رفتن به مطلب

بین 970 G1 و 390 MSI کدام رو بخرم؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

همه چی بستگی به این داره که بازیهای جدید که با dx12 میان کدوم معماری بهتر جواب میده فعلا که amd بهتر بوده و منم بین 980 و 390x و titan black مونده بودم که با مشورت دوستان 390x گرفتم.این تاپیک.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=49187&hl=

منم نظرم رو 390x بود ولی پول کم دارم و عجله واسه خرید.

~ Ї'м йот lazу, Ї'м ой єйєяgу $avїиg моdє ~

لینک به دیدگاه

چند روز پیش یکی چند عدد xfx وارد کرده به قیمت.....تو پرشین.تایپکشو برات خصوصی میکنم.

ویرایش شده توسط gigabytes
لینک به دیدگاه

چند روز پیش یکی چند عدد xfx وارد کرده به قیمت ۱۶۷۵۰.تو پرشین.تایپکشو برات خصوصی میکنم.

عالیه مبارکتون باشه

الان 100% راضی هستین؟

لینک به دیدگاه

8 گیگ رم اصلا ملاک خوبی برا انتخاب نیست. الان شاخ FURY که 4 گیگ رم داره . پس این سیاست دهن پر کنی هست برا تاثیر بر فروش. به نظرم هر دو خوبند اما من بیشتر 970 مد نظرم هست.

لینک به دیدگاه

8 گیگ رم اصلا ملاک خوبی برا انتخاب نیست. الان شاخ FURY که 4 گیگ رم داره . پس این سیاست دهن پر کنی هست برا تاثیر بر فروش. به نظرم هر دو خوبند اما من بیشتر 970 مد نظرم هست.

آره 8 گیگ ملاک نیست . هر کسی 1 نظری داره من 100% قصد 970 رو داشتم ولی سری 300 که از راه رسید 1 کم شک کردم. ولی گرافیک بستگی به بازی که میکنی داره. بعضی ها هم رو یک برند خاص حساس هستن. من الان 1 ماه هست که دارم review میبینم بنچمارکارو کامل چک کردم تو یک سطح هستند فقط 970 1 کم در حد 3 . 4 فریم بیشتره.

لینک به دیدگاه

عالیه مبارکتون باشه

الان 100% راضی هستین؟

ممنون بله راضیم فقط نسبت به کارتهای انودیا گرمتر و پرمصرفتر هست.
لینک به دیدگاه

من به برند و مدل کار ندارم بنظرم 4 گیگ برای گیمهای ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ خوب بود ولی برای گیمهای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ کمتر از ۶ گیگ مشکلزا خواهد بود.

لینک به دیدگاه

من به برند و مدل کار ندارم بنظرم 4 گیگ برای گیمهای ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ خوب بود ولی برای گیمهای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ کمتر از ۶ گیگ مشکلزا خواهد بود.

آره با وجود DX12 حتما باید منتظر باشیم واسه استفاده بیشتر از رَم گرافیک.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

قطعا 970 برای FULL HD ! به هزار دلیل  :)

1- من خودم 970 داشتم 6 ماه و اصلا اون خبر سازی که سر 3.5  گیگ می کنن تاثیر نداره اون  طور که شما فکر می کنید 

2- کارت 8 گیگ به چه دردی میخوره ؟ به حافطه تنها نیست که ! وقتی یه کارت 4 گیگ میتونه برابر باشه با یک کارت 8 گیگ توی FULL HD باید برید دنبال بقیه فاکتورها از جمله خنکی و مصرف کمتر که باز هم 970 ! 

3 - تمام نظرات اخیر در رابطه با DX12 رو خنده دار می دونم چون هنوز چیزی رسمی نیومده و NVIDIA بیکار نمیشینه تا کارت سال 2011 AMD از کارت های به روز این شرکت جلو بزنن ! 

4 - با خرید 970 از ساپورت بسیار خوب نرم افزاری انویدیا بهره مند میشید + مصرف بسیار پایین و سایلنت بودن که باعث افزایش طول عمر خود قطعه هم میشه ! 

