رفتن به مطلب

خرید هارد 3Tb ضروری

DPSYS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نظر شما محترم دوست عزیز، اینکه گفتم SSD برای بعدا واسه این بود که نظرم روی هارد 3 ترا بود ولی خب از قرار معلوم به این 3 ترا ها زیاد اعتمادی نیست و منم فعلا بی خیالشم و الآن نظرم رفته روی 2 تراست و اون مدلی که قید کردم( سیگیت هیبریدی)

حالا نظرتون راجع به اون چیه  دوستان عزیز؟؟؟!!

اگه ssd نمیخوای بخری فعلا همین انتخاب خیلی خوبی هست . هم سرعت خوبی داره و هم قیمت مناسب با توجه به هیبرید بودنش .

این هم یکم توضیح در مورد هاردهای هیبرید

https://www.tabnak.ir/fa/news/437249/%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%D9%87-%D9%87%DB%8C%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%DA%86%D9%87-%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-hdd-%D9%88-ssd-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF

لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اگه ssd نمیخوای بخری فعلا همین انتخاب خیلی خوبی هست . هم سرعت خوبی داره و هم قیمت مناسب با توجه به هیبرید بودنش .

این هم یکم توضیح در مورد هاردهای هیبرید

https://www.tabnak.ir/fa/news/437249/%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%D9%87-%D9%87%DB%8C%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%DA%86%D9%87-%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-hdd-%D9%88-ssd-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF

ممنون بابت توجه و راهنمایی ، یه سوال ؟

به نظر شما از اونجایی که میگن این SSD ها یه عمر مشخصی دارند و بعد از اون فاتحه ! امکان این هست که SSD این هارد ها هم بعدا از کار بیفته و هارد به ....ا بره و اطلاعات از دست بره و....؟؟؟؟؟؟!!!!

اطلاعات یا نظری دارید دوستان عزیز؟

لینک به دیدگاه

خرابی زودهنگام رو من بعید میدونم . تکنولوژی اون 8 گیگ حافظه پرسرعت داخل هارد تقریبا شبیه حافظه های فلش هست و احتمال خرابی هم در همون حدی هست که احتمال داره یک حافظه فلش خراب بشه ، پس جای نگرانی نیست .

البته دوستانی که متخصص هستن و سابقه کار با این هاردها رو دارن بهتر میتونن نظر بدن .

لینک به دیدگاه

خرابی زودهنگام رو من بعید میدونم . تکنولوژی اون 8 گیگ حافظه پرسرعت داخل هارد تقریبا شبیه حافظه های فلش هست و احتمال خرابی هم در همون حدی هست که احتمال داره یک حافظه فلش خراب بشه ، پس جای نگرانی نیست .

البته دوستانی که متخصص هستن و سابقه کار با این هاردها رو دارن بهتر میتونن نظر بدن .

ممنون و متشکر از شما بابت اطلاعات مفید و پیگیری دوست عزیز ،

اگه بقیه دوستان هم یه یاری بکنن تا یه نتیجه گیری کنیم و به یه مدل برسیم تا منم خریدش رو زودتر انجام بدم واقعا ممنون میشم چون واقعا فضا کمه :excl: :crying:

لینک به دیدگاه

به نظر من بهترین هارد سه ترا که هم قیمت مناسب داشته باشه هم ظول عمر بالا هم پرفورمنس عالی این هارد هست که کمتر کسی تو ایران ازش نام میبره.

Toshiba DT01ACA300 3TB 64MB Cache

لینک به دیدگاه

به نظر من بهترین هارد سه ترا که هم قیمت مناسب داشته باشه هم ظول عمر بالا هم پرفورمنس عالی این هارد هست که کمتر کسی تو ایران ازش نام میبره.

Toshiba DT01ACA300 3TB 64MB Cache

ممنون از شما، اینو دیدم و به قول خودتون کمتر اسمی ازش هست و آمار زیادی هم راجع بهش ندیدم!

