رفتن به مطلب

مشکلی بسیار جدی و مهم با گرافیک که شطرنجی میشه | متخصصین کمک کنند

RiCaRoS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

دیروز داشتم PES2016 بازی میکردم بعد اومدم برم یکم استراحت کنم ، خوابم برده حدود 2 ساعتی من خوابیدم

بعد این که بیدار شدم دیدم که صفحه مانیتور کلا شطرنجی شده عجیب بود

فک کردم اول هنگ کرده رفتم دسته بازی و بالا پایین کردم دیدم کار میکنه از بازی اودم بیرون با هزار زحمت ریستارت کردم دیدم کلا وقتی ویندوز بالا میاد صفحه کلا شطرنجی میشه

بعد رفتم Safe Mode دیدم بدون مشکل میاد بالا، باز گفتم حتمی از ویندوز رفتم ویندوز عوض کردم دیدم درست شد تا زمانی که دوباره درایوری که قبلا نصب میکردم و کار هم میکرد رو نصب کردم که دیدم بازم شطرنجی شد

با هزار درد یه راه حلی پیدا کردم که بتونم حداقل سیستم رو بالا بیارم تا کارام عقب نمونه،درایور رو وقتی حذف میکنم کار میکنه و میاد ولی نمیشه کار سنگینی کشید و بازی کرد

هم رو ویندوز 7 و 10 اینطوریه

الان طوریه که تو 10 اتوماتیک ویندوز گرافیک رو درایورشو نصب میکنه ، ولی 7 اینطوری نیست و باید درایور رو Uninstall کنم تا بیاد 

الان رو 7 هستم و روی گرافیک آن بورد

کارت گرافیکم : AMD Saphire 6870 GDDR5 هست

2 ورژن از درایور رو هم رو هر کدوم از ویندوز ها تست کردم بازم اینطوریه

عکس از صفحه شطرنجی اینجا قرار داره

post-15003-0-53449600-1443031149_thumb.jpg

دوستان بیزحمت کمک کنید

ویرایش شده توسط dαηιαℓ.яιcαяσѕ
لینک به دیدگاه

دوست عزیز

1.بایوس کارتو ارتقا بدین

2.احتمال خرابی رم های کارت بخاطر گرما یا اورکلاک هستش و امکان داره رم ها بخاطر گرما آسیب دیدن

3.نهایتا وبسیار نادر چیپ شما آسیب دیده

شما برید توی این سایت www.cpuid.com نرم افزار مانتور رو بگیرد و گرمای کارتو رو چک کنید

لینک به دیدگاه

اگر کارت رو در اوردید و کوچک ترین ضربه ای یا با دستمال تمیز کردید

الفاتحه

لینک به دیدگاه

سلام دنی !!!!

گمونم کارتت جدا آسیب دیده !

به یک تعمییر کار خوب نشونش بده .

گرچه تجربه میگه کار زیادی نمیشه انجام داد . متاسفم .

لینک به دیدگاه

داداشم توی تهران چند شرکت هستن که کارت گرافیک رو هیت میکنن که تقریبا حدود 70 تا 150 تومن انجام میدن اگه برات بصرفه هست انجام بده اگه نه با کارت نسل جدید و سازگار CorssFire کن که فقط بار عملیاتی روش باشه

لینک به دیدگاه

مشکل فکر نکنم اون قدر باشه

کارت بالا میاد در حالت عادی 

ولی وقتی درایور نصب میکنم و ریستارت میکنم صفحه شطرنجی میشه

حالا بزارید با cpuz تست بگیرم و خبر میدم

پاور بنده trust 450 هست

لینک به دیدگاه

چیپ مشکل دار شده انگار شایدم حافظست

هر چی هست کارتت ایراد دار شده به تعمیرگاه معتبر و مطمین نشون بده ولی هیت نده چاره موقتیه

لینک به دیدگاه

بهتره با یه سیستم دیگه تست کنید ترجیحا پاور قویتر باشه بهتره.

لینک به دیدگاه

مشکل فکر نکنم اون قدر باشه

کارت بالا میاد در حالت عادی 

ولی وقتی درایور نصب میکنم و ریستارت میکنم صفحه شطرنجی میشه

حالا بزارید با cpuz تست بگیرم و خبر میدم

پاور بنده trust 450 هست

پاورت رو به نزدیک ترین سطل آشغال بنداز یه گرینی چیزی بگیر !

لینک به دیدگاه

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ!

عجب راهنمایی و پاسخ کوبنده!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سطل زباله نزدیک هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بابا بی چاره شوکه شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

=))

یادمه برای این کارت 550 وات واقعی پیشنهاد میدادن

لینک به دیدگاه

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ!

عجب راهنمایی و پاسخ کوبنده!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سطل زباله نزدیک هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بابا بی چاره شوکه شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دنی رفیقمه پسر خیلی خوبیه !!!

=))

یادمه برای این کارت 550 وات واقعی پیشنهاد میدادن

موافقم !!!

لینک به دیدگاه

دنی رفیقمه پسر خیلی خوبیه !!!

موافقم !!!

واقعا دوستی رو  در حقش تموم کردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

واقعا دوستی رو  در حقش تموم کردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

راستش اگر قبلش بهم گفته بود راهنمایش میکردم که طرف این پاور نره !!! الان هم آب پاکی رو ریختم دستش . وقتی که این پاورها همیشه مایه درد سر هستند بهترین کار اینه که قبل از هرچیزی از شرشون خلاص شد !

