رفتن به مطلب

خرید 390 یا 970؟!کدامیک قدرتمند تر است؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلا م دوستان کدامیک از نظر قدرت بهتر هست؟

فقط قدرت اهمیت داره و نه چیز دیگر(مصرف-دما و...)

کاربرد فقط گیم

و البته میدونم 390 همون 290 هست ولی با توجه به تست های موجود در اینترنت کارایی tessellation مقداری بهبود یافته 

و یک مورد دیگر هم هر دو رو یک قیمت در نظر بگیرید

ممنون 

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

970 بگیر یا یک عدد 290 دست دو

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

970 بگیر یا یک عدد 290 دست دو

خب پس الان پاسخ اینکه کدام قدرتمند تر است چی شد؟

انتخاب  بین 970 یا 390 هست 

لینک به دیدگاه

به نظرم 390 از لحاظ قدرت چیزی از 970 کمتر نداره، و Future Proof  تر هم هست.

لینک به دیدگاه

درود

بنده هم قصد خرید یکی از این 2تا کارت رو دارم و با تحقیق زیاد بالاخره به این نتیجه رسیدم ... 

در رزولوشن 1080p برتری با 970 هست

و در 1440p , 4k برتری با 390

حالا شما بسته به رزولوشن مانیتورت انتخاب کن

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

درود

بنده هم قصد خرید یکی از این 2تا کارت رو دارم و با تحقیق زیاد بالاخره به این نتیجه رسیدم ... 

در رزولوشن 1080p برتری با 970 هست

و در 1440p , 4k برتری با 390

حالا شما بسته به رزولوشن مانیتورت انتخاب کن

سلام ممنون 

1080 هست ولی قطعا از شبیه سازی 4k مثل DSR استفاده خواهم کرد 

لینک به دیدگاه

مطمئن باش که 390 قوی تر هست ولی 970 در بعضی بازی ها و همونطور که دوستان گفتند در FullHD عملکرد بهتری داره

یا به زبان ساده تر

390 قوی تر و اینده دار تر ( به نظر من )

970 بیشتر برای FullHD و در بازی ها برتر اما نه به شکل قابل توجهی

در کل بنده بومدم 390 میگرفتم

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

سلام ممنون 

1080 هست ولی قطعا از شبیه سازی 4k مثل DSR استفاده خواهم کرد 

بهترین کار اینه که وایسی قیمت 390 بهتر بشه بعد بگیریش

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهتربود مدل کارت گرافیک رو میگفتید اینطوری بهتر بود

به هرحال اگه منظورتون مدل های رفرنس این دوکارت گرافیک هست بایدبگم مدل رفرنس390 خیلی کمیابه!!!

پس باتوجه به اینکه اکثرمدل های 390موجود دربازار غیر رفرنس ومقداری اورکلاک شده پیشنهادمن اینه همون390بخرید

الان 390های موجود دربازار باکولرهای اختصاصی ومدارهای غیررفرنس واورکلاک شده کارخانه عرضه شده که سرشاخ شدن 970رفرنس با390 نتیجه یی جزمرگ 970 درپی ندارد

لینک به دیدگاه

حتما 390 بگیر چون:

8 گیگ حافظه داره و اینکه 970 مشکل حافظه داره و اونم 4 گیگ کامل نیست 3.5 + 500 مگ من خودم این کارتو دارم توی بازی Rome II و attila توی تنظیمات گرافیکی بجای اینکه 4 گیگ نشون بده فقط 3 گیگ نشون میده و این باعث افت شدید فریم توی بازیم میشه چون اینجور بازی ها مثل gta v به حافظه رم بیشتری نیاز دارند قطعا به مشکل بر خواهد خورد.

واینکه انودیا کلا از نظر دایرکس 12 توی معماری مکسول گند زده ولی اگه پنجمارک هارو دیده باشی کارت 290x توی اولین بازی با دایرکس 12 46 درصد کاراییش افزایش پیدا کرده ولی 970 فکر کنم دقیق یادم نیست ولی اصلا افزایش کارایی نداشته و این مشکل هم سخت افزاری هست نه نرم افزاری.

من الان از خرید 970 واقعا پشیمونم اگه الان میخواستم کارت بخرم حتما 390 رو انتخاب میکردم.

من الان منتظرم کارت های نسل بعد هستم که سال 2016 میاد.

لینک به دیدگاه

بهترین کار اینه که وایسی قیمت 390 بهتر بشه بعد بگیریش

دوست عزیز بهتربود مدل کارت گرافیک رو میگفتید اینطوری بهتر بود

به هرحال اگه منظورتون مدل های رفرنس این دوکارت گرافیک هست بایدبگم مدل رفرنس390 خیلی کمیابه!!!

پس باتوجه به اینکه اکثرمدل های 390موجود دربازار غیر رفرنس ومقداری اورکلاک شده پیشنهادمن اینه همون390بخرید

الان 390های موجود دربازار باکولرهای اختصاصی ومدارهای غیررفرنس واورکلاک شده کارخانه عرضه شده که سرشاخ شدن 970رفرنس با390 نتیجه یی جزمرگ 970 درپی ندارد

مطمئن باش که 390 قوی تر هست ولی 970 در بعضی بازی ها و همونطور که دوستان گفتند در FullHD عملکرد بهتری داره

یا به زبان ساده تر

390 قوی تر و اینده دار تر ( به نظر من )

970 بیشتر برای FullHD و در بازی ها برتر اما نه به شکل قابل توجهی

در کل بنده بومدم 390 میگرفتم

حتما 390 بگیر چون:

8 گیگ حافظه داره و اینکه 970 مشکل حافظه داره و اونم 4 گیگ کامل نیست 3.5 + 500 مگ من خودم این کارتو دارم توی بازی Rome II و attila توی تنظیمات گرافیکی بجای اینکه 4 گیگ نشون بده فقط 3 گیگ نشون میده و این باعث افت شدید فریم توی بازیم میشه چون اینجور بازی ها مثل gta v به حافظه رم بیشتری نیاز دارند قطعا به مشکل بر خواهد خورد.

