رفتن به مطلب

خریدار یکی از دو مدل پاور Cooler Master_Corsair RM سری گلد .

3DCube
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سری rm بزرگترین بدیش اینه که همه ی خازن هاش ژاپنی نیستن کیفیت ساختش عالی نیست اما خیلی ساکت هست اصلا صدا نداره فنش هم تا 500w اینا خاموشه اما v1000 از هر نظر عالی هست کاراییشم عالیه فن بی صدایی هم داره اما حالت خاموش نداره. سری rm هم از رده خارج شده

متاسفانه سری rmi جدید ورودش به ایران کنسل شده این سری چند ماهه که عرضه شده بی نهایت پاورهای عالی هستن از هر نظر فوق العاده هستن اما به لیل سود جویی تخت جمشید کنسلش کردن

کلا گارانتی تخت جمشید هم گارانتی بدی هست هم خیلی گرون از قیمت جهانی محصولات corsair ارائه می دن هم برخورد خیلی بدی دارن

اما برای شما 1 پیشنهاد عالی دارم اگر جنس دست دوم تمیز پیدا نکردید evga 850 g2 با قیمت زیر 600 تومن گیر میاد شرمنده بابت بحث در تاپیک اما منم مدت ها دنبال دست دوم تمیز گشتم چیزی پیدا نکردم گفتم 1 کمکی کرده باشم.

لینک به دیدگاه

سری rm بزرگترین بدیش اینه که همه ی خازن ..........

دورد عزیز @};-  ، ممنون از اینکه برای تاپیک بنده اهمیت قائل شدی و تجربه خودتون رو نوشتید ، البته خودم  کولر مستر رو  بیشتر مد نظر دارم ،  ولی این ورژنی رو هم که نوشتم سخت دست دو گیر میاد  . امید به خدا ببینم چی پیدا میشه تو این بازار    .: موفق باشی :.

لینک به دیدگاه

Corsair TX850 دارم در حد اک کمتر از 2 ماه روی سیستم بوده 1 سال بیشتر هست که داخل جعبش گزاشتم در حدی که یادم رفته تا چه تاریخی کارانتی داره

قیمت را هم به دلیل اینکه استفاده نشده و یه جورایی اکبند هست 450 گزاشتم اگر خواستی بگو که عکس هم برات ارسال کنم درضمن Modular هم نیست یعنی سیمها از پاور جدا نمیشن

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم در مورد Evga Supernova هم یه تحقیقی بکنین. پاورهاش بسیار عالی هستن. @};-

لینک به دیدگاه

Corsair TX850 دارم در حد اک ....

سـلام دوست عـزیز ، مشخصات پـاورتون رو تو سایت سـازنده چـک کـردم ، شرمنده ولی به کــارم نمیـاد . خیـلی ممنون از پـیشنهادتون مـــوفق و پــیروز بـاشید .

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم در مورد Evga Supernova هم یه تحقیقی بکنین. پاورهاش بسیار عالی هستن. @};-

خیلی ممنون دوست گرانـقدر از اینکه به تـاپیک بنده سر زدید و تـشکر از پـیشنهادتـون    .: :D :..

ویرایش شده توسط 3DCube
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز . لطفا چند عکس واضح از پاور بگذارید و دلیل فروش رو هم ذکر کنید . ممنون .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...