رفتن به مطلب

آموزش بازی دوتا 2 و تاپی هواداران این بازی

Moein Frozen
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دادا بریستل که aghanim نمیخوره بهش !!

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

خیلیا فکر می کنن trax یا drow ranger هم اقانیم نمی خوره

و چند تا هیرو دیگه

تو دوتا 2 اقانیم رو اسپل های دیگه هم تاثیر داره برعکس دوتا 1 که فقط اولتیمیت رو قوی می کرد

مثلا اگانیم پوج دیگه اولتی رو قوی نمی کنه بلکه کولدان هوک شو کم میکنه

یا سند کینگ باز اولتی قوی نمیشه یکش قوی تر میشه Q

لینک به دیدگاه

• ارسال 196
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

جدی جدی اگه مطمعن هستید رو چند تا هیرو میخوره اسمهاشون و بگید ما هم استفاده ببریم من تو این 7 سال بازی فقط doom شنیدم که میخورد بهش اما ننوشته بود اسپکتر آپدیت

لینک به دیدگاه

دوستان کنجکاو شدم رفتم تو ویکی اینو پیدا کردم ممنون که گفتید خیلی به دردم میخوره بعد از این

ویرایش شده توسط kenzo
لینک به دیدگاه

جدی جدی اگه مطمعن هستید رو چند تا هیرو میخوره اسمهاشون و بگید ما هم استفاده ببریم من تو این 7 سال بازی فقط doom شنیدم که میخورد بهش اما ننوشته بود اسپکتر آپدیت

داداش هر هیروی که برمیداری رو اسپل هاش موسو نگه دار

اگانیم هر کدومو قوی کنه می نویسه upgraded by aganim

بعد aganim رو تو شاپ سرچ کن موسو روش نگه دار

می نویسه اقانیم چیکار می کنه مثلا رنج اسپل یک سندکینگ رو دو برابر می کنه

دمیج اولتیمیت شدوشامان بیشتر میشه

کولدان اولتی AA کم میشه

اولتی لیچ نامحدود به دیگران می خوره

اولتی تاکیس دمیج بیشتر میده

برا (اون هیرو که درخت می بره اسمش یادم رفت) اولتیش دو تا میشه

nyx می تونه به یه حالت دفاعی در بیاد (یه اسپل جدید)

و الی ماشالله

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

یه نظر سنجی بزارین ببینم تو دو تا 2 تو هر نقشی کدوم هیرو از همه قوی تره .

به نظرتون قوی ترین کری بازی کیه؟

لینک به دیدگاه

یه نظر سنجی بزارین ببینم تو دو تا 2 تو هر نقشی کدوم هیرو از همه قوی تره .

به نظرتون قوی ترین کری بازی کیه؟

Antimage

لینک به دیدگاه

اسپکتر اخر بازی میزنتش

بستگی به خیلی چیزا داره

میزان فارم طرفین و ایتم هایی که اوردن و...

ولی انتی از نظر من قوی تره و خیلی وقت ها spectre رو هم میزنه

لینک به دیدگاه

فقط به بازیکن مربوط میشه یکی بود با lo دهن هممون و ... کرد هیروش کری نیست اما پلیر بود طرف هااا

لینک به دیدگاه

اگه تک به تک بشن با ایتم مساوی اسپکتر میزنه اول به خاطر لول 2 که 22 درصد دمیج از طرف انتی میج رو از بین میبره لول سه هم 70 دمیج بدون توجه به ارمور بهش میزنه انتی میج هیچ لولی زد اسپکتر نداره لول 3 که کاری در برابر اختاپوس انجام نمیده میمونه لولا ی 2 والتی که فکر نمی کنم تاثیر چندانی تو اسپکتر اخر بازی داشته باشه اگه هم بخواد فرار کنه که اسپکتر می گیرتش ولی انتی میج هرجای بازی جز اخر بازی بگیرتش میزنتش که همونطور که کفتین به بازی دو طرف هم بستگی داره البته اسپکتر از فارم پایینی هم برخورداره

