رفتن به مطلب

شرکت nVIDIA در حال آماده سازی کارت گرافیک دو هسته ای با چیپ GM200 است

Recommended Posts

jipfylfb8l7qy35ge47g.jpg

شرکت nVIDIA ، شرکتی که حدود یکی دو سال پیش اقدام به معرفی و تولید کارت گرافیک فراموش شده GTX Titan Z، کارت گرافیکی دو هسته ای با چیپ پرمصرف GK110 و قیمت فضایی 3000 دلار کرد، می تواند بار دیگر از فرمول گران قیمت خود استفاده کرده و کارت گرافیک دو هسته ای جدید، با بهره وری بهتر انرژی و حرارت کمتر و صد البته، قدرت و کارایی بیشتر را معرفی کند.

طبق اطلاعات منتشر شده از وب سایت Wccftech ، شرکت nVIDIA قصد دارد تا از کارت گرافیک دو هسته ای جدیدی، با چیپ GM200 و نام برند "GTX TITAN" رونمایی کند. این کارت گرافیک، از دو برابر واحدهای پردازشی کارت گرافیک GTX Titan X استفاده خواهد کرد، به عبارتی دیگر، اگر دو کارت GTX Titan X را کنار هم بگذاریم، حاصل آن کارت گرافیک دو هسته ای بعد شرکت nVIDIA می شود. بنابراین کارت TITAN بعدی، به 6144 هسته ی پردازشی CUDA و 384 واحد نقشه برداری بافت (TMU) و 192 واحد عملیات شطرنج سازی (ROP) و 24 گیگابایت حافظه GDDR5 مجهز خواهد شد.

دو هسته ی این کارت بر روی یک برد PCB قرار می گیرند. به احتمال زیاد، شرکت nVIDIA دوباره از سیاست قیمت گذاری خود در Titan Z استفاده نخواهد کرد ولی گران قیمت بودن آن نسبت به سایر کارت گرافیک های این شرکت و شرکت AMD ، حتمی است.

منبع: techpowerup

مترجم: مجتبی حیدرزاده

لینک به دیدگاه

بسیار عالی و بی شک لقب قویترین کارت جهان رو به خودش میگیره

این خبر چند ویژگی داره یکی اتمام این نسل و رفتن به نسل پاسکال و دوم شاهد دیدن FuryX X2 خواهیم بود - بی شک انودیا با این معماری بهترین بهره بردای از GDDR5 کرده که مقابل HBM وایساده

ما هم منتظریم که AMD/ATI رقابت رو تنگتر کنه و حاصل این رقابت کارت های ارزون باشه

لینک به دیدگاه

به نظرم با وجود ضعف معماری مکسول تو dx12 شکست بزرگی میشه برای انودیا در برابر furyx2.

لینک به دیدگاه

کلا این سری ۹۰۰ دردسر بود.اکثر برنامه های حرفه ای ادیتینگ و سه بعدی مثل افترافکت و ... تا همین الان هم از این کارت ها پشتیبانی نمیکنند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون چيزي که از معماري مکسول توقع مي رفت در تايتن ايکس ديده نشد و ضعف هاي زيادي هم داشت !

-محدوديت اورکلاک به نسبت ساير چيپ هاي مکسول

-افزايش خيلي سريع دما به محدوده ليميت شده در لود

-نويزي بودن و نويز خود کارت و مدار تغذيه

-فقدان بک پليت براي کارت 1000 دلاري

-دماي بالاي مموري هاي پشت کارت تا 95 درجه

کارت دوال از اين چيپ فکر نمي کنم خيلي جالب از کار در بياد! بخصوص انويديا که سابقه جالبي در توليد کارتهاي دوال GPU نداره!

لینک به دیدگاه

یه زمان دیگه هم میگفتن گرافیک gtx 990 با حافظه 24 گیگ و در مقابلشم گرافیک 390 با 16 گیگ حافظه و bandwidth 8mb.....

ولی اصلا همچین چیزی نبود حلا هم باید صبر کرد تا بیاد بعد راجبش نظر بدیم و مقایسه کنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون چيزي که از معماري مکسول توقع مي رفت در تايتن ايکس ديده نشد و ضعف هاي زيادي هم داشت !

کارت دوال از اين چيپ فکر نمي کنم خيلي جالب از کار در بياد! بخصوص انويديا که سابقه جالبي در توليد کارتهاي دوال GPU نداره!