بقیه دوستان نظرشون راجع به این هارد چیه؟

کسی تایید، تاکید و یا تکذیب میکنه ؟

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

دوستان قبلا یه سوال پرسیدم بازم مورد میکنم شاید دوستان متوجهش نشده باشن؛

آیا میشه از هاردهایی که به عنوان NAS تولید شده اند برای سیستم های کاربری جهت استفاده به عنوان درایو ویندوز و ذخیره سازی اطلاعات (آرشیو) استفاده کرد؟

مثال:    Western Digital Red Edition 3TB 64MB Cache Internal Hard Drive WD30EFRX      Or      Seagate NAS 3TB 64MB Cache ST3000VN000 Internal Hard Drive

دوستان لطفا راهنمایی و یاری بفرمایید جای دوری نمیره........... :Praying:

همین سوال ها و جواب های من و شما دوستان میتونه برای خیلی ها کاربردی و بدردبخور باشه ...لطفا مرحمت کنید و یاری بدید.....

با فراوان ها تشکر........ @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

NAS مخفف کلمات Network Attached Storage به معنای دستگاه ذخیره سازی پیوست شده به شبکه می باشد. این دستگاه مجموعه ای از هارد دیسک ها یا بهتر بگوییم آرایه ( Array ) ای از هارد دیسک ها است که از قابلیت ذخیره سازی اطلاعات در قالب پروتکل های ذخیره سازی NFS و CIFS پشتیبانی می کند. کلیه دستگاه های NAS با استفاده از ساختار IP Address قابل دسترس هستند و در واقع همیشه به یک شبکه مبتنی بر پروتکل TCP/IP و دارای آدرس IP متصل می شوند. با توجه به اینکه پروتکل های دسترسی به NAS پروتکل های File-Based هستند کلاینت ها به فایل ها و منابعی که بر روی NAS قرار می گیرد در قالب فایل و تحت شبکه دستری پیدا می کنند ، به نوعی زمانیکه شما به یک NAS متصل می شوید انگار به یک Shared Folder در شبکه متصل می شوید و برای کاربران دقیقا چنین تداعی می شود که به یک سرور فایل متصل شده اند. ما از NAS برای مدیریت متمرکز فایل های سازمانی استفاده می کنیم و با توجه به shared storage یا فضای اشتراک گذاری که بصورت شبکه ای و متمرکز در اختیار ما قرار گرفته است پیچیدگی های مدیریتی فایل سرور کاهش پیدا می کند ، محدودیت فضای روی دیسک های Local کاهش پیدا می کند ، ساختار ذخیره سازی اطلاعات را بهبود می بخشد و از طرفی پراکندگی اطلاعات در شبکه را با تجمیع آنها کاهش می دهد. NAS ها معمولا از نظر اندازه کوچکتر از SAN ها هستند و تعداد هارد دیسک های کمتری دارند ، از طرفی معمولا به شکل یک جعبه یا Case در کنار شبکه دیده می شوند و این در حالی است که دستگاه های SAN حجیم ، بزرگ و قابلیت پشتیبانی از تعداد زیادی هارد دیسک را دارند و معمولا بصورت Rack Mount ارائه می شوند.

ممنون جهت یاری و اطلاعات مفیدتون پس در نتیجه این هارد ها گزینه خوبی برای استفاده در سیستم های معمولی نیستن، درسته؟ :-?

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

دوستان و دیگر اساتید نظری ندارید؟

همچنان منتظر یاری سبزتان هستیم....

لینک به دیدگاه

آقا ما تصمیم کبری مون رو گرفتیم و جا دااره از کلیه دوستان و اساتیدی که ما رو یاری دادند و راهنمایی فرمودند کمال قدردانی و تشکر رو داشته باشیم و دوستانی هم که تونستن ولی نخواستن هم دستشون درد نکنه البته بعید میدونم اینجور کسی باشه!!!

در کل از همه ممنون و سپاسگذاریم .... کلاً آدم قدردانی هستم!!! :x از خودم تعریف کردم.... :laughing: 

خب و اما تصمیم کبری ما شد خرید این هارد Seagate Hybrid 2TB+8GB SSHD Drive البته این گزینه هم روی میزه WD Black 2TB 64MB Buffer HD  ولی پولش روی میز نیست در کشوی میزه و دلش نیست بیرون بیاد! =))

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهتره به جای گلایه کردن کمی تو انجمن بگردی، برای منظورت چند تا تاپیک خوب هست.

