رفتن به مطلب

آخرین فیلمی که تماشا کردید؟معرفی و نمره

☕Coffee Addicted
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مشکل پوشش؟ نه بابا مشکل پوشش داشتن که جذابتر میشد  =))

سعی میکنم دلایل رو بدون اینکه چیزی اسپویل بشه بگم اما ممکنه یه ذره در بره  :D

اول فیلم که میخواد حقایق تاریخی بگه میگه تاریخ از مصر شروع شده که بازم اینو کار نداریم  :D

طبق داستان فیلم ، خدایان مصر شبیه آدم ها هستن منتها قد و هیکلشون حدود 2-3 برابر آدم های معمولیه و جای خون طلا تو رگهاشونه که تا اینجا خیلی هم عالی و فانتزی و زیبا.  این خدایان میتونن تغییر شکل بدن موقع جنگ و مبارزه  _طبق گفته راوی فیلم، به هیولاهایی حیوانی و وحشتناک تبدیل میشن_ بعد این چیزهایی که بهشون تبدیل میشن قاعدتا باید یه ذره شبیه یه چیز روحانی/شیطانی باشه نه شبیه مرد آهنیه رابرت داونی جونیور :| یا شبیه دیگر شخصیت های Marvel   و روبات ها  :D کسی نیس بگه شخصیت های مارول و فیلم هاش خیلی هم خوبن منتها جان عمه هاتون دیگه همه فیلمها رو "مارولی" نکنین  =))

بازی مارک ولبرگ خدا بود ... بهترنی لحظه وقتی بود که اون بابا سومی رو دیدن و کپ کردن  =))

در مورد Reservoir Dogs هم فقط میتونم بگم که :  هرکی فیلمای تارانتینو رو نبینه .. است (دو حرفیه کلمه توی جای خالی)  :D

اهان....پس فیلم رو کاپی کرده بودن :D

من گفتم شاید داستان فیلم بدرد نمی خورد

من خودم عاشق اون لیو بودم...ریس شرکت پاندا که همش داستان خاطراتش با زناش و عزیزانش رو میگفت =))

oh baby

این فیلم از بهترین فیلم های زندگیم بود

یه فیلم کاملا مردونه حال کردم باهاش :D

@};-

انصافا هیچ کدومشون به پایی مستر بلوند نمیرسن :x

---------

همین الان فیلم Von Ryan Express 1965 بعد از 2 ساعت تموم شد :D

من بهش 9/10 میدم

ژانر جنگی/تاریخی

86248-800x800.jpg

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

• ارسال 475
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

چطور؟من تریلرش رو که دیده بودم پر بود از صحنه های اکشن و جلوه های ویژه عالی...

نکنه مشکل پوشش دارن عزیزان :D

من والا 1080 دانلود کردم اما هنوز ندیدمش گذاشتم Batman Vs superman با کاپیتان امریکا جدید بلوریشون بیاد یهو همرو تو یک هفته ببینم

Daddy's home 2015

فیلم کمدی و جالب بود...

چیزی در مایه های فیلم های سری Ted بودش

9/10

Daddys-Home-Movie-Poster.jpg

چه ورقایی توشن :D

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

لطفا فیلم هایی که مشکل شرعی دارن پیشنهاد ندین تاپیک عمومیه و برای همه سنین من یه چنتا سریال پیشنهادیا رو دانلود کردم به 5 دقیقه نکشید تمامشو پاک کردم

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

لطفا فیلم هایی که مشکل شرعی دارن پیشنهاد ندین تاپیک عمومیه و برای همه سنین من یه چنتا سریال پیشنهادیا رو دانلود کردم به 5 دقیقه نکشید تمامشو پاک کردم

مشکل شرعی ؟!!!

کدوم سریال ؟ برای هر سریال درجه سنی ذکر شده ، به غیر از اسپارتاکوس ، بازی تاج و تخت و یکی دوتا سریال دیگه بقیه صحنه ی زیادی ندارن .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

برو توام  ... حتما میخوای تو فیلما هم روسری سرشون کنن :D 

یه فیلمی رو بگو که صحنه نداشته باشه ...

