رفتن به مطلب

از گارانتی اواژانگ کاملا ناراضیم

Legacy of Kain
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

دوست عزیز قیمتی که به کارت شما دادن به نظر من نه تنها خوبه بلکه یک لطف هم هستش . جسارت نباشه جواب بنده به عنوان یک دوست به شما هستش عزیزم .

میتونید مبلغی رو بگذارید روش و یه کارت بسیار قویتر خریداری کنید و بسیار کم مصرفتر .

دوستای گلم لطفا یه مقدار توی کلاممون دقت کنیم این افراد هم مثل منو شما هستن اگر انتقادی داریم از راهش بریم نه اینکه از هر کسی ناراضی هستیم سریع بیایم توهین کنیم .

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

درود
من برای کارت پر مصرف وداغی مثل 5830 در صورت سالم بودن  200 تومنم نمیدم

انصافا خوب گفتن
به نظر من بهترین کار =
280 تومن بزن بریم بالا د ا شکندله (جمله ای از بابا پنجلی) :)

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

دوست عزیز قیمتی که به کارت شما دادن به نظر من نه تنها خوبه بلکه یک لطف هم هستش . جسارت نباشه جواب بنده به عنوان یک دوست به شما هستش عزیزم .

میتونید مبلغی رو بگذارید روش و یه کارت بسیار قویتر خریداری کنید و بسیار کم مصرفتر .

دوستای گلم لطفا یه مقدار توی کلاممون دقت کنیم این افراد هم مثل منو شما هستن اگر انتقادی داریم از راهش بریم نه اینکه از هر کسی ناراضی هستیم سریع بیایم توهین کنیم .

@};- @};- @};-

درود بر جناب حسینی عزیز

من کاری به دوستان دیگه ندارم اما من شخصاً برای پولی که دادم زحمت کشیدم و وقتی یه آدم که خیلی خودشو پر و یک مهندس و کارشناس میدونه اون جواب احمقانه رو میده آدم ناراحت میشه 

شما رابطت خوبه باهاشون چون نماینده فروششون هستی و ریبیت آخر سال رو ازشون میگیرین! 

اما نظر من اینه باید یکم به جای طرف داری از سرمایه دار به کسانی اهمیت داد که برای ضره ضره پولشون زحمت کشیدن و اینو میدونم بیشتر دوستان از قشر پر درآمد نیستن که گارانتی برگرده یه مزخرفی تحویل بده و ما هم بگیم چشم!

به نظر من کلام کسانی که در این دفتر کار میکنن مشکل داره نه دوستانی که انتقاد میکنن 

چرا باید یه کسی که در اتاق رضایت مشتری نشسته حتی منو راه نده که جوابمو بشنوه!!!

متأسفانه پشت سرمایه دار گرفته میشه نه حق!

لینک به دیدگاه

ضمناً ممنون میشم منظورتون رو از این جمله که (این افراد هم مثل منو شما هستن) بدونم 

چون من با افرادی که برخورد کردم یک عده آدم حق خور و دروغگو بیشتر نبودن و حتی ضره ای از رضایت مشتری بویی نبردن، به نظرم باید اسم اون اتاق رو توهین به مشتری گذاشت!

ویرایش شده توسط milllad
لینک به دیدگاه

درود بر جناب حسینی عزیز

من کاری به دوستان دیگه ندارم اما من شخصاً برای پولی که دادم زحمت کشیدم و وقتی یه آدم که خیلی خودشو پر و یک مهندس و کارشناس میدونه اون جواب احمقانه رو میده آدم ناراحت میشه 

شما رابطت خوبه باهاشون چون نماینده فروششون هستی و ریبیت آخر سال رو ازشون میگیرین! 

اما نظر من اینه باید یکم به جای طرف داری از سرمایه دار به کسانی اهمیت داد که برای ضره ضره پولشون زحمت کشیدن و اینو میدونم بیشتر دوستان از قشر پر درآمد نیستن که گارانتی برگرده یه مزخرفی تحویل بده و ما هم بگیم چشم!

به نظر من کلام کسانی که در این دفتر کار میکنن مشکل داره نه دوستانی که انتقاد میکنن 

چرا باید یه کسی که در اتاق رضایت مشتری نشسته حتی منو راه نده که جوابمو بشنوه!!!

