رفتن به مطلب

آخرین فیلمی که تماشا کردید؟معرفی و نمره

☕Coffee Addicted
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

YouTube.png
از عنوان تاپیک مشخصه من سرچ کردم و نگاهی تو فروم انداختم چیزی پیدا نکردم
به اخرین فیلمی که دید نمره بدید اما چند چیز رعایت شه
1.اسم فیلم حتما نوشته بشه
2.توضیح کوتاهی از بخش داستانی فیلم

3.فیلم از نگاه خودتون و تاثیری که روی شما گذاشت
4.اگر از فیلم عکس میزارید حجمش کم باشه بیشتر از 400کیلوبایت نزارید مخصوصا عکسهای حرکتی حجیم

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

• ارسال 475
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

MAD MAX نمرشم 7 از 10

مدمکس جدید شاهکار کامل جلوه های ویژه هستش و فیلمی در این سطح هرگز ندیده بودم .

فیلم از این لحاظ هیچی کم نداره اما از نظر داستان چرا . درواقع مدمکس درون مایه جدیدی نداره همون فیلم های آخر زمانی که در نهایت دیندارها ( کسانی که به خدا اعتقاد دارن و دست به جنایت میزنن و آدم بدای فیلم هستند ) توسط شیطان ( که شخصیتی خوب و مثبت هست ) یا دجال ( موجود شیطانی 1 چشم که با شیطان تفاوت خاصی نداره که در این فیلم همون زنه اصلی فیلم هستش که شورش رو شروع میکنه ) کشته میشن و دنیا به طور کامل از دین ( که عنصری فاسد کننده مردمه ) تهی میشه !

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

MAD MAX نمرشم 7

عزیز من یه توضیحی بده نه اینکه اسم فیلم و نمره رو بنویسی

چه حس و حالی بهت دست داد داستانش چی بود

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

من نصفه شب فیلم Boreback Mountainرو دیدم

دقیقه 30خشکم زد!توقع همچین صحنه ای رو نداشتم با توجه به اینکه فیلمبردای همش از مناظر زیبای طبیعت بود آدم فکرش به اینجور جاها کشیده نمیشد چون هیچ مقده ای هم برای این کار نبود اما در کل در آخر فیلم آدم ناراحت میشه

اون اتفاق هرگز نباید میوفتاد و زندگیشون نابود شد و مثل فیلم های دیگه به دفاع از اینکار نمیپردازه بلکه مشکلات روحی و روانی و اجمتاعی که واسه یک فرد پیش میاد نشون میده

لینک به دیدگاه

1.Avengers age of ultron

2.گروه ایونجر این بار با یه نیروی خاصی به اسم اولترون که از همون عصا نشات گرفته شده مبارزه می کنن.تونی استارک می خواست با اون نیرو یه سپر مقاومتی بسازه در مقابل بیگانه ها ولی این نیرو خودش خودشو به کنترل گرفت و...

3.این قسمت به نظرم بدترین بود نسبت به قبلی ها نمره بخوام بدم شاید 7 بدم بهترین به نظرم نسخه اول آیرون من هست که بسیار روم تاثیر گذاشته بود و حتی به این فکر افتاده بودم که برم همچین چیزی بسازم  :D  ولی خب آرزو بر جوانان عیب نیست خصوصا واسه جوون ایرونی !

4.جدیدا فیلم نمی بینم عوضش سریال می بینم فعلا فصل سوم person of interest هستم بد نیست خوبه البته یه اشکالات و نواقصی داره ولی خب خوبه.بعد این میخوام برم پی homeland ببینم اون چیه 

عزت زیاد 

لینک به دیدگاه

اخرین فیلمی که دیدم فیلم هندی Bajrangi Bhaijaan 2015 بود :D

bajrangi-bhaijaan-trailer-to-be-released

نمره:  از 10 امتیاز 8 رو من میدم.

داستان: در مورد دختربچه لال پاکستانی در هند گم می شود و هیچ راه برگشتی پیش رویش نیست. یک مرد متعهد و بزرگوار به خود قول می دهد تا او را به سرزمین مادری اش نزد خانواده اش برگرداند

اخر فیلم جالب و زیبا بود..خیلی روم تاثیر داشت نزدیک بود گریه کنم. :D

در کل فیلم قشنگی بود.

لینک به دیدگاه

اخرین فیلمی که دیدم فیلم هندی Bajrangi Bhaijaan 2015 بود :D

bajrangi-bhaijaan-trailer-to-be-released

نمره:  از 10 امتیاز 8 رو من میدم.