درود

انویدیا خواست با اجباری کردن مدل مرجع بیشترین سود رو به دست بیاره و اجازه تولید مدل کاملاً سفارسی رو به کسی نداد. هم زمان چون قیمت اش بالا بود، فکر می کرد اینطوری بیشترین سود رو به جیب میزنه. البته انویدیا میتونه یه کولر 8 فنه هم بندازه اما با شرکاش به مشکل بر میخوره برا همین عمداً مدل مرجع بهبود پیدا نمیکنه والی کاری نداره که

به نظر من طراحی مدل مرجع انویدیا و AMD در محصولات رده بالا فقط برا مراسم رونمایی مناسبه  :D  و نه تولید.

لینک به دیدگاه

یکی دوتا از این مشکل ها از جمله نویز و بک پلیت و دمای بالای مموری احتمالا توی گرافیک جدید حل میشه !

گرچه طرف دار AMD هستم اما همواره انویدیا رو برای بهینه کار کردنش تحسین کردم بعید میدونم این مشکلات به همین شکل باقی بمونه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

انویدیا خواست با اجباری کردن مدل مرجع بیشترین سود رو به دست بیاره و اجازه تولید مدل کاملاً سفارسی رو به کسی نداد. هم زمان چون قیمت اش بالا بود، فکر می کرد اینطوری بیشترین سود رو به جیب میزنه. البته انویدیا میتونه یه کولر 8 فنه هم بندازه اما با شرکاش به مشکل بر میخوره برا همین عمداً مدل مرجع بهبود پیدا نمیکنه والی کاری نداره که

به نظر من طراحی مدل مرجع انویدیا و AMD در محصولات رده بالا فقط برا مراسم رونمایی مناسبه  :D  و نه تولید.

انويديا هميشه سري تايتن رفرنس بوده مگر EVGA که شريک شماره 1 هست و اون هم در موارد خاص!

برعکس طراحي کارت AMD 295 X2 کاملا کاربردي بود و کيت واتر بخوبي از پس کنترل دما بر ميومد و حتي در حالت اورکلاک دما رو زير 60 درجه نگه ميداشت!

یکی دوتا از این مشکل ها از جمله نویز و بک پلیت و دمای بالای مموری احتمالا توی گرافیک جدید حل میشه !

گرچه طرف دار AMD هستم اما همواره انویدیا رو برای بهینه کار کردنش تحسین کردم بعید میدونم این مشکلات به همین شکل باقی بمونه !

حل کردن اين مشکلات اگر منوط به کاهش سود انويديا نشه ممکن خواهد بود !!!

یه زمان دیگه هم میگفتن گرافیک gtx 990 با حافظه 24 گیگ و در مقابلشم گرافیک 390 با 16 گیگ حافظه و bandwidth 8mb.....

ولی اصلا همچین چیزی نبود حلا هم باید صبر کرد تا بیاد بعد راجبش نظر بدیم و مقایسه کنیم

تقريبا تمام سايت ها استفاده 12 گيگ مموري روي تايتن ايکس رو بي کاربرد دونستن!

بقول شما بايد منتظر موند و ديد ...

---------------------------------------------------------------------------------------

از نظر بنده همونطور که 295 X2 بخوبي تونست از پس Titan z بخصوص در 4K بر بياد Fury X2 رقيب خوبي براي اين کارت هست!

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

شرکت انویدیا و از اون بیشتر اینتل من رو یاد آقای خرچنگ توی باب اسفنجی میندازن !!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوبل کارتهای تایتان x و فیوری x  رقابت جالبی میشه ... شدیدا منتظرم  :big hug:

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

سلام و درود.

اخه 24 گیگ حافظه چه استفاده ای داره؟ ^_^ قطعا اینم مثل titan  های قبلی قیمت فضایی داره ، از حافظه کمتری استفاده کنه بجاش قیمتشو بیاره پایین ملت توان خریدشو داشته بشن بیخودی میاد ی چیزایی میزاره رو کارتش که اصلا هیچ استفاده ای نداره با قیمت های سر ب فلک کشیده،بنظر من fury x2  شانس بیشتری داره

لینک به دیدگاه

دورد بر شما

ممنون میشم لینک ضعفات رو بزارید

شما معلومه منتقد هستین ممنون میشم ضعف های Fury X و Fury Nano هم بفرمایید که نقدتون کامل بشه و خدای ناکرده نگیم که شما متعصبانه دارید نقد میکنید - سپاس گذارم

ویرایش شده توسط Toraj
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دورد بر شما

