رفتن به مطلب

آخرین فیلمی که تماشا کردید؟معرفی و نمره

☕Coffee Addicted
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان بنویسین محصول چه سالی هست

لینک به دیدگاه

• ارسال 475
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

Inception..فیلم رودستش نیومده ولی خو یکم قدیمیه

لینک به دیدگاه

جز بهترین انیمیشنهایی بود که تا حالا دیدم . اون قسمتی که وارد بانک میشن رو 10 بار دیدم نفس کم میوردم از خنده =))

10/10 

بخصوص اگر حجم 6 گیگ باشه با کیفیت استثنایی :x

attachicon.gifscreen015.jpg

از بعضی جهات 10 هم براش کم بود . اما من بیشتر از 8 بهش ندادم چون یکی دو جا نقص داشت و دیگه این که انیمه Mononoke Hime رو خیلی بیشتر دوست داشتم . وقتی با اون مقایسه میکنم میبینم نمره 8 یا 9 کافیه

یک تکه از انیمه شاهزاده مونونوکه

http://www.namasha.com/v/MCvy7Yna

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

من انیمه death note  رو خیلی دوست داشتم .  8.5  از 10 میدم. وقت کنید ببینید خیلی زیباست

لینک به دیدگاه

آخرید فیلم The Brothers Grimsby 2016

فیلم جالب و کمدی هست.

فقط برام خیلی مبهم بود که چرا برادر بزرگه که انقد فدا کار بود تبدیل به ادم خنگی شده بود!

امتیاز  5از 10. اون 5 امتیاز هم بخاطر صحنه های جالب و خنده دارش هست. :D =))

امشب هم خدا بخواد فیلمای

dorian gray 2009 و Central Intelligence 2016

رو نگا کنم ببینم چجوری ان.

آخرین سریال هم( که قراره امشب قسمت آخرش رو ببینم) سریال banshee هست. خدا رو شکر میکنم که داستان این سریال مثل arrow به ماوراطبیعه کشیده نشد.

یک سریال درام اکشن هست خیلی هم جالب. امتیازی که من بهش میدم 7 از 10

لینک به دیدگاه

عزیزانی که دوستدار کمیک های DC و شخصیت های کمیک هستند پیشنهاد این هست حتما این تریلر رو ببینند :x :x :x

تنها یک هفته به اکرانش مونده :big hug:

[video=aparat;DvYw7]http://www.aparat.com/v/DvYw7[/video.][/video.]

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Stonehearst Asylum

محصول سال 2014

فیلم خوش ساخت و جالبی هست

و در آخر شما رو سوپرایز میکنه

7.5 از 10

آخرید فیلم The Brothers Grimsby 2016

فیلم جالب و کمدی هست.

فقط برام خیلی مبهم بود که چرا برادر بزرگه که انقد فدا کار بود تبدیل به ادم خنگی شده بود!

امتیاز  5از 10. اون 5 امتیاز هم بخاطر صحنه های جالب و خنده دارش هست. :D =))

امشب هم خدا بخواد فیلمای

dorian gray 2009 و Central Intelligence 2016

رو نگا کنم ببینم چجوری ان.

آخرین سریال هم( که قراره امشب قسمت آخرش رو ببینم) سریال banshee هست. خدا رو شکر میکنم که داستان این سریال مثل arrow به ماوراطبیعه کشیده نشد.

یک سریال درام اکشن هست خیلی هم جالب. امتیازی که من بهش میدم 7 از 10

بانشی حرف نداره

سریالی هست که به باقی هم توصیه میکنم

این نمونه سریالها خیلی کمیاب هست

ولی زیاد خانوادگی نیست ( درجریان باشید )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Brothers 2009

جیک جیلنهال، ناتالی پروتمن.

