رفتن به مطلب

مشاوره خرید ضبط و بلندگو

Recommended Posts

با سلام دوستان وقت بخیر...

بنده میخوام برا ماشینم یه  ضبط و بلندگو بخرم ..

فقط کیفیت صداش عالی و با کیفیت باشه دوستانی که تجربه دارن و استفاده کردن راهنمایی کنن ..

در ضمن ماشین هم هاچبک 111 هست ..

و مبلغی هم که میخوام هزینه کنم بین 500 تا 700 حالا چیز خوبی بود شاید یکمی هم بیشتر هزینه کنم 

لینک به دیدگاه

درود

پخش USB ساپورت .. 175 پایونیر ( بدون ساپورت آمپیلی ) ...

یا پخش 2750UI پایونیر با قابیلت  2 جفت خروجی (آمپلی فایر و ساب ووفر) ..  1750UB تقریبا همینه ولی یک خروجی آمپیلی داره ...

باند هم 6975S ورژن 2 !

آمپیلی هم پایونیر 3602 GM-A

این حدودا با بودجه شما هماهنگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

سیستم صوتی موردی هست که هر چی جلوتر بری نیاز به اپدیت سخت افزاری بیشتری احساس میکنی و میگی ایکاش قطعه بهتر خریده بودم 

نظر من خرید پخش 9650sd  پایونیر در کنار باند 718ex کنوود . به قدری بیس و ریز خوب بهت میده که تا خرید مابقی قطعات سیستم موقتا راضی نگهت داره

بعدا میتونی ابتدا امپلی بگیری تا صدای بهتری از باندت در بیاد و سپس ساب هم تهیه کنی البته اگه محدودیت بودجه داری 

لینک به دیدگاه

سلام

میخوایی سیستمت ساب داشته باشه؟؟؟

اون کیفیتی که ساب میده هیچ 6975 پایونر و 718 کنوود نمیده.

لینک به دیدگاه

نه والا فقط اسپیکر و پخش میخوام بگیرم نه امپلی و نه ساب یه چیزی میخوام باشه که بدون نیاز به امپلی وساب خودش عالی باشه

فرستاده شده از HUAWEI G730-U10ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

نه والا فقط اسپیکر و پخش میخوام بگیرم نه امپلی و نه ساب یه چیزی میخوام باشه که بدون نیاز به امپلی وساب خودش عالی باشه

بلندی صدا چقدر برات مهمه؟؟

سیستم برا کل کل میخوایی

ویرایش شده توسط *sajjad*
لینک به دیدگاه

نه بابا کل کل کجا بود .صداش هم دیگه هرچه بیشتر بهتر البته با کیفیت و بیس خوب

لینک به دیدگاه

سلام

سیستم صوتی موردی هست که هر چی جلوتر بری نیاز به اپدیت سخت افزاری بیشتری احساس میکنی و میگی ایکاش قطعه بهتر خریده بودم 

نظر من خرید پخش 9650sd  پایونیر در کنار باند 718ex کنوود . به قدری بیس و ریز خوب بهت میده که تا خرید مابقی قطعات سیستم موقتا راضی نگهت داره

بعدا میتونی ابتدا امپلی بگیری تا صدای بهتری از باندت در بیاد و سپس ساب هم تهیه کنی البته اگه محدودیت بودجه داری 

درود مهدی جان ..

فکر نمیکنید .. 9650SD یکم زیادی گرون و بیشتر از نیاز این دوستمو هست ؟!

500 تا 540 قیمت همین پخش فقط .. اصلا کاری به کیفیت و قابلیت های عالیش ندارم .. ولی با همین هزینه میتونه یه پخش متوسط و یک آمپیلی 2 کاناله تهیه کنه .. چون اینطور که ایشون عرض کردند .. فقط برای لذت شخصی میخوان .. نه پخش موزیک برای درو همسایه !

لینک به دیدگاه

نه بابا کل کل کجا بود .صداش هم دیگه هرچه بیشتر بهتر البته با کیفیت و بیس خوب

خب

این ظبط کیفیت صدای فوق العاه ای داره صدای کاملا شفاف میده بیرون مواظب باش فروشنده جنس دیگه بهت نندازه همه میگن این که به درد نمیخوره.ولی واقعا صدای خوبی داره.

http://www.bahramshop.ir/fa/product/kenwood-x8019btl

اینم باند اما کیفیت صدای خوبی نداره.

اگر کیفیت و صدای بهتری بخوایی باید باند قوی تری بگیری که در اون صورت حتما امپلی فایر میخواد.

http://www.bahramshop.ir/fa/product/kenwood-kfc-e6965

http://www.bahramshop.ir/fa/product/kenwood-kfc-e6965

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مهدی جان ..

