رفتن به مطلب

مشکل با 390x asus

STRIX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

حالا ببرید روی سیستم دوستمون هم امتحان کنید بعد بهتر میشه نظر داد....

این دوستمون که آدرس دادن خیلی لطف دارن وای متاسفانه مسیر منزلشون جوری هست که برام رفتن مقدور نیست کسی دیگه از دوستان مشهدی نیست به من کمک کنه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 50
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

تو محیط بایوس هم همینطوری بود یا فقط لوگوی اول اینطوری بود چون مال من فقط لوگوی اولش اینطوری هست.

سلام مجدد یادمه که رو سیستم خودم لوگوی اول گیر میکرد با خودم میگفتم 100 درصد کارت ایراد داره ولی وقتی میرفتم توی بازی تنظیمات روهم میزاشتم تا ته کارت بدون مشکل کار میکرد (اون موقع کارتم 7970 بود)

از اونجایی مطمن شدم کارتم مشکل مچ شدگی با سیستم داره که دادم دوستمم رو سیستمش تست کرد و گفت هیچ مشکلی نداره بعدا که رفتم کارتمو بگیرم دیگه نمیداد بیچاره گرافیک نداشت بعد چند سال و اندی تازه دست به گیم شده بود

لینک به دیدگاه

داداش خب بیخیال اینجا میگم

منم از مشدم عزیز چ کمکی از دستم بر میاد عزیز؟

لینک به دیدگاه

نمیدونم کدوم یکی از کاربران با من یا سوالام یا مشکل گرافیکم مشکل دارند ۵ تا منفی دادن خوشحال میشم مشکلشون رو بدونم.

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان ببخشی توی پست به کسی توهین کردم؟ بهم منفی میدن؟

حتما اسامی دوستان رو به ناظر و مدیر محترم ارجا میدم سپاس گذارم که حتی اجاز کمک کردن به دوستمون رو هم نمیدین ممنون با معرفتها ممنون مردهای بی سبیل..................................!

خداوکیلی زشته برم VIP بگیرم و اسمشو توی همین پست بزارم - خداوکلی خجالت هم خوب چیزیه بنده 2 روز نام کاربری گرفتم و هیچ و مشکلی با هیچ کسی نداشتم و این اولین پست بنده بوده و بیشتر میخوام توی بازارچه فعالیت کنم

اگه مشکلی وجود داره مثل ی مرد واقعی پیام بده بنده در خدمتم

ویرایش شده توسط Toraj
لینک به دیدگاه

نمیدونم کدوم یکی از کاربران با من یا سوالام یا مشکل گرافیکم مشکل دارند ۵ تا منفی دادن خوشحال میشم مشکلشون رو بدونم.

داداشم واقعا متاسفم بعضی ها حتی توی فرم هم سر دعوا دارن و هیچ وقت نمیخوان بزرگ بشن اشکال نداره شما این بچه ها رو ببخشید فردا می خوان برن پیش دبستانی..............................!

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان ببخشی توی پست به کسی توهین کردم؟ بهم منفی میدن؟

حتما اسامی دوستان رو به ناظر و مدیر محترم ارجا میدم سپاس گذارم که حتی اجاز کمک کردن به دوستمون رو هم نمیدین ممنون با معرفها ممنون مردهای بی سبیل..................................

درود . عزیز هر مشکل یا اعتراضی دارید میتونید به جناب رضایی عزیز(mrezaee) یا دیگر مدیران پیام خصوصی بدید حتما پیگیری میکنند و اگر بی دلیل و در دفعات منفی دادن اخطار میدن @};-

برای خودم جای سواله که کی میخواد فرهنگ استفاده ی درست از منفی جا بیوفته و هیچکس به تلافی یا دشمنی با کسی از اون کلید منفی استفاده نکنه

لینک به دیدگاه

درود . عزیز هر مشکل یا اعتراضی دارید میتونید به جناب رضایی عزیز(mrezaee) یا دیگر مدیران پیام خصوصی بدید حتما پیگیری میکنند و اگر بی دلیل و در دفعات منفی دادن اخطار میدن @};-

برای خودم جای سواله که کی میخواد فرهنگ استفاده ی درست از منفی جا بیوفته و هیچکس به تلافی یا دشمنی با کسی از اون کلید منفی استفاده نکنه

درود بر شما بسیار سپاس گذارم @};- @};- @};- @};- @};- @};-   +

شما می تونید به پست 18 و 20 نگاه بفرمایید بنده هیچ توهینی و.... نکردم اما متاسفانه منفی داده واقعا از ته دل براش متاسفم بعضی وقتی دعوا میشه آدم اعصابش خراب میشه میگه حداقل دشمن قدر نبود خودمو کوچیک کردم

واقعا جز کوتاه فکریشون هیچی نمیبینم براشون متاسفم

پیام خصوصی دادم بسیار ممنون

ویرایش شده توسط Toraj
لینک به دیدگاه

سلام، منفیو ولش باو، من میخواستم اینجا گرافیک بخرم، فقط تاپیکو زدم، 6تا منفی دادن بهم