7.5/10

لینک به دیدگاه

A Clockwork Orange 1971 

A%20Clockwork%20Orange%201971%20Www.Zirn

فیلم جز 250 فیلم برتر IMOD هست فیلم خوبی هست یک مقدار صحنه داره ولی خوب لازمه فیلم هست چون به داستان ربط داره فیلم شروع زیباییی داره تا 10 دقیقه اخر فیلم حس خوبی به شما میده 

اخر فیلم یکم سبک تموم میشه اما اگه یک فیلم جالب و معنی گرا میخواهید این مورد حتما نگاه کنید بازیگر اصلی بسیار روی نقشش مسلط هست و شما حس دوگانه ایی به شخصیت دارید از یک طرف ازش بدتون میاد اما گاهی دلتون براش میسوز این خیلی جالبه !

امتیاز من 8.5 از 10

آلکس جوان ناهنجار و ضد اجتماعی است که رهبری گروهی از جوانان مانند خود را بر عهده دارد او انواع جنایات را مرتکب می شود و....
ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Camp.X-Ray.2014

پیمان معادی  کریستین استوارت

camp-x-ray-new-trailer.jpg

7.5/10

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

A Clockwork Orange 1971 

A%20Clockwork%20Orange%201971%20Www.Zirn

فیلم جز 250 فیلم برتر IMOD هست فیلم خوبی هست یک مقدار صحنه داره ولی خوب لازمه فیلم هست چون به داستان ربط داره فیلم شروع زیباییی داره تا 10 دقیقه اخر فیلم حس خوبی به شما میده 

اخر فیلم یکم سبک تموم میشه اما اگه یک فیلم جالب و معنی گرا میخواهید این مورد حتما نگاه کنید بازیگر اصلی بسیار روی نقشش مسلط هست و شما حس دوگانه ایی به شخصیت دارید از یک طرف ازش بدتون میاد اما گاهی دلتون براش میسوز این خیلی جالبه !

امتیاز من 8.5 از 10

آلکس جوان ناهنجار و ضد اجتماعی است که رهبری گروهی از جوانان مانند خود را بر عهده دارد او انواع جنایات را مرتکب می شود و....

از اون دست فیلم هایی هست که بعضی ها ازش متنفر میشن و تا تهش رو نمیبینن بعضی ها هم خیلی دوسش دارن

اما در کل فیلم جالبیه

اگر خوشتون اومده فیلم های دیگه این کاگردان مانند چشمان کاملا بسته ( ؟ ) و غلاف تمام فلزی رو هم ببینید !!!

Camp.X-Ray.2014

پیمان معادی  کریستین استوارت

camp-x-ray-new-trailer.jpg

7.5/10

7.5 ؟؟؟

گمون نکنم بیشتر از 5 حقش باشه !!! خخخخخخ

البته هر کسی نظری داره !!!

استاد معین گویا شما حسابی فیلم ها رو دنبال میکنید .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از اون دست فیلم هایی هست که بعضی ها ازش متنفر میشن و تا تهش رو نمیبینن بعضی ها هم خیلی دوسش دارن

اما در کل فیلم جالبیه

اگر خوشتون اومده فیلم های دیگه این کرگردان مانند چشمان کاملا بسته ( ؟ ) و غلاف تمام فلزی رو هم ببینید !!!

7.5 ؟؟؟

گمون نکنم بیشتر از 5 حقش باشه !!! خخخخخخ

البته هر کسی نظری داره !!!

استاد معین گویا شما حسابی فیلم ها رو دنبال میکنید .

من خوشم اومد. البته از کلی چیزا چشم پوشی کردم تا این نمره رو بدم :laughing:  چون هم از پیمان خوشم میاد هم از کریستین. مثلا اون یارو رفت بیسیم بیاره چی شد آخه؟

گرچه راتن تومیتوز 74% و IMDB هم 7/10 هست که با 5 شما متفاوته!!!

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

باب اسفنجی از 10 10 :)

The Huntsman: Winters War 2016

به طور خلاصه بخوام بگم مقوا بود.