شما معلومه منتقد هستین ممنون میشم ضعف های Fury X و Fury Nano هم بفرمایید که نقدتون کامل بشه و خدای ناکرده نگیم که شما متعصبانه دارید نقد میکنید - سپاس گذارم

http://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-gtx-titan-x-gm200-maxwell,4091-6.html

فیوری ایکس و نانو هردوتاشون معماری نوین برای هسته هاشون نداشتن یعنی معماری هردوتای این کارت در واقع ارث رسیده از سری 200 بود فقط مموری کنترلرشون از GDDR5 به HBM ارتقاپیدا کرده

ولی در واقع معماری مکسول معماری ارتقا یافته کپلر نبود و نیست شما موقعی که نحوه چینش واحد های SMX رو بین این دو معماری مقایسه میکنی میبینی در معماری کپلر هسته های cu دخل یک بلاک قرار گرفته و هر بلاک دارای 64 کیلو حافظه کش L1 و کلا بلوکهای SMX دارای کش L2 به مقدار 2 مگابایت هستند

ولی مکسول هر واحد  SMX دارای واحدهای GPC هست که دارای  چندین واحد SMM هست و هر بلاک در واقع هر GPC به تعداد زیادی واحد های SMM تقسیم شده

معماری مکسول:

post-7332-0-47591100-1443542857_thumb.jpg

معماری کپلر:

post-7332-0-02505800-1443542887_thumb.png

تفا وت این دو :

post-7332-0-36059600-1443542925_thumb.png

اینم تفاوت معماری R9 200 و R9 FURY

FIJI :

post-7332-0-36381200-1443543172_thumb.jpg

HAWAII :

post-7332-0-59264100-1443543223_thumb.jpg

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

http://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-gtx-titan-x-gm200-maxwell,4091-6.html

فیوری ایکس و نانو هردوتاشون معماری نوین برای هسته هاشون نداشتن یعنی معماری هردوتای این کارت در واقع ارث رسیده از سری 200 بود فقط مموری کنترلرشون از GDDR5 به HBM ارتقاپیدا کرده

ولی در واقع معماری مکسول معماری ارتقا یافته کپلر نبود و نیست شما موقعی که نحوه چینش واحد های SMX رو بین این دو معماری مقایسه میکنی میبینی در معماری کپلر هسته های cu دخل یک بلاک قرار گرفته و هر بلاک دارای 64 کیلو حافظه کش L1 و کلا بلوکهای SMX دارای کش L2 به مقدار 2 مگابایت هستند

ولی مکسول هر واحد  SMX دارای واحدهای GPC هست که دارای  چندین واحد SMM هست و هر بلاک در واقع هر GPC به تعداد زیادی واحد های SMM تقسیم شده

معماری مکسول:

attachicon.gifNVIDIA-GM107-Maxwell-GPU-Has-128-CUDA-Cores-Per-Streaming-Multiprocessor-426578-2.jpg

معماری کپلر:

attachicon.gifGeForce_GTX_680_Block_Diagram_FINAL.png

تفا وت این دو :

attachicon.gifnvida.png

اینم تفاوت معماری R9 200 و R9 FURY

FIJI :

attachicon.gifAMD-Radeon-R9-Nano-Fiji-GPU-Block-Diagram.jpg

HAWAII :

attachicon.gifR9.jpg

این شد :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

اگه قراره تعصب بخرج بدیم فایده نداره باید واقعیت پذیر باشیم

بسیار عالی و ممنون که بی تعصب و حرفه ی جواب دادین

منم موافقم هردو فقط بازار گرمی کردن و بس اما اینم از حق نگذریم nvidia با رم های GDDR5 خوب عمل کرده و بقول شما یک ارتقای جزی بوده نه یک تحول بزرگ - AMD/ATI هم فقط از رم های استفاده کرد که قابلیت اورکلاک نداشتن و تفاوت چندانی هم با GDDR5 در عنل نداشته و اون توان روز کاغذ رو نداشت

عالی :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

دیگه معماری مکسول هم داره روز های آخر عمرش رو سپری میکنه ! این titan 2x هم ته مونده های این معماری هست 

انویدیا هم میخواد تیر آخر رو بزنه و بره سراغ معماری بعدی ...

لینک به دیدگاه

جهش در نسل بعدی به قدری زیاده که هر کس که الان نگاه میکنه به مشخصات فعلی کارتهای گرافیک، حس میکنه خیلی میتونستن بهتر بشن. به عبارتی ملت هایپ شدن یا گرفتشون.

