رفتن به مطلب

آموزش بازی دوتا 2 و تاپی هواداران این بازی

Moein Frozen
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

هرچی میگیری  پیرینگ نگیر فقط

----------

پاج  خیلی مضخرف شده :|

یارو septer + octa + arcan rune داشت  هر 1.25sec    هوگ میکرد  جالبه هنوز هوگ قبلی برنگشته باز هوگ میکرد !!!!

تشکر بابت راهنماییتون

بحث شهرش و شرکتش  نیست  دیتا سنتر مهم هست .

در مورد این که بیشترین تاثیر رو روی کدوم نت داره به نظر من  روی  نت مخابرات هست .

و همیشه سعی کنید از جایی سرویس بگیرید که پشتیبانیش خوب باشه و سرور های بک اپ هم داشته باشه .

یک موضوع هم که در نگاه اول برای کاربران مهم نیست تعداد سرور ها هست که بسیار مهم هست .

برای مثال اگر در یک دیتا سنتر در سرور ها شراطی یکسان وجود داشته باشد باز هم پینگ تایم ها تا IP  های مختلف فرق دارد .

موفق باشید .

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

• ارسال 196
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

هرچی میگیری  پیرینگ نگیر فقط

----------

پاج  خیلی مضخرف شده :|

یارو septer + octa + arcan rune داشت  هر 1.25sec    هوگ میکرد  جالبه هنوز هوگ قبلی برنگشته باز هوگ میکرد !!!!

اتفاقا به جنبه مثبتش نگاه کنی خیلی هم Fun شده! خصوصا با آیتمی که رنج هوک رو 200 تا بیشتر کرده! من خودم همش Pudge میرم! یک سره هم برد.

لینک به دیدگاه

سلام

من تازه وارد بازی شدم

بازی 10 گیگ بود و بعد نصب 13 گیگ شد

آپدیتش هم حدود 4.5 گیگ بود

حالا اگه من بخوام اینو به دوستم بدم بدون اینکه آپدیت کنه باید چی کار کنم چون نتش برای دانلود بالا قوی نیست؟؟؟

لینک به دیدگاه

این هیروی جدید که اضافه شده قبلا هم توی Dota 1 بود با همین Skill ها تقریبا، ولی نمیدونم چرا حذف شد از بازی یهویی الان باز اضافش کردن، هیروی دراگون قبلی هم که اضافه شد بازم تو Dota 1 بود، کاش یه هیروی واقعا جدید معرفی کنن.

لینک به دیدگاه

سلام

من تازه وارد بازی شدم

بازی 10 گیگ بود و بعد نصب 13 گیگ شد

آپدیتش هم حدود 4.5 گیگ بود

حالا اگه من بخوام اینو به دوستم بدم بدون اینکه آپدیت کنه باید چی کار کنم چون نتش برای دانلود بالا قوی نیست؟؟؟

از بازی خودتون که اپدیت شده یک بک آپ تهیه کنید، به دوستتون بگید که بازی رو کاملا پاک کنه و از بک آپ شما استفاده کنه، البته این رو هم بگم اگرایشون Replay بازی رو سیو کرده باشه با پاک کردن بازیشون اونها هم از بین خواهند رفت، پس قبل  از اون باید اگر میخوان اون ها رو بایستی جای دیگه ذخیره کنن.

ویرایش شده توسط Nima_2015
لینک به دیدگاه

اقا آدرس ای پی سرور روسیه و دوبی چیه ؟

دوستان اگه میشه جواب بدین

لینک به دیدگاه

آی دی استیمتون رو بگید بهم ادد کنم.

من 8 سال دوتا 1 و 2 ساله دوتا 2 بازی میکنم.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من هم دوتا باز هستم تازه این تاپیکو دیدم

اولا بگم که پست اول رو اصلاح کنید level اشتباهه در اصل skill هستش .

لول آپ وقتی میشید بهتون اجازه آپ کردن اسکیل هاتون رو میده .