نمره 5 از 10

b77l5vmp6PYsc98LE6Uf1mXtmHh.jpg

باور کن 5 هم زیادیه براش
لینک به دیدگاه

In The Heart Of The Sea

2015

7/10

فیلم شاید همچون خیلی از فیلم های دیگه اکشن و پر از شلیک نباشه اما چون برپایه داستان قدیمی و جاودانه موبیدیک هست خودش به فیلم جلوه زیبایی میده

HeartSea-poster.jpg

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

چون بعضی دوستان در مورد سریال هم صحبت کردند با اجازه از دوستان من هم یه سریال رو معرفی میکنم:

ta%20soraya%20new_ariapix.net_01.jpg

آخرین سریالی که دیدم سریال تا ثریا بود که البته قبلا هم جسته و گریخته دیده بودم ولی این بار تکرارش رو از شبکه ifilm hd دیدم.

داستان فیلم در مورد زنی به نام ثریا هست که بسیار مقید به مظاهر دینی هست ولی با اتفاقاتی که در زندگیش میفته بر سر دوراهی های مختلفی گیر میکنه و داستان این فیلم درگیری و حوادث مختلفی هست که بر سر این دوراهی ها اتفاق میفته. به عنوان مثال درگیری های ذهنی خانم ثریا بر سر سرمایه گذاری در مغازه فرزند یک سرهنگ بازنشسته و چگونگی گرفتن سود اون پول. یا درگیری بر سر چگونگی خوندن صیغه و ازدواج با خود سرهنگ در سن پیری و بدون خبر داشتن خانواده!!!

سریال دست روی موضوع بسیار عالی گذاشته و اون رو به خوبی به تصویر کشیده. خصوصا با انتخاب بازیگران توانایی مثل آزیتا حاجیان، همایون ارشادی و مهران احمدی که به خوبی نقش خودشون رو به نمایش گذاشتند. خصوصا بازی عالی آزیتا حاجیان که به نظرم عالی بود و به خوبی توی نقشش فرو رفته بود و به قولی زیرپوستی بازی میکرد.

هرچند گهگاهی یه مقداری موضوعات و دیالوگ ها شعارزده میشد و حالت خوندن از روی کتاب پیدا میکرد خصوصا جاهایی که نقش شیخ مسجد اجرا میکرد و یه سری جاهای دیگه و اونجاها رو میشد با بازی بهتر و دیالوگ های کارشده تر بهتر درآورد. ولی در کل بازی ها خوب بود و جای انتقاد زیادی نداشت و میشه گفت اثرگذاری سیروس مقدم و بازی گرفتن از بازیگران به خوبی مشخص بود.

سیر داستانی سریال هم خوب بود و به خوبی بیننده رو تا قسمت آخر پای سریال می نشوند و کسی که دغدغه چنین مسائلی رو داشته باشه به خوبی تحت تاثیر جو سریال قرار خواهد گرفت.

امتیاز من هم به این سریال 8 از 10 هست.

لینک به دیدگاه

Zootopia 2016

کلا انیمه جماعت خیلی خوبه همیشه ارزش دیدن داشته.

8 از 10

bHXf0mrnnRthdWI9MuAMlPftnZK.jpg

انیمه با انیمیشن فرق میکنه ها ، اینو گفتم شاید اطلاع نداشته باشی

لینک به دیدگاه

دوستان فقط میشه آخرین فیلمی که دیدیم رو بگیم؟ یعنی محدودیت داره؟ نمیشه چند تا فیلم آخر رو بگیم؟

لینک به دیدگاه

دوستان فقط میشه آخرین فیلمی که دیدیم رو بگیم؟ یعنی محدودیت داره؟ نمیشه چند تا فیلم آخر رو بگیم؟

درود.

نه نمیشه. میسوزی میری مرحله اول

---------------------------

warrior 2011

70141653.jpg

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

درود.

