رفتن به مطلب

هنگی ناگهان سیستم و صدا زیاد فن !!

sasan2shiraz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سیستمه امضامه

یه اسکرین از دما بزارین

مثل دوستمون

لینک به دیدگاه

کارت که خودش اوور شده ولی میتونی بازم اوور کنی و نیازی به اوور نیست

سی پی یو در حالت دیفالت 4.0 ghz کار میکنه و چون سی پی یو ضریب باز هستش تا هرجا که جا داره میتونی اوورکلاک کنی و نیازی به اوورکلاک نیست چون کارایی شما گیمه و i7 واسه بازی زیادیه چه برسه بیای اوور هم بکنی

نکته : خیچ وقت سی پی یو با فن استوک اوور نکنید

راجب برنامه هم چون گفتید گزینه xmp به سختی پیدا کردید با این برنامه راههای آسانتری واسه اوور رم و سی پی یو و سایر تغییرات هستش

تنظیمات به حالت دیفالت برگرده مشکلی نخواهید داشت و حتما کولر تهیه کنید و فقط رم به فرکانس 2400 برسونید کاری که خودم کردم

ممنونتم داداش ! این واتر کولینگ و که تهیه کردم فرکانس کارت و سی پی یو و تا اونجا که جا داره ببرم بالا مشکلی پیش نمیاره ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونتم داداش ! این واتر کولینگ و که تهیه کردم فرکانس کارت و سی پی یو و تا اونجا که جا داره ببرم بالا مشکلی پیش نمیاره ؟ 

خواهش

واتر که ربطی به گرافیک نداره

گرافیک معمولاً راحت 100 تا اوور میشه کرد من کارت خودمو واسه تست تا 190 اوور کردم

راجب سی پی یو هم فکر کنم بدون افزایش ولتاژ تا 4.4 اوور میشه و نهایت بتونین تا 4.6 اوور کنین

پیشنهادم همون 4.4 هست و دست به ولتاژ نزدید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...