رفتن به مطلب

آخرین فیلمی که تماشا کردید؟معرفی و نمره

☕Coffee Addicted
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

یه سریال خوب ببینیم باید منتظر GOT باشیم =))

اونم تازگیا داره هول هولکی میسازن بره پی کارش :(

سریال های teen wolf و  the walking dead رو هم دنبال میکنم سریال هایی هستن که ارزش دیدن رو دارن

تین ولف سیزنهای اولش خیلی خوب بود

الان جذابیت قبل رو نداره

والکینگ دِد هم که حرف نداره :Peace Sign:

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

• ارسال 475
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

کلا تو کار زامبی و ومپایر نیستم ولی اگه سریال خوب میخواد اینها رو حتما ببینید

Mr.Robot، Archer، Bates Motel، House of Cards، the carmichael show

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

In The Heart Of The Sea

2015

7/10

فیلم شاید همچون خیلی از فیلم های دیگه اکشن و پر از شلیک نباشه اما چون برپایه داستان قدیمی و جاودانه موبیدیک هست خودش به فیلم جلوه زیبایی میده

HeartSea-poster.jpg

از اونجایی که عاشق موبی دیک + فرمانده و استاد  هستم پس باید این فیلم رو ببینم

سریال Preacher بدک نبوده تا اینجایی که تماشا کردم... حداقل میتونم بگم که مدل فانتزیش و ماورا طبیعش خیلی آبکی نیست :|

خود Joe Gilgun و Dominic Cooper رو هم خیلی دوست دارم  :D  

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Still Alice 2014 

8/10

اصن داغونم...

توصیه میشه.

لینک به دیدگاه

دوستان کسی سایتی برای دانلود فیلم با کیفیت 4K ترجیحا با لینک مستقیم سراغ داره ؟

لینک به دیدگاه

چیزهای هست که نمیدانی

فیلم خوبی بود و 7 از 10 بهش میدم

از این فیلم هایی بود که end openning هست، من از این سبک خوشم میاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Inception

محصول سال 2010

7 از 10

لینک به دیدگاه

h.ordcore Henry 2016

آخرین فیلمی بود که دیدم خیلی عالی هستش 

داستان بصورت اول شخص فیلم برداری شوده

اینم نقد فیلم از زومجی http://www.zoomg.ir/2016/7/20/149348/henry-review/ البته به محتویات نقد توجه نکنید حتما دانلود کنید

تگ های فیلم(#پارکور #اسلحه کشی و.....)

لینک به دیدگاه

همین الان دیدمش یه فیلم کمدی قشنگ Daddys Home 2015   نمرش6.1

لینک به دیدگاه

A Clockwork Orange 1971 

A%20Clockwork%20Orange%201971%20Www.Zirn

فیلم جز 250 فیلم برتر IMOD هست فیلم خوبی هست یک مقدار صحنه داره ولی خوب لازمه فیلم هست چون به داستان ربط داره فیلم شروع زیباییی داره تا 10 دقیقه اخر فیلم حس خوبی به شما میده 

اخر فیلم یکم سبک تموم میشه اما اگه یک فیلم جالب و معنی گرا میخواهید این مورد حتما نگاه کنید بازیگر اصلی بسیار روی نقشش مسلط هست و شما حس دوگانه ایی به شخصیت دارید از یک طرف ازش بدتون میاد اما گاهی دلتون براش میسوز این خیلی جالبه !

امتیاز من 8.5 از 10

آلکس جوان ناهنجار و ضد اجتماعی است که رهبری گروهی از جوانان مانند خود را بر عهده دارد او انواع جنایات را مرتکب می شود و....

از تجربه دیدن همین فیلم به این اعتقاد میرسیم که آینده با خود دنیایی می آورد که متفاوت مینماید. اما این هم هست که اگر فضا و مکان فیلم بیش از حد بر خلاف مکان زندگی عادی مان باشد، تماشاگر قلمرو فیلم را خواب و خیال می پندارد. کوبریک برای نمایش ظاهر غیر عادی و نیز کیفیت متقاعد کننده فضای آینده از عدسی های زاویه باز استفاده میکند. مکان فیلم تا اندازه یی وضوح دارد اما هیچ نشانی از آنگونه وضوح ژرفی که در همشهری کین هست، اینجا نمیبینیم.

