رفتن به مطلب

تجربه شما از بازی PES 2016 چیست ؟

naderblue
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

امروز در بازی PES2016  قابلیت خرید Coin برای Myclub فعال شد(گزینش وجد داشت اما کار نمیکرد) و من همش نگران بودم که چرا ارور میده و نکنه واسه ما ایرانیا بستست.... اما امروز دیدم باز شده و خوشحال شدم ولی  حالا نگرانیم این بود که چطوری باید کوین بخرم و با بقیه رقابت کنم وقتی خارجیا با 2 تا کلیک و کارت اعتباری زرتی میتونن کوین بخرن! اما من نه! همین طوری گزینه خرید رو کلیک کردم دیدم صفحه استیم باز شدن وراحت از موجودی پول داخل استیمم میتونم کوین بخرم :D  :D  خیلی حال داد! 20 دلار یکجا کوین خریدم  :wacko:

لینک به دیدگاه

• ارسال 78
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بچه ها این ویدئو رو حتما نگاه کنید فوق العاده هست. گیم پلی یک بازی فوتبال هست که نه pes هست نه fifa ولی از هر دوتاشون بهتره واقا حرکات بدن بازیکنا فوق العاده هسته اگه این بازی بیاد pes و fifa جمعیک آپلود - new game play pes 16[www.********.ir].mp4 کنن برن .  به امید روزی که گیم پلی فیفا و pes مثل این ویدئو بشه

لینک به دیدگاه

بچه ها این ویدئو رو حتما نگاه کنید فوق العاده هست. گیم پلی یک بازی فوتبال هست که نه pes هست نه fifa ولی از هر دوتاشون بهتره واقا حرکات بدن بازیکنا فوق العاده هسته اگه این بازی بیاد pes و fifa جمعیک آپلود - new game play pes 16[www.********.ir].mp4 کنن برن .  به امید روزی که گیم پلی فیفا و pes مثل این ویدئو بشه

اسم بازی چیه مال کدوم شرکته ؟

معلومه با موتور گرافیکی پیشرفته تری ساخته شده حرکت و دویدن بازیکنا رو ادم وقتی میبینه احساس میکنیه فوتبال واقعی هست 

لینک به دیدگاه

2016 نسبت به 2015 خیلی بهتر شده ، خیلی از مشکلات قبلی رفع شده، بلحاظ فیزیک هم خیلی بهتر شده، فقط مشکل اینجاست که تو رفع بعضی از ایرادات و ضعف های نسخه ی 2015 زیاده روی شده که خودش باز تبدیل به یه ضعف دیگه شده که من احتمال میدم با آپدیت های بعدی این مواردش رو رفع کنن ( یعنی امیدوارم اینطور بشه، چون خیلی سخته برای رفع این مشکلات باز یه سال صبر کنیم :D  )

لینک به دیدگاه

با دیدن نقد وبررسی ها و بازی کردن به جرات میتونم بگم که از فیفا خیلی بهتره.از نظر گرافیک که فیفا هیچ حرفی برای گفتن نداره.گرافیک فیفا درسته زیباست ولی فانتزی گونه است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با دیدن نقد وبررسی ها و بازی کردن به جرات میتونم بگم که از فیفا خیلی بهتره.از نظر گرافیک که فیفا هیچ حرفی برای گفتن نداره.گرافیک فیفا درسته زیباست ولی فانتزی گونه است.

سلام

من فن هیچ کدوم نیستم پس فکرتون منحرف نشه

فیفا گرافیکش هیچ حرفی برای گفتن نداره ؟ نگید این حرف رو .فقط چمن فیفا به کل گرافیک pes میچربه

منظور از فانتزی گونه دیگه چه صیغه ایه :D  دوربینی که تو محیط در حرکته . نورپردازی محیطی( منظورم اتمسفرحاکم بر بازی هست) به مراتب بهتر از pes هست و حس واقعی تری القاء میکنه

دیگه فانتزیش چیه. افکت کارتنی یا فانتزی هم رو تصویر نذاشتن :)

تا به اینجا  pes16 گیم پلی خوب از خودش نشون داده- بازی کرکی fifa16 باید بیاد تا نظر همه هم در موردش مشخص بشه. 

خودم منتظرم تا مقایسه کنم

ولی هیچ وقت گرایش تنها به یک کدوم از این دو نداشتم . هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارن

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

فیفا کرک نشده فیفا هم تستی کنم ببینم چه طوره  :D

ماشالا قفل خفنم روش میذارن کرک بشو نیست :laughing:

لینک به دیدگاه

دمو فیفا 2016 با فیفا اصلی خیلی فرق داره از لحاظ گیم پلی ؟

برا تست میخام دانلود کنم  :-?

لینک به دیدگاه

دمو فیفا 2016 با فیفا اصلی خیلی فرق داره از لحاظ گیم پلی ؟

برا تست میخام دانلود کنم  :-?

نه فق زیادی نداره

لینک به دیدگاه

دموی فیفا 16 رو دانلود کردم.... خیلی طبیعی و شیک شده... البته از نظر ظاهری تفاوت زیادی با نسخه ی پیشین خود نداره گیمپلشم هم همینطور....

