رفتن به مطلب

آخرین فیلمی که تماشا کردید؟معرفی و نمره

☕Coffee Addicted
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

فیلم ترسناک The.Conjuring.2013 بسیار زیبا هست نسخه دوبله هم موجود هست.

7.5/10IMDb

Conjuring.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 475
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

با سلام

البته هنوز  ندیدم تا فردا امتیاز رو میزنم :)

5fjz5p2a2mhx6gbe043c.jpg

من بتمن در مقابل سوپرمن رو از آخر به اول نگاه کردم از بس فضول بودم آخرش چی میشه :D  تا حالا بتمن ندیده بودم  =))

نسخه 3.47 گیگی رو گرفتی ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من بتمن در مقابل سوپرمن رو از آخر به اول نگاه کردم از بس فضول بودم آخرش چی میشه :D  تا حالا بتمن ندیده بودم  =))

با بد سریی شروع کردی

بتمن از سری

بتمن آغاز میکند

شوالیه تاریکی

و شوالیه تاریکی برمیخیزد

یه چیز دیگه شد

من از قبل از این سری هاش رو اصلا نگاه نمیکردم

ولی این سه گانه ای که کریستین بیل توش بازی کرده شاهکار هستن

پیشنهاد میکنم حتما نگاه کنید

لینک به دیدگاه

her

8.5/10

واقعا موضوع جالب بود !

خلاصه داستان ، به نظر میرسه داستان داره توب 10 - 20 سال دیگه اتفاق می افته ، یه بنده خدایی هست تازه از زنش جدا شده تنها هست نویسنده نامه هست.

یه بار یه برنامه روی سیستم میریزه به نام OS که یه هوش مصنوعی سخنگو هست که با گذر زمان تکامل هم پیدا میکنه (تجربه کسب میکنه ، یه چیزی تو مایه های سیری ولی خیلی خیلی سطح بالا تر به طوری که شما احساس میکنی داری با یه آدم حرف میزی تا یه برنامه) 

اسمش سمنتا هست(اسکارلت جوهانسون صدا گذاریش کرده)

من خودم قبل از این خیلی اسم این فیلم رو شنیده بودم ولی هیچ وقت حتی به این اهمیت ندادم که دانلودش کنم تا این که دیروز از روی بی حوصلگی دانلودش کردم

واقعا فکر نمیکردم این مقدار موضوع جالب و گیرا باشه!

لینک به دیدگاه

درود 

راستش lord of the rings  :D

نمرش هم 9.5 از 10 :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

خیر نسخه 12 گیگ رو دانلود کردم

امتیاز بنظرم 8 تا 8.5

اونیکی رو بعد فوتبال :D :D

لینک به دیدگاه

با بد سریی شروع کردی

بتمن از سری

بتمن آغاز میکند

شوالیه تاریکی

و شوالیه تاریکی برمیخیزد

یه چیز دیگه شد

من از قبل از این سری هاش رو اصلا نگاه نمیکردم

ولی این سه گانه ای که کریستین بیل توش بازی کرده شاهکار هستن

پیشنهاد میکنم حتما نگاه کنید

من خیلی بازیگر شناس و فیلم شناس  و .. نیستم حتی اسم ایشون هم یادم نبوده :D

اما وقتی فهمیدم بتمن بعدی دیگه ایشون نیستن اعصابم خورد شد  واقعا کریستین بیل بازیگر توانایی هست و تو این فیلم عالیه :clapping:

تا حالا بتمن ندیده بودم  rolling%20on%20the%20floor.gif

حتما سگانه بتمن رو نگاه کن منم قدیم تو خطش نبودم وقتی دیدم کیف کردم  و بهتر با بازی های بتمن خو گرفتم! بهترینش 100%

شوالیه تاریکی هست که بازی بازیگری خدابامرز جوکر (اسما رو بلت !نیستم :laughing: جوکر هم فوق العادست حیف...) 

راستی طرفدار سریالشم هستم و دنبال میکنم و گذشته بتمن هست به بتمن ربط نداره (هنوز کوچیکه :D )  بیشتر پلیسیه و راجب جیم گردن و دیگر شخصیت های dc هست

اسم سریال گاتهام هست :x

---لازمه بگم 

چون یکی از شبکه ها! راجب این دو بازیگر توضیح میداد که اینقدر که عاشق کارشونند غرق نقشاشون میشن 

مثلا کریستین بیل  تو بعضی فیلمهاش وزن کم کرده که نمونش که خودم دیدم fighter هست (اسم فیلم یا فایت بود یا فایتر)نقش یک بکسر که بعدا معتاد میشه این فیلم "درام"رو به دوستان پیشنهاد میکنم!

