رفتن به مطلب

آخرین فیلمی که تماشا کردید؟معرفی و نمره

☕Coffee Addicted
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان خوره فیلم یه درخواستی ازتون دارم

چنتا فیلم با زبان المانی که امتیاز خوبی هم داشته باشن میتونید به من معرفی کنید؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 475
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

M محصول سال 1931

لینک به دیدگاه

Das boot 1981

فیلمی بسیار زیبا و در مورد جنگ جهانی دوم

فیلم به سه زبان انگلیسی المانی و فرانسوی هست قبل دانلود از سایت مورد نظر نگاه ببین کدوم زبان قرار داده

das-boot-movie-poster-1981-1010413865_ca

لینک به دیدگاه

Who am i

The Lives of Others

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

شرلوک ( نسخه جدیده که با همکاری BBC ساختن) فصل یک و دو

IMDB : 9.3/10

داستان که تقریبا مشخصه ؛ یه فردی به اسم شرلوک هولمز ساکن خیابان بیکر پلاک 221B هست که کارش حل معما ها و کارآگاهی کردنه ولی این داستان ورژن قدیمشه. تو این سری با بازی بندیکت کامبرباچ (در نقش شرلوک) تفاوت های زیادی توی شخصیت شرلوک دیده میشه. خیلی حرکات و فهمش مافوق انسان های عادی است . اینم بگم که بازیگر نقش جان واتسون ، دستیار شرلوک ، مارتین فریمن هست که توی فیلم هابیت هم جای بیلبو بگینز ایفای نقش کرده.

حتما این فیلمو ببینین.

البته Zootopia رو هم دیدم اگه فیلم محسوب میشه ! :D

لینک به دیدگاه

شرلوک ( نسخه جدیده که با همکاری BBC ساختن) فصل یک و دو

IMDB : 9.3/10

داستان که تقریبا مشخصه ؛ یه فردی به اسم شرلوک هولمز ساکن خیابان بیکر پلاک 221B هست که کارش حل معما ها و کارآگاهی کردنه ولی این داستان ورژن قدیمشه. تو این سری با بازی بندیکت کامبرباچ (در نقش شرلوک) تفاوت های زیادی توی شخصیت شرلوک دیده میشه. خیلی حرکات و فهمش مافوق انسان های عادی است . اینم بگم که بازیگر نقش جان واتسون ، دستیار شرلوک ، مارتین فریمن هست که توی فیلم هابیت هم جای بیلبو بگینز ایفای نقش کرده.

حتما این فیلمو ببینین.

البته Zootopia رو هم دیدم اگه فیلم محسوب میشه ! :D

اره داداش Zootopia.2016 فیلم حساب میشه جزئ 250 فیلم برتر imdbهم قرار داره ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

The November Man

محصول سال 2014

فیلم سرگرم کننده ای هست

نمره 7 از 10

لینک به دیدگاه

Saw IV

بعد از مدت ها دوباره این فیلم رو دیدم و تازه متوجه شدم منظورش از این که میگفت: "هیچ کسی نمی تونه بهشون کمک کنه... اونها باید یادبگیرن تا به خودشون کمک کنند" یعنی چی :D

9/10

Saw_IV_Score.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

A Special Day 1977

Sophia Loren

Marcello Mastroianni 

گرچه محور اصلی داستان برای آن زمان تکراری به نظر نمی رسد ولی از میانه های فیلم داستان به سمت مسائلی کشیده می شود که با فرهنگ ما و در کل افکار یک انسان سالم مغایرت دارد و مسلما به مذاق اکثر مخاطبین خوش نخواهد آمد.

6/10

لینک به دیدگاه

درود دوتا فیلم به تازگی دیدم 

اولیش: Money Monster و 6/10

دومیش: BLACK HAWK DOWN بیش از 10 بار این فیلم دیدم و برام تکراری نمیشه.  9/10

ویرایش شده توسط TERRORIST
لینک به دیدگاه

The Blues Brothers 1980

ژانر: اکشن | کمدی | موزیک

شاهکار هست

البته داستان خاصی نداره و پراز ستاره های موسیقی هست

ویرایش شده توسط timsar1
لینک به دیدگاه

فیلم sting 1973 ... واقعا فیلم قشنگی بود و منو ترغیب کرد که برم چنتا فیلم قدیمی هم سبک هم دان کنم !!!

8/5 از 10

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

A Special Day 1977

Sophia Loren

Marcello Mastroianni 

گرچه محور اصلی داستان برای آن زمان تکراری به نظر نمی رسد ولی از میانه های فیلم داستان به سمت مسائلی کشیده می شود که با فرهنگ ما و در کل افکار یک انسان سالم مغایرت دارد و مسلما به مذاق اکثر مخاطبین خوش نخواهد آمد.