طرف باید خودش جنبه داشته باشه ...

لینک به دیدگاه

برو توام ... حتما میخوای تو فیلما هم روسری سرشون کنن :D

یه فیلمی رو بگو که صحنه نداشته باشه ...

طرف باید خودش جنبه داشته باشه ...

نه دیگه تا اون حد ولی دیگه از اونور پشتمون نیفته پایین![emoji23]

همون در حد مو و پا و دست دیگه بالاتر نره که دچار مشکل شرعی میشه

لینک به دیدگاه

نه دیگه تا اون حد ولی دیگه از اونور پشتمون نیفته پایین![emoji23]

همون در حد مو و پا و دست دیگه بالاتر نره که دچار مشکل شرعی میشه

یادمون باشه آخر سال به جز انتخاب بهترین کاربر سال ، بهترین گشت ارشاد سال رو هم انتخاب کنیم =)) =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

فیلم حارجی و چیزی نداشته باشه ؟؟؟ اصلا سنخیت نداره این دو کلمه با هم مگر اینکه بازیگر نقش زن توش نباشه البته اونم فکر کنم چیز دیگه توش پیدا شه پس بهتره نبینی، همون i فیلم جهت فیلم خانوادگی توصیه میشه از تی وی ایران تماشا کنید ...  :-?  ^_^

.................

Mortdecai.2015 و لوسی رو دیدم جالب بودن مرسی از پیشنهاد دوستان  @};-

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

درود

فیلم حارجی و چیزی نداشته باشه ؟؟؟ اصلا سنخیت نداره این دو کلمه با هم مگر اینکه بازیگر نقش زن توش نباشه البته اونم فکر کنم چیز دیگه توش پیدا شه پس بهتره نبینی، همون i فیلم جهت فیلم خانوادگی توصیه میشه از تی وی ایران تماشا کنید ...  :-?  ^_^

.................

Mortdecai.2015 و لوسی رو دیدم جالب بودن مرسی از پیشنهاد دوستان  @};-

البته یه چند وقت دیگه نیازی به بازیگر زن واسه اونجور چیزا نیست پسرا دارن به خودکفایی میرسن =)) =)) =))

نظرت راجع به لوسی چیه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته یه چند وقت دیگه نیازی به بازیگر زن واسه اونجور چیزا نیست پسرا دارن به خودکفایی میرسن =)) =)) =))

نظرت راجع به لوسی چیه ؟

تهش خیلی بی مزه بود...  :-?

داستانش خوب بود و خوب پیش میرفت اما اخرش رو نتونستن خوب سرهم بندی کنند و ماست مالی کردن  *dry#

...................

یه مینی سریال تو کانال لیون پیشنهاد شد به اسم 11.22.63 خیلی زیبا بود انشالاه فصل دمش داشته باشه و سریعتر پخش بشه...  :x  :big hug:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

والا چه گویم... :huh: 

البته خب شاید کل مشکل اون سریال همون 5 دقیقه اولش بود...بعدش اوکی میشد ;)

نظرت راجع به لوسی چیه ؟

خودکفایی خوب امدی :laughing: :laughing: :laughing:

یاد شعار سال قبل افتادم :D :D

تهش خیلی بی مزه بود...  :-?

داستانش خوب بود و خوب پیش میرفت اما اخرش رو نتونستن خوب سرهم بندی کنند و ماست مالی کردن  *dry#

...................

یه مینی سریال تو کانال لیون پیشنهاد شد به اسم 11.22.63 خیلی زیبا بود انشالاه فصل دمش داشته باشه و سریعتر پخش بشه...  :x  :big hug:

از اونجایی که سریال در باره قتل کندی هست علاقه مند شدم بهش

اما خود سریالش چطوری؟تخیلی که نیس؟ :-?