نه نمیشه. میسوزی میری مرحله اول

warrior 2011

سیو نمیشه. از سیومون نمیشه ادامه بدیم؟

لینک به دیدگاه

آخرین فیلمی که دیدم سه گانه rurori kenshin بود

2012_12_20_17_24_10.jpg

فیلم داستان شمشیرزنی(سامورایی) قهار به نام هیمورا باتوسای کنشین هست که در بحبوحه جنگ ها و درگیری های دوره امپراطور میجی (که در نهایت منجر به تضعیف فوق العاده سامورایی ها و حاکمیت قانون و ارتش عمومی شد) زندگی میکنه. هیمورا باتوسای در گذشته شمشیرزنی بوده که مانند سایر سامورایی ها به استخدام اربابانی درمیومده و با کشتن افراد مختلف به دستور اربابش زندگیشو میگذرونده. اما برخلاف بسیاری از سامورایی های دیگه، اون احساس پشیمونی خفیفی از کارهاش داشته و درنهایت به طور کامل از شمشیرزنی کنار میکشه و عهد میکنه که دیگه با شمشیر تیز با کسی نجنگه و کسی رو نکشه و در حالی که بعد از جنگ باکوماتسو در کشور به صورت خانه به دوش میچرخه به کسانی که نیاز به کمک داشته باشند کمک میکنه.

در مقابل، یک شمشیرزن دیگه به نام ماکوتو شیشو که بسیار خونریز بوده و فوق العاده شمشیرزن حرفه ای بوده توسط همرزمانش به علت خونریز بودن و قتل های بیش از حد مورد خیانت قرار میگیره و ظاهرا به قتل میرسه و پیکرش به آتش کشیده میشه. ولی با سرسختی تمام خودش رو از مهلکه نجات میده و در حالی که پوست کاملا سوخته خودش رو به صورت کامل بانداژ کرده عهد میکنه که انتقام خودش رو از حکومت بگیره و با جمع کردن تعدادی از سامورایی باقی مونده لشکری تشکیل میده و قصد براندازی حکومت میجی رو داره....

داستان این فیلم روایتگر دوران بسیار سخت و تاریک جنگ های دوران امپراطور میجی هست که قصد داشت وضعیت ژاپن رو سروسامان بده واز وضعیت حکومت اربابی و قبیله ای و سامورایی به حکومت قانون و دولت و منظمی برسونه و با مقاومت سرسختانه بسیاری از سامورایی ها مواجه میشه. (امپراطور میجی همون امپراطوری هست که در فیلم فوق العاده آخرین سامورایی پادشاه جوونی هست)

هرچند در این فیلم جنبه سرگرمی و رزمی فیلم بر جنبه ایدئولوژیک و روانی فیلم چیرگی داره ولی باز هم از لابلای صحبت های هیمورا باتوسای و دشمنش میشه به راحتی نبرد میان ارزش هایی که با گذشت صدها سال تبدیل به سنت شده و میان مدرن شدن کشور رو احساس کرد. چنین رویه و موضوعی به صورت بسیار جالب تر و فوق العاده تر در فیلم مورد علاقه خودم آخرین سامورایی به تصویر کشیده شده. هرچند در فیلم روروری کینشین جنبه ی وحشیانه و خونریز سامورایی ها به تصویر کشیده شده و کمتر به موضوعاتی مانند سنتها و راه و رسم زندگی سامورایی پرداخته اما این موضوع در فیلم آخرین سامورایی به صورت بسیار زیبا و با روایتی دلنشین قابل مشاهده هست.

صحنه های رزمی فیلم تا حدود بسیار زیادی غلو شده و غیرقابل باور به نظر میرسه اما فوق العاده سرگرم کننده هست و بیننده رو به هیچ وجه خسته نخواهد کرد. موسیقی فیلم خصوصا در صحنه های درگیری موسیقی حماسی و زیبایی هست که جو فیلم رو بسیار بهتر کرده.

این فیلم به خوبی تونسته جنبه سرگرمی فیلم رو با جنبه داستانی و فکری مخلوط کنه و فیلم در این بخش ها نسبتا متعادل هست. هرچند به شدت توصیه میکنم قبل از دیدن فیلمهای با چنین مضمونی حتما یه مقدار درمورد کلیت اتفاقات و مسائل فیلم کمی مطالعه وبی داشته باشید و بعد به سراغ فیلم برید. اینطوری علاوه بر جنبه سرگرمی فیلم نکات زیادی رو میشه از صحنه صحنه فیلم درک کرد که بدون پیش زمینه به هیچ وجه چنین چیزهایی رو نمیشه ازش فهمید.

