رفتن به مطلب

تجربه شما از بازی PES 2016 چیست ؟

naderblue
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این شماره از PES بازی خوبی هست؟ میتونه فیفا شکست بده؟

در حال حاظر دارم دانلودش میکنم 

نظر شما چی هست؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 78
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آی وای

خدایی مثل 2015 هستش؟؟؟

پس من حتی مجانی دانلودش هم نمیکنم

لینک به دیدگاه

با پچ گرافیک که تازه اومده خیلی تمیز شده و با کیفیت, نوع تصویر برداریش یه خورده عوض شده من اینجور احساس میکنم.

و همچنین گزارشگر جدید :D

کلا به نسبت 15 بهتر شده، مگه اینکه شما توقع بیخود از این بازی داشته باشید.

در کل خوبه

لینک به دیدگاه

با پچ گرافیک که تازه اومده خیلی تمیز شده و با کیفیت, نوع تصویر برداریش یه خورده عوض شده من اینجور احساس میکنم.

و همچنین گزارشگر جدید :D

کلا به نسبت 15 بهتر شده، مگه اینکه شما توقع بیخود از این بازی داشته باشید.

در کل خوبه

سلام 

پچ چند مگ هست ؟ لینک دانلودش داریی لطف کن بده تشکر 

لینک به دیدگاه

سلام 

پچ چند مگ هست ؟ لینک دانلودش داریی لطف کن بده تشکر 

200KB

Download Link

لینک به دیدگاه

من بازی کردم واقعا خیلی بیخود هستش . دروازبان ها از نظر هوش و جایگیری زیر خط فقر هستن . دفاع ها هم که مثل ماست هستن من نمی دونم گیم اسپات به چیه این بازی نمره 9 داده :eek:  :eek:  :-?  :-?  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

به نظرم pes از 13 به بعد مرد

چند ساله من رفتم سمت FIFA

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

PES سالهاست گرافیک ضعیفی داره .بحث گرافیک رو پس اصلا نکنیم

اما تو گیم پلی رفتار و حالات بدن بازیکنان هنگام ضربه زدن به توپ واقعا زیبا شده

استیل بدنی تو تمام حرکات داره شبیه واقعیت میشه . شرکت های سازنده برای شبیه سازی حرکات از بازیکنان معروف دعوت به همکاری کردن و با استفاده از سنسور هایی که به بدن بازیکنان وصل کردن اکثر حرکات فوتبال رو شبیه سازی کردن

بنده فن هیچ کدوم نیستم و تو نسخه 2015 هر دو رو بازی میکردم

هنوز فیفا نیومده و نمیشه نظر داد. ولی PES 16 از بابت گیم پلی خیلی فرق کرده اکثر سایت ها هم نمرات خوبی بهش دادن

در کل من خوشم اومد در مقایسه با 2015

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

به نظرم pes از 13 به بعد مرد

چند ساله من رفتم سمت FIFA

دقیقا موافقم باهاتون . در حال حاضر فیفا بهترین بازی فوتبال هست .

فقط سعی کنید آنلاین بازی کنید که کلا وارد یه دنیای دیگه با رقابت مهیج شدید میشید .

من از فیفا 12 دارم آنلاین بازی میکنم هیجانی که بازی کردن تو هر فصل مقابل بازی کنان حرفه ایی دنیا حس میکنید بینظره .

البته واقعا سخت هست که خودتون رو در حد جهانی به دسته اول برسونید و بتونید خودتون رو نگه دارید . واقعا بازیکنان بطرز وحشتناکی قدرتمند بازی میکنن .

لینک به دیدگاه

بهترین فوتبالیه که تا حالا بازی کردم

یه باگ داره هرچی سانتر میکنی مهاجم ها هد میره تو گل

هد زدن دفاع ها ضعییف شده

حرکات تکنیکی برگردون  و پشت پا بیشتر شده چند تا گل با پشت پا زدم

لینک به دیدگاه

خیلی ببخشید ولی حالم بهم خورد بازیش مزخرف بود *dry# *dry# ~x(

مثل 2015ش بود با کمی تغییر *dry# *dry# *dry#

نمیدونم این منتقد ها به چیه این متای بالا دادن *dry# *dry# ~x( ~x( ~x( ~x( ~x( ~x( ~x( ~x( ~x(

برو دموی فیفا 16 رو دان کن میفهمی گرافیک و گیمپلی یعنی چی @};- :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

لینک به دیدگاه

نمیدونم این چه سیاست مسخره ای هستش که واسه پی سی گرافیکش رو مثل نسل ۷ در آوردن و شاهکارش رو واسه پلی ۴ و ایکس باکس وان

لینک به دیدگاه

بهتر شده نصبت به 2015   البته نمیدونم چرا الان تو سال 2015 هستیم ولی 2016 اومده

لینک به دیدگاه

نمیدونم این چه سیاست مسخره ای هستش که واسه پی سی گرافیکش رو مثل نسل ۷ در آوردن و شاهکارش رو واسه پلی ۴ و ایکس باکس وان

درود

دقیقا همین طوره که میگین قدرت pc که زیاده. گرافیکش رو کم کردن  که واقعا جای تعجب داره.