متأسفانه پشت سرمایه دار گرفته میشه نه حق!

درود میلاد جان

جمله من کلی بود یعنی توهین به بدترین ادم دنیا هم توی این فروم نباید اتفاق بیفته عزیزم امیدوارم متوجه منظورم شده باشی .

هیچ وقت و به هیچ عنوان ما طرف کسی رو نمییگیریم . در مورد انتقاد شما که میفرمایید اذیتتون کردن و یا با کلام ناشکیبا با شما برخورد کردن  کاملا من طرف شما هستم و یک درصد شک نکنید و حتی اگر لازم باشه من کمک میکنم به دوستان که بهتر بتونن مشکلشون رو حل کنن .

ولی همانطور که رفتار اونها ( که البته بنده شاهدهش نبودم و پیش شما نبودم ) به گفته شما ناپسند بوده توهینهای شما هم ناپسنده عزیزم .

شما الان توی کلامتون به ما هم تهمت زدید چون خیلی از کاربران همین سایت هستن کالا رو از جای دیگه خریدن بهشون توی زمینه گارانتی کمک کردیم پس چطور طرفدار سرمایه داریم و طرفدار شما نیستییم ؟؟؟؟؟؟

من بهتون حق میدم که عصبانی باشید و متاسفم بابت اتفاقی که در گارانتی برای شما افتاده ولی ازتون میخوام از راهش وارد شید و حقتون رو بگیرید @};- @};-

ضمناً ممنون میشم منظورتون رو از این جمله که (این افراد هم مثل منو شما هستن) بدونم 

چون من با افرادی که برخورد کردم یک عده آدم حق خور و دروغگو بیشتر نبودن و حتی ضره ای از رضایت مشتری بویی نبردن، به نظرم باید اسم اون اتاق رو توهین به مشتری گذاشت!

اینکه مثل منو شمان یعنی افرادی دارن اونجا کار میکنن و حقوق میگیرن که از دنیای دیگه ای نیومدن بلکه مثل منو شما فرم پر کردن و وارد این شرکت شدن عزیزم منظورم این بود

با شرکت اواژنگ هر کسی مشکلی خورد میتونی اینجا عنوان کنه و فقط مشکلش رو توضیح بده ما بهش کمک میکنیم @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

ببخشید آقای حسینی، مثبت زدم به پست 31 اما منفی ثبت شد، به جبرانش به دیگر پست های شما مثبت دادم. @};- @};-

لینک به دیدگاه

سلام

من هم گذرم به گارانتی اواژنگ خورده . یک بار موس و هدفون بود به راحتی تعویض کردن . بار دوم کارت گرافیک مشکل داشت و مسئول فنی بسیار کم اطلاعات بود و خیلی سخت بود که به فردی که بازه نرمال دمای یک کارت تو فول لود نمیدونه حرف حالی کرد ولی در نهایت کارت با یک قیمت نسبتا خوب ازم خریدن و یک کارت بهتر از بافر انبارشون بهم با قیمت خوب فروختن و در نهایت متضرر نشدم . تازه این اواژنگ جزء گارانتی های خوبه .

من که جای شما بودم 5830 با قیمت 280 یا حتی 260 پیشنهاد میدادن یک لحظه هم درنگ نمی کردم .

Sent from my LG-D724 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

فعلا که همون 260تومنم دارن امروز وفردا میکنن وجواب درست وحسابی هم نمیدن واین فردا میره برای اون فردا!!

لینک به دیدگاه

درود مجدد

دیگه این تقصیر طمع خودتونه، باید همون موقع می گفتی بریز بحساب ... تا 200 هم بدهند بهت باز نمی تونی اعتراض کنی... کاملا منصفانه حسابت کردن، برو همینو بگیر کارت بهتر بخر راحت یه 6870 رفرنس دست دو میشه گرفت با این پول !  :D

فکر کردی همین جور راحت برات کارت به کارت میکنن نه داداش من هفت خان را باید رد کنی 

لینک به دیدگاه

بدون شک مسخره تر از گارانتی آواژنگ وجود نداره 

من 5870 فرستادم گارانتی زنگ زدن گفتن جایگزین 1 گیگ 640 میدیم بهت بعد گفتم این کجا اون کجا بعد احمق برگشته میگه قدرتشون یکیه!!!!!!!