اگر بودجه ت محدوده و ظرفیت بالا در کنار اطمینان پذیری می خوای پیشنهاد می کنم سرعت رو قربانی کن و هارد وسترن دیجیتال گرین بگیر.هیتاچی هم در اولویت بعد قرار می گیره که یکی از دوستان معرفی کرد، بهتره اگر نو و گارنتی دار می خوای با گارانتی معتبر بگیری.

بهتره اول ظرفیت مورد نیاز و بعد حدود بودجه رو مشخص کنی. من که سر جمع نفهمیدم اولویت ت چی هست.

اگر برای خرید بدون گارانتی مشکلی نداری دست دو خوش قیمت تو انجمن دوستان معتبر دارن که بگردی خواهی یافت.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهتره به جای گلایه کردن کمی تو انجمن بگردی، برای منظورت چند تا تاپیک خوب هست.

اگر بودجه ت محدوده و ظرفیت بالا در کنار اطمینان پذیری می خوای پیشنهاد می کنم سرعت رو قربانی کن و هارد وسترن دیجیتال گرین بگیر.هیتاچی هم در اولویت بعد قرار می گیره که یکی از دوستان معرفی کرد، بهتره اگر نو و گارنتی دار می خوای با گارانتی معتبر بگیری.

بهتره اول ظرفیت مورد نیاز و بعد حدود بودجه رو مشخص کنی. من که سر جمع نفهمیدم اولویت ت چی هست.

اگر برای خرید بدون گارانتی مشکلی نداری دست دو خوش قیمت تو انجمن دوستان معتبر دارن که بگردی خواهی یافت.

سلام مهندس خوشحالمون کردید با ارائه نظرتون...

میدونم گلایه بده ولی خوبیش اینکه توجه عزیزایی مثل شما رو به تاپیک جلب میکنه؟!!!

البته بنده قصدم واقعا گلایه نبوده و اگه بی ادبی شده اساتید و دوستان ببخشید به بزرگی خودتون.

در مورد انجمن هم من گشتم ولی پیدا نکردم حتما خوب نگشتم و اگه لطف کنید و لینک بزارید ممنون میشم واقعا.

در مود هارد گرین 3TB هم اگه بتونید یه بنچمارکی چیزی که قابل اطمیناتن بودنش رو نشون بده معرفی کنید ممنون میشم استاد .

من همونطور که قبلا هم گفتم اول هدفم ظرفیت 3Tb بود که سیگیت رو در نظر داشتم که هم سرعتش خوب بود و هم ظرفیتش ولی خب بعد از جستجو و نظر دوستان کلا نظرم از 3Tb برگشت چون معلوم شد امنیت و پایداری بالایی ندارند از این رو گفتم 4Tb بگیرم که با قیمتهای بالایی که دارند دیدم اصلا طرفشون نمیشه رفت و بیخیال 4Tb شدم و اومدم سراغ 2TB و گفتم حالا که میخوام ظرفیت پایین تر بگیرم بزار یه چیز درست و حسابی بگیرم با سرعت خوب که به دو گزینه Seagate Hybrid 2TB+8GB SSHD Drive و WD Black 2TB 64MB Buffer HDD رسیدم که اولی 290 و دومی 409 هزارتومان قیمتشونه که اختلاف قیمتی در حدود 120 هزار تومن باهم دارند و دیدم ا توجه به ظرفیت یکسانی که دارند ارزش نداره 120 تومن پول اضافه بدم برای WD Black و این اختلاف قیمت رو کنار میذارم و پول روش میذارم و یک SSD میگیرم که به نظر خودم بهتر و عاقلانه تره استاد عزیز. حالا این شد شرح حال ما و تصمیم کبری که گرفتیم و اگه شما اساتید و دوستان نظر بهتر و مفید تری دارید که حتما دارید به این بنده حقیر بگید تا بتونیم استفاده کنیم. باز هم در همین جا از تمامی شما عزیزانی که به زحمت افتادید و وقتتون رو برای بنده (و دیگران) گذاشتید کمال قدردانی و تشکر را دارم انشاءالله که ماهم بتونیم در تاپیک های شما دوستان شرکت کنیم و بتونیم مفید واقع بشیم... @};- @};- @};-

دوستان ببخشید دیر ادامه دادم و دلیلش هم این بود که نمیتونستم پست بدم و با چند تا از دوستان درمیون گذاشتم که دوستان هم لطف کردن و با یاری اینجانب مشکلم رو رفع کردند که ازشون بسیار ممنونم++++++++++ @};-  @};-  @};-  @};-  @};- 

( نمیدونم این دیگه چه جورشه که بعد از 25 پست دیگه نمیتونی پست بدی ؟!!!!! بابا این محدودیت ها رو بردارید ما همین جوریشم تو این کشور محدود شده هستیم شما دیگه بدترش نکنید خواهشا....)