به نظرم قراره GTX 970 SLI و Radeon R9 Fury CF رو ببینیم با کمی کارایی کمتر.

و باز هم بنا به تجربیات گذشته حدس میزنم AMD هم از نظر کارایی و هم از نظر قیمت برنده بشه.

ولی مشکل اینجاس که چند درصد از گیمرها کارت GPU X2 رو به Dual GPU(منظور در حالت CF یا SLI) ترجیح میدن؟ این کارتها هم به نظر من جنبه ی تبلیغاتی داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دورد بر شما

درود

مستندات خدمت شما مهندس جان! من چيزي که تست شده واکثر سايت ها نوشتن رو ميذارم! نه حدسيات نويسنده هاي يک سايت رو!

http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_Titan_X/36.html

اينم مشکل مربوط به دماي بالاي رمها:

http://www.guru3d.com/articles_pages/nvidia_geforce_gtx_titan_x_review,10.html

جالب اينکه شمايي که بنده رو متهم به نقد متعصبانه مي کنيد در تاپيک مربوط به کارت انويديا دنبال نقد فيوري X هستيد! متاسفانه شما دنبال تکرار جريانات قبلي هستيد!!!(فن بازي و بي نتيجه شدن تاپيک ها)

این شد :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

اگه قراره تعصب بخرج بدیم فایده نداره باید واقعیت پذیر باشیم

بسیار عالی و ممنون که بی تعصب و حرفه ی جواب دادین

منم موافقم هردو فقط بازار گرمی کردن و بس اما اینم از حق نگذریم nvidia با رم های GDDR5 خوب عمل کرده و بقول شما یک ارتقای جزی بوده نه یک تحول بزرگ - AMD/ATI هم فقط از رم های استفاده کرد که قابلیت اورکلاک نداشتن و تفاوت چندانی هم با GDDR5 در عنل نداشته و اون توان روز کاغذ رو نداشت

عالی :clapping: :clapping: :clapping:

محض اطلاعتون مموري هاي HBM اورکلاک ميشن و ظاهرا عملکرد رو هم بخوبي افزايش ميدن! حداقل خاصيت HBM هم کارتي مثل فيوري هست که با اون اندازه ميتونه روبروي 980 قد علم کنه!

http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/R9_Nano/34.html

جهش در نسل بعدی به قدری زیاده که هر کس که الان نگاه میکنه به مشخصات فعلی کارتهای گرافیک، حس میکنه خیلی میتونستن بهتر بشن. به عبارتی ملت هایپ شدن یا گرفتشون.

به نظرم قراره GTX 970 SLI و Radeon R9 Fury CF رو ببینیم با کمی کارایی کمتر.

و باز هم بنا به تجربیات گذشته حدس میزنم AMD هم از نظر کارایی و هم از نظر قیمت برنده بشه.

ولی مشکل اینجاس که چند درصد از گیمرها کارت GPU X2 رو به Dual GPU(منظور در حالت CF یا SLI) ترجیح میدن؟ این کارتها هم به نظر من جنبه ی تبلیغاتی داره.

تا حدي با حرفتون موافقم ولي با فراگير شدن مانيتور ها و تلويزيون هاي 4K مطمئن باشيد که اين کارت ها هم نمود استفاده پيدا مي کنه! همونطور که 295 X2 قدرت بلامنازع 4k در نسل قبلي بود.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

درود

مستندات خدمت شما مهندس جان! من چيزي که تست شده واکثر سايت ها نوشتن رو ميذارم! نه حدسيات نويسنده هاي يک سايت رو!

جالب اينکه شمايي که بنده رو متهم به نقد متعصبانه مي کنيد در تاپيک مربوط به کارت انويديا دنبال نقد فيوري X هستيد! متاسفانه شما دنبال تکرار جريانات قبلي هستيد!!!(فن بازي و بي نتيجه شدن تاپيک ها)

محض اطلاعتون مموري هاي HBM اورکلاک ميشن و ظاهرا عملکرد رو هم بخوبي افزايش ميدن! حداقل خاصيت HBM هم کارتي مثل فيوري هست که با اون اندازه ميتونه روبروي 980 قد علم کنه!

تا حدي با حرفتون موافقم ولي با فراگير شدن مانيتور ها و تلويزيون هاي 4K مطمئن باشيد که اين کارت ها هم نمود استفاده پيدا مي کنه! همونطور که 295 X2 قدرت بلامنازع 4k در نسل قبلي بود.

