رفتن به مطلب

🟢فروشگاه عرضه کننده گیفت کارت و CDkey اورجینال اعم از PC و PlayStation و XBOX فروش اکانت های ظرفیتی قانونی// تخفیفات روزانه درون سایت //🟢

اشتراک گذاری

Recommended Posts

فست فود ام به این سرعت کار نمیکنه! 

فدایی داری :D 

قربون داداش :D @};-

لینک به دیدگاه

چه اتفاقی افتاد که قیمتا یهو بالا رفت ؟

دوست عزیز اتفاقی پش نیومده فقط توی پست اول عرض کرده بودیم تخفیف به صورت محدود هست و اگه تمایل دارید پیش خرید کنید مهلت تخفیف به پایان رسیده و دوستانی که پیش خرید کردن میتونن بعد عرضه ، بازی رو به صورت رایگان دریافت کنن .

قیمتی هم بالا نرفته بازی doom قیمتش 11 بود که در کنارش mirror هم رایگان داده میشد ولی الان doom به تنهایی شده 10 تازه کاهش داشته فقط اینکه mirror دیگه رایگان نیست .

ویرایش شده توسط R-STARK
لینک به دیدگاه

درود

یک عدد سی دی کی اشتراکی از دوست خوبمون تهیه شد

بسیار سریع و راحت با تیم ویور خودشون زحمت نصب رو کشیدن

الانم بدون هیچ ایرادی بازی میکنم

لینک به دیدگاه

باید بگم خرید خیلی خوبی داشتم از آقای R-Stark، به نظر من دو چیز تو این نوع خرید خیلی مهمه:1.اینکه اول اعتماد بوجود بیاد؛که بشخصه با دیدن اینکه ایشون تو لیون به عنوان فروشنده معتبر قلمداد شدن،و تعداد زیادی مشتری راضی دارن،برای اعتماد بهشون کافی بود؛واینکه راضیم از انتخابم،2.دوم اینکه پشتیبانی بعد از خرید چطور هست وباید باشه،خوشبختانه ایشون به موقع  و به سرعت آماده پاسخگویی هستن،و این هم خودش جای تشکر داره.

من 4 تا بازی ازایشون گرفتم که  جز یکی از آفرهایی که داشتن بود، که شاید اگر تو سایتهای دیگه خریده بودم، باید خیلی بیشتر پرداخت می کردم،( وبرای فعال کردنشون باید کلی تیکت می فرستادم و کلی معطل می شدم)و همین آفرهاشونم چیزیه که به عنوان  یک مزیت ویک دلیل دیگه برای خرید من بود. :)

ویرایش شده توسط OracleX
لینک به دیدگاه

باید بگم خرید خیلی خوبی داشتم از آقای R-Stark، به نظر من دو چیز تو این نوع خرید خیلی مهمه:1.اینکه اول اعتماد بوجود بیاد؛که بشخصه با دیدن اینکه ایشون تو لیون به عنوان فروشنده معتبر قلمداد شدن،و تعداد زیادی مشتری راضی دارن،برای اعتماد بهشون کافی بود؛واینکه راضیم از انتخابم،2.دوم اینکه پشتیبانی بعد از خرید چطور هست وباید باشه،خوشبختانه ایشون به موقع  و به سرعت آماده پاسخگویی هستن،و این هم خودش جای تشکر داره.

من 4 تا بازی ازایشون گرفتم که  جز یکی از آفرهایی که داشتن بود، که شاید اگر تو سایتهای دیگه خریده بودم، باید خیلی بیشتر پرداخت می کردم،( وبرای فعال کردنشون باید کلی تیکت می فرستادم و کلی معطل می شدم)و همین آفرهاشونم چیزیه که به عنوان  یک مزیت ویک دلیل دیگه برای خرید من بود. :)

مرسی از نظر شما دوست عزیز @};-

لینک به دیدگاه

یک عدد cd key اشتراکی بازی DOOM از ایشون خریداری شد و با کمک ایشون و برنامه  TeamViewer بازی رو اجرا کردم

در ضمن صبر و حوصله ایشون مثال زدنی هست.

بازم ممنون

ویرایش شده توسط martin007
لینک به دیدگاه

درود

یک عدد سی دی کی اشتراکی از دوست خوبمون تهیه شد

بسیار سریع و راحت با تیم ویور خودشون زحمت نصب رو کشیدن

الانم بدون هیچ ایرادی بازی میکنم

درود @};-

لینک به دیدگاه

یک عدد cd key اشتراکی بازی DOOM از ایشون خریداری شد و با کمک ایشون و برنامه  TeamViewer بازی رو اجرا کردم

در ضمن صبر و حوصله ایشون مثال زدنی هست.

بازم ممنون

مرسی از شما @};-

لینک به دیدگاه

شرایطش رو واس تامب رایدر برای من بفرستید

باید همیشه انلاین باشیم؟

چند روز استفاده؟

لینک به دیدگاه

شرایطش رو واس تامب رایدر برای من بفرستید

باید همیشه انلاین باشیم؟

چند روز استفاده؟

ارسال شد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...