رفتن به مطلب

آخرین فیلمی که تماشا کردید؟معرفی و نمره

☕Coffee Addicted
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

Amadeus

یک فیلم در باره ی موزارت که از منبع نا معتبری گرفته شده

فیلم حالت طنز آمیزی داره و کم کم جدی میشه

محیط های فیلم و لوکشین و لباس ها فوق العاده عالی هستند و شاهد تعداد زیادی از اپرا های موزارت هستیم

نمره:9.5

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • ارسال 475
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بهار، تابستان، پاییز، زمستان و… بهار

به کارگردانی کیم کی دوک

خلاصه ی داستان: در دیری که روی دریاچه ای شناور است، پسربچه ای زیر نظر راهب بودایی پیری آموزش می بیند. سال ها می گذرد و پسر بچه، که حالا راهبی هفده ساله شده به دختر بیماری که مادرش او را به معبد آورده، دل می بازد و در پی دختر می رود. سال ها بعد راهب که سی سال از عمرش گذشته، از چنگ قانون می گریزد و به معبد پناه می برد؛ چون به خاطر دختر – که او را ترک کرده – مرتکب قتل شده است. اما پلیس او را دستگیر می کند. چند سالی دیگر نیز می گذرد و همان راهب، حالا چهل و خرده ای ساله، به دیر باز می گردد…
شرح فیلم: اثری تغزلی با درون مایه های بودایی عمیق و تجربه ای اصیل و تماشایی در فضایی اشراقی که لحن و سبک بصری ساده و شهودی دارد. فیلم با ساختار دایره ای دقیقش سفری تمثیلی به درون انسان، با همه ی زیبایی ها و زشتی های توأمانش، است که نشانه ای از ذات طبیعت پیرامونش و روند حرکت و رشد و تعالی آن می شود.

امتیاز: 8٫0/10 رتبه 243 در بین 250 فیلم برتر جهان از نگاه سایت IMDB.Com

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

The hateful 8

راستش فیلم رو نمیخواستم دانلود کنم چون از فیلم های وسترن خوشم نمیاد ولی بخاطر کارگردانش دانلود کردم و باید بگم در یک کلام محشر بود..

9 میدم بهش

داستانش در مورد یه جایزه بگیره که داره زندانی رو میبره تحویل بده و توی راه بخاطر کولاک مجبور میشن با چند نفره دیگه توی یه اقامتگاه بین راهی بمونن و بین شون اتفاقاتی میوفته

شخصیت پردازی ها و داستان خیلی خوبه...توصیه میکنم ببینید

(اگه شما هم سکانس آخر خنده تون گرفت به منم بگید که بدونم سادیسم ندارم :laughing: )

لینک به دیدگاه

سبک تارانتینو خواستم نمیاد

ولی ۲:۳۰ میخکوب همین فیلم شدم

صحنه آخر هم خنده نداشت حالا خود دانید :-)

لینک به دیدگاه

The Revenant

اولین بار که تریلر رو دیدم میدونستم یکی از بهترین فیلم های تاریخ میشه

کلی صبر کردم تا کیفیت عالی این فیلم عرضه بشه چیزی که دانلود کردم حدود 11 گیگ بود

موسیقی این فیلم هرگز از خاطرم فراموش نمیشه

نمره:10

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

The Revenant

فیلم خوب

مضمون کار شده

کارگردانی عالی

و تموم کردن مناسب داستان 

بازی خوب دیکاپریو که دیگه اگه اسکار نمیگرفت نامردی محض بود. بیچاره رو لت و پار کردن تو بازی 

با اینکه ازش خوشم میاد ولی هنوز نقشهاش تا باورپذیری کامل فاصله داره. شاید بخاطر قیافه و صورتش باشه که انگار هنوز تو قالب جک تایتانیک مونده هر چند خیلی سعی کرده از اون جدا بشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فیلم revenant ساخته اَلِحانرو ایناریتو که جدیدا به جمع کارگردانهای محبوبم اضافه شده بعد از دیدن فیلم birdman

و نظرم با دوست بالایی هم موافقه و دی کاپریو _که سالها جوایز دیگه رو میگرفت اما از اسکار دور مونده بود_اگه اسکار نمیگرفت شاید دیگه هم شانسش پیش نمیومد...