فکر نمیکنید .. 9650SD یکم زیادی گرون و بیشتر از نیاز این دوستمو هست ؟!

500 تا 540 قیمت همین پخش فقط .. اصلا کاری به کیفیت و قابلیت های عالیش ندارم .. ولی با همین هزینه میتونه یه پخش متوسط و یک آمپیلی 2 کاناله تهیه کنه .. چون اینطور که ایشون عرض کردند .. فقط برای لذت شخصی میخوان .. نه پخش موزیک برای درو همسایه !

سلام

اگه دنبال سیستم بدون امپ و ساب هستند حتما باید پخش کاملی تهیه کنند 

مواردی که معرفی کردم کمی از بودجه ایشون بیشتر هست ولی تمام نیاز هاشون اعم از بیس و ریز رو جوابگو هست

باند 718 بیس کاملی میده . اگه بودجشون بیشتر بود که 7100 کنوود رو پیشنهاد میدادم

البته میتونن 9450ub هم تهیه کنن خودم داشتمش پخش کامل و زیبایی هست 

بنده برداشت اینو داشتم که به مرور میخوان سیستم رو کامل کنند که بالاتر عرض کردم تهیه نکردن جنس های مرغوب و خوب در انتها مساوی است با پشیمانی

بنده سیستم کامل دارم اما اصلا برای در و همسایه نیست و خودم دارم لذتش رو میبرم 

بیشترکسانی که سیستم میبندن بیشتر دنبال گرفتن صدای دلنشین و ناب هستن تا بلندی صدا. 

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

سلام

اگه دنبال سیستم بدون امپ و ساب هستند حتما باید پخش کاملی تهیه کنند 

مواردی که معرفی کردم کمی از بودجه ایشون بیشتر هست ولی تمام نیاز هاشون اعم از بیس و ریز رو جوابگو هست

باند 718 بیس کاملی میده . اگه بودجشون بیشتر بود که 7100 کنوود رو پیشنهاد میدادم

البته میتونن 9450ub هم تهیه کنن خودم داشتمش پخش کامل و زیبایی هست 

بنده سیستم کامل دارم اما اصلا برای در و همسایه نیست و خودم دارم لذتش رو میبرم 

ببخشید شما که دارید میگید 718 بگیرن ایشون .

718 برای این که صدا بده باید 80 وات بهش بدید.

امپلی فایر داخلی ظبط زور بزنه 30 وات میده بعدا اون 718 بیچاره چه جوری صدا بده که دیستورت نشه؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

بنده اول عرض کردم در ابتدا چرا با تامل پست رو مطالعه نمیفرمایید

برداشت این بود که میخوان به مرور سیستم کامل کنند که پیشنهاد دادم که موقتا از اون موارد استفاده کنند تا مابقی ماجرا

تا حالا هم ندیدم پخشی با اون مشخصات بهمرا باند 718 دیستورت بشه

نمیتونه حداکثر صدای باند رو در بیاره اما حداکثر نیاز این دوستمون رو براورده میکنه که لذت از موسیقی هست

اون واتی که شما دارید عرض میکنید فقط برای گرفتن حداکثر قدرت باند هست که باز هم دوستمون ولوم بالا نمیخوان گوش بدن

خوبی باند 718 پرتاب صداش هست که حتی در ولوم پایین هم بهتر از خیلی از باند ها عمل میکنه پس یکی از دلایل پیشنهادیم همین مورد بود

که موقتا بدون امپ هم عالی جواب میده

تنها بدی 718 صدای پر قدرت تیوتر هاش هست که خب میشه با تنظیم اکولایزر کمش کرد تا تو مخ نزنه

اگه بنا بر استدلال شما باشه که تمام باند هایی رو که امپ خور هستند رو نباید ایشون تهیه کنند. دیگه نیازی نیست 700 هزینه کنن یه پخش 150 تومنی با یه باند 100 تومنی بگیرن دیگه

تهیه پخش قوی با باند قوی بدون امپ خیلی منطقی تر از تهیه پخش قوی با یه باند ارزان قیمت هست

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

بنده اول عرض کردم در ابتدا چرا با تامل پست رو مطالعه نمیفرمایید

برداشت این بود که میخوان به مرور سیستم کامل کنند که پیشنهاد دادم که موقتا از اون موارد استفاده کنند تا مابقی ماجرا

تا حالا هم ندیدم پخشی با اون مشخصات بهمرا باند 718 دیستورت بشه

نمیتونه حداکثر صدای باند رو در بیاره اما حداکثر نیاز این دوستمون رو براورده میکنه که لذت از موسیقی هست

اگه بنا بر این باشه که تمام باند هایی رو که امپ خور هستند رو نباید ایشون تهیه کنند. دیگه نیازی نیست 700 هزینه کنن یه پخش 150 تومنی با یه باند 100 تومنی بگیرن دیگه