----------------

Gangster Squad 2013

بعد 2 ساعت تموم شد :D

من چون خودم عاشق فیلم های گانگستری هستم از این فیلم خیلی خوشم امده

اگرچه یکم به نظرم میزان خشونتش برای یک فیلم گانگستری کم بود اما ارزش دیدن رو داشت

gangster_squad_keyart.jpg

لینک به دیدگاه

THE FLASH  و ARROW  هم دارن به قسمت های پایانی فصلشون نزدیک میشن ...خدا کنه تا قبل از تموم شدن مرخصیم قسمتهای آخر رو هم بتونم ببینم

لینک به دیدگاه

Captain America Civil War 2016

جز 250 فیلم برتر با رتبه 78

والا چه بگم ناموس فیلم بود حتما دانلود کنید

امتیازشم 8.5 از 10

لینک به دیدگاه

Captain America Civil War 2016

جز 250 فیلم برتر با رتبه 78

والا چه بگم ناموس فیلم بود حتما دانلود کنید

امتیازشم 8.5 از 10

Marvell مگه میشه چیزی بسازه و عالی نباشه؟؟؟ :D

اگرچه خودم هنوز ندیدم و منتظرم 1080 بیاد :x

Sicario 2015

من بهش 8.75/10 میدم

ژانر مافیایی/اکشن

فیلم جالبی بود...کمی سخت بود حدس زدن پایانش و همین جالبش کرده بود @};-

Sicario-movie-poster.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از اونجایی که سریال در باره قتل کندی هست علاقه مند شدم بهش

اما خود سریالش چطوری؟تخیلی که نیس؟ :-?

----------------

تخیلی تا چه حد، خب اینکه برگردی عقب بخوای یکی رو نجات بدی و در واقع گذشته رو عوض کنی خودش یجورایی تخیلیه...  :D

والا بنظرم بخوام بیشتر نظر بدم اسپویل میشه ماجراش... در کل بنظر بقیه فیلم غیرازعملیات نجات کندیش بهم بیشتر چسبید در واقع حاشیه فیلم ... امیدوارم ادامه داشته باشه چون بنظرم فیلم به جایی نرسید طرف برگشت سر خونه اول با اینکه اینهمه جون کند تا تغییر ایجاد کنه  :D

..................

انیمه Reikenzan Hoshikuzu Tachi No Utage رو دیدم جالب بود واقعا خیلی خوب کار کرده بودن طنز مخلوز شدش هم بهش میومد و جالب بود ...!  :D

لینک به دیدگاه

تخیلی تا چه حد، خب اینکه برگردی عقب بخوای یکی رو نجات بدی و در واقع گذشته رو عوض کنی خودش یجورایی تخیلیه...  :D

والا بنظرم بخوام بیشتر نظر بدم اسپویل میشه ماجراش... در کل بنظر بقیه فیلم غیرازعملیات نجات کندیش بهم بیشتر چسبید در واقع حاشیه فیلم ... امیدوارم ادامه داشته باشه چون بنظرم فیلم به جایی نرسید طرف برگشت سر خونه اول با اینکه اینهمه جون کند تا تغییر ایجاد کنه  :D

..................

انیمه Reikenzan Hoshikuzu Tachi No Utage رو دیدم جالب بود واقعا خیلی خوب کار کرده بودن طنز مخلوز شدش هم بهش میومد و جالب بود ...!  :D

اهان...من گفتم شاید اصل داستان و بیشتر فیلم مربوط به نجات جان اف کندی میشه...

به شخص فکر نکنم با سریاله حال کنم *dry#

جنس های چینی کم بود دگ مشکل انیمیشن های چینی هم اضافه شد :D :D

Secret Window 2004

hLj6RD.jpg

ژانر

ترسناک/معمایی/جنایی

من به شخص عاشق این فیلم هستم... به نظرم جانی دپ تو این فیلم بازی خیلی خوبی داشت با توجه به این که باید در دو شخصیت متفاوت خودش نشون میداد

و همین الان هم این فیلم تموم شد

9/10

The-Visit-2015.jpg

ژانر : ترسناک

فیلم جالبی بود...اگرچه زیاد ترسناک نبود و مثل فیلم های ترسناک انچنان تخیلی نبود...

فقط باعث شد دگ من عمرن تو خونه پدربزرگ مادربزرگم شب بمونم :D :(

8.5/10

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

فلش که دیشب 22 رو دیدم منم از مرخصی برگشتم.

