رفتن به مطلب

لطفا کمک کنید!(ایا GTX 960 بر H61M DS2 نصب میشود؟)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

داداش گلم مین شما PCI E 3.0 هستش و با کارت هیچ مشکلی نداره فقط برای اینکه گلوگاه نشه باید پردازنده خوبی باهاش داشته باشید تا فریم خوبی به شما بده - از دید فنی هیچ چیزی مانع شما نیست و بحث فریم بیشتر میشه و اگه میتونید پردازندتون رو ارتقا بدین

نه داداش مین PCI E 2.0 هستش که اینجور که دوستان(همچنین شما)گفتین مشکلی نداره

فقط بحث ساتا میمونه که فکر کنم به اندازه ی بقیه ی قسمت ها مهمه

راستی گفتم سی پی یورو 3240 بر میدارم که گلوگاه نشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 94
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

عزیزان تصاویر رو مشاهده کردین؟

ساتا مشکل ساز میشه یا نه؟

لینک به دیدگاه

نه داداش مین PCI E 2.0 هستش که اینجور که دوستان(همچنین شما)گفتین مشکلی نداره

فقط بحث ساتا میمونه که فکر کنم به اندازه ی بقیه ی قسمت ها مهمه

راستی گفتم سی پی یورو 3240 بر میدارم که گلوگاه نشه

دوست عزیز لطفا اطلاعات غلط ندید اسلات گرافیک مادربرد ایشون PCI Express 2.0 x16 هست نه PCI E 3.0

ولی با این حال باز هم میتون بدون مشکل استفاده بکنن

داداش گلم اگه مشخصات مین اینه که نوشته میتونید به سایت GIGIABYTE  برید و نگاه کنید

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3970#sp

post-21420-0-56274500-1443621606_thumb.jpgpost-21420-0-74412800-1443621717_thumb.jpg

ویرایش شده توسط S.M.A.R.T System
لینک به دیدگاه

دوستان خواهشن توی اینترنت سرچ کنید بعد کامنت بزارید که سر در گم نشن

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3970#ov

post-21420-0-36008700-1443621856_thumb.jpgpost-21420-0-25266200-1443621867_thumb.jpgpost-21420-0-08524800-1443621876_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

http://8pic.ir/images/eemypffqy7ml1gdoqnpj.jpg

این عکس رو از خود دستگاه گرفتم

-----------------------------------------------

لینک به دیدگاه

درست عرض کردند به مشکل میخورید

گرافیک کی شما قصد خریدشو دارید از نسل پی سی آی 3(PCi Exp3) استفاده میکنه ولی سی پی یو شما از پی سی آی 2 ساپورد میکنه که باعث میشه گرافیک تا پهنای باند محدودی استفاده شه. شما باید سی پی یو مدل  3450 i5  به بالا خرید کنید  که در این مورد هم فاز بندی مادبورد مشکل داره و ضعیفه.

ولی می تونید با خیال راحت خرید کنید در آینده هم مین سی پی یو مناسب تهیه کنید. امید وارم کمک کرده باشیم به شما عزیز

این دوستمون کاملا صحیح فرمودن CPU شما فقط از PCI E 2.0 پشتیبانی میکنه و شما برای استفاده از PCI E 3.0 مینتون باید از CPU توی رده بندی بالاتر استفاده کنید چون کنترول شکاف PCI E در دست CPU هستش

لینک به دیدگاه

http://8pic.ir/images/eemypffqy7ml1gdoqnpj.jpg

این عکس رو از خود دستگاه گرفتم

-----------------------------------------------

داداش گلم مشخصات دقیق مینتون رو برفرمایید

لینک به دیدگاه

این دوستمون کاملا صحیح فرمودن CPU شما فقط از PCI E 2.0 پشتیبانی میکنه و شما برای استفاده از PCI E 3.0 مینتون باید از CPU توی رده بندی بالاتر استفاده کنید چون کنترول شکاف PCI E در دست CPU هستش

