رفتن به مطلب

حل مشکل پیام های تبلیغاتی و .... ایرانسلی برای همیشه دیگه شارژتون کم نمیشه و راحت ازش استفاده کنید !

omide1648
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود به همه  :)  

دوستان من همیشه تا گوشیمو شارژ میکردم اینقدر پیام 8282 و.... میومد تمام شارژم چند ساعته به فنا میرفت الان یک روش دارم که این مشکل برای همیشه حل میشه :cool:

الان نزدیک دو هفته است اصلا پیام 8282 و.. برام نیومده و شارژم تموم نشده فقط سر چند روز یک پیام آهنگ های پیشواز ایرانسل میاد و یک پیامی که میگه همین طرح 4444 ایرانسل به 30 روز افزایش یافت و.... من موقعی که میرم شارژمو نگاه میکنم حتی یک ریال از شارژام تموم نشده و الان دارم از شارژم راحت استفاده میکنم.

مرحله اول با گوشیتون یک پیامک به ۱۳۰ بفرستید تا پسورد ویترین ایرانسل به شما ارسال بشه.

بعد به سایت ویترین ایرانسل بریید و با پسوردی که ایرانسل به شما پیامک کرده وارد سایت بشوید:

http://vitrin.irancell.ir/Login

vitrin-sign1.png

بعد توی قسمت محصولات متنی: قسمت شارژ خودکار اختصاصی هرچی طرح هست لغو اشتراک کنید.

و توی قسمت محصولات چند رسانه ای: قسمت بسته های من، شارژ خودکار- بسته های من و بسته های ویژه بگردید هرچی طرح هست لغو اشتراک کنید.

و در قسمت ایرانسل من: قسمت بسته های من، شارژ خودکار- بسته های من و شارژ خودکار اختصاصی بسته های من بگردید هرچی طرح هست لغو اشتراک کنید.

deselect-stupi2.png

و بعد در آخر به قسمت کانون برید:

در قسمت نام مستعار (غیر قابل ویرایش): اسم و فامیل خودتون رو بنویسید.

و بعد در آخر صفحه دوتا گزینه هست که به فارسی اینطوری نوشته:

1-آیا مایل به دریافت پیام های اطلاع رسانی از طریق ایمیل هستید ؟

2-آيا مايل به نمايش محصولاتي كه از ويترين خريديد هستيد؟

اگه به فارسی نوشته بود این دوتا گزینه رو روی (( خیر )) بزارید ولی اگه به انگلیسی بود هر دوتارو روی (( N )) بزارید.

و بعد روی گزینه تایید کلیک کنید.

و در آخر این کارهارو هم حتما انجام بدید تا برای همیشه کارش یکسره بشه:

برای لغو۸۲۸۲با ارسال کدLAGHV GZTOPبه۸۲۸۲ولغو فال با ارسال کد LAGHV FALبه ۸۲۸۲
برای لغو دریافت اس ام اس های تبلیغاتی ایرانسل می توانید با ارسال عدد ۲ به شماره پیامک ۵۰۰۵ از شر این تبلیغات برای همیشه رها شوید.

دوستان بعد از اینکه همه ی این کارهارو انجام بدید از 95 درصد پیام های ایرانسلی راحت میشید.

ولی ممکنه از 73711136 یا 73***** یا 73**** و... پیامک داشته باشید که از پولتون 120 تومان کم میکنه که وقتی اگه بهتون پیام داد فقط پیام لغو بفرستید برای مثال از من گفته بود گزینه ( L ) رو برای لغوش بفرست من 3 تا 4 بار همینطوری پیام لغو فرستادم که در آخر گفت اشتراک شما لغو شد بعدش دیگه پیام نیومد.

دوستان هر پیامی اگه واسه شما احیانا اومد که از شارژتون کم میکنه فقط همون گزینه لغوی که میگه بفرستید دیگه برای همیشه راحت میشید من همین کارا رو کردم الان دیگه اصلا واسم پیام نمیاد بجز سر هر چند روز آهنگ های پیشواز و همون 4444 و یک پیام هست به اسم IRANCELL که آدرس وب سایت ایرانسل رو میفرسته  منم وقتی میرم شارژمو نگاه میکنم هیچی کم نشده این یعنی این پیام ها عادیه و شارژی کم نمیکنه.

امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار گرفته باشه (*) :x

ویرایش شده توسط omide1648
لینک به دیدگاه

دوستان همین کارا رو انجام بدن بعد نتیجه رو همینجا اعلام کنند اگه مشکلی بود بنده در خدمتم :x :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ممنون از آموزش ، چک کردم هیچی فعال نبود اما ایمان دارم که شارژم رو بالا میکشن. البته به عنوان سیم دوم از دزدسل استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

درود

ممنون از آموزش ، چک کردم هیچی فعال نبود اما ایمان دارم که شارژم رو بالا میکشن. البته به عنوان سیم دوم از دزدسل استفاده میکنم

قربانت من همه این کارارو انجام دادم الان راحت راحتم ان شاء ا... از شما هم درست میشه. ;)

لینک به دیدگاه

یه طرح ویژه میاد نمی دونم چی چی نخوندم والا ! اعصاب واسه آدم نمی ذاره 

اصلا هر روز کارشه Tarhe Vizheh ! اینو که می بینم یه اهه بلند میگم ! 

