رفتن به مطلب

ایا خرید مین برد با سوکت 1151 بصرفه هست؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان،قصد خرید مین با سوکت 1151 رو دارم و در این مورد سوالاتی داشتم!

میخواستم بدون ایا خرید مین برد با سوکت 1151 بصرفه هست؟چه قابلیت های داره که سوکت 1150 نداره؟سی پی یو هایی که در اینده قراره برای این مین بیاد چیه و چطورن؟ارزون ترین سی پی یو چیه؟در کل ارزش داره؟و در اخر رم چه مدل هایی داره و قیمتشون چقدره؟

مدل http://lioncomputer.ir/product/5816/GA-Z170-D3H+-+LGA1151+Z170+Mainboard/ چطوره و ایا پیشنهاد میشه؟

خوش حالم میشم در این مورد نیز کمک کنید!

http://dl5.downloadha.com/hosein/Game/May%202016/31/The.Witcher.3.Wild.Hunt.Blood.and.Wine-CODEX%20(www.Downloadha.com).part01.rar

ویرایش شده توسط Radeon.AMD
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

در هر صورت 1151 ایسوس بگیرید قیمتاش عالیه اما برندای دیگه دلاری تا 7.5 هم میرسه

لینک به دیدگاه

پس که اینطور

حالا نظری در مورد خود مین و کلا سوکت ندارید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس که اینطور

حالا نظری در مورد خود مین و کلا سوکت ندارید؟

خوبه فقط اگه پردازنده ارزونتر میخواد منتظر بمونید

لینک به دیدگاه

نه منظورم اینه نسبت به نسل قبل ارزش خرید داره؟

اگه اره چند درصد؟

ویرایش شده توسط ALINOORALIZADEH
لینک به دیدگاه

متأسفانه مزیت خاصی نسبت به 1150 نداره. در حقیقت توی گیم ها 6700K حدود 4 درصد ضعیف تر از 4790K نشون داده که واسه همین بعضی سایت ها توی تست از 4770K استفاده کردند. در مورد قیمت هم خود CPU حدود 25 درصد گرونتره رم هاش هم گرونتره با وجود اینکه در عمل DDR4 نتونسته افزایش کارآیی داشته باشه.

اگر می خواهید به اندازه 1151 هزینه کنید به نظر من 5820 و سوکت 2011 گزینه خیلی بهتری است و گرنه همچنان 1150 گزینه بهتری است.

ویرایش شده توسط amir99ir
لینک به دیدگاه

نه اخه میخوام چون یه مین بروز داشته باشم و حداقل تا یه چند سال ارتقاع مین انجام ندم این کارو کردم

راستی از نظر قیمت سی پی یو از نظر دلار اختلافی وجود نداره و این نشون دهنده ی قیمت وارادات هست

در کل میخواستم نظرتون رو بصورت کامل بدونم!ممنون

لینک به دیدگاه

نه اخه میخوام چون یه مین بروز داشته باشم و حداقل تا یه چند سال ارتقاع مین انجام ندم این کارو کردم

راستی از نظر قیمت سی پی یو از نظر دلار اختلافی وجود نداره و این نشون دهنده ی قیمت وارادات هست

در کل میخواستم نظرتون رو بصورت کامل بدونم!ممنون

یه کم زود دارید این کار رو میکنید !!!

گرچه بازار ایران درست نیست و صبح که از خواب پامیشی قیمت بعضی از چیزها دو برابر شده اما بهتره که صبر کنید یه کم از تب و تاب 1151 فاصله بگیریم !

لینک به دیدگاه

به نظر من اگه ميتونيد صبر کنيد تا چيپ ست H170 بياد و هم قيمت پاينترى داره و هم رم ddr3 هم ساپورت ميکنه.اگه هم عجله داريد بخريد ديگه :D پرفورمنس 6700k از 4790k بيشتره شکي نيست. راجب گيم هم من يه پنچمارک ديدم که i5 6600k نصبت به 4790k حدود 3 فرم فيشتر داده تو گيم. حالا راجب معتبر بودنش بي اطلاعم. رم 8 دوال باس 2133 هم ليون داره 300 تومن ddr4

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

به نظر من اگه ميتونيد صبر کنيد تا چيپ ست H170 بياد و هم قيمت پاينترى داره و هم رم ddr3 هم ساپورت ميکنه.اگه هم عجله داريد بخريد ديگه :D پرفورمنس 6700k از 4790k بيشتره شکي نيست. راجب گيم هم من يه پنچمارک ديدم که i5 6600k نصبت به 4790k حدود 3 فرم فيشتر داده تو گيم. حالا راجب معتبر بودنش بي اطلاعم. رم 8 دوال باس 2133 هم ليون داره 300 تومن ddr4

از نظر شما در کل ارزش داره؟اخه میخوام یه مین بردی بگیرم که حداقل تا یه چند سال عوض نکنم!

از نظر شما چقدر از عمر Z97 مونده؟

راستی ای 3 برای این برد میاد؟

لینک به دیدگاه

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=49670&hl

لینک به دیدگاه

با اجازه ی دوستان :) .

بنظرم فعلا زوده سراغ این سوکت برین و یه مین 1150 بصرفه تره و واسه بازی و برنامه های روز هم مناسبه و رو سی پی یو و گرافیک میتونین بیشتر هزینه کنید.

در مورد اینکه تا چند سال احتیاج به ارتقاء نداشته باشید بستگی به پیشرفت تکنولوژی تو قطعات داره و ممکنه یه سال دیگه یا 10 سال دیگه به فکریا هوس ارتقاء بیافتین و نمیشه با این رقابت شرکتها تو نوآوری گفت فلان سیستم تا 5سال دیگه رو بورسه...اما مطمئنا واسه بازی و برنامه میشه چند سال روش حساب کرد چون تولیدات نرم افزاری معمولا بر اساس عرف سخت افزاری موجود بازار تو دنیا تولید میشه که میشه اطمینان داشت تا 4 5سال اینده 1150 جزو عرف محسوب میشه :D .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...