رفتن به مطلب

خرید 390 یا 970؟!کدامیک قدرتمند تر است؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ممنون دوستان انتخاب 390 شده

دوست عزیز به من به جای شما بودم کارت 970 میخریدم چون هم ساپورت درایور خوب داره و هم گیم های زیادی انویدیا واسه کارت هاش میسازه و به نظر بنده کلا کارت های انویدیا تصویر شفافی نسبت به ای ام دی تو گیما داره وپرش تصویر کمتر داره

و بنده این 960 اولین کارت انویدیام بود تا الان کلا فقط amd داشتم مانند مدل ها 6850-6950-7950 و باید بگم کاملا هیچ تفاوتی احساس نکردم و فکر میکنم این که میگن تفاوت داره یا تلقین هست یا اطلاع ندارند که این حرف رو میزنند

البته درایور انویدیا بسیار بهتر از amd هست

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان انتخاب 390 شده

و بنده این 960 اولین کارت انویدیام بود تا الان کلا فقط amd داشتم مانند مدل ها 6850-6950-7950 و باید بگم کاملا هیچ تفاوتی احساس نکردم و فکر میکنم این که میگن تفاوت داره یا تلقین هست یا اطلاع ندارند که این حرف رو میزنند

البته درایور انویدیا بسیار بهتر از amd هست

من نمیدونم چرا بعضیا میگن انویدیا کیفیت بهتری داره وفلان و....

الان بگید دقیقا چه برتری داره انویدیا تو کیفیت تصویر واون قضیه پرش تصویر تو کارتهایamdچیه؟

من که گیج شدم....

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به من به جای شما بودم کارت 970 میخریدم چون هم ساپورت درایور خوب داره و هم گیم های زیادی انویدیا واسه کارت هاش میسازه و به نظر بنده کلا کارت های انویدیا تصویر شفافی نسبت به ای ام دی تو گیما داره وپرش تصویر کمتر داره

این قضیه پرش تصویر از کجا آوردین منبعی هم واسه حرفتون دارین ؟ که قابل استناد باشه اگه هست خوشحال میشم لینکشو اینجا بزارین بقیه دوستان هم استفاده کنن
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...