فیلم The hateful 8 به کارگردانی و نویسندگی تارانتینو بزرگ و با موزیک زیبای "انیو موریکونه"_ه اسکار هم گرفت و از کارهای قبلیش میشه به همکاری در موسیقی متن فیلم هایی مثل "روزی روزگاری در امریکا ساخته سرخیو لئونه" ، فیلم untouchable ساخته دی پالما  و فیلم Cinema paradiso ساخته چوزپه تورناتوره اشاره کرد که همگی ماندگار شدن_ رو هم بلافاصله بعد از فیلم بالایی تماشا کردم(هر دو تا رو نسخه واید و 4-5 گیگیش رو گرفته بودم و پاپکورن و قلیون هم مهیا کرده بودم :D ) 

*اسپویلر آلرت*

اون همه کاراکتر خبیث و شرور در اون لوکیشن کوچیک که تقریبا همه چیز اونجا میگذره با وجود دیالوگ های بسیار(که در واقع سبک کاریه کارگردانیه تارانتینو بهش علاقمنده ) اصلا حوصله سر بر نبود و هر لحظه منتظر سرزدن شرارت و خباثت بودیم که کم هم پیش نمیومد، برگشت به عقب ها کاملا به جا بود و همچنین بازیگر ها به جز Michael Madsen و دو سه نفر که خیلی مصنوعی بازی می کردن همه عالی بودن (همونی که خودشو جان گیج معرفی میکنه)

البته این مصنوعی بودن اصلا ویژگی بدی نبود چون در واقع خود کاراکتر ها خودشون رو به جای ادمهای دیگه جا زده بودن، تا بتونن دامرگو رو نجات بدن ( اسم واقعیشون و کارشون توی فیلم یه چیز دیگه بود) و اگه خیلی طبیعی بازی میکردن که نمیتونتستیم شخصیت واقعیشون رو باور کنیم

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

mama

یک فیلم ژانر وحشت

من از فیلمهای این سبکی زیاد خوشم نمیاد به غیر از چند مورد

این فیلم خوب بود

در مورد روح یک مادر هست که اتفاقی دوتا بچه  رو میبینه و ازشون حمایت میکنه ....

صحنه آخر فیلم دو روز منو برد تو فکر

نمره 6.5 میدم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

فیلم Dirty Grandpa

با بازی زک افرون و رابرت دنیرو

داستان در مورد پدربزگیه که همسرش به تازگی فوت شده و میخواد به کمک نوه اش (زک افرون) میخواد عشق و حال کنه مثه دوران جوونی

تمامی منتقد ها فیلم رو به شدت کوبیدن و در همه سایت های بررزی هم نمره های نا امید کننده گرفته... شوخی ها ، جوک ها، لفظ ها، بازی با کلماتش و موقعیت های خنده دارش دموده و تکراری بود و شاید اگه فیلم تولید 2010 بود اون موقع میترکوند..

در هر حال به خاطر بازی رابرت د نیرو فیلم رو تماشا کردم ، در بدترین فیلم ها _از نظر منتقدین و مردم_ بازیش فوق العادست و حداقل میتونه فیلم رو از درجه "پیس آف بوق!" به سمت درجه ضعیف ببره

لینک به دیدگاه

U.S.S Indianapolis : mission of the shark

1991

با بازی Stacy keach در نقش کاپیتان بالتر که ما تقریبا همه ایرانی ها اون رو در نقش هنری پاپ در سریال فرار از زندان میشناسن

فیلم تقریبا قدیمی هستش و به همین دلیل به سخی برای دانلود کردن پیدا شد اما از اونجایی که من عاشق فیلم های قدیمی هستم ارزشش رو داشت

داستان فیلم برمیگرده به ناو ایندیاناپولیس که در جنگ جهانی دوم در هنگام حمل کلاهک اتمی توسط زیردریایی ژاپنی ها غرق میشه و تمام خدمه اون برای چندین روز در دریا شناور هستند که تا اخرین دقایق نجاتشون برای زنده بودن و نجات یافتن از دست کوسه ها و ژاپنی ها تلاش کنن

قشنگی فیلم به برگرفته شدن از داستان اصلی این اتفاق هست که در 30 جولای 1945 اتفاق افتاده

البته یک نسخه دیگر هم امسال روی پرده سینما میره با همین عنوان داستان که با بازی Nicolas cage هستش...بازی زیبای این هنرپیشه رو میشه در فیلم face off به وضوح دید.