در ضمن ، جزئیات گرافیکی بازی فوق العاده بالا هست ، من خودم بازیکن نوب دوتا دو نیستم ، ابتدا هم وارد دوتا دو شدم بعد وارد League of legends ، ( میون بحث ، از افتخاراتم این بود که با هیروی Keeper of The light یا همون Ezalor خودمون ، دقیقه 5 بازی Domenating گرفتم و تصمیم گرفتم برای اولین بار هیروی ساپورت رو تانکش کنم . اوج نوب بازی  =))  ) ولی بعد اینکه مدتی لول یا همون لیگ آف لجندز رو بازی کردم ، واقعا دیگه نتونستم دوتا دو بازی کنم ، واقعا از دوتا دو جذاب تر هستش با اینکه گرافیک پایین تری داره و کمی کارتونی هست . مخصوصا که قسمت لاگین اختصاصی هم داره . تنها بدیش اینه که اسکین ها فقط توسط سازنده ساخته میشه . ولی دوتا دو میشه اسکین ساخت و برای بازی ارسال کرد و حتی پول دراورد ( با نرم افزار 3d Max ).

به هر حال ، اگه فقط برای تفریح میخواید ، لیگ آف لجندز خیلی بهتر از دوتا دو هست ، ولی اگه میخواید مسابقه بدید و جایزه ببرید ( که شتر در خواب بیند پنبه دانه ) همون دوتا دو بهتر هستش مخصوصا این جایزه آخریش

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من هم دوتا باز هستم تازه این تاپیکو دیدم

اولا بگم که پست اول رو اصلاح کنید level اشتباهه در اصل skill هستش .

لول آپ وقتی میشید بهتون اجازه آپ کردن اسکیل هاتون رو میده .

در ضمن ، جزئیات گرافیکی بازی فوق العاده بالا هست ، من خودم بازیکن نوب دوتا دو نیستم ، ابتدا هم وارد دوتا دو شدم بعد وارد League of legends ، ( میون بحث ، از افتخاراتم این بود که با هیروی Keeper of The light یا همون Ezalor خودمون ، دقیقه 5 بازی Domenating گرفتم و تصمیم گرفتم برای اولین بار هیروی ساپورت رو تانکش کنم . اوج نوب بازی  =))  ) ولی بعد اینکه مدتی لول یا همون لیگ آف لجندز رو بازی کردم ، واقعا دیگه نتونستم دوتا دو بازی کنم ، واقعا از دوتا دو جذاب تر هستش با اینکه گرافیک پایین تری داره و کمی کارتونی هست . مخصوصا که قسمت لاگین اختصاصی هم داره . تنها بدیش اینه که اسکین ها فقط توسط سازنده ساخته میشه . ولی دوتا دو میشه اسکین ساخت و برای بازی ارسال کرد و حتی پول دراورد ( با نرم افزار 3d Max ).

به هر حال ، اگه فقط برای تفریح میخواید ، لیگ آف لجندز خیلی بهتر از دوتا دو هست ، ولی اگه میخواید مسابقه بدید و جایزه ببرید ( که شتر در خواب بیند پنبه دانه ) همون دوتا دو بهتر هستش مخصوصا این جایزه آخریش

انجام شد  :D

لینک به دیدگاه

این هیروی جدید که اضافه شده قبلا هم توی Dota 1 بود با همین Skill ها تقریبا، ولی نمیدونم چرا حذف شد از بازی یهویی الان باز اضافش کردن، هیروی دراگون قبلی هم که اضافه شد بازم تو Dota 1 بود، کاش یه هیروی واقعا جدید معرفی کنن.

WarCraft3 یه بازی منسوخ شده هست برای مثال الان چطور میخواد اسکیل 3 جدید Void رو که کولدان هیرو های حریف رو فریز میکنه رو توی Warcraft3 طراحی کنه؟

برای همین در بعضی از موارد به مشکل میخوره و حذف میکنه ولی فعلا تا همه هیرو هایی که توی DotA1 بوده برای DOTA 2 نیاد هیرویی جدید تر نمیده برای Dota 2

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

WarCraft3 یه بازی منسوخ شده هست برای مثال الان چطور میخواد اسکیل 3 جدید Void رو که کولدان هیرو های حریف رو فریز میکنه رو توی Warcraft3 طراحی کنه؟

برای همین در بعضی از موارد به مشکل میخوره و حذف میکنه ولی فعلا تا همه هیرو هایی که توی DotA1 بوده برای DOTA 2 نیاد هیرویی جدید تر نمیده برای Dota 2

طراحی کردن لول که کاری نداره برای دوتا 1  خیلی راحت میشه این کار رو کرد .