میدونم ماه رمضان مرخصی نمیدن تا اخرش واسه عید.

:crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:

موندم 23 رو چطور حدس بزنم  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:

لعنت بر این ZOOM که ما رو معتاد این فصل کرد.

:(  :(  :(  :(

بدبخت پدرش ... ولی دیگه سناریو ها اومدن دستمون زیاد حال نمیده چون میدونی چه اتفاقی قراره کجا بیوفته .... من پیش بینی کرده بودم که لارل تو اررو و پدر بری تو فلش میمیرن ... خاک تو سرت میزاشتی حب بابات تو همون زندون بمونه :D :D :D

لینک به دیدگاه

از دوستانی که به داستان bloodborneوdark souls 3و فرهنگ انگلیسی علاقه دارند فیلمPenny Dreadfullرو از دست ندن یک شاهکار به تمام معناست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از دوستانی که به داستان bloodborneوdark souls 3و فرهنگ انگلیسی علاقه دارند فیلمPenny Dreadfullرو از دست ندن یک شاهکار به تمام معناست

سریالش یا فیلمش؟ هر دو تاش رو دیدم

اگه منظورت سریالش بوده که محبوب ترین سریال کل زندگیمه  :D (من از سال 2005 به اینطرف بیشتر سریال های بدرد بخور رو نگاه می کنم و این بهترین بوده برام)

لینک به دیدگاه

Zootopia یا آرمان شهر حیوانات.داستان درباره جامعه انسانیه که در قالب حیوانات نمایش داده میشه اینکه چه طور حیوانات اهلی و وحشی پس از سال ها به تمدن رسیدن و با صلح در کنار هم زندگی می کنن تا اینکه...

دیدنش حس جالبی رو به ادم میده مخصوصا اینکه داستانش رو به وضوح میشه تو جوامع دید و صحنه های غافلگیر کننده داره که دیدنشو جالب می کنه.صدا پیشه ها و خواننده(shakira) هم که حرف ندارن.خرسای تنبل هم که نگو.zooTopiasm.png

نمره من 9 از 10

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اهان...من گفتم شاید اصل داستان و بیشتر فیلم مربوط به نجات جان اف کندی میشه...

به شخص فکر نکنم با سریاله حال کنم *dry#

درود

اشتباه گرفتی، منظور من این بود بخش تلاش نجات کندی که بیشتر فیلم رو در بر گرفته و در واقع محور ماجراست برای من جالب نبود، و حاشیه های سریال بیشتر جذبم کرد در واقع انچه بر این شخص گذشت تو این چند سالی که اونور بود...  ^_^

....................

Gods of Egypt 2016 هم دیدم بد نبود یبارش جالبه  ^_^

لینک به دیدگاه

سریالش یا فیلمش؟ هر دو تاش رو دیدم

اگه منظورت سریالش بوده که محبوب ترین سریال کل زندگیمه  :D (من از سال 2005 به اینطرف بیشتر سریال های بدرد بخور رو نگاه می کنم و این بهترین بوده برام)

سریاله

دیگه :D

دکور و جزئیات و دیالوگ ها فیلم فوق العاده کار شده با روحیه من که خیلی سازگار هر کسی از این سریال خوشش نمیاد

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Zootopia هم جالب بود :D

منو بگو که چقدر باهوش عمل کرده بودم... به جای زوتوپیا اشتباها zoolander رو دانلود کرده بودم :|  =))

سریاله

دیگه :D

دکور و جزئیات و دیالوگ ها فیلم فوق العاده کار شده با روحیه من که خیلی سازگار هر کسی از این سریال خوشش نمیاد

آره واقا خیلی خوب کار کردن و البته بازی اوا گرین هم خیلی خوبه و جوری بازی میکنه که به شدت وقایع رو باورپذیرتر می کنه :D

اتفاقا امروز هم قسمت جدیدش اومد و تماشا کردم ، خیلی جالب بود این قسمت ، مخصوصا دیالوگ ها و رازهایی که گشوده میشه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...