6/10

درود

مدتها پیش فیلم رو دیده‌ام و دقیقا خاطرم نیست. اما بر اساس آنچه به یاد می‌آورم فیلم بیان میل کسانی است که جایی در نظم سرکوبگر فاشیسم نیافته‌اند. نمی‌دونم کجای فیلم به نظرت غیر اخلاقی آمده، به نظر من کاری اخلاقی‌تر و درست‌تر از عصیان بر سرکوب و ستم وجود نداره. 

-

Deutschland im Herbst 

آلمان در پاییز

پایان ناامیدانه رویاهای ۱۹۶۸

اشاره‌ی بجا به ماجرای آنتیگونه و داستان همیشگی خودی‌هایی که پیکرشان با شکوه تمام تشییع می‌شود و مطرودانی که  خاکسپاری ساده نیزازشان دریغ می‌شود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مدتها پیش فیلم رو دیده‌ام و دقیقا خاطرم نیست. اما بر اساس آنچه به یاد می‌آورم فیلم بیان میل کسانی است که جایی در نظم سرکوبگر فاشیسم نیافته‌اند. نمی‌دونم کجای فیلم به نظرت غیر اخلاقی آمده، به نظر من کاری اخلاقی‌تر و درست‌تر از عصیان بر سرکوب و ستم وجود نداره. 

-

Deutschland im Herbst 

آلمان در پاییز

پایان ناامیدانه رویاهای ۱۹۶۸

اشاره‌ی بجا به ماجرای آنتیگونه و داستان همیشگی خودی‌هایی که پیکرشان با شکوه تمام تشییع می‌شود و مطرودانی که  خاکسپاری ساده نیزازشان دریغ می‌شود.

از آنجایی که شخصیت ضد فاشیست فیلم(مارچلو ماستوریانی) یک هم ج.ن.نس خ.و.ا.ه از کار درمیاد!؟

لینک به دیدگاه

از آنجایی که شخصیت ضد فاشیست فیلم(مارچلو ماستوریانی) یک هم ج.ن.نس خ.و.ا.ه از کار درمیاد!؟

شب خوش معین جان

نمی خوام بحث منحرف بشه. مختصر بگم از دید علمی مدتهاست چنین گرایشهایی رو بیماری نمی دانند. از دید اخلاق مترقی نیز مساله ی پذیرفته شده ای است. برخی متفکرین مذهبی هم از جمله آرش نراقی در این باره نوشته اند.

اگر بخواهی بررسی کوتاهی درباره ی این پدیده بخوانی یا بشنوی چند برنامه رو پیشنهاد می کنم که عبدی کلانتری سالها پیش در رادیو زمانه اجرا کرد. همین طور مقاله ی آرش نراقی رو.

لینک به دیدگاه

شب خوش معین جان

نمی خوام بحث منحرف بشه. مختصر بگم از دید علمی مدتهاست چنین گرایشهایی رو بیماری نمی دانند. از دید اخلاق مترقی نیز مساله ی پذیرفته شده ای است. برخی متفکرین مذهبی هم از جمله آرش نراقی در این باره نوشته اند.

اگر بخواهی بررسی کوتاهی درباره ی این پدیده بخوانی یا بشنوی چند برنامه رو پیشنهاد می کنم که عبدی کلانتری سالها پیش در رادیو زمانه اجرا کرد. همین طور مقاله ی آرش نراقی رو.

سلام دوست عزیز

چطور با چنین قطعیتی همچین چیزی رو میگید؟ هنوز که هنوزه بین دانشمندان و پزشکان در مورد این مسئله اختلاف زیادی وجود داره و همچنین در مورد منشأ این مسئله. و تا زمانی که منشأ این مسئله و ریشه هاش به صورت دقیق پیدا نشه نمیشه فهمید که آیا میشه بهش بیماری گفت یا خیر. البته ممکنه از لحن نگارش متن من اینطور برداشت بشه که من باهاش مخالف هستم ولی بیشتر منظورم روی قطعی صحبت کردنتون هست. اگر اطلاعات دقیقی در این مورد دارید خوشحال میشم که توی پیام خصوصی برام توضیح بدید.

در ضمن منظورتون از اخلاق مترقی رو هم درک نکردم. اگر میشه یه مقدار برام توضیح بدید که مبنای مترقی بودن اخلاق چیه. ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

چطور با چنین قطعیتی همچین چیزی رو میگید؟ هنوز که هنوزه بین دانشمندان و پزشکان در مورد این مسئله اختلاف زیادی وجود داره و همچنین در مورد منشأ این مسئله. و تا زمانی که منشأ این مسئله و ریشه هاش به صورت دقیق پیدا نشه نمیشه فهمید که آیا میشه بهش بیماری گفت یا خیر. البته ممکنه از لحن نگارش متن من اینطور برداشت بشه که من باهاش مخالف هستم ولی بیشتر منظورم روی قطعی صحبت کردنتون هست. اگر اطلاعات دقیقی در این مورد دارید خوشحال میشم که توی پیام خصوصی برام توضیح بدید.