و جوکر رو میگفت برای نقش در شوالیه تاریکی چند هفته چت! میکرده  =)) که قشنگ  فاز دیوانگی رو داشته باشه :wacko:  خدا بیامرزش هیث کلیف اندرو لجر "Heathcliff Andrew Ledger" (خدا گوگل رو نگیره!! @};- )

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

این بتمن آخریه اگر کریستین بل جای اون بن افلک بازی میکرد میترکوند

پدر شخصیت بتمن تو این فیلم در اومد

لینک به دیدگاه

اما وقتی فهمیدم بتمن بعدی دیگه ایشون نیستن اعصابم خورد شد  واقعا کریستین بیل بازیگر توانایی هست و تو این فیلم عالیه :clapping:

حتما سگانه بتمن رو نگاه کن منم قدیم تو خطش نبودم وقتی دیدم کیف کردم  و بهتر با بازی های بتمن خو گرفتم! بهترینش 100%

شوالیه تاریکی هست که بازی بازیگری خدابامرز جوکر (اسما رو بلت !نیستم :laughing: جوکر هم فوق العادست حیف...) 

راستی طرفدار سریالشم هستم و دنبال میکنم و گذشته بتمن هست به بتمن ربط نداره (هنوز کوچیکه :D )  بیشتر پلیسیه و راجب جیم گردن و دیگر شخصیت های dc هست

---لازمه بگم 

چون یکی از شبکه ها! راجب این دو بازیگر توضیح میداد که اینقدر که عاشق کارشونند غرق نقشاشون میشن 

مثلا کریستین بیل  تو بعضی فیلمهاش وزن کم کرده که نمونش که خودم دیدم fighter هست (اسم فیلم یا فایت بود یا فایتر)نقش یک بکسر که بعدا معتاد میشه این فیلم "درام"رو به دوستان پیشنهاد میکنم!

و جوکر رو میگفت برای نقش در شوالیه تاریکی چند هفته چت! میکرده  =)) که قشنگ  فاز دیوانگی رو داشته باشه :wacko:  خدا بیامرزش هیث کلیف اندرو لجر "Heathcliff Andrew Ledger" (خدا گوگل رو نگیره!! @};- )

این بتمن آخریه اگر کریستین بل جای اون بن افلک بازی میکرد میترکوند

پدر شخصیت بتمن تو این فیلم در اومد

بن افلک رو چی به بتمن ~x( بیشتر بدرد گرین هورنر میخوره و بس :laughing:  یا انت من و دیگر درپیتیا...

لینک به دیدگاه

---لازمه بگم 

هف لجر خدا بیامرز برای اینکه بتونه تو نقش جوکر شخصیت منفیش رو عمیقا نشون بده خودشو یک ماه تو یه اتاق حبس کرد تا با شخصیت داستان خو بگیره

شخصیت لکس لوتر رو اگر هف لجر بازی میکرد اعصاب هممون میریخت بهم!  :D  البته جیس ایزنبرگ هم بد باز نکرد انصافا خوب بود اما به شرارت جوکر (هف لجر) نبود

لینک به دیدگاه

یادم نیست چی بود اصلا فیلم نگاه نمیکنم ولی نه یادم اومد راننده تاکسی بود با بازی رابرت دینرو حدود 2 سال پیش دیدم  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این فیلم ها کی کیفیت اصلیشون میاد

Captain America Civil War

Independence-Day-Resurgence

Jane-Got-a-Gun

Kill-Command-2016

Mythica-The-Necromancer-2015

X-Men Apocalypse 2016

Pandemic-2016

لینک به دیدگاه

هفته پیش فیلم witch 2015 رو دیدم ، البته سان-سور شده و مقداری ابهام به وجود اومد برام تو بعضی صحنه ها

البته نقدش رو بعدا خوندوم و متوجه اون قسمت ها سان-سور شده هم شدم .