یکی از بهترینهای تاریخ سینما ک اقتباس کوبریک از رمان «پرتقال کوکی» – نهمین اثر سازنده و کار فشرده‌ای بین دو فیلم قبل و بعد از آن: «2011: یک ادیسه فضایی» و «بری لیندون» - تبدیل به جنجالی‌ترین ساخته کارگردان شد. به رغم اتهاماتی که پائولین کیل متوجه فیلم کرد و آن را اثری شهوانی دانست که صرفا خواسته‌های جنسی بیننده را ارضا می‌کند، والاس کویل آن را هجویه‌ای تلخ و وحشیانه از وضعیت انسان و جامعه می‌داند که چیزی بسیار فراتر از ناهنجاری‌های جنسی مورد اتهام منتقدین را مد نظر داشته است.

لینک به دیدگاه

اخرین فیلمی که دیدم awakening بود با بازی ویلیام و رابرت دنیرو

داستان خیلی قشنگی داره مخصوصا با بازی فوقالعاده رابرت دنیرو

داستان یه اسایشگاه روانی که بیماراش یه نوع بیماری خاسی دارن که انگارمغزشون خوابیده

بعد این بیماران به مدتی کوتاهی درمان میشن و از خاب بیدار میشن

رابرت دنیرو یکی ازین بیماراست که خیلی قشنگ بازی میکنه و  رابین ویلیام هم درنقش دکتره اسایشگاه بازی میکنه

فیلمه اروم کننده ایه پیشنهاد میکنم ببینین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Out of the Furnace

محصول سال 2013

امتیاز 5.5 از 10

لینک به دیدگاه

post-8741-0-54833300-1469910954_thumb.jpg

2GUNS

2013

امتیاز من به این فیلم :  10 /  7.5

IMDB : 6.7 / 10 

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

از تجربه دیدن همین فیلم به این اعتقاد میرسیم که آینده با خود دنیایی می آورد که متفاوت مینماید. اما این هم هست که اگر فضا و مکان فیلم بیش از حد بر خلاف مکان زندگی عادی مان باشد، تماشاگر قلمرو فیلم را خواب و خیال می پندارد. کوبریک برای نمایش ظاهر غیر عادی و نیز کیفیت متقاعد کننده فضای آینده از عدسی های زاویه باز استفاده میکند. مکان فیلم تا اندازه یی وضوح دارد اما هیچ نشانی از آنگونه وضوح ژرفی که در همشهری کین هست، اینجا نمیبینیم.

یکی از بهترینهای تاریخ سینما ک اقتباس کوبریک از رمان «پرتقال کوکی» – نهمین اثر سازنده و کار فشرده‌ای بین دو فیلم قبل و بعد از آن: «2011: یک ادیسه فضایی» و «بری لیندون» - تبدیل به جنجالی‌ترین ساخته کارگردان شد. به رغم اتهاماتی که پائولین کیل متوجه فیلم کرد و آن را اثری شهوانی دانست که صرفا خواسته‌های جنسی بیننده را ارضا می‌کند، والاس کویل آن را هجویه‌ای تلخ و وحشیانه از وضعیت انسان و جامعه می‌داند که چیزی بسیار فراتر از ناهنجاری‌های جنسی مورد اتهام منتقدین را مد نظر داشته است.

درورد برشما و نقد زیبا که بیان کردید

بله در مورد اتهامات شنیدم من یاد گرفتم نظر منقدین زیاد توجه نکنم فیلم هایی دیدم امتیازشون زیر 5 بوده اما واقعا جالب بودن برای من

البته فیلم پرتغال کوکی مورد توجه بیشتر منتقدین بوده کلا تا فیلمی حرفی برای گفتن نداشت باشه کسی در موردش اظهار نظر نمیکنه من فیلم هایی

با صحنه ها عادی تر ج ن س ی دیدم بدون دروغ حس هوس در من زنده کردن !