لینک به دیدگاه

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

راستش اگر قبلش بهم گفته بود راهنمایش میکردم که طرف این پاور نره !!! الان هم آب پاکی رو ریختم دستش . وقتی که این پاورها همیشه مایه درد سر هستند بهترین کار اینه که قبل از هرچیزی از شرشون خلاص شد !

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

این آب پاکیته :-? =)) خدا رحم کنه به .............................!خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

وحید این سطل اشغاله با ما 4.5 کیلو متری فاصله داره چاره چیه ؟

لینک به دیدگاه

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ!

دمت گرم مگه سطل آشغالیه! یا محل دفع زباله یا بازیافت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از دوستت فقط نسیب خودت بشه داداشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

آدم همچین دوستی داشته باشه احتمالا کلیه ات بفروشی زیاده !!!!!!!!!!!!!!!!!!! میدونی چرا؟چون با این لحن حرف زدن مجورت میکنه هر روز سیستمتو ارتقاع بدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط Toraj
لینک به دیدگاه

اون پاور اصلا برق 6پین گرافیک داره ؟

لینک به دیدگاه

اگر از دوستان و نزدیکانت کسی هست که اونجاها یه پاور حدود 500 از یه برند معتبر داشته باشه یه تست بکن !!!

بدون تست نمیشه نظر داد و شاید پاورت مشکلی نداشته باشه اما بازهم این پاورها قابل اعتماد نیستن ! مخصوصا برای کسی که گیم میزنه یا از سیستمش زیاد کار میکشه !

الان برای شما هم یه همچین موردی پیش اومده بازی مدت زیادی اجرا میشده و احتمالا پاور کار دست سیستم داده . پاورهای بدرد نخور در بسیاری از موارد خودشون زودتر از همه از بین میرن اما گاها به یک قطعه دیگه فشار میارن و اون رو از بین میبرن ! حالا چه گرافیک درست بشه چه نشه پاورت میتونه عامل خرابی در آینده باشه . یعنی دوباره گرافیک یا حتی کل سیستم رو نابود کنه اینه که حتما فکر یک پاور خوب باش !!!

لینک به دیدگاه

معمولا وقتی قطعه ای اگه بدون فشار و ضربه فیزیکی مشکلی براش پیشش بیاد اول باید پاور رو چک کرد و معمولا خرابی پاور دو تا علت داره یا از اول پاور ظرفیت کمتری نسبت به توانی که سیستم ازش میکشیده داشته یا به مرور زمان بازدهی شو از دست داده بسته به کیفیت قطعات داخلی پاور بین ۳ تا ۵ سال ۳۰درصد از بازدهی شون کمتر میشه مخصوصا اگه قدرت پاور نصبت به مصرف قطعات لب مرز هم باشه.

لینک به دیدگاه

گرچه زیادی کوبنده بود ولی واقعا راست میگید منم خیلی به پاور حساسم هفته پیش مشتریم اصرار داشت 960 جی وان رو با پاور 450 استفاده کنه منم نتونستم توجیحش کنم منتظر روزیم که مثل شما باهاش حرف بزنم

لینک به دیدگاه

اگر از دوستان و نزدیکانت کسی هست که اونجاها یه پاور حدود 500 از یه برند معتبر داشته باشه یه تست بکن !!!

بدون تست نمیشه نظر داد و شاید پاورت مشکلی نداشته باشه اما بازهم این پاورها قابل اعتماد نیستن ! مخصوصا برای کسی که گیم میزنه یا از سیستمش زیاد کار میکشه !

الان برای شما هم یه همچین موردی پیش اومده بازی مدت زیادی اجرا میشده و احتمالا پاور کار دست سیستم داده . پاورهای بدرد نخور در بسیاری از موارد خودشون زودتر از همه از بین میرن اما گاها به یک قطعه دیگه فشار میارن و اون رو از بین میبرن ! حالا چه گرافیک درست بشه چه نشه پاورت میتونه عامل خرابی در آینده باشه . یعنی دوباره گرافیک یا حتی کل سیستم رو نابود کنه اینه که حتما فکر یک پاور خوب باش !!!

داداشم نمیخواد سخنرانی کنی!ما گرفتیم پاورش باید بره توی سطل آشغال! و بهترین پاور جهان مال شماس!!!!!!!! پاورت چقدر! بگو تا ما راضیش کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط Toraj
لینک به دیدگاه

گرچه زیادی کوبنده بود ولی واقعا راست میگید منم خیلی به پاور حساسم هفته پیش مشتریم اصرار داشت 960 جی وان رو با پاور 450 استفاده کنه منم نتونستم توجیحش کنم منتظر روزیم که مثل شما باهاش حرف بزنم

درود بر شما واقعا این مورد توی شرکت ما زیاده و واقعا حرف زدن با همچین مشتری خسته کنند است و خستگیش حتی از کارکردن توی معدن بیشتره!!!!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط Toraj
لینک به دیدگاه

یه چیز بسیار عجیب 

درایور رو نصب کردم رفتم GTA V و PES 2016 در کمال ناباوری اجرا میشه ولی هنوزم شطرنجیه

دمای گرافیک هم عادیه 41 درجه

g.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...