داستان: در مورد دختربچه لال پاکستانی در هند گم می شود و هیچ راه برگشتی پیش رویش نیست. یک مرد متعهد و بزرگوار به خود قول می دهد تا او را به سرزمین مادری اش نزد خانواده اش برگرداند

اخر فیلم جالب و زیبا بود..خیلی روم تاثیر داشت نزدیک بود گریه کنم. :D

در کل فیلم قشنگی بود.

یه فیلم هندی اسم ببر توش گریه نباشه!

دیشب سریال arrow فصل دومشو داشتم نگا میکردم با اینکه داستان خوبی داره اما انگار ورژن جدید بتـمن هست

داستان توی جزیرش خیلی قشنگتره

حس و حال فقیری به ادم دست میده وقتی همچین پولدارایی رو میبینم با پولشون چه مزخرفاتی انجام میدن! =))

لینک به دیدگاه

یه فیلم هندی اسم ببر توش گریه نباشه!

دیشب سریال arrow فصل دومشو داشتم نگا میکردم با اینکه داستان خوبی داره اما انگار ورژن جدید بتـمن هست

داستان توی جزیرش خیلی قشنگتره

حس و حال فقیری به ادم دست میده وقتی همچین پولدارایی رو میبینم با پولشون چه مزخرفاتی انجام میدن! =))

شماها چقدر سریال نگاه میکنید سریال ها اصلا محتوا ندارند !

اکثر سریال هایی هم که میبینید جز سریال های رده پایین با نقد ها ضعیفه

این سریال دیدن هم مد شده مثلا طرف میپرسه چندتا سریال دیدی! :D

لینک به دیدگاه

الان یادم اومد فیلم جاذبه هم دیدم الانم هنگ کردم جاذبه دیدم بعد مد رو ،یا مد مکس.... D: خلاصه فکر کنم محصول 2013 بود!هی گفتم کیفیت خوب بیاد (4.8.15.50 نه بلوری ریپ گانول و ...!اون موقع که تازه اومده بود) بگیرمش تا تقریبا یک ماه پیش دانلودش کردم

Gravity 9.0

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

San Andreas

با بازی دوین جانسون( عشق من :x )

نمره 9 از 10

لینک به دیدگاه

شماها چقدر سریال نگاه میکنید سریال ها اصلا محتوا ندارند !

اکثر سریال هایی هم که میبینید جز سریال های رده پایین با نقد ها ضعیفه

این سریال دیدن هم مد شده مثلا طرف میپرسه چندتا سریال دیدی! :D

=))

سریال های اون ور آبی هنوز خوب جا نیوفتادن! وگرنه همه سریال بین میشدن! سرگرمی بیشتر( چندین ساعت سریال) یا دوساعت یک فیلم!

برتری سریال نسبت به قیلم اینه که تو سریال مو به مو همه چیزو توضیح میده هیج جایی توش مبهم نیست ولی فیلم انگار یه داستان کوتاهه زود تموم میشه روز بعدشم از یادت میره!

از یه بیننده بپرسی چه خاطره ای از تلویزیون داره اول اسم سریال میبره

مثلا طرف GAME OF THRONES   بیشتر تو ذهنشه تا بتمن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من انیمه Brave 10 رو چند قسمتی که دانلود شده بود رو دیدم، جالب بود در رابطه با سامورایی ها و مردونگیشونو اینجور چیزا بود ... جالب و سرگرم کننده بود بقیشم امشب خواهم دید حتما... !  ^_^

نمره هم 7 تا 8 هم میشه حتی بهش داد... :D

..................

در مورد فیلم هم اخرین فیلمی که دیدم فکر کنم Pitch Perfect 2 بود ، قسمت یکش رو دیده بود جالب بود گفتیم دومیشم بگیریم ببینیم اینم جالب بود 6 یا 7 میشه بهش داد... او با ما هم تو فیلم بودش  :laughing: !

..................

سریال هم young and hungry رو دیدم قسمت 16 و 17 رو ... کلا سریال طنز خوبی هست  اینم در حد 7 میشه بهش نمره داد...!  :-?

..................

در کل فیلم و سریال خاصی این چند وقته چشممو نگرفته... انیمه ها جذاب تر بودن بطوری که تو تابستانی که گذشت در حد انگشتای دست فیلم و سریال دیدم ... بیش از 20 تا انیمه  :-?

لینک به دیدگاه

فیلم doom 2005

درباره ی از کنترل خارج شدن ازمایش های ژنیتیکی در سیاره ای دیگر بود خیلی قشنگ هست فیلم کمی موضوع کلی هست .