فقط به بازیکن مربوط میشه یکی بود با lo دهن هممون و ... کرد هیروش کری نیست اما پلیر بود طرف هااا

درسته ولی به بازی تیمی هم بستگی داره مثلا اگه یه ساپرتر درست حسابی تو بازی نباشه هیرویی مثل ریکی کل بازی جمع میکنه چون ساپرتر داست وچشم نمی خره وکری مجبور به خرج کردن گولد واسه این دوتا می کنه

لینک به دیدگاه

lo امکان نداره کری بشه

احتمالا مثل من نوکر بازی کرده

من با io نوکر بازی می کنم البته میشه باهاش ساپ هم بازی کرد

لینک به دیدگاه

lo امکان نداره کری بشه

احتمالا مثل من نوکر بازی کرده

من با io نوکر بازی می کنم البته میشه باهاش ساپ هم بازی کرد

میشه با هاش نوکر بازی کرد وخیلی هیرو هارو اذیت میکنه وخوب هم فرار میکنه  ولی اگه درست تیمی بازی کرد راحت از هیروهای دیگه از پا درمیاد

لینک به دیدگاه

خیلی عالی تنها ایراد این هست که omniknight رولش فقط ساپورت نیست توی تمامی سایت ها هم نوشتن این هیرو میتونه بصورت تان هم بازی کنه حتی در بعضی مواقع به عنوان کری هم استفاده میشه

یک نکته ی دیگه initiator رو در اصل باید جزو دسته های اصلی دونست توی ایران افراد کم این کلمه رو بکار میبرند ولی نگاه کنید تمامی تیم هایی که پیک میشند همیشه بک initiator باید Pick کنند به همین دلیل جزو رول های اصلی هست مثلا همه ی پلیر های دوتا بیشتر از این که earth shaker رو به عنوان تانک یا ساپورت بشناسند به عنوان آغاز کننده ی تیم فایل میشناسند از آیتم بندی های این هیرو در اول گیم هم دقیقا مشخص هست مثلا جزو اولین آیتم ها برای ابن هیرو dagger هست که برای ورود به تیم فایل ها از اون استفاده میکنند

البته لازم به ذکر هست که بیشتر هیرو ها یک رول ترکیبی دارند مثل tidehunter(هیرو تخصصی خودم) که هم ساپورت هم تانک و هم initiator ولی یک رول اصلی دارند بیشتر initiator ها هم هیرو های تانکی هستند که نیاز به farm خیلی زیادی دارند مثل tide تنها کاری که باید بکنه از مین دو کریپ بکشه و از تریق اون ها فارم کنه تا دقیقه های اول گیم بتونه آیتم های اساسی خودش رو بیاره

لینک به دیدگاه

دلایلی وجود داره که یک هیرو ساپورت هست.

شما هر چقدر هم آیتم های کری برای یه هیروی ساپورت بخرید باز اون هیرو نمیتونه کری خوبی باشه

داشتن AS ، رشد توانایی ها ، skills مخصوص و.. هست که یه هیرو رو carry یا Sup میکنه.

حالا شما برو برای Zeus هزار تا آیتم کری بخر ولی اول و آخر این هیرو nuker هست.

