رفتن به مطلب

کمک و راهنمایی جهت ارتقای سیستم (فوری)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان ... چند وقته که برای ارتقای سیستمم واقعا سردگم شدم .. اول قطعات فعلیم رو میگم ..

(گرافیک : VGA:GT 440  2G  ,   CPU : Pentium G620 DualCore  ,  RAM:4    ,  Main: Giga P61-D3)

خب حالا من در حدود 1500 یا 1600 بودجه دارم : اینا سیستمیه که تا اینجا انتخاب کردم :

(Main : Giga P81 ,,,,  Cpu: 4690     VGA:GTX 950 ZOTAC

خب میمونه پاور .. پاور فعلیم که فک کنم قدیمیه مدل LOGIC 500W هستش که نمیدونم ریل هست یا نه ... هاردم هم 180 و یه اکسترنال 1ترا....

حالا دوتا راه دارم : یا مادربورد رو عوض نکنم (چون سوکتش 1155 هست ) و یه Cpu core i5 3340 که به مادربرد بخوره و یه گراف 950 یا 960 + 4گیگ رم (شایدم تعویض پاور ) یا مادربرد رو عوض کنم و یه 4690 بزارم و یه گراف 950 ... اگه راه دوم رو انتخاب کنم که فک کنم بودجه واسه پاور نمیمونه .. اگه راه اول که اونم فک کنم سی پی یو 3340 ضعیف باشه ....

جدا از اینها خیلی مهمه واسم که سیستم مچ باشه و گلوگاه ایجاد نشه.چون بعضیا میگن پردازنده 4690 واسه مادربرد گیگا خوب نیس شاید کم بیاره یا بسوزه.....   حالا ممنون میشم که کمک و راهنماییم کنین .

در ضمن بیشتر با پی سی بازی میکنم...

و سوال اخر اینه که این گرافیک پردازنده های سری ای 5 چقدر روی بازی میتونن تاثیر بزارن البته کنار یه گرافیک gtx 950 .. چون فک کنم p81 از گرافیک پردازنده ها پشتیبانی نمیکنه ... ممنون میشم راهنمایی کنین

ویرایش شده توسط Ali HOFFMAN
لینک به دیدگاه

4690 یکم زیاده واسه 950

پاور که فکر نکنم به درد بخور باشه و حتما یه 550 وات ریل لازم داری. البته واسه 960 حد اقل 450 لازمه. یه i5 3470 پیدا کن هنوز هم از پس بازی ها بر میاد. بقیه پولت رو هم یه 960 بخر

لینک به دیدگاه

عزیز یه مدل قویتر هم هست با سوکت 1150 مدل core i5 3570 که هم قیمت هم هستش http://interkharid.com/new/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-Core-i5-3570-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D9%84

که این سایت داره ... البته نمیدونم کدوم معماری بهتره هسول یا ایوی بریج ... چون حالا که میخوام هزینه کنم نمیخوام چیزی کم باشه ..

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز برای 960-950 سیپییو 3340 هم کاملا جوابگو هست کلا i5 راحت جواب میده 

برای پاور هم در هر دو حالت باید عوض کنید 

1600 رو با فروش قطعات خودتون حساب کردین اگر نه با فروش قطعات خودتون میتونید 1150 بگیرید

لینک به دیدگاه

عزیز یه مدل قویتر هم هست با سوکت 1150 مدل core i5 3570 که هم قیمت هم هستش http://interkharid.com/new/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-Core-i5-3570-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D9%84

که این سایت داره ... البته نمیدونم کدوم معماری بهتره هسول یا ایوی بریج ... چون حالا که میخوام هزینه کنم نمیخوام چیزی کم باشه ..

3470 با 3570 از نظر کارایی تو گیم خیلی تفاوت نداره با توجه به اختلاف قیمتشون، در مورد معماری ها هم، از هزول به آیوی بریج  جهش آنچنانی نبوده که بخواهید براش مادربرد رو کلا عوض کنید.

لینک به دیدگاه

تشکر دوستان بابت راهنمایی . پس یه 3570 با یه 950 و یه پاور 650وات و 4 گیگ رم دیگه که میشه 8 . روی مادربرد خودم که p61 هستش میتونم بازی های جدید نظیر ویچر یا بتمن رو روی ultra 30frim بگیرم؟

تفاوت این سیستم با یه 4690 و مادربرد p81 حدودا چقدره؟ اگه زیاد اختلاف ندارن که همون قطعات بالارو اوکی کنم..

در ضمن مادربرد خودم (p61-d3 giga) با این قطعات کم نمیاره؟ وچه پاوری رو پیشنهاد میکنین البته قیمتش زیاد بالا نباشه ..

یه گرین مدل 650 وات بود البته پیداش نکردم لینکش رو... بین گرین و crosair بهتره ؟

لینک به دیدگاه

شما 3470 بگیر سی پی رو، همون کافیه عوضش پولش رو بگذار برای خرید 960، دیگه مطمئن باش فریم بالای 30 روی الترا میگیری، البته رزولوشنی هم که روش بازی میکنی تاثیر داره، رو 1080p میتونی راحت +30 فریم بگیر، رزولوشن های پایین تر چه بسا بیشتر هم بتونی فریم بگیری. پاور هم یه 550 گلد گرین میتونی بگیری که عالیه نسبت به قیمتش.

ویرایش شده توسط Nima_2015
لینک به دیدگاه

عزیز پس یه 3470 و یه 960 زوتاک و پاور 550 بگیرم دیگه خیالم راحت باشه ؟ چون زیاد توو این زمینه اطلاعی ندارم و فروشگاه های شهرمون هم روی هر قطعه 100 ت میکشن واسه همین میخوام از سایت بگیرم ... نگرانیم فقط مادربردم بود که گفتم شاید کم بیاره چون پریسال گرفتمش.

لینک به دیدگاه

سلام قطعاتت رو اگه میفروشی یه قیمت به من بده

لینک به دیدگاه

عزیز قطعاتی رو که میخوام تعویض کنم اینا هستش : سی پی یو : گرافیک و پاور ... قیمت پیشنهادیت رو واسم پخ کن.

لینک به دیدگاه

عزیز قطعاتی رو که میخوام تعویض کنم اینا هستش : سی پی یو : گرافیک و پاور ... قیمت پیشنهادیت رو واسم پخ کن.

پیغام خصوصی رو چک کن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...