ابلته خیلی اس میاد واسم از اینور اونور ولی خب این اعصاب خورد کن ترینه 

انجام بدیم ببینیم چی میشه ممنون از شما

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بقیه دوستان کد لغو تبلیغات بزنن و نتیجه رو اعلام کنن

2 به 5005

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

2 به 5005

سلام

من همین کار رو باراهنمایی که اپراتور ایرانسل انجام دادم و درست شد و دیگه پیام تبلیغاتی نیومد فقط بعضی وقتها پیامهی پیشواز  میاد!

لینک به دیدگاه

یه طرح ویژه میاد نمی دونم چی چی نخوندم والا ! اعصاب واسه آدم نمی ذاره 

اصلا هر روز کارشه Tarhe Vizheh ! اینو که می بینم یه اهه بلند میگم ! 

ابلته خیلی اس میاد واسم از اینور اونور ولی خب این اعصاب خورد کن ترینه 

انجام بدیم ببینیم چی میشه ممنون از شما

داش این لامصبا تمام شارژ آدمو میدزدند ان شاء ا... تمام کارهایی که گفتم رو انجام بدید 100 درصد مشکلتون حل میشه.

2 به 5005

داش تمام کارهایی که گفتم رو از اول به ترتیب همشو حتما انجام بده 100 درصد مشکلت حله.

لینک به دیدگاه

سلام

من همین کار رو باراهنمایی که اپراتور ایرانسل انجام دادم و درست شد و دیگه پیام تبلیغاتی نیومد فقط بعضی وقتها پیامهی پیشواز  میاد!

درسته دیگه پول ادم کم نمیشه و برای همیشه از دست این پیام های ایرانسلی راحت میشیم یا باید به اپراتور ایرانسل زنگ بزنی یا به سایت ویترین بری که آموزششو گذاشتم.

اون پیام پیشواز هم پول آدمو کم نمیکنه خودم بعد اینکه پیام اومد شارژمو نگاه کردم این پیام عادیه پولی نمیره.

لینک به دیدگاه

دوستان همه کارهایی رو که گفتم حتما حتما از بالا به پایین انجام بدید ان شاء ا.. مشکلتون 100 درصد حل میشه.

لینک به دیدگاه

داداش فعلا که واسه ما اس میاد هنوز ! 

داش همه ی اون کارهایی رو که گفتم از اول تا آخر همشو انجام بده من الان دو هفته هست هیچ پیام ایرانسلی برام نمیاد که اعتبارم کم بشه :-? .

برو توی سایت ویترین از اونجا همه غیر فعال میشن.

لینک به دیدگاه

چیزی نبود که غیرفعال کنم همه شو نگا کردم به اون شماره هم اس دادم  باز میاد 

لینک به دیدگاه

چیزی نبود که غیرفعال کنم همه شو نگا کردم به اون شماره هم اس دادم  باز میاد 

وقتی میری سایت ویترین همه ی اون قسمت هایی رو که گفتم بگرد بعد اگه اشتراکی داشتی کنارش گزینه لغو اشتراک هست بزن لغو بشه.

بعد برو قسمت کانون همون کارهایی رو که گفته بودم انجام بده حتما.

بعدش که این کارهارو انجام دادی با گوشیت همون پیام هایی رو که گفتم چند بار بفرست البته یک تا دو روز اینبار غیر فعال میشن مثل قبل نیست که هی دوباره پیام بیاد.

قسمت کانون همون کارهایی رو که گفتم حتما انجام بده.

هر پیام ایرانسلی واست میاد گزینه لغو رو بفرست.

لینک به دیدگاه

وقتی میری سایت ویترین همه ی اون قسمت هایی رو که گفتم بگرد بعد اگه اشتراکی داشتی کنارش گزینه لغو اشتراک هست بزن لغو بشه.

بعد برو قسمت کانون همون کارهایی رو که گفته بودم انجام بده حتما.

بعدش که این کارهارو انجام دادی با گوشیت همون پیام هایی رو که گفتم چند بار بفرست البته یک تا دو روز اینبار غیر فعال میشن مثل قبل نیست که هی دوباره پیام بیاد.

قسمت کانون همون کارهایی رو که گفتم حتما انجام بده.

هر پیام ایرانسلی واست میاد گزینه لغو رو بفرست.

عزیز دل همه کارایی که گفته بودی رو انجام دادم همه اون قسمتا رفتم چیزی نبود یعنی چیزی فعال نبود که غیرفعال کنم 

الانم کم شده اس ام اس ها ولی از چنتایی میاد 

در هر حال ممنون

لینک به دیدگاه

عزیز دل همه کارایی که گفته بودی رو انجام دادم همه اون قسمتا رفتم چیزی نبود یعنی چیزی فعال نبود که غیرفعال کنم 

الانم کم شده اس ام اس ها ولی از چنتایی میاد 

در هر حال ممنون

داش شمارو نمیدونم ولی برای من اصلا دیگه پیام نمیاد بجز آهنگ های پیشواز که سر هر 4 تا 6 روز میان و پولی کم نمیکنند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...