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

سیگیت 2 ترا هیبریدی که قصد خرید دارید انتخاب خوبی هست ، در ضمن نصب ویندوز در هاردهای بالاتر از ظرفیت 2 ترا مناسب نیست و احتمال ایجاد مشکل وجود داره طبق گفته های چند سایت فناوری ،

ویندوز رو همیشه در هاردهایی با ظرفیت حداکثر 2 ترابایت نصب کنید و از هاردهای با حجم بالاتر برای ذخیره سازی یا کارهای اینچنینی استفاده کنید .

لینک به دیدگاه

سیگیت 2 ترا هیبریدی که قصد خرید دارید انتخاب خوبی هست ، در ضمن نصب ویندوز در هاردهای بالاتر از ظرفیت 2 ترا مناسب نیست و احتمال ایجاد مشکل وجود داره طبق گفته های چند سایت فناوری ،

ویندوز رو همیشه در هاردهایی با ظرفیت حداکثر 2 ترابایت نصب کنید و از هاردهای با حجم بالاتر برای ذخیره سازی یا کارهای اینچنینی استفاده کنید .

آقا خیلی چاکریم تشکر ویژه ما رو پذیرا باش چون واقعا پا به پای تاپیک میای و کم نمیذاری ممنونیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم دمت گرم. @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

از همه ممنونیم...... @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

فقط وسترن

ای دیتا که بعد یک مدت به صدا در میاد اصلا نخر

سیگت هم  خوبه

ویرایش شده توسط eshgh3000
لینک به دیدگاه

فقط وسترن

ای دیتا که بعد یک مدت به صدا در میاد اصلا نخر

سیگت هم  خوبه

ممنون از پیشنهاد شما ولی فکر کنم منظور شما اکسترناله ولی بنده اینترنال میخوام بگیرم با تشکر.

لینک به دیدگاه

با توجه به آخرین پست ت و موجودیهای بازار ما

هیتاچی و یک ssd یا وسترن دیجیتال گرین و یک اس اس دی

جدول خرابیهایی که توش سه ترا خوش سابقه نبود تا جایی که می دونم مال 2014 است، مثل اینhttps://www.backblaze.com/blog/hard-drive-reliability-update-september-2014/

هرچی فناوری ساخت هاردها بهبود پیدا می کنه ایرادهای اینچنینی هم رفع می شن، مثلا اولین باری که هاردهای یک ترابایت عرضه شدند آمار خرابی زیاد داشتند ولی الان چنین نیست. همین وضع برای هاردهای سه ترابایت هم برقراره.

چند تا نکته هم از تجربه ی شخصی درباره ی هاردهای اینترنال:

من با بسیاری از عکاسها و تصویر بردارها و تدوینگرها و نیز تعدادی از مرکزهای تعمیر حافظه و بازیابی اطلاعات به دلایل کاری ارتباط دارم. هارد دیسکهای ظرفیت بالای که خرابی توشون کم دیده ام وسترن دیجیتال گرین بوده اند. به علاوه چند مورد خرابی که توی این سری هارد دیسک دیده ام همه توی هفته ی اول بوده اند. با هیتاچی زیاد سر و کار نداشته ام ولی توی بررسیها خوشنام هست. بر عکس سیگیت بیشترین خرابی رو هزش دیده ام. هارد هیبریدی رو اگر محدودیت جای هارد توی کیس نداری پیشنهاد نمی کنم و نیز به دلیل این که تعمیر و یا بازیابی ش هزینه ی بیشتری نسبت به هاردهای معمولی داره.

با اختلاف هزینه ی کمی می تونی یک هارددیسک و ssd تهیه کنی.