اما فیلم پرتغال کوکی یک جور تلنگر به ادم میزنه انگار از شخصیت  اصلی فیلم تنفر داریی از تجاوزهاش احساس خوشایندی بهت دست نمیده ! اما در میانه فیلم صحنه هایی از نا امیدیی و خستگی شخصیت اصلی فیلم

مشاهده میشه که ادم گاهی دلش برای شخصیت اصلی میسوزه  اما در همین هین شخصیت اصلی با یک حرف و جمله دوباره ثابت میکنه اون خوی وحشی بودن در وجودش هست 

فیلم دارای صحنه ها گاهی خشن هست البته این صحنه ها فقط در 25 دقیقه اول فیلم موجود هست و البته کم بیش تا اخر فیلم این صحنه ها کوتاه دیده میشن اما بیشتر صحنه عادی هستن

پایان فیلم یکم ضعیف هست با دیدن این فیلم ادم دنیا اطرافش بهتر درک میکنه

جدا از صحنه ها فیلم پیشنهاد میکنم این فیلم ببینید دوستان شاید خیلی ها دوستش نداشت باشن اما هیچ فیلمی  نمی تونه اینقدر درون یک انسان متجاوز و البته بی رحم به تصویر بکشه 

خطر اسپویل اگه میخواهید فیلم ببینید خط اخر نخونید  :) 

اخر داستان اون یک قهرمان برای کشورش انگار هست اینم از زیرکی کارگردان هست با این پایان نشون میده سیاستمداران از چه طریق هایی میتونن به وجود بیان و چه کسانی هستن خوب یا متجاوز !

موفق باشید

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

220px-Fault_in_our_stars_Official_Poster

the fault in our stars (بخت پریشان)

سبک:درام رمانتیک

امتیاز(شخصی)9.5

بودجه 12 میلیون دلار فروش 300 میلیون

برگرفته از رمانی با همین نام

دراین روزها که همه دنبال فیلم های اکشن و بزن بزن تا کمدی های بی محتوا هستند تا روزشون رو شب کنند بد نیست از اون حال و هوا دور بشن و یک فیلمی رو ببینند که ارزش دیدن رو داشته باشه

کسایی که به سبک داستان های شکسپیر و رمان گونه فیلم های گریه دارعلاقه دارند حتما از این فیلم لذت می برنند

از معدود فیلم هایی بود که  با تموم شدنش ناراحت شدم (با اینکه گریه دار بود)

توجه:این فیلم به افرادی که دچار افسردگی هستند پیشنهاد نمی شود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Central Intelligence

رو تماشا کردم صرفا به خاطر علاقم به کوین هارت که کمدین مورد علاقم هست(در کنار dave chappelle  :D )... مگرنه داستان و بقیه چیزها تعطیل بود  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی میگن بریم یک فیلم بسازیم که توش ادم کشی باشه و یخورده اکشن

میشه این

One in the Chamber

محصول سال 2012

نمره 4.5 از 10

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی میگن بریم یک فیلم بسازیم که توش ادم کشی باشه و یخورده اشکن

میشه این

One in the Chamber

محصول سال 2012

نمره 4.5 از 10

چقدر بد  :D

بعد از تماشای سریال american crime strory به بازی کوبا گودینگ علاقمند شده بودم و خواستم یکی از فیلم هاش رو نگاه کنم به همین One in the chamber رسیدم! با توجه به این نمرات برم زودتر از Queue دانلود منجرم برش دارم :|

لینک به دیدگاه

عالیه طرفدارای سبک اول شخص و اکشن حتما ببینند. از دست ندید

میتونید از لینک مستقیم زیر دانلود کنید

9/10

henry.jpg

405.jpg

دانلود کیفیت  720p x265

زیرنویس فارسی

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Premium Rush

محصول سال 2012

فیلم جالب و با هیجانی هست

پیشنهاد میکنم ببینید

امتیاز 7 از 10

لینک به دیدگاه

Risen

اگر طرفدار فیلم های تاریخی مذهبی هستید پیشنهاد میکنم این مورد رو ببینید...

امتیاز 7.2/10

761440_Risen_Bluray_Outersleeve_FrontLef

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...