لینک به دیدگاه

بعضی وقتها تو بعضی بازی ها میشه خفن ترین کری هارو با هیرو های که حتی فکرشو نمی تونیم بکنیم بزنیم البته در موارد خیلی کم مثلا earth shaker با بستن یه ایتم کتیکال وبتل فیوری بیشتر از 2800 کریتیکال میزنه که اصلا بازی رو به فان تبدیل میکنه که با استان های قوی که داره دیکه بعضی از کری ها حتی نمی تونن جم بخورن 

یادم تو یه بازی اومدم به این روال ایتم بستن قشنک هیرویی مثل ترول وارلرد پودر میشد وخیلی هم مقدار فارم میبره بالا با یه لول 2 یه گله کامل از کریبت از بین میره

لینک به دیدگاه

بعضی وقتها تو بعضی بازی ها میشه خفن ترین کری هارو با هیرو های که حتی فکرشو نمی تونیم بکنیم بزنیم البته در موارد خیلی کم مثلا earth shaker با بستن یه ایتم کتیکال وبتل فیوری بیشتر از 2800 کریتیکال میزنه که اصلا بازی رو به فان تبدیل میکنه که با استان های قوی که داره دیکه بعضی از کری ها حتی نمی تونن جم بخورن 

یادم تو یه بازی اومدم به این روال ایتم بستن قشنک هیرویی مثل ترول وارلرد پودر میشد وخیلی هم مقدار فارم میبره بالا با یه لول 2 یه گله کامل از کریبت از بین میره

داداش es اگه کریتم بیاره باز کری نمیشه

مثلا می خواهد با انتی تک بتک بزنه؟

انتی یه اواتار می کنه میاد 3 تا کیل میگیره

نمی دونم چرا بعضی از دوستان رول هارو اشتباه میگیرن

لینک به دیدگاه

داداش es اگه کریتم بیاره باز کری نمیشه

مثلا می خواهد با انتی تک بتک بزنه؟

انتی یه اواتار می کنه میاد 3 تا کیل میگیره

نمی دونم چرا بعضی از دوستان رول هارو اشتباه میگیرن

به کلمه خیلی کم هم توجه کنید کسی رول هارو اشتباه نگرفته حتی بهترین بازیکنای دوتا هم اینطوری واسه es ایتم میبندن

لینک به دیدگاه

به کلمه خیلی کم هم توجه کنید کسی رول هارو اشتباه نگرفته حتی بهترین بازیکنای دوتا هم اینطوری واسه es ایتم میبندن

میشه تفاوت کری و نوکر رو شرح بدین؟

و بگین اگه کریت برای es بیارین چطوری کری میشه؟ مثلا کولداون 2 اش کم میشه؟ و تو 5 ثانیه فایت مثلا 8 تا کریت با دمیج 2800 می تونه بندازه؟

یه کری حداقل باید AS و damage ثابت بالا و ارمور داشته باشه که خدارو شکر es هیچ کدومو نداره

ولی شما حتما کری رو یدونه شرح بدین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

میشه تفاوت کری و نوکر رو شرح بدین؟

و بگین اگه کریت برای es بیارین چطوری کری میشه؟ مثلا کولداون 2 اش کم میشه؟ و تو 5 ثانیه فایت مثلا 8 تا کریت با دمیج 2800 می تونه بندازه؟

یه کری حداقل باید AS و damage ثابت بالا و ارمور داشته باشه که خدارو شکر es هیچ کدومو نداره

ولی شما حتما کری رو یدونه شرح بدین ممنون میشم

دوست من کی کفتم es کری میشه گفتم تو شرایط خیلی محدود می تونه جلوی کری های خفن بازی وایسته همین. چیزی در مورد نقش کری یا نوکر تو بازی گفتم؟  بعضی وقتا تو بعضی بازی ها که میشه نمونه هاشونو تو یوتیوب دید ایتم مختلف با توجه به شرایط بازی واسه هیرو های مختلف میبندن که شاید تو حالت عادی نبدن 

مثلا تو شیوه ی try hard با وارث کینک براش رفرشر میبندن وبا چهار تا تانک دیگه میرن تو لاین ها یا موارد مختلف دیگه فرمان الهی به اجباربرای ایتم های از پیش تعیین شده که نیومده ادم تو هر بازی واسه یه هیرو یک نمونه ایتم که نمیبنده .توبازهایی  که فانتوم یا از این دست هیرو ها هست که کسی واسه es کریت نمی بنده  یا وقتی تو بازی هیرو های ایلوژن دار هستن که کسی ایتم نامتعارف نمیبنده 