لینک به دیدگاه

با توجه به آخرین پست ت و موجودیهای بازار ما

هیتاچی و یک ssd یا وسترن دیجیتال گرین و یک اس اس دی

جدول خرابیهایی که توش سه ترا خوش سابقه نبود تا جایی که می دونم مال 2014 است، مثل اینhttps://www.backblaze.com/blog/hard-drive-reliability-update-september-2014/

هرچی فناوری ساخت هاردها بهبود پیدا می کنه ایرادهای اینچنینی هم رفع می شن، مثلا اولین باری که هاردهای یک ترابایت عرضه شدند آمار خرابی زیاد داشتند ولی الان چنین نیست. همین وضع برای هاردهای سه ترابایت هم برقراره.

چند تا نکته هم از تجربه ی شخصی درباره ی هاردهای اینترنال:

من با بسیاری از عکاسها و تصویر بردارها و تدوینگرها و نیز تعدادی از مرکزهای تعمیر حافظه و بازیابی اطلاعات به دلایل کاری ارتباط دارم. هارد دیسکهای ظرفیت بالای که خرابی توشون کم دیده ام وسترن دیجیتال گرین بوده اند. به علاوه چند مورد خرابی که توی این سری هارد دیسک دیده ام همه توی هفته ی اول بوده اند. با هیتاچی زیاد سر و کار نداشته ام ولی توی بررسیها خوشنام هست. بر عکس سیگیت بیشترین خرابی رو هزش دیده ام. هارد هیبریدی رو اگر محدودیت جای هارد توی کیس نداری پیشنهاد نمی کنم و نیز به دلیل این که تعمیر و یا بازیابی ش هزینه ی بیشتری نسبت به هاردهای معمولی داره.

با اختلاف هزینه ی کمی می تونی یک هارددیسک و ssd تهیه کنی.

ممنون استاد بابت پیگیری و راهنمایی این بنده حقیر

میشه با توجه به موجودیت بازار یکی دو نمونه برا خرید طبق کانفیگی که فرمودیت معرفی کنید؟

با توجه به حرفه کاری و سر و کارداشتن با مراکز بازیابی اطلاعات ، از میزان خرابی هاردهای هیبریدی و خوب و بدشون خبری دارید و آیا مشکل ساز نیستن؟

ممنون میشم اگه بازم بنده رو یاری و راهنمایی بفرمایید تا زودتر تصمیمم رو بگیرم چون تحت فشارم و دیگه فضایی نمونده و حجم فایلهام هم داره هی بالا میره..... :puke: :excl:

با تشکر و سپاس فراوان از شما و همه دوستان @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

بیشترین خرابی را از  سیگیت در هفته اول  دیده اید >؟؟؟ چند نمونه از خرابی ها را مثال میزنید /

لینک به دیدگاه

بیشترین خرابی را از  سیگیت در هفته اول  دیده اید >؟؟؟ چند نمونه از خرابی ها را مثال میزنید /

خرابی های وسترن دیجیتال گرین رو هفته ی اول و بلکه آغاز کار دیده ام. منظور این ه که خرابی به شکلی نبوده که پس از مدتی کار کردن و حجیم شدن اطلاعات روی هارد دیسک رخ بده و دست کاربر رو توی حنا بگذاره.

لینک به دیدگاه

خواهش می کنم. من استاد نیستم.

الان کمی گشتم لینک خرید برای هیتاچی نیافتم، یک فروشگاهی هست که چند وقت پیش ازش خریده ام،

07132301515

وسترن سبز همه جا گیر می آد. تو فروشگاه لیون هم هست.

برای ssd سامسونگ 850 evo خوشنام و در بیشتر فروشگاهها از جمله لیون موجود ه. برندهای کروشال و سندیسک و کورسر هم با همین حدود قیمت 250 هزار کارایی مناسبی دارند. برای کاربری های عادی تفاوت کارایی ssd و هارد مکانیکی به قدری زیاد ه که خریدش رو توجیه می کنه و تفاوت بیشتر ssdها آنقدر زیاد نیست که لازم باشه زیاد مته به خشخاش بگذاری.

یکی از کاربران انجمن هم کم کارکرده با قیمت مناسب داره که خریدش بسته به تصمیم خودت ه.

