رفتن به مطلب

فروش مودم D-Link DSL 2740U

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت یکایک کاربران عزیز انجمن لیون کامپیوتر.53.gif53.gif

به علت خرید مودم TP-Link TD-W8968؛
قصد فروش مودم قبلی خودم یعنی D-Link DSL 2740U را دارم.
حدود یک سال کارکرده ، کارتن و تمامی متعلقات موجود بوده و تا 1395/07/30 گارانتی ایزی دارد.
مودم کاملاً سالم می باشد و هیچ گونه مشکلی ندارد فقط یکی از دوشاخه های آداپتورش مقدار کمی خم شده بود از روز اول ولی بنده توجهی به آن نکردم و به گارانتی ارجاع ندادم و مشکلی هم نداشت، مودم به راحتی روشن می شود.
قیمت روز این مودم حدود 80 هزار تومان می باشد که بنده 40% از قیمت روزش کم می کنم و 48 هزار تومان به خریدار محترم تقدیم خواهم کرد.
هزینه ارسال به عهده خریدار محترم می باشد و مودم با پست ارسال می شود. ( فروش حضوری ندارم)
خرید به صورت ابتدا واریز و سپس ارسال می باشد.
تعویض هم صورت می گیرد.
به خریدار واقعی تخفیف داده می شود

عکس های محصول : 

post-18367-0-80660400-1443175126_thumb.jpg
post-18367-0-08992800-1443175137_thumb.jpg
post-18367-0-84998000-1443175145_thumb.jpg
post-18367-0-10445600-1443175156_thumb.jpg
عکس از گارانتی محصول :
post-18367-0-85028800-1443175275_thumb.jpg
ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

سلام 

در صورتی که تهران هستین و تحول حضوری دارین بگین که با هم هماهنگ کنیم 

چون اگه بخواهید پست کنید و هزینه پست هم به عهده من باشه صرف نمیکنه و میشه نو خرید 

اطلاع بدین

لینک به دیدگاه

شما کجا هستید دوست عزیز.

بنده تهران هستم به دلیل مشغله زیاد امکان تحویل حضوری نیست متأسفانه. ببینم چقدر هزینه پست میشه با هم توافق می کنیم.

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در ضمن برای اینکه خیال شما از بابت تحویل کالا مطمئن شود می توانید وجهه را هنگام تحویل کالا به مأمور پست بدهید.

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت یکایک کاربران عزیز انجمن لیون کامپیوتر.53.gif53.gif

به علت خرید مودم TP-Link TD-W8968؛

قصد فروش مودم قبلی خودم یعنی D-Link DSL 2740U را دارم.

حدود یک سال کارکرده ، کارتن و تمامی متعلقات موجود بوده و تا 1395/07/30 گارانتی ایزی دارد.

مودم کاملاً سالم می باشد و هیچ گونه مشکلی ندارد فقط یکی از دوشاخه های آداپتورش مقدار کمی خم شده بود از روز اول ولی بنده توجهی به آن نکردم و به گارانتی ارجاع ندادم و مشکلی هم نداشت، مودم به راحتی روشن می شود.

قیمت روز این مودم حدود 80 هزار تومان می باشد که بنده 40% از قیمت روزش کم می کنم و 48 هزار تومان به خریدار محترم تقدیم خواهم کرد.

هزینه ارسال به عهده خریدار محترم می باشد و مودم با پست ارسال می شود. ( فروش حضوری ندارم)

خرید به صورت ابتدا واریز و سپس ارسال می باشد.

تعویض هم صورت می گیرد.

به خریدار واقعی تخفیف داده می شود

عکس های محصول : 

عکس از گارانتی محصول :

سلام جسارتا میشه بگید کدوم منطقه تهرانید  . شاید اینقدر نزدیک باشه که راحت بتونیم  معامله کنیم 

لینک به دیدگاه

سلام جسارتا میشه بگید کدوم منطقه تهرانید . شاید اینقدر نزدیک باشه که راحت بتونیم معامله کنیم

منطقه هفت٬ سمت خیابان سبلان شمالی و محله نظام آباد. شما کجا هستید؟ هزینه پست احتمالا پایین میشه و با هم توافق می کنیم شاید خودم پرداخت کنم. بنده ساعت کاریم طوری هستش که امکان تحویل حضوری نیست.

لینک به دیدگاه

سلام 

کف قیمت و نحوه اعتماد سازیتون رو پخ کنید

لینک به دیدگاه

سلام 

کف قیمت و نحوه اعتماد سازیتون رو پخ کنید

فروخته شد دوست من.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...