رفتن به مطلب

مشکل سرعت هارد

Mohammad_kj
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه دوستان.

دوستان بنده یه هارد 160 مکستور ساتا دارم که با نوسان شدیدی در سرعت داره و سرعت به شدت افت میکنه.

اینهارو با HD Tune تست گرفتم و فهمدم، اگر لازم بود عکس هم قرار میدم.

البته ظاهرا هارد بدسکتور هم داره ولی نمیدونم آیا انقدر تأثیر میزاره یا خیر.

ممنون میشم کمکم کنید، سپاس

post-21106-0-44765500-1442053061_thumb.png

post-21106-0-09904500-1442053077_thumb.jpg

post-21106-0-29791600-1442053096_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Mohammad_kj
لینک به دیدگاه

عکس رو قرار بدید بستگی داره که میزان سلامت هارد چقدر باشه ..میتونی یه نرم افزار دیفراگ و خود ویندوز هم داره استفاده کنی و hdd regenator رو نصب کنی سپس کرک و رایت ازش بگیری و بد سکتور های هاردت رو غیر قابل شناسایی کنی ..البته یادت باشه موقع اسکن گزینه ripar یا همون تعمیر بزنی و صبر کنی چون وقت گیره تا پایان اسکن که رفت نشون میده که چه تعداد از سکتور هارو تعمیر کرده..البته یادت باشه کرکش بکنی تا یه وقت موقع کار پیغام اکتیو اینجور چیزار نده .... شما یه عکس بزارید

لینک به دیدگاه

در واقع من ابتدا فکر کردم مشکل این هاردم هست ولی یه هارد دیگه هم گرفتم اون سرعتش خوب بود ولی بعد از اینکه ویندوز روش نصب کردم اونم همینطوری شد (البته اونم خطا داره) ولی میخوام بدونم مثلا مشکل از کابل نیست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوست عزیز احتمال داره مشکل از کابل ساتا باشه یا درایور پورت ساتا به خوبی شناخته نمیشه توسط ویندوز

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز احتمال داره مشکل از کابل ساتا باشه یا درایور پورت ساتا به خوبی شناخته نمیشه توسط ویندوز

آره احتمال میدم از کابل ساتا باشه البته سه تا کابل عوض کردم ولی همشون یکی بودن در واقع و قبلا داشتم جدید نگرفتم و درایور رو فکر نکنم چون ظاهرش که میگه نصب هست و روی دوتا هارد که دوتا ویندوز مختلف داشتن هم همین وضعیت رو دارم.

ممنون از کمکتون دوست عزیز

دوستان دیگه لطف میکنن به بنده کمک کنن؟ :)

لینک به دیدگاه

دیفرینگ کردید!؟

بله ولی فایده ای نداشت، ولی چیزی که فعلا متوجه شدم الان از روی اون یکی درایو ویندوز رو که پاک کردم ظاهرا درست شده شاید البته موقتی باشه ولی مشکل از ویندوز هست یعنی؟

لینک به دیدگاه

دوستان با اون وضعیتی که بالا توضیح دادم هنوز امکان داره مشکل از مادربرد باشه؟
در ضمن دوستان کابل رو هم یه ساتا 3 انداختم ولی بازم فرقی نکرد ولی بالا که گفتم با بودن و نبودن ویندوز این وضعیت تغییر میکنه (حداقل فعلا که اینطور بوده)​

لینک به دیدگاه

دوستان با اون وضعیتی که بالا توضیح دادم هنوز امکان داره مشکل از مادربرد باشه؟

در ضمن دوستان کابل رو هم یه ساتا 3 انداختم ولی بازم فرقی نکرد ولی بالا که گفتم با بودن و نبودن ویندوز این وضعیت تغییر میکنه (حداقل فعلا که اینطور بوده)​

پاورتون چیه؟

ایا از تبدیل شاخه برق مولکس به ساتا استفاده می کنید؟

لینک به دیدگاه

یه 330 گرین، البته نمیدونم کاملا سالمه یا نه، خیر از خود کابل برق ساتاش استفاده کردم

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا اگر کسی میتونه به بنده کمک کنه. سپاسگذارم

ویرایش شده توسط Mohammad_kj
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...