رفتن به مطلب

فروش یوزر Clash لول 104 و یوزرِ Boom Beach لول 38

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمتِ کاربرانِ گرامیِ لیون کامپیوتر @};-

خب همونطور که از عنوانِ تاپیک معلومه میخوام اکانت بازی هایِ Clash of clans و Boom Beach رو که هر 2 هم با 1 جیمیل سینک هستن رو بفروشم!

اکانت COC که همه ی مشخصاتِ سرباز و ساختمان و جم و بیلدرش که تویِ عکس کاملا مشخص هست(دیوارا هم 101 لول 9 و بقیه لول 8)!

اکانت BB هم بگم که تا HQ 13 فول آپ هست همه سربازا و ساختمونا بجز دفاعیا که دارن فول میشن!

در ضمن اینم بگم که قابلیتِ تغییر نام هم داره یوزر کلش و هم یوزرِ بوم بیچ و من استفاده نکردم!

علاوه بر این 2 بازی،رویِ جیمیل 3 بازی دیگه هم (Little Empire,Soccer Stars,8 Ball Pool) سینک هستند که زیاد قوی نیستند البته و بابتِ اینا نه هزینه ای میخوام و نه برام مهم هستن؛

چون من کلا با کلش و بوم بیچ بازی میکردم و اون 3 تارو بازی نمیکردم!

حالا هم چون پول نیاز دارم ، میخوام این یوزر هارو بفروشم ...

بازم دقت کنید دوستان اینارو نمیشه جدا فروخت،جیمیلشون یکی هست و با هم میتونم بفروشم فقط،به سوپرسل هم پیام دادم ولی خب جوابِ درست ندادن!

قیمتِ پایه هم 580 هزار تومن هست!

شاید خیلیا هم بگن گرونه ولی باور کنید اینطور نیست،یوزر از مالِ من ضعیف تر رو دیدم زدن 700ت(فقط کلش)،یه سایت هم بود ارزش تقریبی یوزر کلش رو میگفت و واسه من گفتن 670ت واسه فروش!

ولی من الآن هر 2 یوزر رو میدم 580ت!

البته اگر خریدار واقعی پیدا بشه باهاش راه میام تا یه جایی که منم ضرر نکنم!

اینم عکس از مپِ کلش:

Screenshot-2015-09-11-22-56-54.png

عکس از پروفایلِ یوزر کلش و مپِ بوم بیچ هم پیوست کردم!

دوستان اگر خریداری هست که قیمتِ دیگه ای مدنظرش هست هم لطفا بگه(ولی قیمتی نباشه که فقط به سودِ خریدار باشه)!

ممنون @};-

post-18952-0-71692400-1442075530_thumb.png

post-18952-0-67339200-1442075546_thumb.png

ویرایش شده توسط мσнαммαɔ
لینک به دیدگاه

قیمت به 580 هزار تومان کاهش یافت ...

لینک به دیدگاه

آپ ...

ویرایش شده توسط мσнαммαɔ
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...