صحنه ای داره که انگار به جای فیلم داری بازی می کنی .

جالبه به اندازه هر نفر فرد سالم یک نفر که مشکل داره بهشون حمله می کنه

امتیاز ۶/۱۰

لینک به دیدگاه

I Spit On Your Grave

واقا تاثیر منفی روم گذاشت تعجب میکنم چطور همچین فیلمایی رو میسازن

نمره هم 3

ویرایش شده توسط arvin40
لینک به دیدگاه

Need for Speed

زیاد اهل فیلم نیستم و وقتشو ندارم.ولی با این فیلم حال کردم

9/10

51rfYYMHuAL._SY445_.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

American pie

به یاد دوران قدیم دوباره همرو نگاه کردم از صبح تا شب 

به عنوان فیلم اون زمان بهش 8/10 میدم 

البته به قسمت های اصلی فیلم و به قسمت های فرعی فیلم که شخصیت ها عوض میشن و داستان فیلم عوش میشه کلا امتیاز نمیدم !!!‌ 

دوستان کسی خبر داره قسمت جدید امریکن پای ساخته شده یا نه ؟‌ میگن اسمش عوض شده ! 

لینک به دیدگاه

واسه امشب.

Terminator Genisys

به نظرم شاهکاره امسال بود !!!!

واقعا عاشقش شدم هم خنده داشت یه جاهایی هم اکشن شدید.

در کل حرف نداشت.

توصیه میشه شدیدا.

من بهش 10/10 میدم.

کدوم کیفیت دانلود کردین.
لینک به دیدگاه

آخرین فیلمی که دیدم Southpaw

یه بوکسور بخاطر یه کل کل کشته میشه و همه چیش رو از دست میده اما بخاطر دخترش دوباره برمیگرده به رینگ

حس خوبی داشت و از اون بهتر تیم بازیگری خوبی داشت منم ۸ از ۱۰ میدم

اگه سریال بین هستید حتما سریال True Detective و Gotham رو ببینید

ویرایش شده توسط archtc
لینک به دیدگاه

من ازتون عاجزانه میخواهم برای یک بار هم شده فیلم فهرست شیندلر رو نگاه کنید.واقعا یک شاهکار تکرارنشدنی تو تاریخ سینما هستش.من از موقعی که این فیلم رو دیدم دیگه نمیتونم به اکثر این آت و آشغال هایی که فقط فروش بالایی دارند نگاه کنم

لینک به دیدگاه

post-8346-0-68127000-1443307417_thumb.jpg

Terminator Genisys

10/10

اولین ترمیناتور دقیقا یک سال بعد از ورود من به این دنیا ساخته شد . شروع دیدن این فیلم برای من در سن 13 یا 14 سالگی یعنی 6 سال بعد از ساخت Terminator 2 Judgment Day بود چنان لذتی بردم که تبدیل به یکی از لحظات فراموش نشدنی در زندگیم شد وآرنولد تبدیل به محبوبترین هنرپیشه من شد . موزیک متن زیبا و کمی ترسناک ترمیناتور همیشه منو به دوران نوجوانی برمیگردونه و یاد اون خاطرات شیرین میوفتم .

بعد از اون علاقه شدیدی به فیلم پیدا کردم و از اون به بعد تقریبا شبی یک فیلم رو تماشا کردم و میکنم . البته اون وقت ها با وجود VHS ها و نبود ویدئو کلوپ خوب همچنین جور کردن پول یکی دوشب اجاره همیشه سخت فیلم پیدا میشد ولی سعی خودمو میکردم :دی

امشب این فیلم زیبا همراه با آرنولد محبوبم منو به حس حال خوش 18 سال پیشم برگردوند و واقعا حس خوبی دارم .

برای علاقه مندان لینک کیفیت 1080p این فیلم رو مستقیم کردم و اینجا قرار میدم . اگر خلاف قوانین هست عذر خواهی میکنم و از مدیران تقاضا میکنم لینک رو حذف کنن .

لینک به دیدگاه

ویرایش شد!

ویرایش شده توسط اشک سیاه
لینک به دیدگاه

درود

آخرین فیلم که نمیشه گفت!

چون Tv‏ پشت سر هم فیلم های چرت و پرت نشون میده!

ولی از بیاد ماندنی فیلم های که دیدم میتونم به 2 Step Up‏ که پر از رقص بریک محشره و بی نظیره نمره هم 10 از 10 میدم.

لینک به دیدگاه

البته توی فیلم های ترسناک هم فیلم "هانجرینگ" رو دیدم که واسه من بی نظیر بود! نمره 10 از 10.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...