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

دوست من کی کفتم es کری میشه گفتم تو شرایط خیلی محدود می تونه جلوی کری های خفن بازی وایسته همین. چیزی در مورد نقش کری یا نوکر تو بازی گفتم؟  بعضی وقتا تو بعضی بازی ها که میشه نمونه هاشونو تو یوتیوب دید ایتم مختلف با توجه به شرایط بازی واسه هیرو های مختلف میبندن که شاید تو حالت عادی نبدن 

مثلا تو شیوه ی try hard با وارث کینک براش رفرشر میبندن وبا چهار تا تانک دیگه میرن تو لاین ها یا موارد مختلف دیگه فرمان الهی به اجباربرای ایتم های از پیش تعیین شده که نیومده ادم تو هر بازی واسه یه هیرو یک نمونه ایتم که نمیبنده .توبازهایی  که فانتوم یا از این دست هیرو ها هست که کسی واسه es کریت نمی بنده  یا وقتی تو بازی هیرو های ایلوژن دار هستن که کسی ایتم نامتعارف نمیبنده 

ES کلا شروع کننده درگیری هست و موثر ترین هیرو برای بازی گروهی .

و خوراک این هیرو کشتن هیروهایی مثل Brood Mother / Phantom Lancer و تمامی هیروهایی که illusion دارن هست .

در مورد Carry hero  هم برای  هیرو هایی مثل ES و Omni  و ....  Carry  نمیشن هر کاری کنید .

اگه تک به تک بشن با ایتم مساوی اسپکتر میزنه اول به خاطر لول 2 که 22 درصد دمیج از طرف انتی میج رو از بین میبره لول سه هم 70 دمیج بدون توجه به ارمور بهش میزنه انتی میج هیچ لولی زد اسپکتر نداره لول 3 که کاری در برابر اختاپوس انجام نمیده میمونه لولا ی 2 والتی که فکر نمی کنم تاثیر چندانی تو اسپکتر اخر بازی داشته باشه اگه هم بخواد فرار کنه که اسپکتر می گیرتش ولی انتی میج هرجای بازی جز اخر بازی بگیرتش میزنتش که همونطور که کفتین به بازی دو طرف هم بستگی داره البته اسپکتر از فارم پایینی هم برخورداره

درسته ولی به بازی تیمی هم بستگی داره مثلا اگه یه ساپرتر درست حسابی تو بازی نباشه هیرویی مثل ریکی کل بازی جمع میکنه چون ساپرتر داست وچشم نمی خره وکری مجبور به خرج کردن گولد واسه این دوتا می کنه

ولی در کل امکان داره هر هیرویی هیروی دیگه ای رو بزنه چون هر کسی نوع ایتم بستنش برای هیروی خودش متفاوت هست .

ممکن هست با یک سری ایتم Anti Mage بزنه و با یک سری ایتم Specture .

سر همین قضیه نمیشه گفت کدوم هیرو سر هست .

توی بازی گروهی و یا  1v1 هم یارو واینمیسته که اتک بخوره و رفتاری مثل Bot Easy  از خودش نشون بده .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

درود بر همه دوتا بازا

این دوتا 2 رو چجوری میشه با ایرانیا پلی کرد   روم خاصی هست یا نه

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوتا بازا

این دوتا 2 رو چجوری میشه با ایرانیا پلی کرد   روم خاصی هست یا نه

والا من هم نمی دونم اگه دوستان پایه باشن یه کلن فقط واسه لیونی ها بزنیم اگه تعدادمون از 15 تا بیشتره 

زمان گیم هارو هم همین جا اعلام کنیم چنتا قانون هم بزاریم 

لینک به دیدگاه

ES کلا شروع کننده درگیری هست و موثر ترین هیرو برای بازی گروهی .