اگر صحبت من باعث ناراحتی شما شده معذرت میخوام @};-

موقعی صدا رو روی 60 ببرین دیگه صدای خواننده به اندازه ی 20 تا ولموم شفاف(به هم ریختگی ایجاد میشه) نیست نمیدونم چطوری برای شما اتفاق نیفتاده!!!! :eek:

به نظر شما وقتی به یک باند 80 واتی 30 وات بدیم و به یه باند 45 واتی 30 وات بدیم کدوم صدای بهتری به ما میده؟؟؟

و اگر بخوان پخش 150 تومنی بگیرن دیگه اصلا چیزی به نام کیفیت ندارن :D 

نظر من همون پخش 8019 هست و باند هم بهتره نزدیک به وات خروجی ظبط باشه تا صدای بهتری بهشون بده.

وگرنه باید آمپ ببندن که ایشون تمایل به این کار ندارن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کدوم ناراحتی قربون شکلت 20 دقیقه دیگه خوابم . حرارتم هم میخوابه  :D  :D

شما سخت در اشتباهی فقط  به وات ها توجه میکنی

بهت قول میدم دو تا باند با یه وات مساوی کیفیت هاشون متفاوت هست

صفحه قوسی باند- دمپر باند- تیوب باند و خیلی عوامل دیگه هم در کیفیت خروجی تاثیر گذار هستن و فقط وات نیست

حرفی دیگه ندارم عزیز پیشنهاد بنده همون بود و میشه موارد پیشنهادی رو استارتر عزیز در انتها از فروشنده نظر سنجی کنند تا باز به نتیجه بهتر برسن

شما هم عزیز دل هستی . حضوری هم بد اخلاق نیستم چه برسه به اینجا @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

کدوم ناراحتی قربون شکلت 20 دقیقه دیگه خوابم . حرارتم هم میخوابه  :D  :D

شما سخت در اشتباهی فقط  به وات ها توجه میکنی

بهت قول میدم دو تا باند با یه وات مساوی کیفیت هاشون متفاوت هست

صفحه قوسی باند- دمپر باند- تیوب باند و خیلی عوامل دیگه هم در کیفیت خروجی تاثیر گذار هستن و فقط وات نیست

حرفی دیگه ندارم عزیز پیشنهاد بنده همون بود و میشه موارد پیشنهادی رو استارتر عزیز در انتها از فروشنده نظر سنجی کنند تا باز به نتیجه بهتر برسن

شما هم عزیز دل هستی . حضوری هم بد اخلاق نیستم چه برسه به اینجا @};-  @};-  @};-

خواهش میکنم دوست عزیز

کاملا قبول دارم کیفیت باند به وات اون ربطی نداره.

شاد باشید @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

به نظرم پخش کنوود X400  و باند اینفینیتی 693i11 بگیری صدات محشر میشه. البته سر فرصت ی امپ هم براش بخر تا با صدا زندگی کنی.

زیر این هم بر ندار. پخش هم پایونر مدلای ارزونش صداشون تیز هست و بدرد نمیخوره.

باند 718 هم کخیلی وقته ب خاطرات پیوسته!

البته اینم بگم تصمیم نهایی با شماست و اینکه گوش شما باید صدا رو پسند کنه!

لینک به دیدگاه

تا 700 تومن

پخش : kenwood x400

باند: اگر بیس بیشتر واست اهمیت داره pioneer 6995s اگر کیفیت بیشتر ولی بیس کمتر JBL GTO 938

آمپلی فایر: پیشنهاد اول زامیکس 802 نبود pioneer 3602 

جمعها حدود 700 می شه. اگر خواستی صرفه جویی کنی. می تونی بعد آمپ رو اضافه کنی. این جوری می شه 500 تومن.

سایت بهرام شاپ رو تو گوگل سرچ کن . فروش تخصصیه بانده. اون جا می تونی نظرات رو بخونی.  

خودم نظرات و سوال جواب های این سایت رو تقریبا کامل خوندم. بهترین ترکبی می شد واست بست همین هایی بود که گفتم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم پخش کنوود X400  و باند اینفینیتی 693i11 بگیری صدات محشر میشه. البته سر فرصت ی امپ هم براش بخر تا با صدا زندگی کنی.

زیر این هم بر ندار. پخش هم پایونر مدلای ارزونش صداشون تیز هست و بدرد نمیخوره.

باند 718 هم کخیلی وقته ب خاطرات پیوسته!

البته اینم بگم تصمیم نهایی با شماست و اینکه گوش شما باید صدا رو پسند کنه!