درود بر شما برام جالبه که هیچ وقت توی هیچ جا از مشکلات کارتهای AMD/ATI نفرمویدن احتمالا همه دنیا حتی همون سایت ها باید بیان خدمت شما چون اطلاعات غلط درباره کارت های AMD/ATI به کاربران میدن و شما صحیح می فرمایید!تنها ساخته دست بشره AMD/ATI که هیچ عیبی نداره

واقعا زشته از این همه تظاهر به بی تعصبی همه میدونن کارت های گرافیکی زمین نیستن که با متراژ بفروشن و هر کدوم بلند تا باشن قویتر هستن! اگه اینطوریه کارت AMD/ATI 4770X2 قویترین کارت جهانه چو بلندترینه

جناب مهندس قدرت یک کارت به تعداد هسته و توان عملیاتیه نه به اندازه!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - اگه اینطوریه TITAN X خوب جلوی کارت 2 هسته ای AMD/ATI 295 X2 در اومده چون اون کارت یک هسته داره

از شما هم در خودت میکنم که این تعصب رو کنار بزارید و به نظر هواداران هر دو شرکت احترام بزارید و این قدرت رو در خودتون پرورش کنید به جای متهم کردن مردم (قسمتی که قرمز کردم) بیاد نقد منصفانه کنید

تمام سایت های دنیا همه از دم از قیمت بالای کارت های Fury X و Fury Nano و عدم اورکلاک بالا شکایت کردن و معایبی که داره جز شما و هزارتا سایت هست میتونید ببیند و اگه لازم بود بفرمایید که لینک بدم

و ممنون میشم از سابقه ی که دارید سو استفاده نکیند و جو فرم رو خراب نکنید و احترام به نظر کاربران بزارید هر کسی علاقه ی داره قرار نیست همه به علاقه ی که شما به AMD/ATI دارید در بیان و اگه در نیان همه فن باز هستن و توهین کنید ما توی فرم هم هوادار AMD/ATI داریم هم NVIDIA بنده به شخصه برای هر کدوم احترام قائل هستم و بنده فروشنده هر دوتای اونام

ممنون ازت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر شما برام جالبه که هیچ وقت توی هیچ جا از مشکلات کارتهای AMD/ATI نفرمویدن احتمالا همه دنیا حتی همون سایت ها باید بیان خدمت شما چون اطلاعات غلط درباره کارت های AMD/ATI به کاربران میدن و شما صحیح می فرمایید!تنها ساخته دست بشره AMD/ATI که هیچ عیبی نداره

واقعا زشته از این همه تظاهر به بی تعصبی همه میدونن کارت های گرافیکی زمین نیستن که با متراژ بفروشن و هر کدوم بلند تا باشن قویتر هستن! اگه اینطوریه کارت AMD/ATI 4770X2 قویترین کارت جهانه چو بلندترینه

جناب مهندس قدرت یک کارت به تعداد هسته و توان عملیاتیه نه به اندازه!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - اگه اینطوریه TITAN X خوب جلوی کارت 2 هسته ای AMD/ATI 295 X2 در اومده چون اون کارت یک هسته داره

از شما هم در خودت میکنم که این تعصب رو کنار بزارید و به نظر هواداران هر دو شرکت احترام بزارید و این قدرت رو در خودتون پرورش کنید به جای متهم کردن مردم (قسمتی که قرمز کردم) بیاد نقد منصفانه کنید

تمام سایت های دنیا همه از دم از قیمت بالای کارت های Fury X و Fury Nano و عدم اورکلاک بالا شکایت کردن و معایبی که داره جز شما و هزارتا سایت هست میتونید ببیند و اگه لازم بود بفرمایید که لینک بدم

و ممنون میشم از سابقه ی که دارید سو استفاده نکیند و جو فرم رو خراب نکنید و احترام به نظر کاربران بزارید هر کسی علاقه ی داره قرار نیست همه به علاقه ی که شما به AMD/ATI دارید در بیان و اگه در نیان همه فن باز هستن و توهین کنید ما توی فرم هم هوادار AMD/ATI داریم هم NVIDIA بنده به شخصه برای هر کدوم احترام قائل هستم و بنده فروشنده هر دوتای اونام

ممنون ازت

واقعا برداشتتون اين هست يا دوست داريد که تاپيک ها رو از مسير اصلي خودش منحرف کنيد !؟

من به وضوح منظورم رو نوشتم و فکر مي کنم جواب دادن به شما متاسفانه فقط وقت تلف کردن و بر هم زدن نظم فروم و تاپيک ها هست....