چمنشم یه خورده طبیعیتر کرده ولی من چمن 15 رو بیشتر باهاش حال میکنم. چون رد پاها و خط و خشای بیشتری میمونه..

pes هم که اصلا حرفشم نزنید... گرفته مشکلای 15 رو کمتر کرده. نسبت به 15 بهتر شده ولی هنوز خیلی از fifa عقبه.

هوش مصنوعی بازیکنا بخوره رو سرش

چمن هم موکت

هر وقت با کامپیوتر بازی میکنین اگه رو حالت سختترین گذاشتین یه گل جلو بیفتین میتونین توپ رو بین دفاع و دروازه بانتون تو محوطه جریمه نگه دارید تا وقت بازی تموم بشه و شما بازی رو ببرید  :D

خدایی بازیکنای کامپیوترش اصلا هوش ندارن.

ولی توی فیفا وقتی نتیجه رو جلو هستی اگه تونستی 1 دقیقه توپ رو تو محوطه ی جریمه خودت نگه داری شاهکار کردی.

ویرایش شده توسط Rai30
لینک به دیدگاه

نوستالژیک .گیم پلی PES 2006   :D

http://www.aparat.com/v/mRoL8

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

نوستالژیک .گیم پلی PES 2006   :D

http://www.aparat.com/v/mRoL8

24 مگ نوستالژی اونم تو ساعات اوج مصرف نت ؟  :D  :D  :D  :D

باحال بود راگنار عزیز، دمت گرم   @};-  :D

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

خدایی من دموی فیفا رو از اوریجین دانلود کردم.واقعا به جرات میتونم بگم نسخه پی سی pes هیچ حرفی برا گفتن جلو فیفا نداره.

لینک به دیدگاه

PES 2016 خیلی بهتر از قبل شده . اگه گرافیکشم در حد نسل هشت میساختن دیگه هیچ حرفی برای گفتن باقی نمیموند . شبا هم با بچز لیون آنلاین میزنیم دیگه حالی به حولی میشوییم  :D

در هر صورت راضیم ازش  :D  :clapping:

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

دوست عقده ای که بی دلیل منفی میدی . منفیات گزارش داده میشه  :)

لینک به دیدگاه

24 مگ نوستالژی اونم تو ساعات اوج مصرف نت ؟  :D  :D  :D  :D

باحال بود راگنار عزیز، دمت گرم   @};-  :D

خواهش @};-  

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

دوست عقده ای که بی دلیل منفی میدی . منفیات گزارش داده میشه  :)

من هم الکی منفی دادن بهم

لینک به دیدگاه

من هم الکی منفی دادن بهم

دلیل نمیشه چون به شما منفی داده شده - شما هم به تلافی به شخص دیگری منفی بدین.

ببنید دوستان، اگر منفی دریافت میکنید نباید به تلافی اون منفی به دیگران منفی بدین. بلکه باید سعی کنید پست های مثبت تری در انجمن بدین تا جبران بشه. 

یا اینکه اگر حس میکنید دائم به شما منفی داده میشه به مدیران اطلاع بدین تا موضوع رو بررسی کنند.

اون دوستانی هم که اینجا منفی دادن بهشون میگم که لطفا" بی دلیل منفی ندین. این باعث دلخوری دوستان خودتون میشه. با منفی دادن نمیتونید در انجمن دوست پیدا کنید.

لینک به دیدگاه

بازی خیلی خوبی هست .

من که خیلی حال کردم .

اولین شروع فوتبالم بوده ولی خخخ .

لینک به دیدگاه

چرتو پرت ترین بازی ای که میشد ساخت و ساخته شده.!! از هر جا شوت کنی گل میشه . طرف پشت محوطه وسط هست دروازه بانم وسط باشه شوت کنی گل میشه یعنی کلا 8 تا شوت به دروازه داشته باشی 90 درصد بازیا 7 تاش گله. گرافیکو کاری ندارم که مثل نسل 7 هم نیست . واقعا حق دارن گیمرا پیس بازی نمیکنن الانم طبق امار فیفا اول چارت uk بود پیس ششم . حقشه .

لینک به دیدگاه

دروازه بان هاش که اصلا انگار نه انگار.یعنی قشنگ میشه احساس کرد که زمان عکس العمل نشون دادنشون خیلی زیاده

لینک به دیدگاه

Man V To@ آقای عزیز شما چرا دستتونو از دیس بزنمیدارین؟

تا میبینین کسی از pes بد گفته دیسلایک میکنین

حق با اون دوستمونه پی اس کاملا مشکل داره اومده مشکلاتشو فیدبک داده.

هم تو شوتا

هم از لحاظ دروازبان

هم هوش بازیکنا

لینک به دیدگاه

خاک تو سر کونامی، با این موتور گرافیک که برای ps2 بازی میزد، با همون هنوز کار میکنه،

آبرومون رفت جلو دوستامون، بعد از تست نسخه کرک و مشاهده عدم ساپورت رسمی 4k ، فورا شیفت دیلیت،

وسلام

خدا یا فیفا رو حفظ بگردان

آمیییییییین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...