رفتن به مطلب

هنگ و فریز وسط تمام بازی ها

taha.332
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من این مشکل رو داشتم که از رم بود مثلا اگر شما یک رم2گیگ کینگستون دارید برای رم بعدیتون همین مارک و فرکانس رو استفاده کنید دقیقا همین باشه و رم ها رو در اسلات درستش وارد کنید

الان منن دوتا رم 8گیگ HyperX Fury 1866دارم دیگه شاهد همچین اتفاد

دو تا رم یکیه

لینک به دیدگاه

ببین برادر من معمولا اکثر اوقات علت اصلی این بلو اسکرینها از گرافیکه دلیلشم میتونه از دفع نشدن کامل گرمای گرافیک باشه که نشون دهنده ضعف سیستم خنک سازی vramها هست

حالا شما سعی کن تنظیماتتون رو تو گیم یک مقدار حداقل 30 تا 40 درصدش رو کثر کنید تکسچر رو هم مقداری کم کنید ببینید باز هم مشکل داره اما اطمینان میدم بلو پیج نمیده و اگرم بده دیر بلو پیج میده .

لازم به ذکره که این مشکل تو گیمهای جدید خصوصا تو GTAV و MORTAL X پر رنگ تره .

در کل گرافیک مورد داره و اگر گارانتی داره سخت پیگیر تعویضش باشید .

اگرم دوستان سیستم قوی دارند پیشنهاد میدم تو سیستمشون با حداکثر تنظیماتی که کارت جوابگو هست تست بفرمایید .

باید چکار برادر

لینک به دیدگاه

درود 

مشکل شما از رم هست 

شما میتونید وارد بایوستون بشید و تایمینگ رمهاتون رو ببرید بالا یا اگه از حالت XMP استفاده میکنید اون رو غیر فعال کنید مثلا اگه تایمینگتون 10.12.12.31 هست به 11.13.13.38 تغییر بدین

مشکل شما از گرافیکتون نیست چون گرافیک موقع ارور یا از بازی میندازه بیرون یا در حالت استفاده از درایور معیوب صفحه قفل و به صورت دون دون رنگ  در گوشه ها یا وسط میشه

عزیز xmp غیر فعاله

لینک به دیدگاه

درود برادر :

اگر این مشکل تو گیم باشه از گرافیکتون هست [[[ البته اگر بلو اسکرین داد 1 دقیقه صبر کنید...اگر اتوماتیک ری استارت کرد مشکل از رمهاتون هست و اگر ری استارت نداد و بیشتر از یک دقیقه حتی تا 10 دقیقه تو حالت بلو اسکرین موند مشکل از گرافیکه شک نکن!!!]]]

اتو ماتیک ریستارت نمشه 3 دقیقه طول میکشه

لینک به دیدگاه

با سلام

اگر در بازیها اینطور میشه  احتمال بسیار  قوی مشکل  کارت گرافیک و از قسمت حافظه  کارت گرافیک هست

ایا تست اطمینان هست مطمءن شم کدام قطعه است

لینک به دیدگاه

بله دوست گلم گارانتی داره

گارانتی سازگار

مشکل سیستم شما از رم هست نه از هارد که زیاد مشکل نیست پیدا کردنش

اگر سیستم در حالت عادی Blue Screen میده یا فریز میشه یعنی ممکن هست مشکل از هارد یا پاور باشه و اگر فقط موقعی که بازی میکنی این مشکل پیش میاد یا از رم هست یا گرافیک که بیشتر رم این مشکل را بوجود میاره

دوست عزیز فقط تو باری این مشکلا دارم اگر سیستم100  ساعت روشن باشه و بازی نکنیم هیچ گونه مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا یه را حل بگید که مطمهن شم از کدام قطعه است ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.من مشکل مشابه شما رو داشتم مشکل از رم سیستمم بود.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.من مشکل مشابه شما رو داشتم

دوست عزیز میشه مشکلتونا کامل شرح دهید

لینک به دیدگاه

من با اطمینان 99% میگم یا هر 2 تا رمهای سیستمت مشکل دارن یا یکی از رمها

من خودم این مشکل را داشتم پیداش کردم و هالا رمهای عزیز من لنگه به لنگه شدن چون گارانتی مسخره سازگار نمونه رمهای من را نداشت حالا شما تا کی میخوای دنبال دلیلش باشی ؟

ایا بهتر نیست تست کنی سیستمت را ؟ حالا لنگ چی هستی ؟ اگر میتونی خودت تست کن اگر امکانات فراهم نیست ببر بازار بده برات تستش کنن

نمیدنم کجا سکونت داری اگر نزیدک بودی خودم برات تست میکردم

لینک به دیدگاه

من با اطمینان 99% میگم یا هر 2 تا رمهای سیستمت مشکل دارن یا یکی از رمها

من خودم این مشکل را داشتم پیداش کردم و هالا رمهای عزیز من لنگه به لنگه شدن چون گارانتی مسخره سازگار نمونه رمهای من را نداشت حالا شما تا کی میخوای دنبال دلیلش باشی ؟

ایا بهتر نیست تست کنی سیستمت را ؟ حالا لنگ چی هستی ؟ اگر میتونی خودت تست کن اگر امکانات فراهم نیست ببر بازار بده برات تستش کنن

