رفتن به مطلب

قطع شدن اینترنت پس از نصب کارت گرافیک

Tommy Angelo
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود به دوستانی که همیشه من رو کمک میکنند.

من دیروز یه کارت گرافیک گرفتم و پس از نصب درایور اون صفحه که یه بار چشمک زد،کانکشن اینترنت من ÷اک شد و دیگه هر کاری میکنم نمی تونم کانکشن بسازم یعنی در واقع مودم من رو PC نمی شماسه.حتی ویندوز هم عوض کردم.قبلا این مورد برای 7 پیش اومده بود که وقتی 8 نصب کردم درست شد.ممنون میشم کمک کنید.من چون نت ندارم نمی تونم جواب بدم.ممنون میشم هرکی خواست چیزی بپرسه که مثلا این کار رو کردی،به این شماره اس ام اس بده ممنون میشم. 09302233131

و یا حتی تو تا÷یک جواب بده و شمارشو بزاره که من جواب رو براشون اس کنم

خیلی ممنون  @};-

لینک به دیدگاه

درود به دوستانی که همیشه من رو کمک میکنند.

من دیروز یه کارت گرافیک گرفتم و پس از نصب درایور اون صفحه که یه بار چشمک زد،کانکشن اینترنت من ÷اک شد و دیگه هر کاری میکنم نمی تونم کانکشن بسازم یعنی در واقع مودم من رو PC نمی شماسه.حتی ویندوز هم عوض کردم.قبلا این مورد برای 7 پیش اومده بود که وقتی 8 نصب کردم درست شد.ممنون میشم کمک کنید.من چون نت ندارم نمی تونم جواب بدم.ممنون میشم هرکی خواست چیزی بپرسه که مثلا این کار رو کردی،به این شماره اس ام اس بده ممنون میشم. 09302233131

و یا حتی تو تا÷یک جواب بده و شمارشو بزاره که من جواب رو براشون اس کنم

خیلی ممنون  @};-

درود

مودم دیال اپه؟

لینک به دیدگاه

درود

مودم دیال اپه؟

عزیز نوشته 

من چون نت ندارم نمی تونم جواب بدم.ممنون میشم هرکی خواست چیزی بپرسه که مثلا این کار رو کردی،به این شماره اس ام اس بده ممنون میشم. 09302233131

و یا حتی تو تاپیک جواب بده و شمارشو بزاره که من جواب رو براشون اس کنم

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

درایور کارت گرافیک رو پاک کن ببین درست میشه ؟

گرفیک رو در بیار ببین بازم مشکل باقیه ؟

اگه بدون کارت گرافیک مشکل حل میشه ، کارت رو روی یه سیستم دیگه امتحان کن ببین روی اون سیستم هم مشکل ایجاد میشه ؟ اگه روی سیستم دیگه مشکل نداشت پس ایراد از کارت نیست و میتونه از کمبود پاور یا مشکل مادربرد یا چیز دیگه ای باشه . امیدوارم مشکلت زود حل بشه .

کل کابل های مودم رو در بیار ( همش رو حتی کابل برق مودم رو ) بزار چند دقیقه تو همون حالت بمونه و کامپیوتر رو هم ریستارت کن و دوباره کابل هارو وصل کن ببین میشناسه مودم رو ؟

کامپیوتر رو خاموش کن و پاور رو هم خاموش کن با کلید پشت خودش و کل کابل های برق رو از برق بکش و بعد از چند دقیقه دوباره وصل کن و سیستم رو روشن کن .

تو device manager چک کن ببین display adaptor و network adaptor مشکلی نداشته باشن ( علامت تعجب بغلشون نداشته باشن ) .

درایور رو پاک کن دوباره نصب کن .

از تو کیس کابل برق قطعاتی مثل dvd و موارد اضافی ( مثل هارد های پشتیبان یا کارت تی وی ) رو جدا کن شاید پاور کم میاره که با ابن کار احتمالا معلوم میشه مشکل از پاور هست یا نه .

تو device manager ببین قسمت network adaptor چیزی غیرفعال نباشه ( اون هایی که غیرفعال هستن با یه فلش کوچیک بغل آیکونشون مشخص میشن ) اگه غیرفعال بودن فعالشون کن ببین درست میشه ؟

درایورهای مادربرد رو دوباره نصب کن مخصوصا درایور های چیپ ست های LAN .

شماره رو پ خ کردم .

دوستان نظری دارن بگن مشکل دوستمون زودتر حل شه .

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان مشکل از لن بوده.بتید ببرم گارانتی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...