امتیاز من به این فیلم 7.5 از 10 هست و دیدن اون رو به همه دوستان عزیزم پیشنهاد میکنم.

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Winters tale

|محصول سال 2014

فیلم تخیلی عاشقانه بودم

جدل بین خیر و شر هم توش بود

نه خوب بود نه بد

امتیاز 5.5 از 10

لینک به دیدگاه

سریال جدید outcast

ژانر درام و ترسناک (ترسناک که چه عرض کنم کمی دلهره آور هست)

دو قسمت ازش رو دیدم نمیشه زیاد قضاوت دقیقی کرد... اما جالب به نظر میرسه و آشنا... به فیلم کــنـستـانــتــیـن خیلی نزدیکه... جن گیری و ازین مضخرفات داره به همون سبک آمریکایی قدیم =))تو این دو قسمت که تغییری ندیدم.. با توجه به اینکه ساختش جدید هست باید یه چیز جدیدتر هم ارائه کنه.

فعلا نظر و  امتیازی نمیشه بهش بدم باید حداقل یک فصل ازش رو ببینم

ویرایش شده توسط بی بهار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سریالها جدیدا خیلی آبکی شدن

اینایی هم که دارن پخش میشن هم روز به روز دارن آبکی تر میشن

من بعضی هاشون رو سیزنهای 4 یا 5 ول کردم

Once Upon a Time

سیزن 5 رو نصفه ول کردم

چندتا سریال دیگه هم هستن سیزنهای جدیدشون رو دیگه دان نمیکنم

لینک به دیدگاه

سریالها جدیدا خیلی آبکی شدن

اینایی هم که دارن پخش میشن هم روز به روز دارن آبکی تر میشن

من بعضی هاشون رو سیزنهای 4 یا 5 ول کردم

Once Upon a Time

سیزن 5 رو نصفه ول کردم

چندتا سریال دیگه هم هستن سیزنهای جدیدشون رو دیگه دان نمیکنم

یه سریال خوب ببینیم باید منتظر GOT باشیم =))

اونم تازگیا داره هول هولکی میسازن بره پی کارش :(

سریال های teen wolf و  the walking dead رو هم دنبال میکنم سریال هایی هستن که ارزش دیدن رو دارن

لینک به دیدگاه

من خوشم اومد. البته از کلی چیزا چشم پوشی کردم تا این نمره رو بدم :laughing:  چون هم از پیمان خوشم میاد هم از کریستین. مثلا اون یارو رفت بیسیم بیاره چی شد آخه؟

گرچه راتن تومیتوز 74% و IMDB هم 7/10 هست که با 5 شما متفاوته!!!

me2

مخصوصا دومی :D

توی imdb بعضی نمره ها واقعا چرته ( البته در مورد این فیلم نمیگم خدایش بد ساخت یا احمقانه نبود که بخواد زیر 5 نمره بگیره اما من خوشم نیومد )

مثلا فیلم حالا من رو میبینی پر از اشکالات اساسی بود به شکلی که ته فیلم از این که وقت گذاشتم و دیدمش پشیمون بودم اما گمونم توی imdb نمرش بالای 7 باشه .

دیدن حالا من رو میبینی رو اصلا توصیه نمیکنم !!!

آخرین فیلمی که دیدم سه گانه rurori kenshin بود

2012_12_20_17_24_10.jpg

فیلم داستان شمشیرزنی(سامورایی) قهار به نام هیمورا باتوسای کنشین هست که در بحبوحه جنگ ها و درگیری های دوره امپراطور میجی (که در نهایت منجر به تضعیف فوق العاده سامورایی ها و حاکمیت قانون و ارتش عمومی شد) زندگی میکنه. هیمورا باتوسای در گذشته شمشیرزنی بوده که مانند سایر سامورایی ها به استخدام اربابانی درمیومده و با کشتن افراد مختلف به دستور اربابش زندگیشو میگذرونده. اما برخلاف بسیاری از سامورایی های دیگه، اون احساس پشیمونی خفیفی از کارهاش داشته و درنهایت به طور کامل از شمشیرزنی کنار میکشه و عهد میکنه که دیگه با شمشیر تیز با کسی نجنگه و کسی رو نکشه و در حالی که بعد از جنگ باکوماتسو در کشور به صورت خانه به دوش میچرخه به کسانی که نیاز به کمک داشته باشند کمک میکنه.

