رفتن به مطلب

390x یا 980 یا titan black

اشتراک گذاری

Recommended Posts

البته در نهایت تصمیم گیرنده خود شما هستید دوست گلم.... امیدوارم که هر کدوم رو که گرفتید راضی باشید... البته هر دوی این گرافیک ها قوی هستند و با بازی های الان به مشکلی برنخواهید خورد...

لینک به دیدگاه

سرعت بارگذاری همون Texture رو میخواهید با رم سیستم یکی کنید؟ تفاوت سرعت رم سیستم با رم گرافیک بصورت میانگین چقدره؟

اگر رم گرافیک کم بیاره و از رم سیستم استفاده بشه

در بازی فقط فریز شدن مشاهده میشه حالت تیک زدن

مخصوصا در بازی های open world

لینک به دیدگاه

اگر رم گرافیک کم بیاره و از رم سیستم استفاده بشه

در بازی فقط فریز شدن مشاهده میشه حالت تیک زدن

مخصوصا در بازی های open world

سرعت بارگذاری همون Texture رو میخواهید با رم سیستم یکی کنید؟ تفاوت سرعت رم سیستم با رم گرافیک بصورت میانگین چقدره؟

حرف من چیز دیگه ای بود. اون دوستمون گفتن تو Lords Of Fallen از ما 6 گیگ مموری کارت گرافیک خواسته. منم گفتم اون توتال گرافیک مموری بوده که 6 گیگ میخواسته و نه وی رم. وقتی خود بازی همچین چیزی رو خواسته پس مشکلی پیش نمیاد ولی در صورتی که بگه مثلا 6 گیگ وی رم اونوقت قضیه فرق میکنه. ولی الان خرید گرافیک با مموری 8 هیچ توجیهی نداره مگر واسه 4K. 

در مورد DX 12 هم تا کامل موضوع روشن نشه نمیشه نظر داد. باید صبر کرد و دید تا DX 12 کامل جا بیوفته و پایه ثابت اکثر بازیا بشه و اونوقت DX 12.1 خودشو نشون میده. فعلا هنوز یه بازی درست و حسابی بر پایه DX 12 و DX 12.1 نیومده و خیلی زوده که بخوایم تکلیف تعیین کنیم.

ویرایش شده توسط AliSSnake
لینک به دیدگاه

قطعا 390x

چون با دايركت ايكس 12 عملكردش از 980 هم بهتره و بخاطر حافظه ي هشت گيگيش ارزش خريد بيشتري داره 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من این تاپیک رو خوندم هر کی یه نظری داده بود 

بحث اصلی در مورد ساپورت دایرکس 12 و فریم دهی بازی هستش 

یه بازی به اسم اشز اف .... اومده بود  که تحت دایرکس 12 اجرا میشد کارتهای ای ام دی خیلی خوب ظاهر شدن 

دوستان عزیزی که میگن 390x بگیر دلیلشون همینه  یه دلیل دیگشم مموری بالاتره 

نظر منم رو همین کارته 

اگرم میخوای مطمن باشی صبر کن اولین بازی که به طور کامل همه ی فاکتورهای دایرکس 12 براش در نظر گرفته شده و AAA هست Deus ex هست 

فکر کنم اوایل 2016 میاد یه چند ماه صبر کنی انتخابت معقولانه تر خواهد بود

ویرایش شده توسط dmcmasoud
لینک به دیدگاه

درود

اگر قرار بر صبر باشه که ۶ ماه صبر کنیم ببینیم عمل کرد بازیها dx 12 چیه

بعدش دوباره چند ما صبر کنیم سری های جدید انودیا وای ام دی بیاد که باید تا آخر عمر به همین روال بگذره و منتظر بمونیم؟

منطقی نیست!!!!

اگر بودجه داری و مشکلی نیست همون amd r9 390x بگیر

حافظه بیشتر داره در آینده به مشکل نمیخوری

کارتی نیست که بخواد پشیمون بشی از خریدش

نگران دما و مصرف نباش

لینک به دیدگاه

100% کارت 980 بهتر از گزینه های دیگه هست

کارت های nVidia از DX12 به طور کامل پشتیبانی میکنند منتها بعضی از قابلیت ها رو به صورت نرم افزاری و با درایور ها اجرا میکنند

هیچ بازی در حال حاضر در به بیش از 4 گیگ مموری نیاز نداره . فقط در 4k کارت 390x قوی تر ظاهر میشه و اینکه 390x دقیقا همون 290x با مموری بیشتر هست و به نظر من اصلا ارزش خرید نداره .