و خوراک این هیرو کشتن هیروهایی مثل Brood Mother / Phantom Lancer و تمامی هیروهایی که illusion دارن هست .

در مورد Carry hero  هم برای  هیرو هایی مثل ES و Omni  و ....  Carry  نمیشن هر کاری کنید .

ولی در کل امکان داره هر هیرویی هیروی دیگه ای رو بزنه چون هر کسی نوع ایتم بستنش برای هیروی خودش متفاوت هست .

ممکن هست با یک سری ایتم Anti Mage بزنه و با یک سری ایتم Specture .

سر همین قضیه نمیشه گفت کدوم هیرو سر هست .

توی بازی گروهی و یا  1v1 هم یارو واینمیسته که اتک بخوره و رفتاری مثل Bot Easy  از خودش نشون بده .

فکر کنم تو تک به تک اسپکتر  سر باشه لولاش مخصوص  تک به تکن درسته عین مجسمه واینمیسن به هم اتک بدن ولی هیرویی مثل انتی میج هم نمی تونه از دست اسپکتر در بره ولی اگه خوب فارم کنه تو لیت گیم کمتر هیرویی می تونه جلوی اسپکتر وایسته ولی به عنوان یه کری اول بازی خیلی گنگش می کنن  واذیت میشه واسپکتر وقتی حرفی واسه گفتن داره که 40 دقیقه یه تیکه فارم کرده باشه هرهیرویی نقطه ضعف و قوت خودش داره مثلا اسپکتر برای قوی شدن نیاز به ایتم زیادی داره ولی کری مثل ترول وارلرد با دوسه تا ایتم درست حسابی تو دقیقه 15 میدون دار میشه اما نقطه ضعفش هم که خط خون پایینی داره یه نوکر درست حسابی خوب اذیتش میکنه 

کلا همه کری به نسبت کری دیگه نقطه قوت و ضعف خودشو داره 

مثلا مدوسا اخر بازی بازی باخترو میبره ولی وقتی روبروش هیرویی مثل انتی میج باشه بازی رو بهش زهر میکنه یا  جلوی اسنایپر یه هیرویی مثل بوچر واسپریت بریکر وجودداشته باشن دیگه اسناپر یه ایتم شادو بلید هم به زور میبنده یا ترور بلید کری مورد علاقه خودم با وجود رشد اگلیتی بالا خط خونش تو لول 25 هم به 3000 نمی رسه ولی اگه خوب فارم کنه کدوم هیرویی می تونه جلوش وایسته ولی یه هیرویی مثل es بایه دونه التی بازی بر می گردونه 

لینک به دیدگاه

والا من هم نمی دونم اگه دوستان پایه باشن یه کلن فقط واسه لیونی ها بزنیم اگه تعدادمون از 15 تا بیشتره 

زمان گیم هارو هم همین جا اعلام کنیم چنتا قانون هم بزاریم 

موافقشم باید لابی بزنیم یا تیم

و اینکه همه نمی تونن دیگران رو ادد کنن (از جمله خودم) و این یه مشکل تقریبا بزرگیه

لینک به دیدگاه

موافقشم باید لابی بزنیم یا تیم

و اینکه همه نمی تونن دیگران رو ادد کنن (از جمله خودم) و این یه مشکل تقریبا بزرگیه

والا من نمی تونم کسی رو اد کنم :(( باید کسی اینکارو کنه که میتونه دیگران ادد کنه) هی می گم یه کیفت بخرم هی فراموش می کنم 

اخه گیفت 5 دلاری میدن 20 تومن. جایی رو نمی شناسین گیفت با قیمت مناسب بده

یه چیز دیگه بازی کن قوی یو ضعیف چطوری دسته بندی کنیم مثلا من خودم بازی کن قوی نیستم متوسطم با اینکه از دوتا 1 داریم دوتا بازی میکنیم .

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...