به کسانی که علاقه مند به فیلم های جنگی هستند به شدت پیشنهاد دیدنش رو میکنم

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

اخرین فیلم که دیدم نبودم اما شدیدا از این فیلم خوشم امده و پیشنهاد میدم عزیزان هم ببیند

K-19 the Widowmaker

2002

داستان فیلم براساس واقعیت هست و مربوط به دوران جنگ سرد هست که اولین زیردریایی اتمی شوروی به اب انداخته میشه به نام K-19 که بعد از اولین پرتاب موفقیت امیز دچار نقص فنی میشه و با یک تراژدی همراه هست

در این فیلم میشه به بازی عالی

هنریسون فورد و لیام نیسون که در سری فیلم های Taken نیز بازی کرده اشاره کرد

امتیاز خودم به این فیلم 9.5/10 هست

شدیدا به عزیزانی که به فیلم های جنگ دوران سرد علاقه مندن توصیه میشه نگاه کنند

لینک به دیدگاه

آخرین فیلمی که نگاه کردم game of thrones فصل 6 قسمت 3 بود که بهش 6.5 میدم...

لینک به دیدگاه

بچهها لطفا لینک دانلود game of thrones فصل شش رو بدون سانسور به من هم بدید

این فکر کنم به دردت بخوره...

http://www.topseda.ir/tag/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-game-of-thrones/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Mortdecai

2015

با بازی جانی دپ...

فیلم نسبتا کمدی و جالب بود

8.75/10

من خیلی دوسش داشتم اما خیلیا کوبیدنش نمیدونم چرا:دی

شاید چون جانی دپ بود خوشم اومد :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نظرتون در مورد فیلم لوسی چیه ؟

راستش من در حالت خواب و بیداری فیلم رو نگاه کردم اما به عنوان اکشن/سای فای چیز خوبی بود و بیدار نگهم داشت  :D

خیلی ها گیرشون مصنوعی باز کردن اسکارلت بود در اوج هیجانِ ماجرا بود اما به نظرم خودِ ذاتِ نقش و کاراکترِ فیلم این رو می طلبید

لینک به دیدگاه

راستش من در حالت خواب و بیداری فیلم رو نگاه کردم اما به عنوان اکشن/سای فای چیز خوبی بود و بیدار نگهم داشت  :D

خیلی ها گیرشون مصنوعی باز کردن اسکارلت بود در اوج هیجانِ ماجرا بود اما به نظرم خودِ ذاتِ نقش و کاراکترِ فیلم این رو می طلبید،

نقد و تحلیل های زیادی بر این فیلم وارده ... و بیشتر از اینکه یک فیلم با ژانر اکشن باشه علمی تخیلی به نظر میاد .  اینکه انسان در حال حاضر از 1 درصد توانایی مغزش استفاده میکنه و اگر اون رو به 100 درصد برسونه به تمامی عالم هستی دست پیدا میکنه ...

لینک به دیدگاه

من خیلی دوسش داشتم اما خیلیا کوبیدنش نمیدونم چرا:دی

شاید چون جانی دپ بود خوشم اومد :دی

خود من به شخصه عاشق بازی جانی دپ هستم

اما فکر کنم اولین بار نیست که فیلم های جانی رو میکوبیدن...تو فیلم The lone Ranger هم کلی از بازیش  انتقاد کردن اما من از فیلم خیلی خوشم امد... :D :D

نظرتون در مورد فیلم لوسی چیه ؟

فیلم جالبی بود...مخصوصه که در میان اوایل فیلم با توضیحات علمی و دلایل و فرضیات سعی شده بود به فیلم جنبه واقعی بدن

اما به شخصه فیلم نسبتا بدی نبود... اما در مقایسه به دیگر فیلم هایی که اسکارلت بازی کرده زیاد جالب نبود :D

Reservoir Dogs 1992

ژانر:جنایی/اکشن

به شخصه عاشق این فیلم هستم برای بار 5 این فیلم دیدم...البته بازیش هم که بر اساس خود فیلم هست داخل بازار هست اما کمی قدیمی

پیشنهاد میشه حتما اول فیلم ببینید بعدش بازیش انجام بدین که کلا یه حس عجیبی بهتون میده :D :D

من به فیلمش

9.5/10

:x Every Dog Has his day

ReservoirDogsBRCLTv1.jpg

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همین الان شروع کردم به تماشای Gods of Egypt و از همین اول ازش خوشم نیومده :|

لینک به دیدگاه

همین الان شروع کردم به تماشای Gods of Egypt و از همین اول ازش خوشم نیومده :|

چطور؟من تریلرش رو که دیده بودم پر بود از صحنه های اکشن و جلوه های ویژه عالی...