لینک به دیدگاه

واقعا برداشتتون اين هست يا دوست داريد که تاپيک ها رو از مسير اصلي خودش منحرف کنيد !؟

من به وضوح منظورم رو نوشتم و فکر مي کنم جواب دادن به شما متاسفانه فقط وقت تلف کردن و بر هم زدن نظم فروم و تاپيک ها هست....

ممنون از جوابتون که پر از حاشیه است و متاسفانه هر کسی بر عقید شما نباشه اخلالگره و فن باز و بقول خودتون دنبال حرف های قدیمیه

ممنون میشم به نظر دیگران احترام بزارید و کسی رو متهم نکنید و توهین نکنید و فقط نظر خودتون بدین نه هر جا کسی بر خلاف عقید والای شما هم نظر نبود مورد حجمه قرار بدین پست های شدیدا و جو فروم رو به آشوب و هواداران هر دو شرکت رو به جون هم بندازید ممنون از توجه ی شما بنده دیگه جواب هیچ یکی از پست هاتون نمیدم و حتی منفی هم ندادم نه به شما و نه به هیچ کس دیگه و منفی نمیدم

اما با کوچکترین کلماتی که تحریک تایپک بشه اطلاع به آقای حسینی و دوستان خبر میدم شما هم اگه جای دیدن بنده و دوستان همچین کاری کردیم حتما تذکر بدین ممنون

ختم پست

ویرایش شده توسط S.M.A.R.T System
لینک به دیدگاه

درود

این حرکت AMD برای به کار بردن Water Cooler ، خیلی به نفع مشتری شده و به نظر من همین حرکت بود که باعث شد اون دید بد از X2 ها برداشته بشه. الان در اکثر بنچمارکها، 295X2 از 290X CF قویتره، قطعا بخاطر همین واترکولینگ هست که دست AMD رو برای افزایش کلاک و ... در حالت X2 باز گذاشته. تا قبل از این X2 ها از CF/SLI دو تایی GPUهای اصلیشون ضعیف تر بودن.

به نظر من که الان Nvidia توی رزلوشنهای بالا فقط داره به دلیل کم بودن پهنای باند عقب میمونه(البته باید دید که آیا انویدیا از عمد معماری رو برای پهنای باند کم طراحی کرده تا مصرف پایین بیاد و ... یا توی طراحی معماری با پهنای باند بالا و مصرف کم ناتوان بوده؟)

نسل بعد دیدنی میشه.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

هر موقع اومد تست انجام شد واقعیت مشخص شد بعدا سرش دعوا کنید

واقعا به نظر من دعوا کردن سر دو شکرت تجاری مثل دعوا و کل کل کردن سر دو تا تیم پرسپولیس و استقلال هست

پولش و مقام و شهرت خوشیش برای اوناست بدبختی و دعواش برای ما اونا پولای مارو به جیب خودشون میزنن اونوقت شما دارین به قول خودتون فن بازی در میارین

من فعلا هیچکدوم قبول ندارم اون از ریبرند کردن amd که کلاغ رنگ کردن جای قناری دادن با ما سری ۲۰۰ کزدن ۳۰۰

اونم از nvida با اون خرابکاری 970 ۳.۵ +۵ و gameworks انحصاری کردن بازیها برای فریم بیشتر نسبت به رقیب

هر کدومشون یه جور کلک بازن و فقط جو سازی میکنن

لینک به دیدگاه

هر موقع اومد تست انجام شد واقعیت مشخص شد بعدا سرش دعوا کنید

واقعا به نظر من دعوا کردن سر دو شکرت تجاری مثل دعوا و کل کل کردن سر دو تا تیم پرسپولیس و استقلال هست

پولش و مقام و شهرت خوشیش برای اوناست بدبختی و دعواش برای ما اونا پولای مارو به جیب خودشون میزنن اونوقت شما دارین به قول خودتون فن بازی در میارین

من فعلا هیچکدوم قبول ندارم اون از ریبرند کردن amd که کلاغ رنگ کردن جای قناری دادن با ما سری ۲۰۰ کزدن ۳۰۰

اونم از nvida با اون خرابکاری 970 ۳.۵ +۵ و gameworks انحصاری کردن بازیها برای فریم بیشتر نسبت به رقیب

هر کدومشون یه جور کلک بازن و فقط جو سازی میکنن

لایک برادر !!!

مثبت هام تموم شده !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...