یه نفر توی اتاق رضایت مشتری نشسته بود که با یه من عسل نمیشد بخوریش یه عقده ایه احمق وقتی خواستم برم بگم اصلاً اجازه نداد برم تو اتاقش

وقتی اینقدر نفهم هستن و فرق هویج رو با میکروفن نمیدونن دیگه چه انتظاری داری 

اما به شما پیشنهاد خوبی دادن!

مشکل تو جامعه ما اینه که  با پارتی میرن پشت میز ریاست اخرش همینه!

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

@};- @};- @};-

سلام به اقای حسینی عزیز

ما وهمه دوستان از راه درست داریم میریم عاقبتش سرکار گذاشتن وکلی حرف بارمون کردن، ببخشید طوری با ادم برخورد میکنن انگار طرف هیچی نمیدونه وهر چقدر هم بگید قانع نمیشن وتازه طرف میگه از ما بهتره میدونی!

لینک به دیدگاه

کاملا موافقم

لینک به دیدگاه

هنوزم گیر اواژنگم :(

سلام

اگر هنوز هم برای پول بالا پایین تون میکنند دو راه بیشتر نداری!

1.‏ بری توی سایت شهر سخت افزار ابروشون رو ببری تا یکی از نماینده های آواژنگ که اون جا هستند بیان و برای حفظ آبروی شرکتشون کار شما رو راه بندازند، که احتمالش زیاده!

2.‏ بری همون نمایندگی آواژنگ که کارتت رو تحویل دادی بزنی به سیم آخر و داد و بیداد کنید تا حساب کار دستشون بیاد و کارتو راه بندازند!

البته هر دو راهکار کمی خشن هستند و بهتره اول با نماینده آواژنگ در سایت شهر سخت افزار صحبت کنی و اگه نشد اون 2 تا راه خشن رو انجام بده.

ویرایش شده توسط اشک سیاه
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یک داد وبیدادی زدم دوتا نعره کشیدیم پولو دو دستی تقدیم کردن

لینک به دیدگاه

5830 قیمت دادن 280؟

من 6870 رو خریدم 290!

ده تومان بزار روش پرواز کن

خخخخ

مصرف کم قدرت بیشتر

http://www.hwcompare.com/6012/radeon-hd-5830-vs-radeon-hd-6870/

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-6870-vs-Radeon-HD-5830

چند تا گرافیک دیگه هم بهم قیمت دادن خواتید پ.خ کنین لینک بدم بخرین راحت

لینک به دیدگاه

یک داد وبیدادی زدم دوتا نعره کشیدیم پولو دو دستی تقدیم کردن

افرین

برادر اگر ما هم مشکلی با گارانتی داشتیم تهران هستی بیای دو نفری بریم حقمون بگیریم

لینک به دیدگاه

یک داد وبیدادی زدم دوتا نعره کشیدیم پولو دو دستی تقدیم کردن[/quote‏[‏

آهرین ، آهرین

بالاخره راه‎ ‎دومی که گفتم امتحان کردی.

خوبی این گارانتی های مثلا محترم اینه که از آبروششون خیلی میترسند!

حالا چند تومن دادند؟

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

یک داد وبیدادی زدم دوتا نعره کشیدیم پولو دو دستی تقدیم کردن[/quote‏[‏

آهرین ، آهرین

بالاخره راه‎ ‎دومی که گفتم امتحان کردی.

خوبی این گارانتی های مثلا محترم اینه که از آبروششون خیلی میترسند!

حالا چند تومن دادند؟

280

لینک به دیدگاه

5830 قیمت دادن 280؟

من 6870 رو خریدم 290!

ده تومان بزار روش پرواز کن

خخخخ

مصرف کم قدرت بیشتر

http://www.hwcompare.com/6012/radeon-hd-5830-vs-radeon-hd-6870/

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-6870-vs-Radeon-HD-5830

چند تا گرافیک دیگه هم بهم قیمت دادن خواتید پ.خ کنین لینک بدم بخرین راحت

خوبه یکی هم واسه ما پیداکن :D

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

بازم هست تو این رنج بگردید گرافیکای خوبی هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...