به نظرم فیفا یک چیز دیگست

ویرایش شده توسط mahdise7en
لینک به دیدگاه

تو بحث گرافیک باید بگم چهره بازیکنا واقعاعالی کار شده ولی کیفیت چمن و تماشاچی ها خیلی ضعیفه گیم پلی بازی خیلی بهتر شده نسبت به 15 گزارشگرم نظر شخصیم رو جان چمشینه ولی این جدیده هم خوبه

در کل بازی خوبیه داره روز به روز بهتر می شه کسایی هم که فن فیفان برن همون فیفا شونو که یه سال طول می کشه کرک شه رو بازی کنن والکی نظر ندن

من خودم فیفا رو از نسخه 2005بازی کردم ولی هیچ کدوم به دلم نچسبید ولی pes یه چی دیگست

لینک به دیدگاه

تو بحث گرافیک باید بگم چهره بازیکنا واقعاعالی کار شده ولی کیفیت چمن و تماشاچی ها خیلی ضعیفه گیم پلی بازی خیلی بهتر شده نسبت به 15 گزارشگرم نظر شخصیم رو جان چمشینه ولی این جدیده هم خوبه

در کل بازی خوبیه داره روز به روز بهتر می شه کسایی هم که فن فیفان برن همون فیفا شونو که یه سال طول می کشه کرک شه رو بازی کنن والکی نظر ندن

من خودم فیفا رو از نسخه 2005بازی کردم ولی هیچ کدوم به دلم نچسبید ولی pes یه چی دیگست

حد اقل میدونیم واس چه شاهکاری داریم صبر میکنیم....

لینک به دیدگاه

حد اقل میدونیم واس چه شاهکاری داریم صبر میکنیم....

جمع کنید بابا چه شاهکاری یه جور می گه انگار چی قرارع بیاد باز pes یه پیشرفتی کرد ولی فیفا تکراری شده

بعدشم pes نظر منتقدارو هم جلب کرده اونا از بازی بیشتر سرشون می شه یا شماها

لینک به دیدگاه

جالبه اون موقعی که فیفا نمرات فوق العاده میگیره دوستان میان میگن نمرات رو ولش کنید منتقدا نمی فهمن pes کیف میده یه چیز دیگست!

حالا که یه نمره خوب گرفتن میان میگن بازی کردن و لذت بردنو ولش کن! شما بیشتر میفهمی یا منتقدا! نمره بالا گرفتن هم جنبه میخواد!

(مزاح بود دوستان)  :D

لینک به دیدگاه

تو بحث گرافیک باید بگم چهره بازیکنا واقعاعالی کار شده ولی کیفیت چمن و تماشاچی ها خیلی ضعیفه

بابت اون باید پچ گرافیکشو بریزی، بعد ببین چی میشه!

کلا محتول میشه گرافیک بازی!

لینک به دیدگاه

بابت اون باید پچ گرافیکشو بریزی، بعد ببین چی میشه!

کلا محتول میشه گرافیک بازی!

من نمیدونم با 200 کیلوبایت چطوری کیفیتش متحول میشه !!!

لینک به دیدگاه

به نظرم PES کلا از 13 به بعد واسه PC هیچی نداره به جز لایسنس لیگ قهرمانان

یه لایسنس ورزشگاه سنتیاگو برنابئو داشت که اونم سه ساله نداره

گرافیکش هم واسه PC داغونه در حالی که واسه کنسول ها اینگونه نیس

نسخه PC امروز منتشر میشه فرداش واسش پچ گرافیکی درست میکنن که کیفیت چمن ایناش بهتر بشه ! دیگه خودتون فاجعه گرافیکشو حساب کنین

اما فیفا چند ساله لایسنس لیگ برتر انگلستان و ورزشگاههاشونو داره نقل انتقالاتش بروزه از نظر گیم پلی هم سرتره لایسنس ورزشگاه برنابئو رو هم داره 5-6تا بازیکن رئال رو هم امسال چهرهاشونو اسکن کرد برای واقعی شدن چهرهاشون تو بازی و یه قابلیت جدید فوتبال بانوان رو هم امسال به نسخه 16 اضافه کردن کیفیت چمن استادیوم ها هم عالیه..در کل واسه حرفه ای ها فیفا بهتره

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

سلام عزیزان
یه سایت هست  که در زیر قرار میدم مخصوص پچ های بازی pes 2015 و 2016 همچنین برای Fifa هستش امیدوارم بتونین از محتویاتش استفاده کنین به نظرم از خیلی از سایتها بهتر هستش
یا علی (ع)

http://www.2stargame.com

ویرایش شده توسط سلطان
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...