لینک به دیدگاه

خواهش می کنم. من استاد نیستم.

الان کمی گشتم لینک خرید برای هیتاچی نیافتم، یک فروشگاهی هست که چند وقت پیش ازش خریده ام،

07132301515

وسترن سبز همه جا گیر می آد. تو فروشگاه لیون هم هست.

برای ssd سامسونگ 850 evo خوشنام و در بیشتر فروشگاهها از جمله لیون موجود ه. برندهای کروشال و سندیسک و کورسر هم با همین حدود قیمت 250 هزار کارایی مناسبی دارند. برای کاربری های عادی تفاوت کارایی ssd و هارد مکانیکی به قدری زیاد ه که خریدش رو توجیه می کنه و تفاوت بیشتر ssdها آنقدر زیاد نیست که لازم باشه زیاد مته به خشخاش بگذاری.

یکی از کاربران انجمن هم کم کارکرده با قیمت مناسب داره که خریدش بسته به تصمیم خودت ه.

ضمن تشکر از شما بابت پاسخگویی سریع اگه لطف کنید و جواب این سوالم بدید ممنون میشم : با توجه به حرفه کاری و سر و کارداشتن با مراکز بازیابی اطلاعات ، از میزان خرابی هاردهای هیبریدی و خوب و بدشون خبری دارید و آیا مشکل ساز نیستن؟

با تشکر ویژه از جناب بهمنیان (فروتن) @};-

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر از شما بابت پاسخگویی سریع اگه لطف کنید و جواب این سوالم بدید ممنون میشم : با توجه به حرفه کاری و سر و کارداشتن با مراکز بازیابی اطلاعات ، از میزان خرابی هاردهای هیبریدی و خوب و بدشون خبری دارید و آیا مشکل ساز نیستن؟

با تشکر ویژه از جناب بهمنیان (فروتن) @};-

اون قدر با این هاردها سر و کار نداشته ام که از نسبت و احتمال خرابی شون بتونم چیزی بگم.البته فکر کنم از نظر فنی sshd نام صحیح این رده دیسک هست و هیبریدی به نوع دیگری گفته می شه. یک مورد مال مشتری داشتم که خراب شد و برای بازیابی اطلاعات هزینه ی گزافی پرداخت کرد، ضمن این که هارد تعمیر هم نشد. به همه ی جاهایی که این کاره بودند هم سپرده بودم.
لینک به دیدگاه

اون قدر با این هاردها سر و کار نداشته ام که از نسبت و احتمال خرابی شون بتونم چیزی بگم.البته فکر کنم از نظر فنی sshd نام صحیح این رده دیسک هست و هیبریدی به نوع دیگری گفته می شه. یک مورد مال مشتری داشتم که خراب شد و برای بازیابی اطلاعات هزینه ی گزافی پرداخت کرد، ضمن این که هارد تعمیر هم نشد. به همه ی جاهایی که این کاره بودند هم سپرده بودم.

درود

بازم تشکر از اطلاعات و راهنمایی شما استاد ویا بهتر بگم دوست عزیز...

اطلاعاتی راجع به این هاردها جهت اطلاع سایر دوستان:

به این SSHDها هیبریدی میگن چون در واقع ترکیبی هستش اینم لینک از سایت سازنده:

http://www.seagate.com/em/en/internal-hard-drives/solid-state-hybrid/desktop-solid-state-hybrid-drive/

اینم ویدیو مقایسه بین سه نوع HDD,SSHD&SSD :

https://www.youtube.com/watch?v=zogl1xmqAUc

این عکس از وضعیت وخیم این سیستم بنده:

My_HDD.JPG

انشاءالله دیگه باید خرید رو انجام بدیم توکل بر خدا.

با تشکر از همه دوستان.

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

دوستان اینم دو تا نقدو بررسی برای این دو مدل هارد دیسک:

http://www.storagereview.com/seagate_desktop_sshd_review

----------------------------------------------------------------------------

http://www.storagereview.com/hgst_ultrastar_7k4000_review_hus724040ale640

پاولی بیشتر مد نظره ولی خب دومی هم برای تکمیل اطلاعات در این تاپیک اضافه شد.

دوستان لطفا نظراتشون رو بیان کنند با تشکر.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...