لینک به دیدگاه

سلام، منفیو ولش باو، من میخواستم اینجا گرافیک بخرم، فقط تاپیکو زدم، 6تا منفی دادن بهم

خخخخخ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شما هم به مدیرت حتما پیام بدین که جو فرمی به این خوبی رو خراب نکنن

لینک به دیدگاه

توی فرم هنوز مرد هست

اسمشو نمی یارم فقط همین میگم دمت گرم خیلی مردی داداشم ما کوچیکتیم :clapping: @};-

لینک به دیدگاه

مشکل از گرافیک هست .

مامولا وقتی اور زیاد میشن اینطوری میشن و اسیب میبینه کارت .

با تعویض ویندوز حل میشه .

ولی اگه از اول اینطوری بوده ببرید گارانتی .

در مورد منفی دادن دوستان  یه چیزی رو عرض کنم .

ادم میاد وقتش رو میذاره پاسخ کاربر رو بده اون وقت منفی بارش میشه .

منم نامردی نکردم چند نفر که دم دست بودم منفی دادم .

دوستان ناراحت نشن و بدون این که بدونم طرف کی هست دادم.

تا بفهمید  نباید وقت کسی رو هدر داد و براش ارزش قایل باشید .

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=49383&page=2#entry602423

این رفیقمون رو هم ندیدم تازه وارد هست بهش منفی دادم .

در عوض مثبت بارونش کردم .

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showuser=21420

anyway   این کاراتون رو نکنید  یکم برای وقتی که ادم میزاره ارزش قایل باشید.

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

در مورد منفی دادن دوستان  یه چیزی رو عرض کنم .

ادم میاد وقتش رو میذاره پاسخ کاربر رو بده اون وقت منفی باری میشه .

منم نامردی نکردن چند نفر که دم دست بودم منفی دادم .

دوستان ناراحت نشن و بدون این که بدونم طرف کی هست دادم.

تا بفهمید  نباید وقت کسی رو هدر داد و براش ارزش قایل باشید .

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=49383&page=2#entry602423

به شما حق میدم

اما برای حل این مشکل میتونید با ناظرهای محترم پیام بدین و قضیه درست میشه و جو فرم خراب نمیشه داداشم - قرار باشه هر کدوممون یک من باشیم و قانون خودمون رو برقرار کینم میشه غرب وحشی امریکا و باید با هم دوئل مرگ کنیم....................................

لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید تایپک از مسیر خودش خارج شده لطفا هر کس احساس میکنه منفیش نا عادلانه هست گزارش بده منم گزارش دادم تمام منفی هام پاک شد لطفا دیگه درباره منفی مثبت بحث نکنید فقط اگه در مورد کارت موردی یا راهنمایی به نظرتون میرسه بزارید با تشکر.

لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید تایپک از مسیر خودش خارج شده لطفا هر کس احساس میکنه منفیش نا عادلانه هست گزارش بده منم گزارش دادم تمام منفی هام پاک شد لطفا دیگه درباره منفی مثبت بحث نکنید فقط اگه در مورد کارت موردی یا راهنمایی به نظرتون میرسه بزارید با تشکر.

دوست من در تاپیکی که شما  دارید  کمک میخوایید از کسی  دادن منفی کاملا نا جوانمودانه هست .

حتی اگر طرف  هیچی ندونه  و قصدش کمک کردن باشه .

به نظرم این منفی رو بردارند بهتر هست .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

بله حق با شماس

داداشم مینت چیه؟iGPU دارید؟

لینک به دیدگاه

بله حق با شماس

داداشم مینت چیه؟iGPU دارید؟

دوست خوبم لطفا پست اولم رو بخونید همه چی رو مفصل توضیح دادم
لینک به دیدگاه

داداشم بله خوندم اگه CPU شما iGPU داره با اون گرافیک برید توی BIOS و کارت iGPU رو غیر فعال کنید و بعد دوباره کارتو رو جا بندازید

لینک به دیدگاه

داداشم بله خوندم اگه CPU شما iGPU داره با اون گرافیک برید توی BIOS و کارت iGPU رو غیر فعال کنید و بعد دوباره کارتو رو جا بندازید

ممنوم چشم

لینک به دیدگاه

خواهش

اگه چیزی شبیه انتخاب تصویر با کدوم شکاف هم داشت اونو بزار روی only PCI EX و یا Only Graphic

لینک به دیدگاه

با تشکر از تمامی دوستان.

و با تشکر فراوان از دوست خوبم nightwolf که حسابی بهشون زحمت دادم و با سیستمشون تست کردم و مشکلی نبود.

و به فرموده چند تا از دوستان عزیز ایراد از قدیمی بودن سوکت هست.

ویرایش شده توسط gigabytes
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...