رفتن به مطلب

مشکل با 390x asus

STRIX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان مشکل از این قراره که وقتی سیستم رو روشن میکنم سیستم صفحه همون صفحه اول که لوگوی مادربرد هست به صورت شطرنجی میاد بالا ولی بعد از اون دیگه مشکلی نداره با چنتا نرم افزار بنچ از قبیل فورمارک و بازی بتل هارد لاین تست کردم و مشکلی ندیدم کارت رو از یکی از کاربران همین فروم که به گفتشون و نشانه های کارت به صورت آک تهیه کردم به نظر اساتید مشکل از چی میتونه باشه.در ضمن من بایوس رو ریست کردم ،ویندوز تعویض کردم، تمامی خروجیهای وکارت رو هم تست کردم کابلهای برق رو هم عوض کردم،درایور هم جدیدترین هست ولی فرقی نکرد با گرافیک داخلی سیپیو این مشکل وجود نداره.مادر برد هم z68 گیابایت هست.

post-10600-0-70879200-1442909658_thumb.jpg

ویرایش شده توسط gigabytes
لینک به دیدگاه

• ارسال 50
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

اقا میلاد درست گفتن شما با 1 یا 2 تا سیستم دیگه که High end هستن تست کن و در صورت وجود این مشکل کارت را یا پس بده یا ببر گارانتی

لینک به دیدگاه

سیستمz68 هست و آخرین بایوس روش هست و متاسفانه کسی رو سراغ ندارم که سیستم قوی داشته باشته کسی از دوستان هست ساکن مشهد که بتونم کارت رو سیستمش تست کنم.

لینک به دیدگاه

با تبدیل به مانیتور وصله یا بصورت مستقیم؟

اگه با تبدیل وصله که عادیه

لینک به دیدگاه

1. کارت شما هیچ مشکلی نداره  .منم 290 دارم مادربردمم گیگابایته  سوکت 1366 هست چون مادر برد و پردازنده یکم قدیمه  ماله منم اون لوگو رو با پارازیت میاره . تست کردم مشکلی نیست .وکارت شما هیچ مشکلی نداره . قبل از اون یه 260 GTX  داشتم اون لوگو رو خوب نشوم میداد . احنمالا چوم یکم مادربردتون قدیمه به خاطر اینه

لینک به دیدگاه

احتمال قوی با سیستمت مچ نیست منم یه 7970 داشتم رو سیستم خودم که p67 بود هنگ میکرد ولی رو سیستم دوستم که z87 بود درست کار میکرد مخصوصا اوگوی مین بردمو خیلی سخت رد میکرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده هم موافقم عزیز اکثر کارتهای جدید با محیط تک رنگ و داسی مشکل دارن برای همین هستش که بایوس های جدید uefi به بازار اومدن که محیط گرافیکی بشه و از این مشکلات پیش نیاد کارتتون سالمه با خیال راحت استفاده کنید

لینک به دیدگاه

سلام 

من مشهد هستم اگر خواستی آدرس بدم گرافیکت رو بیار رو سیستم من تست کن

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان آره مین گیگا بایت هست کارت قبلیم ۷۶۰ گیگا بود این مشکل رو نداشت.امید وارم همینی که دوستان میگن باشه حالا میرم پیش این دوستمون تست میکنم هرچی خدا بخاد.

ویرایش شده توسط gigabytes
لینک به دیدگاه

سلام 

من مشهد هستم اگر خواستی آدرس بدم گرافیکت رو بیار رو سیستم من تست کن

ممنون لطفا آدرس رو خصوصی کنید تا مزاحم بشم.
لینک به دیدگاه

من یه کارت 8800 gt داشتم قبل از اینکه کم کم بره نابود شه اوایلش این علامت ها رو میدیدم.به نظرم جدی بگیرش

لینک به دیدگاه

مشکل از گرافیک هست .

مامولا وقتی اور زیاد میشن اینطوری میشن و اسیب میبینه کارت .

با تعویض ویندوز حل میشه .

ولی اگه از اول اینطوری بوده ببرید گارانتی .

