رفتن به مطلب

فروش قطعات بسیار HIGE END در حد اکبند از پلتفرم X79 به قیمت مناسب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام و عرض ادب .

چند قطعه بسیار حرفه ای برای یکی از دوستان عزیز در حد اکـبند برای فروش ارایه میشود . 

مورد 1 => مادربرد بسیار حرفه ای و کمیاب RAMPAGE IV BLACK EDITION X79 

توضیحات برای مادربرد و تعیین قیمت : تمام متعلقات مادربرد مثل روز اول بصورت کامل موجوذ میباشد و طبیعتا دارای گارانتی اصلی محصولات ایسوس میباشد . مادربرد ذکر شده بسیار تمیز و در حـد اکبند میباشد و فقط برای گیم و کارهای روزانه مورد استفاده قرار گرفته شده است . 

قیمت پایه برای فروش مادربرد 1075 و فروش فوری 1100 و گام افزایش 10 تومان میباشد . 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مورد 2 => پردازنده حرفه ای INTEL Core I7 4930K 

توضیحات تکمیلی و تعیین قیمت : پردازنده ذکر شده بصورت باکس میباشد و صرفا جهت گیم و کارهای روزانه مورد استفاده واقـع شده است. 

قیمت پایه برای پردازنده 1100 و گام افزایش 10 و فروش فوری 1150 تومان میباشد.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مورد 3 => فروش 32 گیگ رم Vengeance Pro 32GB 8GBx4 2400Mhz بصورت باکس کامل . 

قیمت پایه برای رمها 455 تومان و فروش فوری 500 تومان و گام افزایش 15 تومان میباشد.

نکات کلـی . 

1 . 24 ساعت مهلت تست برای کاربران . 

2. برای دوستان تهرانی تحویـل بصورت حضوری امکان پذیر میباشد همچنین ارسال با پیک هم مقدور میباشد.  

3. برای دوستان شهرستانی ارسال با تیپاکس انجام میشود . 

4. هزینه ارسال با پیک یا با تیپاکس بر عهده حـریدار میباشد. 

5. کارتون و تمام متعلقات موجود میباشد.  

6. مادربرد دارای گارانتی اصلی ، پردازنده بدون گارانتی و رمها دارای گاراتنتی میباشند . 

7. 24 ساعت بعد از بالاترین پیشنهاد.  

8. خواهشا" تقاضای قیمت پایینتر نفرمائید قیمت نهایی میباشد و کمتر از این قیمت به هیچ عنوان مقدور نیست . 

10. پردازنده با مادربرد فروخته میشود مگر اینکه برای هر دو مشتری همزمان باشد و رمها بصورت جداگانه قابل فروش هستند.  

11. اگر دوستی 16 گیگ از رمها را درخواست خرید کرد باید دوست دیگری هم 16 گیگ خریدار باشد تا جداگانه فروخته شود . 

هر سه مورد به بهزاد جان عزیز Behzad Tak فروخته شد و بصورت حضوری تحویل گردید . 

m6mrta8jgnf6.jpg
c7fumonu7dyk.jpg
7l9yc7duolit.jpg
87fzsmgbnsb3.jpg
597m9v59nscn.jpg
h919xctp2dp1.jpg
ویرایش شده توسط EHSAN BAHAVAR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رمها پایه از احسان جان خریداری شد @};-

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

جان بچه ات بزار 16 گیگشو من بردارم چقد من بدشانسم 

لینک به دیدگاه

من اول به  ایشون پیام دادم . اگه خداییش باشه باید بدشون بنده .  شما ک امتیازتون بالاست باید ی کم انصافتون هم بالا باشه حداقل جواب پیام ادم رو بدید 

لینک به دیدگاه

پس من 470 رمها رو خریدارم اگه کسی هست جوابمو بده اگر هم ن بی خیال . این ناظر ها هم ی چک کنن لطفا 

لینک به دیدگاه

کسی نیست جواب من رو بده اقای احسان . نمیخای رمهارو ب بنده بدید اول گفتم 16 گیگ چون بحث زرنگ بازیه همشون رو 470 میخام . بیا بالا 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام احسان جان 

اگر هر سه مورد با هم مقدور باشد من خریدارم 

لینک به دیدگاه

سلام اقا بهزاد اگه کسی بالاتر از خریدار قبلی پیشنهاد بده مگه قطعه ماله اون نیست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رمها پایه از احسان جان خریداری شد @};-

سلام خدمت یونس جان گل 

یونس جان شرمنده شما هستم و بهزاد جان هر سه تا رو خریدارن چون اولویت با فروش هر سه هست پس در نتیجه به ایشون تعلق میگیره 

بازم ببخش . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس من 470 رمها رو خریدارم اگه کسی هست جوابمو بده اگر هم ن بی خیال . این ناظر ها هم ی چک کنن لطفا 

اقای محمد عزیز سلام و  عرض ادب . 

اولویت با فروش هر سه هست چون بنده داشتم مذاکرات نهایی رو انجام میدادم نمیتونستم پاسخ بدم ببخشید بنده رو اما در عنوان تاپیک هم عرض کردم هم اولویت با فروش هر سه هست و هم اینکه 16 گیگ رم بصروت جدا به شرطی که برای پک دوم مشتری باشه در اوقع اما در حال حاضر بهزاد جان هر 3 قطعه رو میخان . 

در هر صورت ببخشید اگر بابت خصوصی هایی که فرستادید پاسخ ندادم چون چندین نفر پشت سر هم پیغام میدادن و نمیتونستم جواب همه رو بدم . ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام احسان جان 

اگر هر سه مورد با هم مقدور باشد من خریدارم 

سلام بهزاد جان عزیز

شب بخیر 

مشکلی نیست و هر سه قطعهع به شما تعلق میگیرد.  

باز هم شرمنده دوستان دیگر شدم ببخشید.  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب نمیشه رمها رو بدید ب من . ماشالا اقا بهزاد وضعیت مالیشون بیسته . اگه اقا بهزاد بخان کمک کنن اوکی میشه هیچ اتفاقی هم نمیفته 

سه قطعه به بهزاد جان عزیز تعـلق گرفته اگر ایشون رمها رو نخوان میتونن خودشون تقدیمتون کنند. 

تایپک رو مدیران بستن اما باز کردم و فقط این رو بگم که اگر بهزاد جان نخوان رمها رو باهاشون هماهنگ کنین 

مدیران تایپپک رو بستند و یه لحظه باز کردم . 

بازم من شرمنده باقی دوستان و شما هستم . 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...