سلام رفیق

718 به خاطرات پیوسته؟؟؟؟یه نگاه به تاقچه عقب ماشینها تو خیابون بندازی 90درصد 718 میبینی :D  :D هنوز که هنوزه پیشنهاد بالایی برای نصب میدن تو رنج قیمت خودش تقریبا بی رقیبه

سیستم پیشنهادیت رو قبول دارم . پخش های کنوود کیفیت خوبی دارن ولی تو قدرت به پایونیر نمیرسه

که خوب دوستمون عاشق کیفیت هست تا قدرت و بلندی صدا

ولی نظرم رو در مورد پخش میدم رو X700 با داشتن 13 باند اکولایزر که محدوده تنظیم کیفیت صدا رو برای کاربر بیشتر میکنه 

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستان گلم که راهنمایی میکنن @};-  ..

والا من چیزی از سیستم و اینا نمیدونم ..

الان دوستان هرکدوم یه چیزی پیشنهاد دادن .

کلا گیج شدم اگه میشه یه چیز با کیفیتی معرفی کنین تا بخرم دیگه ..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

شما اگه تهران هستید سایت بهرام شاپ سایت معتبری هست .حضوری هم میتونید مراجعه کنید برای خرید

اجناسشون هم از مغازه های سطح شهر ارزونتر هست

میتونید از خودشون مشاوره بگیرید. چون انواع سیستم ها رو فروختن و بستن مشاوره بهتری نسبت به ما بهتون میدن

لینک به دیدگاه

سلام

شما اگه تهران هستید سایت بهرام شاپ سایت معتبری هست .حضوری هم میتونید مراجعه کنید برای خرید

اجناسشون هم از مغازه های سطح شهر ارزونتر هست

میتونید از خودشون مشاوره بگیرید. چون انواع سیستم ها رو فروختن و بستن مشاوره بهتری نسبت به ما بهتون میدن

نه والا تهران نیستم شهرستانم مجبورم اینترنتی سفارش بدم

لینک به دیدگاه

باند ۷۱۸ و ۶۹۷۵ رو همه به خاطر کیفیتش می شناسن ولی الان به دلیل اشغال بودنش

به هیچ وجه اصلیش وجود نداره سری اول حدودا ۸ سال پیش اومد معروف به پشت ابی که حدودا ۱.۵ الان قیمتش هست

این باندها اصلیشون عالیه ولی اینایی که همه جا هست فقط بیس هست و اصلا صدای زیر تولید نمی کنه و کیفیت بسیار پایین !!

باند خوب که هم با امپ هم بی امپ خوب و بدون افت کیفیت کار کنه kappa 693 9i هست رو ماشین خودم دارم منم اول تعصب خاصی رو ۶۹۷۵ داشتم بعد با مقایسه این دو باند روی ماشین متوجه شدم چه خبره

لینک به دیدگاه

باند ۷۱۸ و ۶۹۷۵ رو همه به خاطر کیفیتش می شناسن ولی الان به دلیل اشغال بودنش

به هیچ وجه اصلیش وجود نداره سری اول حدودا ۸ سال پیش اومد معروف به پشت ابی که حدودا ۱.۵ الان قیمتش هست

این باندها اصلیشون عالیه ولی اینایی که همه جا هست فقط بیس هست و اصلا صدای زیر تولید نمی کنه و کیفیت بسیار پایین !!

باند خوب که هم با امپ هم بی امپ خوب و بدون افت کیفیت کار کنه kappa 693 9i هست رو ماشین خودم دارم منم اول تعصب خاصی رو ۶۹۷۵ داشتم بعد با مقایسه این دو باند روی ماشین متوجه شدم چه خبره

والا کلا کواکسیال کیفیت نداره به خاطر پوشش همه فرکانس ها. این 718 و6975 ها چه اصلی و چ  فیک هیچ کدوم صدای با  کیفیتی تولید نمیکنن.فقط پرتاب صدای زیادی دارن.اگر بخواین وقتی اهنگ گوش میدین سر خیابون تا ته خیابون اهنگ شما رو بشنون خوبه :wacko:

شما برای کیفیت باید بری کامپوننت بگیری البته چون از بودجه شما خیلی میزنه بالاتر من کواکسیال کاپا 693 i9 یا i11 ک جدیدتره رو پیشنهاد میدم که نزدیکترین صدا رو ب کامپوننت ها داره.

در مورد حرف دوستمون هم که میفرمایند همه تو خیابون 718 دارن باید بگم ک همه الان پراید سوارن ایا دلیل بر خوب بودن پراده؟

در مورد پخش هم اصلا رده پایین یا متوسط پایونر نگیر ک صدای تیزی دارن و در دراز مدت سردرد فقط تحویل شما میدن.همون کنوود x400 یا x700 عالیه!

ویرایش شده توسط mkhn71
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...