یعنی با CORE I3 3240 و یک 960 زوتاک چند درصد افت میبینم؟؟خیلی زیاده و از نظر شما ارزش خرید نداره؟

اگه شما بودین با بودجه ی محدود این ارتقاع رو انجام میدادید؟

لینک به دیدگاه

یعنی با CORE I3 3240 و یک 960 زوتاک چند درصد افت میبینم؟؟خیلی زیاده و از نظر شما ارزش خرید نداره؟

اگه شما بودین با بودجه ی محدود این ارتقاع رو انجام میدادید؟

داداش گلم دقیقا چفدر برای مین و CPU متونید خرج کنید؟

لینک به دیدگاه

داداش گلم مشخصات دقیق مینتون رو برفرمایید

واقعا زیاد از اینجور چیزا سر در نمیارم ولی قشنگ وب سایت رسمی و تصاویری که دادین متعلق به مین بنده هستش

لینک به دیدگاه

داداش گلم دقیقا چفدر برای مین و CPU متونید خرج کنید؟

تا 1 میلیون و یا 1 میلیون و 200 شایدم 300

لینک به دیدگاه

واقعا زیاد از اینجور چیزا سر در نمیارم ولی قشنگ وب سایت رسمی و تصاویری که دادین متعلق به مین بنده هستش

پس تمومه باید حداقل CPU عوض کیند

لینک به دیدگاه

پس تمومه باید حداقل CPU عوض کیند

یعنی 3240 با 960 گلوگاه میشه و مین نمیتونه از حداکثر استفاده کنه؟

لینک به دیدگاه

تا 1 میلیون و یا 1 میلیون و 200 شایدم 300

خوب اگه فقط برای مین میخواید 1300 خرج کنید میتونید

http://lioncomputer.ir/product/3898/Intel+Core%E2%84%A2+i5-4460+Haswell+Processor/

http://lioncomputer.ir/product/5079/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%D8%B2%D8%B1%D8%A7%DA%A9+%D8%B2%D8%AF97+%D8%A2%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B1%DB%8C/

جمع این قطعات 949

لینک به دیدگاه

نه شما منظور بنده رو متوجه نشدید

لینک به دیدگاه

مشخصات سیستم فعلی

giga h61m ds2

cpu intel g620 2.60GHz

ram 4 bass 1333

radeon hd6450 2gb ddr3

خب همون طور که پیش تر هم گفتم قصد ارتقاع دارم،بودجه ی زیادی هم ندارم برای همین قصد دارم از همون مین قبلی استفاده کنم بودجه حداکثر 1 تا 1 میلیون و 200 هستش میخوام گرافیک رو یه 960 سی پی یو هم ای 3 و 4 گیگ رم جمعا 8 گیگ و در اخر یه پاور مناسب خریداری کنم

منظورم اینه

لینک به دیدگاه

مشخصات سیستم فعلی

giga h61m ds2

cpu intel g620 2.60GHz

ram 4 bass 1333

radeon hd6450 2gb ddr3

خب همون طور که پیش تر هم گفتم قصد ارتقاع دارم،بودجه ی زیادی هم ندارم برای همین قصد دارم از همون مین قبلی استفاده کنم بودجه حداکثر 1 تا 1 میلیون و 200 هستش میخوام گرافیک رو یه 960 سی پی یو هم ای 3 و 4 گیگ رم جمعا 8 گیگ و در اخر یه پاور مناسب خریداری کنم

منظورم اینه

پس فقط همون CPU بگیرد و جواب میده خیالتون راحت باشه

لینک به دیدگاه

خب پس با این دیگه خیالم از این موضوع راحت شد تشکر از همه

فقط ساتا میمونه که نمیدونم واقعا چکار کنم!!!!!تبدیلی چیزی اومده که حل بشه؟

لینک به دیدگاه

شما پردازنده و رم و کارت گرافیک رو بفروش با پولش پاور بگیر.

دو تا رم ۴ گیگ بگیر.

پردازنده i5.

کارت 950.

