رفتن به مطلب

سلامت هارد

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

مشکلی خاصی نداره تا وقتی که مقدار اون شروع به کم شدن کنه 

این ارور که ارور هم نیست (توجه و هشدار هست) موقعی رخ میده که بین هارد و میزبان که همون مادربرد هست، مشکل ارتباطی وجود داشته باشه.

میتونی با چک کردن کابل sata یا درایور یا مادربرد، مطمئن بشی ولی در کل چیزی برای نگرانی وجود نداره.

در ضمن، اگر امکانش هست، حتما از اطلاعاتت Backup بگیر ...

لینک به دیدگاه

سلام 

مشکلی خاصی نداره تا وقتی که مقدار اون شروع به کم شدن کنه 

این ارور که ارور هم نیست (توجه و هشدار هست) موقعی رخ میده که بین هارد و میزبان که همون مادربرد هست، مشکل ارتباطی وجود داشته باشه.

میتونی با چک کردن کابل sata یا درایور یا مادربرد، مطمئن بشی ولی در کل چیزی برای نگرانی وجود نداره.

در ضمن، اگر امکانش هست، حتما از اطلاعاتت Backup بگیر ...

مرسی

برای فروش گذاشتم نیازی به بک آپ نیست.

لینک به دیدگاه

دوستان مثل این که اون مشکل چهاره خونه آخر برای برنامه بود که با آخرین ورژنش درست شد

دوستان امکان داره یه هادری تمام مشخصاتش تو HD Tune pro  سلامت باشه و خراب باشه؟

الان دارم از هارد کپی میگیرم تو اون یکی درایوش ولی صدا خیلی کم تتت تتت  تتت   ریتمیک پیوسته میده :|

نمیدونم تا حالا Seagate زیر دستم نبوده این مشکل هست یا برای خودشه ؟

خرابه ؟ سلامه یا مشکل جدی هست.

gaod__.jpg

am6a_gb.jpg

l6em_mb.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان یکی جواب بده لطفا نمیخوام قبل از اطمینان از سالم بودنش بفروشمش.

لینک به دیدگاه

درود

بله امکان داره که هارد مشکل داشته باشه اما داخل HD Tune چیزی نشون نده ، من یک هارد Maxtor قدیمی داشتم که وقتی در حالت معمول میگذاشتمش هارد داخل بایوس شناسایی می شد اما ویندوز بوت نمی شد ، اما وقتی پوزیشنشو عوض می کردم ، مثلا به حالت افقی یا عمودی میگذاشتمش درست می شد ، در حین کار هم تق تق می کرد اما کار می کرد ، HD Tune هم چیزی نشون نمیداد ، ظاهرا هد مشکل داشت ، اطلاعاتی که روش داشتم کپی کردم و گذاشتمش کنار .....

لینک به دیدگاه

دوستان یکی جواب بده لطفا نمیخوام قبل از اطمینان از سالم بودنش بفروشمش.

نرم افزار HD Sentinel رو نصب کن، گزارش صفحه ی اول برنامه رو اینجا بگذار، اگر مشکلی باشه خودش رو نشون میده.

لینک به دیدگاه

سلام.

به هیچ برنامه ای نمیتونید بصورت صد درصد اطمینان کنید.

من خودم یه دو ترا گرین دا رم تو HD Sentinel نوشته سلامتی 20درصد اما تو hd tone و برنامه های دیگه سلامتی 100درصده.و هیچ مشکلی تا حالا نداشته .این نشون میده که اینجور برنامه ها  هم 100درصد قابل اطمینان نیستن.

سپاس

لینک به دیدگاه

سلام.

به هیچ برنامه ای نمیتونید بصورت صد درصد اطمینان کنید.

من خودم یه دو ترا گرین دا رم تو HD Sentinel نوشته سلامتی 20درصد اما تو hd tone و برنامه های دیگه سلامتی 100درصده.و هیچ مشکلی تا حالا نداشته .این نشون میده که اینجور برنامه ها  هم 100درصد قابل اطمینان نیستن.

سپاس

من برعکس اینکه شما گفتید تو نرم افزار hd tuneدوتا اخطار warningداشت هاردم

یک ترا سیگیت بارکودا7200بود

ولی مدت زیادی ازش استفاده کردم بدون هیچ مشکلی وهنوزم دارمش کاملا سالمه....

منم میخواستم بگم این برنامه ها رو جدی نگیرید وسلامت هارد بااین جورچیزا تضمین نمیشه کرد

لینک به دیدگاه

من برعکس اینکه شما گفتید تو نرم افزار hd tuneدوتا اخطار warningداشت هاردم

یک ترا سیگیت بارکودا7200بود

ولی مدت زیادی ازش استفاده کردم بدون هیچ مشکلی وهنوزم دارمش کاملا سالمه....

منم میخواستم بگم این برنامه ها رو جدی نگیرید وسلامت هارد بااین جورچیزا تضمین نمیشه کرد

بله همینطوره.

همیشه اگه میخواید از سلامت هارد مطمعن شین هاردو یه بار فول رایت کنید و فرمت کنید اگه سر و صدا نکرد و با مشکلی مواجه نشدید اونوقت میشه گفت سالمه (99 درصد)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...