رفتن به مطلب

شرکت MSI از اولین نوت بوک گیمینگ خود با پردازنده گرافیکی GTX 980 رونمایی کرد

Recommended Posts

kk6lvg273iqpj7xd6pcz.jpg

شرکت MSI، بعنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در حوضه ساخت محصولات گیمینگ، مفتخر است از اولین نوت بوک گیمینگ، که دارای کارایی مشابه ای با سیستم های گیمینگ دسکتاپی نیز می باشد، رونمایی کند: نسخه ی محدود نوت بوک GT72S Dominator Pro G با پردازنده ی گرافیکی جدید و قدرتمند GTX 980.

شرکت MSI برای جشن گرفتن بخاطر گذشت بیست و نهمین سال از تأسیس آن، اقدام به معرفی نسخه ی محدود از نوت بوک حرفه ای و گیمینگ GT72S Dominator Pro G ، که به پردازنده ی گرافیکی جدید nVIDIA GTX 980 (نسخه ی مخصوص نوت بوک) و پردازنده ی مرکزی Skylake Core i7 6820HK کرده است. این نوت بوک موفق شده در بنچمارک سنگین 3DMark 11 امتیاز 14500P را کسب کند (از پیش اورکلاک شده). پردازنده ی گرافیکی GTX 980 که اولین پردازنده ی گرافیکی گیمینگ نوت بوک است که پسوند M یا Mobility را با خود حمل نمی کند، با نوت بوک GT72S همراه شده تا بهترین تجربه گیمینگ را برای کاربران در DirectX 12 و سیستم عامل Windows 10 و با رزولوشن 3K و حتی 4K بوجود آورد.

j7vritzvjmlna6coopjn.jpg

علاوه بر مشخصات سخت افزاری قدرتمند، این نوت بوک گیمینگ به قابلیت ها و امکانات استثنایی نیز بهره مند شده، مثل RAID 4 برای افزایش سرعت خواندن درایو ذخیره سازی تا سقف 3300 مگابایت بر ثانیه، داک صدای ESS SABRE HiFi ، طراحی ویژه سخت افزار نوت بوک برای ترمیم بهتر صدای دیجیتالی، شبکه Killer DoubleShot Pro ، تقویت کننده صدای Nahimic ، قابلیت اورکلاک CPU و حالت SPORT .

شرکت MSI برای طرفداران خود دو هدیه کوچک نیز در کنار نوت بوک GT72S در نظر گرفته: دو نشان اژدها و لوگوی شرکت MSI . این کیت تنها در صورت خرید این نوت بوک، در دسترس کاربر قرار خواهد گرفت.

32v2dsea8ky44egm893j.jpg

مشخصات کلی اجزای نوت بوک گیمینگ GT72S Dominator Pro G :

dw4715ljfz2vhyeyk1ha.jpg

منبع: techpowerup

مترجم: مجتبی حیدرزاده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و تشکر و قدردانی از جناب حیدرزاده عزیز بابت مطالب و اخبار 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب چیزیه

لینک به دیدگاه

سلام و درود خمت تمامی کاربران لیون کامپیوتر

با شروع شدن ایام مدرسه، بنده نمی تونم مثل قبل روزی 5 6 7 تا خبر ترجمه کنم و در خدمت شما قرار بدم، چرا که بنده امسال سال 3 دبیرستان، رشته تجربی وارد شدم و نمرات درسی در امسال بسیار حیاتیه برای من. بنابراین بنده می تونم روزی 2 خبر ترجمه کنم.

امیدوارم تا الان، از فعالیت های بنده راضی بوده باشید و بمانید. اگه کم و کسری پیش اومده، اشتباهی بوده و من متوجه نشدم و اگه دلخوری بوجود اومده، منو عفو کنید.

خوشحالم که درکنار و برای کاربران لیون کامپیوتر کار می کنم.

با تشکراز همه ی شما  @};-

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از این خبر  :cool:

امیدوارم معدل بسیار خوبی بگیری .

من هم سوم هستم ! امسال مصیبتی شده ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام  باعرض خسته نباشید وتبریک عید امیداوارم درآینده نزدیک شرکت msiمانند سایر شرکت سازنده بتواند همزمان با استفاده این گرافیک غول از cpuسری دستکاپ اینتل 6700kنیز استفاده کنندوبا آراسته کردن آن با رمهای باس بالا(3000) راه را برای استفاده cpu برادول - E و کارت گرافیکی نسل آینده (پاسگال) باز کنند

لینک به دیدگاه

سلام و درود خمت تمامی کاربران لیون کامپیوتر

با شروع شدن ایام مدرسه، بنده نمی تونم مثل قبل روزی 5 6 7 تا خبر ترجمه کنم و در خدمت شما قرار بدم، چرا که بنده امسال سال 3 دبیرستان، رشته تجربی وارد شدم و نمرات درسی در امسال بسیار حیاتیه برای من. بنابراین بنده می تونم روزی 2 خبر ترجمه کنم.

امیدوارم تا الان، از فعالیت های بنده راضی بوده باشید و بمانید. اگه کم و کسری پیش اومده، اشتباهی بوده و من متوجه نشدم و اگه دلخوری بوجود اومده، منو عفو کنید.

خوشحالم که درکنار و برای کاربران لیون کامپیوتر کار می کنم.

با تشکراز همه ی شما  @};-

فدایی داری دادا :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...