در ضمن منظورتون از اخلاق مترقی رو هم درک نکردم. اگر میشه یه مقدار برام توضیح بدید که مبنای مترقی بودن اخلاق چیه. ممنون

فکر کنم نهادهایی مثل انجمن بین المللی روانکاوی و سازمان بهداشت جهانی صلاحیت لازم رو داشته باشند. منظورم از اخلاق مترقی نظام اخلاقی جنبش های چپ مثل سوسیالیست و آنارشیست و لیبرال هست. بقیه بحث در پ.خ
لینک به دیدگاه

Bad Neighbours 2

post-20705-0-30655200-1471297300_thumb.jpg

همون داستان قبلی, یه عده میان خونه بغلی پارتی میگیرن و بقیه ماجرا.

خلاصه اون چیزی که انتظار داشتم نبود.

Money Monster

post-20705-0-91538200-1471297645_thumb.jpg

The Jungle Book

post-20705-0-23496200-1471297863_thumb.jpg

خیلی خوشم اومد. گرافیک عالی.

The Nice Guys

post-20705-0-53418200-1471298010_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Adel Urmia
لینک به دیدگاه

Oldboy 2003

jB7ol6ry8dlqMp6kKlKHLfPke4e.jpg

من از سینما کره متنفر هستم ولی این فیلم نظر من جلب کرد اولین و فکر کنم اخرین فیلم کره ایی هست که ازش خوشم میاد البته شاید ! :)

محصول کشور: کره جنوبی

ژانر : درام | معمایی | هیجان انگیز

میزان صحنه س/ک/س : به مقدار محدود حدود 5 مین ( لازمه فیلم هست ) 

نمره منتقدین: 74/100

امتیاز IMDb: 8.4

امتیاز کاربران: 8.5

خلاصه داستان 

«اوه دا-سو» بعد از ربوده شدن توسط شخصی ناشناس و کشیدن حبس به مدت ۱۵ سال، اکنون آزاد شده است و در حالی که با یک تلفن همراه، پول نقد و لباس های گران قیمت مجهز شده، تنها ۵ روز فرصت دارد کسی که او را اسیر کرده بود را بیابد...

///////////////////////////////////////////////////////////

فیلم شروع خوبی داره و به لطف بازی بازیگر اصلی فیلم زیبای فیلم بیشتر شد در مورد داستان زیاد توضیح نمیدم داستان تا نیمه راه بسیار پرکشش هست حدود 20 دقیقه میانی فیلم

یکم خسته کننده میشه اما با نزدیک شدن به پایان فیلم هی بر زیبای فیلم افزود میشه 

فیلم دارای صحنه های خشنی هست اما زیبایی فیلم خراب نمیکنه ببیندگان این فیلم دو دسته هستن یک دسته که فیلم کلا اعصاب خورد کن سادیسمی می دونن و یک عده با دید معنا گر بودن به فیلم نگاه میکنن 

در اون حدی نیستم که در موردش چیزیی بگم فقط خودتون ببینید شاید شما هم خوشتون بیاد

موفق باشید

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

سلام.والا من batamn vs Superman رو ديدم.زياد جالب نبود.بتمني كه كريستوفرنولان كارگرداني نكرده باشه فايده نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

London Has Fallen

محصول سال 2015

اصلا جالب نبود

ادم یاد کالاف یا بتل فیلد میوفته

5 از 10 هم زیادشه

هرچند خودشم 5.9 گرفته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

A Conspiracy of Faith 2016

ژانر جنایی/ درام

توصیه میشه حتما ببینید.

IMDB

7.1/10

Rotten Tomatoes 

100%

من هم بهش 8 از 10 میدم.

لینک به دیدگاه

8-X WALKING DEAD  8-X 

همه میشناسن این سریالو ولی عجب داستانی داره. فصل هفتم قراره آذرماه اکران بشه. :x  :x 

لینک به دیدگاه

اخرین چیزی ک دیدم سریال بود :-D
جدیدا فیلم حال نمیده  :D

Supernatural

دیگه صد در صد اکثرا باید اشنایی داشته باشید با این شاهکار

11 تا فصل اومده تا الان فصل 12 ام چند ماه دیگه میاد

سریال های زیادی دیدم خیلیاشون از اول لوس هستن یا بعد از یه مدت لوس میشن

ولی یکی از بهترین سریال هایی ک دیدم سوپرنچرال بود

به هیچ وجه خسته کننده نبود !
شاید باورتون نشه 11 تا فصل 22 قسمتی داره

اونقد خوب بود ک کل 11 فصلشو از اول یه کله بدون توقف نشستم نگاه کردم =))

داستانش از اسمش معلومه در مورد روح  شیطان خون اشام فرشته و هر مدل موجود عجیب غریبه

برعکس لوس بودن این سبک این سریال رو خیلی جالب در اوردند

داستان دوتا برادر هست ک با هم تو هر قسمت یه مدل موجود فرا طبیعی رو نابود میکنن :D

صد در صد پیشنهاد میشه

امتیاز 10/10

150721-news-supernatural-hp-lg.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...