نمیدنم کجا سکونت داری اگر نزیدک بودی خودم برات تست میکردم

کجا تشریف داری شما

لینک به دیدگاه

من قبلا 1 دونه رم 4 گیک اپیسر داشتم و بعدش به دوستم گفتم  یه 4 گیگ برام بگیره توی همه بازیها دیدم تیک میزنه ولی در حالت عادی سیستم درست بود....بالاخره فهمیدم تایمینگ رم سیستمم مثل هم نیست یکی 9 بود یکی 11 که اصلا حواسم نبود نگاه کنم.البته اگر پاور سیستم نتونه برق مورد نیاز سیستم رو تامین کنه مشکل هنگی بوجود میاد.ولی به احتمال زیاد از رم سیستم شماست.یه لینک از رم سیستمون قرار بدید.

لینک به دیدگاه

سلام

ببین گفتی که فقط در بازی چنین مشکلی رو داری ...

یه کاری کن ... بازی رو در حالت safe mode بازی کن ! حداقل این راه امتحان کن . برای اینکه در حالت سیف مد بازی رو اجرا کنی، بازی رو اجرا کن و بعدش برو Task manager و بازی رو End task کن ... بعدش یه پیغام میده که قبلا بازی دچار مشکل شده و میخوایید تو حالت سیف مد اجرا بشه !؟ و yes یا ok رو بزن  

من بازی COD Ghost رو که اجرا میکردم ، بعد یه مدت ، سیستم و ... فریز میشد ولی با اون کار بدون مشکل اجرا میشد. در ضمن، فقط یه مشکلی داره که تنظیمات گرافیکی و رزولیشن و ... رو کاهش میده، باید دوباره به حالت اول برگردونیش ...

امیدوارم که این راه هر چند غیر اصولی هست، ولی جواب بده  :D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یکی از رمها رو دربیار تست کن اگر مشکل نبود از رمه ولی اگر بود  گرافیک رو هم دربیار  بعد سیستم رو با گرافیک انبورد خود مادربرد بالا بیار  درایو گرافیک  HD 4600 رو نصب کن بعد بازی رو اجرا کن اگر مشکل نبود از گرافیکه و شاید هم از پاور! که وقتی مصرف سیستم بالا میره نمیکشه!..

البته احتمال مشکل از هارد و یا نرم افزاری بودن مشکل هم هست

بهتره با چند نرم افزار بهینه ساز و ترمیم ریجستری هم ویندوز رو برسی کنی 

http://soft98.ir/software/17338-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-advanced-systemcare.html

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

دوستان من رمها را در اوردم و یکی یکی تست کردم ولی باز هم فیریز میشد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یکی از رمها رو دربیار تست کن اگر مشکل نبود از رمه ولی اگر بود  گرافیک رو هم دربیار  بعد سیستم رو با گرافیک انبورد خود مادربرد بالا بیار  درایو گرافیک  HD 4600 رو نصب کن بعد بازی رو اجرا کن اگر مشکل نبود از گرافیکه و شاید هم از پاور! که وقتی مصرف سیستم بالا میره نمیکشه!..

البته احتمال مشکل از هارد و یا نرم افزاری بودن مشکل هم هست

بهتره با چند نرم افزار بهینه ساز و ترمیم ریجستری هم ویندوز رو برسی کنی 

http://soft98.ir/software/17338-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-advanced-systemcare.html

تست کردم ولی بازم مشکل پا بر جاست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

بااحترام به نظر دوستان

هرچند براساس صحبتهای شما نباید نظر قطعی داد وباید از نزدیک دید ولی باتوجه به وضعیتی که توضیح دادید   بازم  عرض میکنم مشکل کارت گرافیک هست  

موارد بسیاری تابحال برخورد داشتم. 

لینک به دیدگاه

باسلام

بااحترام به نظر دوستان

هرچند براساس صحبتهای شما نباید نظر قطعی داد وباید از نزدیک دید ولی باتوجه به وضعیتی که توضیح دادید   بازم  عرض میکنم مشکل کارت گرافیک هست  

موارد بسیاری تابحال برخورد داشتم. 

از کجا مطمعن بشم

لینک به دیدگاه

شما خودت فرمودی که رمهای سیستم خودت را یکی یکی تست کردی در حالی که باید با یه رم که میدونی سالم هست تست کنی

چند سوال......؟ رمها را از کجا خریدی ؟ ایا Overclock کردی یا نه ؟ اگر دست دوم خریدی تا قبل از دانستن این مورد با این رمها بازی کرده بودی ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از کجا مطمعن بشم

شما گرافیک رو روی سیستم دیگه تست کن 

البته بازم میگم از نوع مشکل و نشونهایی که گفتید مشخصه که خرابی گرافیک هست 

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

شما خودت فرمودی که رمهای سیستم خودت را یکی یکی تست کردی در حالی که باید با یه رم که میدونی سالم هست تست کنی

چند سوال......؟ رمها را از کجا خریدی ؟ ایا Overclock کردی یا نه ؟ اگر دست دوم خریدی تا قبل از دانستن این مورد با این رمها بازی کرده بودی ؟

نه اکبند خریدم نه اورکلاک نکردم دو سه هفته خوب بود بعد از 2 سه هفته این جوری شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...