تمام مشکل دوتا 1 موتور گرافیکی بازی هست .

لینک به دیدگاه

طراحی کردن لول که کاری نداره برای دوتا 1  خیلی راحت میشه این کار رو کرد .

تمام مشکل دوتا 1 موتور گرافیکی بازی هست .

حالا هرچی  در کل Dota 1   منسوخ شده.

با امدن Dota 2 خیلی  سطح بازی ها رفت بالا تر و همه چیز جدی شد.

من خودم از سال 2008 دوتا 1 بازی میکردم ولی با امدن DOTA 2  دیگه دوتا1 رو کلا پاک کردم.

Warcraft3 برای بازی های MOBA طراحی نشده. 

فقط توی ایران هنوز یک سری دوتا1 بازی میکنن اون هم بخاطر وضعیت نت برای گیم نت ها هست نمیخوان دوتا 2 بریزن یا سیستم هاشون نمیکشه.

لینک به دیدگاه

من خودم از سال 2008 دوتا 1 بازی میکردم ولی با امدن DOTA 2  دیگه دوتا1 رو کلا پاک کردم.

فقط توی ایران هنوز یک سری دوتا1 بازی میکنن اون هم بخاطر وضعیت نت برای گیم نت ها هست نمیخوان دوتا 2 بریزن یا سیستم هاشون نمیکشه.

یک موضوع دیگه هم هست  بیشتر گیم نت هایی که من رفتم  توی مشهد  مثلا روبینا  سیستم های ذغالی دارند   و اینقدر تییک میزنه بازی توش که نگو .

برتری Warcraft  فقط برای دوتا نبود  بلکه به دلیل مپ های دیگه هم بود  که با اومدن Custom map  های دوتا 2 این مساله هم حل شد .

در کل Dota 2 رو  خیلی بر تر از تمام بازی های استراتژیک ساخته شده میدونم چه از نظر مپ دوتا  و چه از نظر خود گرافیک بازی  و موتورش .

و کسی که بخواد استارت بزنه این بازی رو براش خیلی راحت تر هست .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

مگه دوتا 2 چی می خواهد؟

دوستم با یه پردازنده ضعیف دو هسته ای رم 3 و گراف 9800 داره پلی می کنه!

راستی یه سوال من چون دیگه گیم نت نمیرم می پرسم

الان مگه تو گیم نت دوتا رو تو نت بازی می کنن؟

افلاین نمیشه مگه!

یه سوال دیگه کدوم هیرو ها تو دوتا 2 نیست الان؟

آی دی استیمتون رو بگید بهم ادد کنم.

من 8 سال دوتا 1 و 2 ساله دوتا 2 بازی میکنم.

به امضام مراجعه کنید

لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه کدوم هیرو ها تو دوتا 2 نیست الان؟

pit lord یا همون Abyssal Underlord

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

دوستان هیروهای مورد علاقتون چی هست توی دوتا ؟

رول بازی کردنتون رو هم ذکر کنید .

برای شروع

خودم بیشتر  هیرو Hard Carry  بازی میکنم .

هیرو هایی مثل Legion Commander  /  Riki / Phantom As / ursa / و ...

جدیدا هم به هیرو های فارمر بیشتر علاقه نشون میدم  Legion = jungle farming   =))

لینک به دیدگاه

دوستان هیروهای مورد علاقتون چی هست توی دوتا ؟

رول بازی کردنتون رو هم ذکر کنید .

برای شروع

خودم بیشتر  هیرو Hard Carry  بازی میکنم .

هیرو هایی مثل Legion Commander  /  Riki / Phantom As / ursa / و ...

