رفتن به مطلب

مشاوره جهت تهیۀ سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با درود خدمت اساتید و دوستان محترم

دوستان، بنده اطلاع کافی دربارۀ قطعات و قیمت‌ها ندارم. می‌خوام یک سیستم جمع کنم و نظر شما برام بسیار حیاتیه... 

من اصلا اهل گیم نیستم. اما تا دلتون بخواد فیلم و مستند نگاه می‌کنم، با فتوشاپ کار می‌کنم و مقاله می‌نویسم. از این‌رو برای من اولویت با مانیتور هست. مانیتور مد نظرم چیزی مثل 

http://www.asuscenter.ir/products/3559-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%BE%DB%8C-%D8%A7%DB%8C-248-%DA%A9%DB%8C%D9%88.aspx هستش. نظر شما دربارۀ حداقل هزینه برای تهیه سیستمی با مادربورد و کارت گرافیکی که بتونه خروجی کافی برای همچین مانیتوری رو بدون مشکل ساپورت کنه چیه؟ 

ویرایش شده توسط fararash
لینک به دیدگاه

اگه گیم نمیزنی و فقط فوتوشاپ کار میکنیو فیلم میبینی با حدود 4 تومن میشه سیستم کاملا مناسب کارکرد شما و آینده نگری برا ارتقاع بست

لینک به دیدگاه

اگه گیم نمیزنی و فقط فوتوشاپ کار میکنیو فیلم میبینی با حدود 4 تومن میشه سیستم کاملا مناسب کارکرد شما و آینده نگری برا ارتقاع بست

مرسی از پاسخ‌گوئیتون. در کُل، تناسب کارت گرافیک با مانیتورهای حرفه‌ای، حرف بی‌موردی نیست؟ حتی اگه گیم هم بازی نکنم؟

لینک به دیدگاه

نيازى به خريد گرافيک نداريد . يه پردازنده i3 و 4 گيگ رم و يه مين h81 و يه پاور کورسير 450 کفايت ميکنه. همون گراف مجتمع داخل cpu هم واستون کافيه. حتما در کنار هارد اصليتون يه هارد ssd بخريد و ويندوز و برنامه هاتونو روش نصب کنين و اجرا کنين تا از سرعت واقعي سيستم لذت ببريد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نيازى به خريد گرافيک نداريد . يه پردازنده i3 و 4 گيگ رم و يه مين h81 و يه پاور کورسير 450 کفايت ميکنه. همون گراف مجتمع داخل cpu هم واستون کافيه. حتما در کنار هارد اصليتون يه هارد ssd بخريد و ويندوز و برنامه هاتونو روش نصب کنين و اجرا کنين تا از سرعت واقعي سيستم لذت ببريد.

به نظر من هم حرف دوستمون کاملا صحیحه وقتی استفاده ندارید بیخودی هزینه نکنید ولی در این میان به مانیتورهای benq  هم یه نگاهی بندازید

لینک به دیدگاه

با درود خدمت اساتید و دوستان محترم

دوستان، بنده اطلاع کافی دربارۀ قطعات و قیمت‌ها ندارم. می‌خوام یک سیستم جمع کنم و نظر شما برام بسیار حیاتیه... 

من اصلا اهل گیم نیستم. اما تا دلتون بخواد فیلم و مستند نگاه می‌کنم، با فتوشاپ کار می‌کنم و مقاله می‌نویسم. از این‌رو برای من اولویت با مانیتور هست. مانیتور مد نظرم چیزی مثل 

http://www.asuscenter.ir/products/3559-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%BE%DB%8C-%D8%A7%DB%8C-248-%DA%A9%DB%8C%D9%88.aspx هستش. نظر شما دربارۀ حداقل هزینه برای تهیه سیستمی با مادربورد و کارت گرافیکی که بتونه خروجی کافی برای همچین مانیتوری رو بدون مشکل ساپورت کنه چیه؟ 

مهم ترین چیز بودجه هست!

شما بودجه رو مشخص کنید، تا بشه بهتر راهنمایی کرد...

لینک به دیدگاه

به قول فرمایش دوستمون شما بودجه ای رو که میخواید برای تهیه سیستم خودتون در نظر بگیرید اعلام کنید

اینطوری راحت تر دوستان میتونن راهنماییتون کنن وبر اساس بودجتون قطعات و سیستم پیشنهادی رو بهتون

معرفی کنن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم شما یه کم صبر کن تا سری اسکل لیک کامل وارد بازار بشه بعد خرید کن چون گرافیک مجتمع قویتری نسبت به سوکت هازول داره و از رمهای ddr4 پشتیبانی میکنه

شما یه برد معمولی با پردازنده i3 میخوای بدون کارت گرافیک و یه پاور 400 وات

لینک به دیدگاه

مانیتوری که میخوای بگیری برای کارهای گرافیکی و بیشتری خروج برای چاپ مناسبه و مختص کساییه که در زمینه طراحی و چاپ فعالیت دارند و اگه شما به شکل حرفه ای فعالیت نداری میتونی سراغ گزینه های دیگه ای بری چون میخوای حدود 1.5 پول این مانیتور رو بدی؟!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...