لینک به دیدگاه

• کارت شما هیچ مشکلی نداره  .منم 290 دارم مادربردمم گیگابایته  سوکت 1366 هست چون مادر برد و پردازنده یکم قدیمه  ماله منم اون لوگو رو با پارازیت میاره . تست کردم مشکلی نیست .وکارت شما هیچ مشکلی نداره . قبل از اون یه 260 GTX  داشتم اون لوگو رو خوب نشوم میداد . احنمالا چوم یکم مادربردتون قدیمه به خاطر اینه

احتمال قوی با سیستمت مچ نیست منم یه 7970 داشتم رو سیستم خودم که p67 بود هنگ میکرد ولی رو سیستم دوستم که z87 بود درست کار میکرد مخصوصا اوگوی مین بردمو خیلی سخت رد میکرد

تو محیط بایوس هم همینطوری بود یا فقط لوگوی اول اینطوری بود چون مال من فقط لوگوی اولش اینطوری هست.

لینک به دیدگاه

درود بر شما

از جمع استادان ببخشید

این مشکل بخاطر رم های کارت و اگه با آپدیت بایوس درست نشد این کارت باید به گارانتی بره البته برای اطمینان روی سیستم دیگه تست بزنید - اگه گارانتی قبول نکرد ببرید رم و GPU رو هیت بزنن

این مشکل به دو دلیله یکی اورکلاک مبتردی کردن وآسیب دیدن رم ها و یا عدم فرکانس با ثبات رم های کارت

ویرایش شده توسط Toraj
لینک به دیدگاه

درود بر شما

از جمع استادان ببخشید

این مشکل بخاطر رم های کارت و اگه با آپدیت بایوس درست نشد این کارت باید به گارانتی بره البته برای اطمینان روی سیستم دیگه تست بزنید - اگه گارانتی قبول نکرد ببرید رم و GPU رو هیت بزنن

این مشکل به دو دلیله یکی اورکلاک مبتردی کردن و یا عدم فرکانس با ثبات

این مشکل فقط در لوگوی اول هست من با فورمارک که اشک کارت گرافیک رو در میاره تو عرض ۱۰ دقیقه دمای کارت رو تا ۸۷ رسوند ولی هیچ مشکلی من ندیدم در طول تست.
لینک به دیدگاه

این مشکل فقط در لوگوی اول هست من با فورمارک که اشک کارت گرافیک رو در میاره تو عرض ۱۰ دقیقه دمای کارت رو تا ۸۷ رسوند ولی هیچ مشکلی من ندیدم در طول تست.

بله داداشم این هیچ ربطی به مادربرد نداره

کارت شما رم هاش در قسمت تست قطعات مادربرد درست کار نمیکنه و یکی دیگه از دلیل های خرابی رم دما و ولتاژه - داداشم 87 درجه دمای چیپته نه رم عموما بین 5 تا 10 درجه رم گرمتره و تنها شرکتی که برای رم هاش هتسینگ گذاشته شرکت Ionn3D سری AIR BOSS هستش و بخاطر اینکه بهترین میزان اورکلاک پایدار رم رو داره

ویرایش شده توسط Toraj
لینک به دیدگاه

ممنون لطفا آدرس رو خصوصی کنید تا مزاحم بشم.

سلام

ادرس رو براتون پ خ کردم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل از گرافیک هست .

مامولا وقتی اور زیاد میشن اینطوری میشن و اسیب میبینه کارت .

با تعویض ویندوز حل میشه .

ولی اگه از اول اینطوری بوده ببرید گارانتی .

اصولا وقتی اطلاعات کافی ندارید اظهار نطر نکنید .

حداقل به خودتون زحمت بدید و نوشته استارتر را کامل بخونید .

این کارت را آکبند خریدند بعد شما میگی چون زیادی اور شده اینجوری شده !!!!

لینک به دیدگاه

حالا ببرید روی سیستم دوستمون هم امتحان کنید بعد بهتر میشه نظر داد....

لینک به دیدگاه

حذف شود

ویرایش شده توسط unholy_rage
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...