جدیدا هم به هیرو های فارمر بیشتر علاقه نشون میدم  Legion = jungle farming   =))

دوتا دو تازه شروع کردم

570 بازی بهترین هیرو هام:

arc-pudge-zeus

tide-kunkka-omni

ES-Luna-io

کلا با اکثر هیرو ها بازی می کنم ولی بیشتر:

هارد ساپ - سمی ساپ

هیلر نوکر دیسیبلر رومر

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان Battle pass هم تمام شد .

کم کم به استقبال International 2016 میریم .

لینک به دیدگاه

من از هیرو های کری زیاد خوشم نمیاد چون چالشی توش نیست ولی از کنکروساپرتر خوشم میاد هیروی مورد علاقم هم اسپریت بریکر وبریستل بک 

لینک به دیدگاه

من از هیرو های کری زیاد خوشم نمیاد چون چالشی توش نیست ولی از کنکروساپرتر خوشم میاد هیروی مورد علاقم هم اسپریت بریکر وبریستل بک 

دوست عزیز اینو صرفا از این جهت می گم که افرادی که دوتا 2 بلدن اصطلاحات قبلی رو نمی دونن لذا شاید متوجه شما نشوند

لطفا تلاش کنید از اصطلاحات و اسامی هیرو های جدید استفاده کنید

گنکر => نوکر nuker

بریستل به نظر من بیشتر دوریبل (یا همون تانک) هست گرچه نوکر هم هست

اسپریت هم بیشتر اینیشیتر هست یعنی میشه گفت نوکر نیست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اینو صرفا از این جهت می گم که افرادی که دوتا 2 بلدن اصطلاحات قبلی رو نمی دونن لذا شاید متوجه شما نشوند

گنکر => نوکر nuker

با اینکه خیلی وقت هست دوتا بازی میکنم این واژه ها رو نشنیده بودم بعضی هاشون رو .

میشه گفت جالب بود  ولی از واژه های انگلیسی مدرن استفاده بشه خیلی بهتر هست .

لینک به دیدگاه

این که تو dota2 وقتی بازی به گند کشیده میشه یا نوب داری یا 3 نفر لفت میدن نمی تونی لفت بدی از ترس جریمه شدن اینش منو خیلی اذیت می کنه مصرف اینترنتش هم خیلی بالاست من 3 دست پشت سر هم زدم که میشد 3 ساعت و نیم وقتی اومدم بیرون دیدم 150 مگ از حجم دانلودم کم شده !

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

گنکر => نوکر nuker

دوست دوتا باز من حوصله نکردم بیشتر بنویسم این دوتا هیرو کلا تو دوتا دوست دارم جمله بندی من اشتباه بود من از اسپریت بریکر هم بیشتر به عنوان دیسیبلر استفاده می کنم یا شرو ع کننده درگیری ایتم هاش هم بر این اساس می بندم وبریستل بک روهم بیشتر دوست دارم به عنوان نوکر استفاده کنم مخصوصا با ایتم اقانیم خیلی فاز میده .

در مورد واژه هم می دونم دوتا 2 کلی واژه جدید برای تکتک توانایی های کلی هیرو ارائه داده ولی دیگه به اینا عادت کردیم هنوز به ریکی میگیم استیل یا به وارث کینک میگیم اسکلت کینگ (البته با اینکه پرستیژاسکلت کینگ نداره ) یا به تروربلید می گیم سول کیپر یا به ایتم اقانیم میگیم داگون ابی یا به باتل فیوری میگیم تبر دو طرفه الان خیلی به نسبت قبل از واژه هایی که قبلن استفاده می کردیم  کمتر استفاده می کنیم ولی گه گاهی ازدستمون در می ره دیگه .

لینک به دیدگاه

دادا بریستل که aghanim نمیخوره بهش !!

لینک به دیدگاه

دادا بریستل که aghanim نمیخوره بهش !!

اگر اشتباه نکنم در 6.86 بهش اضافه شده که باعث میشه اسکیل اولش دسته جمعی باشه! :laughing:  خیلی باحال میشه! جالب تر از اون وقتی Rubick اون اسکیل رو می دزده! =))

ویرایش شده توسط TINY
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...