رفتن به مطلب

معاوضه giga 970 g1 samsung با gtx 980ti

Slash_Slash
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

معروف ترین کارت 970 در حال حاضر g1 گیگا هست نیازی به معرفیش نیست چیپ رمش هم بهترین هست samsung اسیک کارت هم 72 هست که رقم خیلی خوبیه اما بهترینم نیست. گارانتیم اصلی تا مرداد 3 سال اینده داره شایدم اخرای تیر ماه درست یادم نیست. کارکرد کمی هم داشته.

فعلا کارت تنها با 980ti تعویض می شه. تهران هستم.

اگر دنبال گیم هستید این کارت در بازی هایی که 6 گیگم رم لازم داره حتی 1 لگ سطحی هم نمی زنه shadow of m با lord of sh

خلاصه اگر کسی 970 کافیش هست پیشنهاد قیمت بده

لینک به دیدگاه

بنده یه کارت ASUS  GTX  980 DCII OC STRIX  4GB  GDDR5  کاملا سالم و تمیز با کارکرد حدود 4...3 ماه و با گارانتی سازگار ارقام ( استارت گارانتی 2015-03-02 و پایان 2017-09-02 هست ) دارم معاوضه دارید..؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بالا

با سلام

رعایت قوانین خرید و فروش / امضاء بنده @};- @};-

لینک به دیدگاه

مشکلش چیه عزیز؟ من 24 ساعت بعد اپ کردم که هر 12 ساعت مشکلی نداره؟ اگر دکمه ی اپ نیازی به نظارت هم نیست

ویرایش شده توسط slash_slash
لینک به دیدگاه

مشکلش چیه عزیز؟ من 24 ساعت بعد اپ کردم که هر 12 ساعت مشکلی نداره؟ اگر دکمه ی اپ نیازی به نظارت هم نیست

اقا عطا منظورشان عکس با نام کاربری و تاریخ همراه کالا است دوست عزیز @};- @};-

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، بعد از 24 ساعت تاپیک بدون اخطار قبلی حذف  و اجازه ایجاد تاپیک مجدد داده نخواهد شد و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی ایشان محدود می گردد .

ویرایش شده توسط BLACK SKIPPER
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...