واینکه انودیا کلا از نظر دایرکس 12 توی معماری مکسول گند زده ولی اگه پنجمارک هارو دیده باشی کارت 290x توی اولین بازی با دایرکس 12 46 درصد کاراییش افزایش پیدا کرده ولی 970 فکر کنم دقیق یادم نیست ولی اصلا افزایش کارایی نداشته و این مشکل هم سخت افزاری هست نه نرم افزاری.

من الان از خرید 970 واقعا پشیمونم اگه الان میخواستم کارت بخرم حتما 390 رو انتخاب میکردم.

من الان منتظرم کارت های نسل بعد هستم که سال 2016 میاد.

دوستان ممنون قصد خرید از ایران ندارم 

اولویت با 390 strix و 970 gaming le بود

خودم هم نظرم روی 390 بود به همین دلیل ممنون از راهنمایی های دوستان خیالم راحت شد مطمینا 390 میگیرم

اگر پیدا شد 390 strix و اگر نتونستم در فروشگاه ها حضوری پیدا کنم مدل های دیگر 

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

تو انتخاب 390 ایسوس شک نکن، بخدا از تعصب نمیگم، تجربه کردم که میگم. 8 گیگ مموری آینده نگری بهتری از 970 داره، و تو دایرکت ایکس 12 بهتر از 970 نتیجه میده که، ایسوزم الان برند برتره چون کیفیت ساخت خیلی بالایی داره، اگ پیدا کردی مدل dc3 یا DC 2 oc بگیر، حتما او سی بگیر که اورکلاک کارخونه باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

390 تا حدودی از 970 بهتره خصوصاً تو وضوح بالای 1080 اما با توجه به قیمت ها 980 از هر دو بهتره

لینک به دیدگاه

390 آینده بهتری داره مخصوصا توی dx12

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان فقط به نظرتون strix ارزش 100 تومن قیمت بالاتر از gaming رو داره؟

لینک به دیدگاه

با برسسی هایی که منم کردم یکم آینده نگرانه ترو معقولتره که 390 بخری.. منتهی شاید با ای قیمت نه! باید قیمتش معثول شه.. الان الکی گرونه. یه چیز دیگه هم بر خلاف 970 که حتی مدلهایی مثل G1 اش هم اورکلاک پذیر هستند بلاخره... کلن از 390 خیل انتظار اور شدن نداشته باش... چون کل خانوادشوون تفاوت عمدشون تو اورکلاک شدنشون نسبت به مدل پایینتره.. یه مدل اور شده کارخونه ای و با تهویه مناسب و ... (با بررسی ریویو های سازندگان مختلف همین مدل) بخر..

لینک به دیدگاه

ضمنا حتمن برای بررسی بهترین مدل... تستشونو ببین از نظر دما مخصوصا خیلی مهمه... مخصوصا اگه میخوای یکم سیخ یزنی و اور کنی ببین کدوم تهویه مناسبتری دارن در عین حالیکه کلاک بالاتر دارن..

لینک به دیدگاه

با برسسی هایی که منم کردم یکم آینده نگرانه ترو معقولتره که 390 بخری.. منتهی شاید با ای قیمت نه! باید قیمتش معثول شه.. الان الکی گرونه. یه چیز دیگه هم بر خلاف 970 که حتی مدلهایی مثل G1 اش هم اورکلاک پذیر هستند بلاخره... کلن از 390 خیل انتظار اور شدن نداشته باش... چون کل خانوادشوون تفاوت عمدشون تو اورکلاک شدنشون نسبت به مدل پایینتره.. یه مدل اور شده کارخونه ای و با تهویه مناسب و ... (با بررسی ریویو های سازندگان مختلف همین مدل) بخر..

ایشون میخوان از اونور خرید کنن در این شرایط مشکل قیمتی نیست عزیز

---------------------------------------

100% مدل 390 بهتر هست از 970

لینک به دیدگاه

من باشم ۳۹۰ رو انتخاب میکنم چون اولا ۴ گیگ حافظه یک دست داره دوما آینده نگرانه تر هستش .فقط از برندهایی مول ام اس ای و سافایر بخر که خنک کننده بهتری دارند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز به من به جای شما بودم کارت 970 میخریدم چون هم ساپورت درایور خوب داره و هم گیم های زیادی انویدیا واسه کارت هاش میسازه و به نظر بنده کلا کارت های انویدیا تصویر شفافی نسبت به ای ام دی تو گیما داره وپرش تصویر کمتر داره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به من به جای شما بودم کارت 970 میخریدم چون هم ساپورت درایور خوب داره و هم گیم های زیادی انویدیا واسه کارت هاش میسازه و به نظر بنده کلا کارت های انویدیا تصویر شفافی نسبت به ای ام دی تو گیما داره وپرش تصویر کمتر داره

منظورتون رو ازاینکه 970 پرش تصویر کمتری داره متوجه نشدم عزیز این الان یعنی چی؟

من الان گرافیک ای ام دی دارم یعنی تصویرم پرش داره الان؟

لینک به دیدگاه

من اگه جای شما بودم صبر میکردم تا نتایج کارت ها روی directx 12 بیاد بعد انتخاب میکردم

لینک به دیدگاه

390 سوال نداره جدیدتره gddr 8gb و....خوراک 4k والبت بسیار داغ خودم 290 gaming دارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...