اگر کاربریتون 4k هست 390x مناسب تره ولی اگر در وضوح 1080p یا حتی 1440p بازی میکنید 980 قطعا انتخاب بهتریه .

5uwz7mukpy0b9nwkr8iw.png

dgjin8hwwg5nx5sxrdfw.png

البته کارت 390x در بالا نسخه اورکلاک شده هست ولی 980 نسخه رفرنس . پتانسیل 980 برای اورکلاک هم بهتر از 390x هست .

ویرایش شده توسط gamer47
لینک به دیدگاه

با بودجه 1800 به نظر من بهترین انتخاب 390x هست فکر کنم و تو پشتیبانی dx12 که کلیپ که بود کارت های amd بهتر ظاهر شدن تا کارت های nvidia

لینک به دیدگاه

داداش نظره منم همون 390x هست کارتش حرف نداره و اینده نگرانه تره

لینک به دیدگاه

کارت های nVidia از DX12 به طور کامل پشتیبانی میکنند منتها بعضی از قابلیت ها رو به صورت نرم افزاری و با درایور ها اجرا میکنند

هیچ بازی در حال حاضر در به بیش از 4 گیگ مموری نیاز نداره . فقط در 4k کارت 390x قوی تر ظاهر میشه و اینکه 390x دقیقا همون 290x با مموری بیشتر هست و به نظر من اصلا ارزش خرید نداره .

اگر کاربریتون 4k هست 390x مناسب تره ولی اگر در وضوح 1080p یا حتی 1440p بازی میکنید 980 قطعا انتخاب بهتریه .

5uwz7mukpy0b9nwkr8iw.png

dgjin8hwwg5nx5sxrdfw.png

البته کارت 390x در بالا نسخه اورکلاک شده هست ولی 980 نسخه رفرنس . پتانسیل 980 برای اورکلاک هم بهتر از 390x هست .

هووووفففف

حرفایی ک میخواستمو زدی. منم دقیقا نظرم همینه فقط خستم بود حال نداشتم تایپ کنم :D 

لینک به دیدگاه

5uwz7mukpy0b9nwkr8iw.png

dgjin8hwwg5nx5sxrdfw.png

انوقت async که سخت افزاری چطوری قراره با درایور درست شه ‎:/‎ اگرم به صورت نرم افزاری بخواد اجرا شه مقداری از قدرت کارت صرف async میشه پس پرفومنس قسمت های دیگه افت میکنه که اینکار منطقی نیس
لینک به دیدگاه

از من میشنوین 980 Ti بگیرید نگران این مشکلات DX 12 هم نباشید  فوقش کامل ساپورت نمیکنه دیگه .

این nvidia  همیشه یک کلکی سوار میکنه  .

حداقلش هممون با هم اشتباه میکنیم  دی .

من که  980 Ti میگیرم  فعلا .

فوقش بعدا میفروشمش .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

من باشم r9 290x میخرم.چون به نظر میرسه با دایرکس 12 تنه به تنه تایتان ایکس میزنه

لینک به دیدگاه

390X رو عزیز با خیال راحت بگیر که از بقیشون سر تر هست به غیر از 980ti

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

بابا اخه لزومی داره این همه پول واسه کارت گرافیک بدی یه 950 بگیر اچ دی بازی کن من خودم الان تو کیفیتت 800*600 بازی میکنم :D

شوخی کردم 390x بگیر چون تو یه تست دیدم که 390 بدون ایکس تو دایرکت  ایکس 12 تقریبا با 980 یکی بود حتی بهتر از اون حالا اینم که 390x هستش و قطعا بهتر از اون خواهد بود

از یه طرف هم هم قیمتش پایین تره هم 8 گیگ حافظه داره و تو رزولوشن بالا بهتر عمل میکنه

من نظرم رو اینه ------»این

لینک به دیدگاه

والا من که 970 دارم لامصب به 3.7 گیگ که میرسه میندازه بیرون میگه: low video memory  خیلی رو اعصابه. تازه تو 1080. بازی gta که از این رقم به راحتی رد میشه . فکر میکنم 4 گیگ واسه 2016 هم کم باشه چه برسه به بعدش!

حرفم اینه که فریم ریت زیر 50 نیاد اما حافظه کم بیاری زوره واقعا (چی گووفتی؟   :D )

ویرایش شده توسط hamedrock
لینک به دیدگاه

390x بگیر که با توجه به مقیاس هزینه / کارکرد یکی از بهترینهاست. بنچمارک اخیر DX12 هم که گواه از خوبی این کارته. حالا جدا از اینکه شما AMD رو ساپورت میکنید با خرید این کارت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...