رفتن به مطلب

X99 Gaming GIigabyte G1 Wifi آکبند برای معاوضه( فروشنده های عزیز به تاپیک سر بزنید خوشحال میشیم)

DeviiiiiL
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب

دوستان بنده یک عدد مین بورد  X99 Gaming Gigabyte G1 Wifi  از یکی از دوستان( @vampirekain )  کارکرده به اسم در حد تست ویندوز خریداری کردم (در واقع  تو پاچه ی بنده کردن) که یک سری قطعاتش ناقص بود و مشکلات حادی داشت  که حتی شرکت آواژنگ هم قادر به تعمیرش نبود ,خلاصه سرتونو درد نیارم بعد 2 ماه دوندگی و هزینه کردن شرکت لطف کرد این مورد رو برای ما با یک مین بورد از همین مدل و کاملا آکبند معاوضه کرد , بنده علاقه زیادی به برند های msi و asus دارم , حالا که آک شده ترجیح میدم این مورد رو با Asus X99 Rampage V Extreme یاMSI X99S Gaming 9 AC معاوضه کنم

بنده علاوه بر مابه تفاوت مبلغ آک مین بورد شما مبلغ اضافه ای هم میپردازم تا دوستی که با بنده معامله میکنه یه سودی هم بکنه

معامله هم فقط با دوستان حاضر در تهران انجام میشه 

MB: MSI X99S Gaming 7 هم پیشنهاد بدید

کسی هم خریدار بود 1/5 میلیون میفروشم

فقط عجله کنید که اگه تا فردا پس فردا جور نشه میرم بازار واسه معامله چون سیستمم رو هواس بدون مین بورد

post-15953-0-17813900-1443446169_thumb.jpg

post-15953-0-61322400-1443446186_thumb.jpg

post-15953-0-53749700-1443446206_thumb.jpg

ویرایش شده توسط DeviiiiiL
لینک به دیدگاه

Up  تا فردا عصر اگر پیشنهادی نباشه همین رو میبندم روی سیستم خودم

لینک به دیدگاه

به دلیل اینکه دوستان زیادی زیر این تاپیک کامنت گذاشتند و همه برای این غول داشتند سر و کله میشکوندند تصمیم گرفتم برای اینکه بین دوستان سر این مین دعوا نشه خودم این مین آکبند رو از باکرگی دربیارم و در حال حاضر در حال نصبش روش کیس خودم هستم , ان شا,الله مبارکم باشه به خوبیو خوشی ازش استفادش کنم , ختم تاپیک  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

مبارکت باشه دوست عزیز

درضمن من جای شما بودم این کار را نمیکردم و با همین برد Gigabyte سیستم را جمع میکردم چون مادربردها از برندهای دیگر هیچ برتری نسبت به Gigabyte ندارن من از برندهای دیگر هم استفاده کردم و Gigabyte بهتر جواب داده

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...