رفتن به مطلب

هنگ و فریز وسط تمام بازی ها

taha.332
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

شما کابل ساتا و پورتشو هم عوض کن من خودم همچین موردی رو داشتم قبلا که در بازی فریز شدم و بلو اسکرین گرفتم بخاطر کابل مورد دار. ضمنا هر موقع سیستم هنگ کرد بلافاصله چیزی که هیچ کس اینجا اشاره نکرد یک سر به Event Viewer ویندوز بزن اونجا بعضی موقع ها اطلاعات خرابی از هر قطعه ای باشه ثبت میشه قسمت Application و System رو بررسی کن اگه Warning یا Error قرمز رنگی دید

سلام میشه بگی Event Viewer کجاست

لینک به دیدگاه

مشکل یا سخت افزاریه یا نرم افزاری

درود دوست من
از خط تلفن یا کابل برق میتونه باشه 
یه احتمال خیلی قوی ام هست در کیس خوب بسته نشده سوز رفته توش چاییده
=))  =))
لینک به دیدگاه

سلام میشه بگی

Event Viewer کجاست

از اینجا

Open Event Viewer by clicking the Start button , clicking Control Panel, clicking System and Security, clicking Administrative Tools, and then double-clicking Event Viewer.‌  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز پاورتون رو با یک پاور دیگه تعویض و تست کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

پد موس هم یه چک بکنید ! :-?

لینک به دیدگاه

up

دوست عزیز از فایل دامپ اقدام نکردی؟اینجوری زودتر به نتیجه میرسی! و به احتمال زیاد از رم میتونه باشه اگه دوال هست یکی رو جدا کن اگر هم نیست جابجا کن.

نشد درایور گرافیکی رو عوض کن.

....

البته گاهی ویندوز هم باعث بلو اسکرین میشه اگه موارد رم جواب نداد ویندوز رو عوض کنید.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

احتمال بسیار بالا مشکل از بایوس دو قطعه گرافیک یا مین بورد باشه...

اول بایوس بورد رو تعویض کنید.اگه نشد برگردید به بایوس قبلی و بایوس کارت رو هم آبدیت یا عوض کنید و اگه نشد دوباره برگرید به حالت قبل

یا تمام قطعاتتونو رو یک برد دیگه  تست کنید یا یه کارت گرافیک دیگه روی بورد فعلی تست کنید. حداقل اینجوری به نتیجه میرسید مشکل از چیه...

لینک به دیدگاه

به نظر، من باتوجه به اینکه دوستان نظرات زیادی دادن ، ایشون هم باید دونه دونه بگن که چه چیزهایی رو تاحالا امتحان کردن و چه نتیجه ای گرفتن به جای اینکه فقط کامنت رو بالا بیارن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر، من باتوجه به اینکه دوستان نظرات زیادی دادن ، ایشون هم باید دونه دونه بگن که چه چیزهایی رو تاحالا امتحان کردن و چه نتیجه ای گرفتن به جای اینکه فقط کامنت رو بالا بیارن .

احسنت 

خداخیرت بده

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

احسنت 

خداخیرت بده

هر کاری که بگیند کردم ار تعویض ویندوز تا تست تمام قطعات یک نکته وقتی با گرافیک انبورد کار می کنم مشکل رفع میشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز گفتم که اول پست هر کاری که بگید کردم

ویرایش شده توسط taha.332
لینک به دیدگاه

خب تا این که مشخصه از گرافیکه!

با یه گرافیک دیگه حتما تست بگیر و خبرشو بده, اینجوری اصلا به نتیجه نمیرسی.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

up

دوستان بعد از سالها فهمیدیم مشکل از کارت گرافیک بود فرستادیم گارانتی  ویستا به به به این گارانتی بعد از 6 روز زنگ زدنند گفتند یک 750 tiاکبند  فرستادیم براتون

لینک به دیدگاه

up

دوستان گارانتی یک کارت نو فرستاد ارور نمی ده  ولی اروره درایو میده

لینک به دیدگاه

چه اروری میده؟!

اگه ارورش پیچیده هست یه عکس یزارید از ارور .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...