نکنه مشکل پوشش دارن عزیزان :D

من والا 1080 دانلود کردم اما هنوز ندیدمش گذاشتم Batman Vs superman با کاپیتان امریکا جدید بلوریشون بیاد یهو همرو تو یک هفته ببینم

Daddy's home 2015

فیلم کمدی و جالب بود...

چیزی در مایه های فیلم های سری Ted بودش

9/10

Daddys-Home-Movie-Poster.jpg

لینک به دیدگاه

خود من به شخصه عاشق بازی جانی دپ هستم

اما فکر کنم اولین بار نیست که فیلم های جانی رو میکوبیدن...تو فیلم The lone Ranger هم کلی از بازیش  انتقاد کردن اما من از فیلم خیلی خوشم امد... :D :D

فیلم جالبی بود...مخصوصه که در میان اوایل فیلم با توضیحات علمی و دلایل و فرضیات سعی شده بود به فیلم جنبه واقعی بدن

اما به شخصه فیلم نسبتا بدی نبود... اما در مقایسه به دیگر فیلم هایی که اسکارلت بازی کرده زیاد جالب نبود :D

Reservoir Dogs 1992

ژانر:جنایی/اکشن

به شخصه عاشق این فیلم هستم برای بار 5 این فیلم دیدم...البته بازیش هم که بر اساس خود فیلم هست داخل بازار هست اما کمی قدیمی

پیشنهاد میشه حتما اول فیلم ببینید بعدش بازیش انجام بدین که کلا یه حس عجیبی بهتون میده :D :D

من به فیلمش

9.5/10

:x Every Dog Has his day

ReservoirDogsBRCLTv1.jpg

oh baby

این فیلم از بهترین فیلم های زندگیم بود

یه فیلم کاملا مردونه حال کردم باهاش :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

چطور؟من تریلرش رو که دیده بودم پر بود از صحنه های اکشن و جلوه های ویژه عالی...

نکنه مشکل پوشش دارن عزیزان :D

من والا 1080 دانلود کردم اما هنوز ندیدمش گذاشتم Batman Vs superman با کاپیتان امریکا جدید بلوریشون بیاد یهو همرو تو یک هفته ببینم

Daddy's home 2015

فیلم کمدی و جالب بود...

چیزی در مایه های فیلم های سری Ted بودش

9/10

مشکل پوشش؟ نه بابا مشکل پوشش داشتن که جذابتر میشد  =))

سعی میکنم دلایل رو بدون اینکه چیزی اسپویل بشه بگم اما ممکنه یه ذره در بره  :D

اول فیلم که میخواد حقایق تاریخی بگه میگه تاریخ از مصر شروع شده که بازم اینو کار نداریم  :D

طبق داستان فیلم ، خدایان مصر شبیه آدم ها هستن منتها قد و هیکلشون حدود 2-3 برابر آدم های معمولیه و جای خون طلا تو رگهاشونه که تا اینجا خیلی هم عالی و فانتزی و زیبا.  این خدایان میتونن تغییر شکل بدن موقع جنگ و مبارزه  _طبق گفته راوی فیلم، به هیولاهایی حیوانی و وحشتناک تبدیل میشن_ بعد این چیزهایی که بهشون تبدیل میشن قاعدتا باید یه ذره شبیه یه چیز روحانی/شیطانی باشه نه شبیه مرد آهنیه رابرت داونی جونیور :| یا شبیه دیگر شخصیت های Marvel   و روبات ها  :D کسی نیس بگه شخصیت های مارول و فیلم هاش خیلی هم خوبن منتها جان عمه هاتون دیگه همه فیلمها رو "مارولی" نکنین  =))

بازی مارک ولبرگ خدا بود ... بهترنی لحظه وقتی بود که اون بابا سومی رو دیدن و کپ کردن  =))

در مورد Reservoir Dogs هم فقط میتونم بگم که :  هرکی فیلمای تارانتینو رو نبینه .. است (دو حرفیه کلمه توی جای خالی)  :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...