Black Mirror رو بازی کنی.هم غرق داستان میشی و هم غرق زبان زیبای بریتیش

لینک به دیدگاه

elder scrolls skyrim

The Witcher 3: Wild Hunt

بازی های کوچیک دوبعدی که معمولا معمایی هم هستند مثل سری broken sword

http://gamestolearnenglish.com/  :D

لینک به دیدگاه

farcry 3  و4 هم بنظرم من خوبه دیالوگهای زیادی توشون هست.

من خودمم همین کار رو میکنتم و با بازی و فیلم زبانمو تقویت میکنم.

چون یسری اصلاحات هست که توی کتابا نیست اما توی بازی ها میاد و بهت کمک میکنه.

لینک به دیدگاه

half life 2 ep1 + ep2

سیستمتون رو نگفتین قدیمیه ؟ بعد چرا ویچر 3 بهتون پیشنهاد میدن ؟ :دی

لینک به دیدگاه

half life 2 ep1 + ep2

سیستمتون رو نگفتین قدیمیه ؟ بعد چرا ویچر 3 بهتون پیشنهاد میدن ؟ :دی

تصمیم به خرید سیستم دارم و این سوال هم به ذهنم رسید، گفتم زودتر تاپیک بزنم که از یادم نره.

,

dragon age inquisition

لینک به دیدگاه

wither 3 رو من بازی کردم خوراک شماست

اوایلش انقدر زر میزرنن :D 

من که حوصله گوش کردن به گفتگوهاشونو نداشتم هی اینتر رو میزدم رد بشن

لینک به دیدگاه

gtav با سانسور :D

کلا این بازی از 3 کلمه استفاده میکنه که نمیشه اینجا گفت.

ترور    Chihole

مایکل              (aking (X

فرانک                        مادر خوبی

ویرایش شده توسط Tommy Angelo
لینک به دیدگاه

با سلام.

دوست من نظر شخصی بنده این هست که تنها با بازی کردن سطح زبان به حدی که قابل استفاده در شرایط واقعی باشه نمیرسه و پیشنهاد میکنم در کنارش از سایت های مکالمه ی انگلیسی که کسانی برای انگلیسی صحبت کردن از کشورهای مختلف برای مکالمه حضور دارن و در بعضی هاشون حتی میتونین بر اساس سطح زبانتون مچ پیدا کنین چون اینکه همزمان بخواین روان  صحبت کنین وهمزمان  لغات مناسب و گرامر مناسب رو پیدا کنین خودش تمرین بسیاری لازم داره .همچنین نرم افزارهایی مانند rosetta stone که سرعت مناسبی داره و یکی از بهترین نرم افزارهای آموزش زبان هست.یا tell me more که سرعت پیشرفت کمتر هست اما بسیار کامل هست و دروس بسیار زیادی داره.

توجه داشته باشین فراگیری زبان و توان  بکارگیری اون دو مقوله ی کاملا جدا هستند.البته بازی ها نقش مثبتی دارن بخصوص سبک نقش افرینی (rpg)  در مواردی مانند گستره ی لغاتی که میشه در مکالمه ی غیر رسمی استفاده کرد و یاد گیری تعاملی و ماندگار واژگان.همچنین در سطح ابتدایی هم با گرامر آشنا میشین اما متاسفانه چون تمرکز روی موارد دیگر هست اونقدر در این بخش قوی عمل نمیکنن بازی ها و شایسته هست که از منابع دیگری استفاده کنین تا با ساختار جملات بیشتر آشنا بشین.

همچنین بخش writing حتما نیاز به تمرین داره و با باری کردن پوشش داده نمیشه چون داشتن ایده و پیاده کردنش روی کاغذ متفاوت هستند و میتونین با نوشتن خاطرات و تجربیات روزانه شروع کنین و سپس نوشتن نامه های رسمی یا حتی مقاله با همان سطح واژگان خودتون.هدف فقط توان روی کاغذ آوردن هست.

در پایان هم باید عرض کنم زبان بسیار فرّار هست و حتما باید دنباله دار فراگیری بشه و تمرین و تکرار نیاز داره البته پس از مدتی بسیار شیرین و ساده میشه .

موفق باشین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...