5 - چرا انویدیا بیش از 72 درصد بازار رو دست گرفته ؟ اتفاقی هست یا با دورغ سازی ؟ اصلا ممکنه شرکتی بتونه با دروغ اینقدر پیشی بگیره از رقیبش ؟؟ مگه ایرانه ؟؟؟  :D

6 - قطعا انویدیا در حال حاضر از رقیبش برتری در تکنولوژی داره که تونسته بازار رو هم دست بکیره ! تصمیم با شماست ...  @};-  :x

ویرایش شده توسط Google
لینک به دیدگاه

من 390 رو انتخاب میکنم  . اگه حرارت بیشتر و مصرف بیشتر رو در نظر نگیرین (که اینم طبیعیه به خاطر قدرت بیشتر) شک نکنین و 390 بگیر . من هم قبلا اینجوری فکر میکردم ولی الان نه درسته که الان بازیها به 8 گیگ رم نیاز ندارن برا همین تو پنج مارک ها تاثیری نمیبینیم ولی وقتی بازیهای جدید بیاد اونوقت ارزشش رو میفهمی و اینکه کارت های با رم کمتر قطعا کم میارن . فقط یکم تو اپدیت کردن درایور انویدیا به روزتره همیشه .

باز هم نظر خودت مهمه هر کدوم رو که بهش علاقه داری و مد نظرت هست بخر که بعدا رو دلت نباشه

لینک به دیدگاه

آره وارد شده

برند واسم مهم نیس.

قرار نیس رزلوشن افزایش بدم.

فقط چون 8گیگ مموری داره 390 برتری نصبت به 3.50 گیگ 970 داره نظر شما رو 390 هست؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

بله 390 پیشنهاد میکنم ، بجز دربازی های خاص مثل witcher در 90% جاهای دیگه از 970 بهتره

(در ضمن 390x بگیری بهتره چون اختلاف آنچنانی با 390 نداره اما 400تومن گرونتره)

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

ایشون میگه که بودجه 390x رو نداره حالا شما 980ti رو پیشنهاد میدین ؟؟ :wacko: :wacko: :wacko:

لینک به دیدگاه

ایشون میگه که بودجه 390x رو نداره حالا شما 980ti رو پیشنهاد میدین ؟؟ :wacko: :wacko: :wacko:

بنده فرصت نداشتم تک تک نظرات این تاپیک رو بخونم و متوجه کمبود بودجه ایشون نشدم @};-

لینک به دیدگاه

من که خیلی به این 980ti فکر میکنم. شب همش خوابشو میبینم.

ولی 2600 پولشه یک جورایی آرزو هس واسم. استوک هم کم تو بازار هست . مدرسه و دانشگاها هم شروع شده دیگه کسی تو کار خرید و فروش نیست.

نهایت بودجه من 1600 هست.

لینک به دیدگاه

من که خیلی به این 980ti فکر میکنم. شب همش خوابشو میبینم.

ولی 2600 پولشه یک جورایی آرزو هس واسم. استوک هم کم تو بازار هست . مدرسه و دانشگاها هم شروع شده دیگه کسی تو کار خرید و فروش نیست.

نهایت بودجه من 1600 هست.

سلام دوست عزیز به نظرم یه 290 بخرید هم قیمتش به مراتب پایینتر هست و هم هیچ فرقی با 390 نداره!!!به جز مموری و افزایش کلاک .سافایر و msi الان توی بازار هست.

