رفتن به مطلب

مشکل لاگین نشدن اورجین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من ثبت نام کردم ایمیل فعالسازی هم واسم اومد اکانتمو فعال کردم از طریق سایت میتونم لاگین شم اما با نرم افزار این  ارور رو میده

xt1m_capture.jpg

لینک به دیدگاه

فکر کنم یه چیزی مانع اتصال اوریجین به نت شده ، فایروال رو چک کن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این ارور یعنی شما اصلا اونلاین نیستید یا اورجین از سیستم شما مشکل اونلاین شدن داره- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

منم همیشه این مشکل رو دارم اما با "فری گیت" مشکلم حل میشه و وقتی اکانتم لاگ این شد راحت بازی میکنم

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون از راهنمایی

با فری گیت مشکل حل و لاگین شد

@};-

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام. خسته نباشید

موقع لاگین شدن این ارور رو میده:

problem.jpg

از وقتی مشکلم تو بازی رو تو سایت ea به فارسی (چون حوصله انگلیسی نوشتن نداشتم) گفتم این ارور میاد.فندق شکن هم اجرا هست صفحه رو هم ریلود میکنم. بازم همین ارور میاد. ممکنه به خاطر مسائل سیاسی باشه ینی فهمیده باشن که از ایران این پیغام فرستاده شده؟؟؟؟ چون همونطور که گفتم به فارسی نوشتم.

البته با مرورگر که وارد میشم وارد اکانتم میشه و مشکلی نیست پس چرا با خود اوریجین وارد نمیشه؟؟

لطفا راهنمایی کنید ممنون

ویرایش شده توسط mhz
لینک به دیدگاه

در در 1395/10/27, 12:02:34، mhz گفته است :

سلام. خسته نباشید

موقع لاگین شدن این ارور رو میده:

problem.jpg

از وقتی مشکلم تو بازی رو تو سایت ea به فارسی (چون حوصله انگلیسی نوشتن نداشتم) گفتم این ارور میاد.فندق شکن هم اجرا هست صفحه رو هم ریلود میکنم. بازم همین ارور میاد. ممکنه به خاطر مسائل سیاسی باشه ینی فهمیده باشن که از ایران این پیغام فرستاده شده؟؟؟؟ چون همونطور که گفتم به فارسی نوشتم.

البته با مرورگر که وارد میشم وارد اکانتم میشه و مشکلی نیست پس چرا با خود اوریجین وارد نمیشه؟؟

لطفا راهنمایی کنید ممنون

دوستان درست شد یک بار کلا حذف کردم دوباره نصب کردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...