در مقابل، یک شمشیرزن دیگه به نام ماکوتو شیشو که بسیار خونریز بوده و فوق العاده شمشیرزن حرفه ای بوده توسط همرزمانش به علت خونریز بودن و قتل های بیش از حد مورد خیانت قرار میگیره و ظاهرا به قتل میرسه و پیکرش به آتش کشیده میشه. ولی با سرسختی تمام خودش رو از مهلکه نجات میده و در حالی که پوست کاملا سوخته خودش رو به صورت کامل بانداژ کرده عهد میکنه که انتقام خودش رو از حکومت بگیره و با جمع کردن تعدادی از سامورایی باقی مونده لشکری تشکیل میده و قصد براندازی حکومت میجی رو داره....

داستان این فیلم روایتگر دوران بسیار سخت و تاریک جنگ های دوران امپراطور میجی هست که قصد داشت وضعیت ژاپن رو سروسامان بده واز وضعیت حکومت اربابی و قبیله ای و سامورایی به حکومت قانون و دولت و منظمی برسونه و با مقاومت سرسختانه بسیاری از سامورایی ها مواجه میشه. (امپراطور میجی همون امپراطوری هست که در فیلم فوق العاده آخرین سامورایی پادشاه جوونی هست)

هرچند در این فیلم جنبه سرگرمی و رزمی فیلم بر جنبه ایدئولوژیک و روانی فیلم چیرگی داره ولی باز هم از لابلای صحبت های هیمورا باتوسای و دشمنش میشه به راحتی نبرد میان ارزش هایی که با گذشت صدها سال تبدیل به سنت شده و میان مدرن شدن کشور رو احساس کرد. چنین رویه و موضوعی به صورت بسیار جالب تر و فوق العاده تر در فیلم مورد علاقه خودم آخرین سامورایی به تصویر کشیده شده. هرچند در فیلم روروری کینشین جنبه ی وحشیانه و خونریز سامورایی ها به تصویر کشیده شده و کمتر به موضوعاتی مانند سنتها و راه و رسم زندگی سامورایی پرداخته اما این موضوع در فیلم آخرین سامورایی به صورت بسیار زیبا و با روایتی دلنشین قابل مشاهده هست.

صحنه های رزمی فیلم تا حدود بسیار زیادی غلو شده و غیرقابل باور به نظر میرسه اما فوق العاده سرگرم کننده هست و بیننده رو به هیچ وجه خسته نخواهد کرد. موسیقی فیلم خصوصا در صحنه های درگیری موسیقی حماسی و زیبایی هست که جو فیلم رو بسیار بهتر کرده.

این فیلم به خوبی تونسته جنبه سرگرمی فیلم رو با جنبه داستانی و فکری مخلوط کنه و فیلم در این بخش ها نسبتا متعادل هست. هرچند به شدت توصیه میکنم قبل از دیدن فیلمهای با چنین مضمونی حتما یه مقدار درمورد کلیت اتفاقات و مسائل فیلم کمی مطالعه وبی داشته باشید و بعد به سراغ فیلم برید. اینطوری علاوه بر جنبه سرگرمی فیلم نکات زیادی رو میشه از صحنه صحنه فیلم درک کرد که بدون پیش زمینه به هیچ وجه چنین چیزهایی رو نمیشه ازش فهمید.

امتیاز من به این فیلم 7.5 از 10 هست و دیدن اون رو به همه دوستان عزیزم پیشنهاد میکنم.

بسیار خوب بود .

مخصوصا قسمت دومش .

دوستانی که از این سبک فیلم خوششون میاد به هیچ وجه از دستش ندن .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...