لینک به دیدگاه

فقط ساتا میمونه که نمیدونم واقعا چکار کنم!!!!!تبدیلی چیزی اومده که حل بشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

پیشنهاد میشه گرافیک رو بگیری و cpu  رو i3 حداقل برداری، مادربرد رو تست کن اگه مشکل بر خوردی عوض کن بایه مدل یذره جادارتر... رم هم یه 4 گیگ دیگه بگیر بشه 8 عالیه...! حواست به پاورتم باشه مناسب باشه...  ^_^ 

بردت اگه همون گیگای سایت مرجع دوستمون گذاشت هست احتمالا با خم کردن کابل ساتا و بصورت قاچاقی از زیر گرافیک دوتا جلویی استفاده کنی زیاد نگران نباش تست کن اول...! 

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

درود

پیشنهاد میشه گرافیک رو بگیری و cpu  رو i3 حداقل برداری، مادربرد رو تست کن اگه مشکل بر خوردی عوض کن بایه مدل یذره جادارتر... رم هم یه 4 گیگ دیگه بگیر بشه 8 عالیه...! حواست به پاورتم باشه مناسب باشه...  ^_^ 

بردت اگه همون گیگای سایت مرجع دوستمون گذاشت هست احتمالا با خم کردن کابل ساتا و بصورت قاچاقی از زیر گرافیک دوتا جلویی استفاده کنی زیاد نگران نباش تست کن اول...! 

با تشکر از شما

ولی در شرایتی نیستم که تست کنم و بعد بفروشم بودجه ی اینکارو ندارم

یکی از اصلی ترین دلایلی که اومدم و با شما در میون گذاشتم صحبت ها فروشنده بوده که واقعا تنمو لرزوند

پس در نتیجه خیلی ممنون از همه ی شما خیلی کمک کردین متشکرم

دیگر دوستان هم نظری دارن میتونن میگن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از شما

ولی در شرایتی نیستم که تست کنم و بعد بفروشم بودجه ی اینکارو ندارم

یکی از اصلی ترین دلایلی که اومدم و با شما در میون گذاشتم صحبت ها فروشنده بوده که واقعا تنمو لرزوند

پس در نتیجه خیلی ممنون از همه ی شما خیلی کمک کردین متشکرم

دیگر دوستان هم نظری دارن میتونن میگن

مگه برد رو از قبل نداری ؟؟؟ پس تست کردن که کاری نداره...! اگه نو هست بردت پس شک نکن شامپوتو عوض کن ! (بردتو عوض کن)  :D

لینک به دیدگاه

مگه برد رو از قبل نداری ؟؟؟ پس تست کردن که کاری نداره...! اگه نو هست بردت پس شک نکن شامپوتو عوض کن ! (بردتو عوض کن)  :D

نه نو نیست :huh:  برد رو دارم مشخصات سیستم فعلی هم گفتم،قرار یه 960 با 3240 و 4 گیگ رم(در مجموع 8 گیگ) رو در برد قبلی همین که دارم استفاده میکنم سوار کنم ولی فروشنده گفت بردت کشش نداره و این کارو نکن!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه نو نیست :huh:  برد رو دارم مشخصات سیستم فعلی هم گفتم،قرار یه 960 با 3240 و 4 گیگ رم(در مجموع 8 گیگ) رو در برد قبلی همین که دارم استفاده میکنم سوار کنم ولی فروشنده گفت بردت کشش نداره و این کارو نکن!!!

کشش چیو نداره؟؟؟ مگه میشه اخه؟؟؟ cpu حدیدت رو بزاری گرافیکتم نصب کنی نباید مشکلی داشته باشی، دوتا کابل ساتا هم قاچاقی کج کن از زیر گراف بده سمت راست برد یا از این مدل ها که  الان عکسش رو میزارم برات بخر کابل وصل کن راحت زیر گرافیکت...!  ^_^

post-2742-0-33464600-1443625645_thumb.jpg

با اینحال اگه دو دلی راحت برو عوض کن بردتو چیز زیادی فرقش نیست ...ختی با یه دست دو دیگه شاید 50 بالا تر بشه عوض کرد !  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...