لینک به دیدگاه

یه حرف منطقی

دوست عزیز الان خرید کارت اونم کارت رده بالا اشتباهه یه کارت ساده بگیر فعلا کارتو راه بنداز

(بخاطر دایرکس 12 و تاثیراتی که تو بازی میتونه داشته باشه)

بعد 4 الی 5 ماه که deus ex اومد با خیال راحت کارتتو بگیر

حتما بهش فکر کن

لینک به دیدگاه

بنده فرصت نداشتم تک تک نظرات این تاپیک رو بخونم و متوجه کمبود بودجه ایشون نشدم @};-

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

قطعا 970 برای FULL HD ! به هزار دلیل  :)

1- من خودم 970 داشتم 6 ماه و اصلا اون خبر سازی که سر 3.5  گیگ می کنن تاثیر نداره اون  طور که شما فکر می کنید 

حقیقتش من که GTA:V رو اخرین تنظیمات و 100% distance scaling و MSAA میزارم خیلی شیک و مجلسی 4 گیگ پر میشه

2- کارت 8 گیگ به چه دردی میخوره ؟ به حافطه تنها نیست که ! وقتی یه کارت 4 گیگ میتونه برابر باشه با یک کارت 8 گیگ توی FULL HD باید برید دنبال بقیه فاکتورها از جمله خنکی و مصرف کمتر که باز هم 970 ! 

رزولوشن 2K

3 - تمام نظرات اخیر در رابطه با DX12 رو خنده دار می دونم چون هنوز چیزی رسمی نیومده و NVIDIA بیکار نمیشینه تا کارت سال 2011 AMD از کارت های به روز این شرکت جلو بزنن ! 

اینم حرفیه ... ولی فعلا دو تا بازی ای ام دی بهتر بوده

4 - با خرید 970 از ساپورت بسیار خوب نرم افزاری انویدیا بهره مند میشید + مصرف بسیار پایین و سایلنت بودن که باعث افزایش طول عمر خود قطعه هم میشه ! 

سایلنت دیگه از اون حرفا بود یعنی کارتای ای ام دی الودگی صوتی ایجاد نمیکنند:دی ، دما و مصرف درسته ، ساپورت خوب نرم افزاری هم کمی درسته دیگه DX12 اومد هم دوره درایور بازی تموم میشه فقط انویدیا گیم ورکس میزنه به بعضی بازی ها فقط امیدوارم اجرا بشن رو LOW :دی

5 - چرا انویدیا بیش از 72 درصد بازار رو دست گرفته ؟ اتفاقی هست یا با دورغ سازی ؟ اصلا ممکنه شرکتی بتونه با دروغ اینقدر پیشی بگیره از رقیبش ؟؟ مگه ایرانه ؟؟؟  :D

اینو باید از کسایی که خریدن بپرسین ، جالبه کارت 300 دلاری ای ام دی با معماری سال 2011 کارت 2015 انویدیا با 500 دلار قیمت رو لوله میکنه باز توجیح میکنین :laughing: صبر کنین پاسکال داره میاد =))

6 - قطعا انویدیا در حال حاضر از رقیبش برتری در تکنولوژی داره که تونسته بازار رو هم دست بکیره ! تصمیم با شماست ...  @};-  :x

صحیح است ، ای ام دی نصف انویدیا هم بودجه نداره دیگه نباید انتظارات رو بالا ببرین :دی

دوست عزیز منتظر  994 دلیل دیگه هستیم(شوخی) :D @};-

در کل بازم بنده نظریه همیشگیم رو میدم :D  ، باید نگاه کرد کدوم بازی ها رو دوست دارین ، و کدوم شرکت پشتیبانیشون میکنه ، از همون شرکت کارت بخرین تا بهترین عملکرد در بازی مورد علاقه تون داشته باشین

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

در کل بازم بنده نظریه همیشگیم رو میدم ، باید نگاه کرد کدوم بازی ها رو دوست دارین ، و کدوم شرکت پشتیبانیشون میکنه ، از همون شرکت کارت بخرین تا بهترین عملکرد در بازی مورد علاقه تون داشته باشین

منم با نظر شما موافقم. همه او بازی که بیشتر انجام میدیم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز توصیه می کنم این تاپیک رو بخونید منم این سوال رو داشتم این هم جواب ها

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=46192&page=1

لینک به دیدگاه

شک نکنید که ۹۷۰ من هر دورو داشتم میگم ۹۷۰

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

شک نکنید که ۹۷۰ من هر دورو داشتم میگم ۹۷۰

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk

مشکل 390 از نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...