اگه حوصله دیدن فیلم های فلسفی تاریک رو با درون مایه فانتزی دارین نگاش کنین ، بد نیست ولی اگه انتظار فیلمی با صحنه جامپ اسکیر دارین این فیلم از اونا نیست 

8 از 10 رو بهش میدم

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

فیلم

Camp X Ray

با بازی جذاب پیمان معادی

نمره : 7

لینک به دیدگاه

فیلم

Camp X Ray

با بازی جذاب پیمان معادی

نمره : 7

به نظر من بهترین فیلم  خارجی پیمان معادی درش بازی ک رده

fid15069.jpg

لینک به دیدگاه

Halloween II 2009

ژانر فیلم ترسناک هست اما فیلم بیشتر از اون که ترسناک باشه نفس گیر هست و جذاب

10/5

Halloween-II-2009-Dutch-Front-Cover-1843

لینک به دیدگاه

MAD MAX 

نمره بخوام بدم بهش 5 بیشتر نمیشه داد هرچند در جایی نیستم که نمره بدم اما برای من 5 هست این فیلم

فیلم بدی نیست فیلم برداری شاهکار هست جلوه های ویژه بدک نیستن یعنی خوب هستن ولی نفس گیر نیستن ولی حس خوبی بهتون میده

فیلم نامه مثل اینکه اصلا نداره فقط یک طرف خوبن یک طرف بد هستن همین  =)) 

بازیگران بازیگر خوبی نداره جز شخصیت مکس که اونم انگار کلا دیالوگ نداره  :laughing: تا اخر فیلم لال هست  =)) 

چند خانم هم تو فیلم هستن یکم انگار اماتور به نظر میان فیلم داغون کردن  :D 

فیلم ضرباهنگ سریع داره و شما هر لحظه در حال نگاه کردن اون هستید اما این ضرباهنگ دچار تکرار میشه و در پایان هم این تکرار ادامه داره

یعنی فیلم چیزیی برای گفتن نداره

اما در پایان فیلم محیط خوبی دار ولی یکم کمیک میشه در بعضی صحنه ها من نتونستم باهاش کنار بیام 

فیلم از نظر شخصیت پردازی دچار ضعف هست شما نمیتونید قهرمان داستان دنبال کنید چون اصلا هیچ حسی بهش ندارید قهرمان داستان قبلا هم گفتم  لال هست  یعنی اینکه دیالوگ خاصی نداره نمی تونه شما به خودش وابسطه کنه  :D

فیلم ارزش نگاه کردن با کیفیت بالا فول اچ داره چون جز فیلم برداریی و جلوه های ویژه هیچی نداره 

اخر فیلم هم شما می مونید تیتیر پایان فیلم کلا فیلم از یادتون میره   :laughing:

موفق باشید

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

آخرین فیلمی که دیدم همین امشب فیلم در قلب دریا بود تولید سال 2015 از شبکه onyx ، نمره 6 بهش میدم 

ویرایش شده توسط morteza pc
لینک به دیدگاه

Unfriended 2014

ژانر ترسناک معمایی

بشخصه زیاد اهل فیلم های ترسناک نیستم به دلیل این که عموما پایه و اساس این فیلم ها یکی هست و مربوط به جن و شیطان و این گونه موارد میشه و قالبا هم در تاریکی شب و در خانه های خلوت و دور افتاده رخ میده

اما این فیلم ثابت کرد بدون وجود این فاکتور ها هم می توان یک فیلم ترسناک و هیجانی داشت!

با توجه به این که کل فیلم تنها مربوط به چند دوست هست که در منزل توسط Skype باهم در ارتباط هستند و انچنان لوکیشن های ترسناکی نداره اما واقعا هیجان رو میتوان در کل فیلم احساس کرد در کمال سادگی...

نمره ای که من به این فیلم زیبا میدم

8.3/10

Unfriended_840x1200.jpg

تشکر این فیلم امشب دانلود میکنم  :)

لینک به دیدگاه

Donnie Brasco 1997

ژانر جنایی

بازی جانی دپ همچون همیشه عالی هست و با این که در کناره ستاره ایی همچون الپاچینو هست اما همچنان میدرشه

در مجموع فیلم همچون دیگر فیلم های جانی دپ نیست اما کاراکتر واقعا به جانی دپ در فیلم میخوره که باعث زیبا تر شدن فیلم شده

من بهش 7.3/10

imageId:2687.jpg

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امروز دوتا فیلم نگاه کردم

یکی Snowpiercer 2013

زیاد جالب نبود

نمره 5/5

دومیش

Predestination 2014

اینم خیلی جالب نبود و خیلی گیج کننده و درهم بود

زیاد از فیلم های جابجایی در زمان خوشم نمیاد چونکه با منطق جور در نمیاد

اینم 6 میدم

لینک به دیدگاه

امروز دوتا فیلم نگاه کردم

یکی Snowpiercer 2013

زیاد جالب نبود

نمره 5/5

زیاد جالب نبود بعد نمره کامل بهش دادی؟  :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...