رفتن به مطلب

کمک برای نصب کارت گرافیک r9 380

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من یه کارت گرافیک msi r9 380 4gig خریدم روی کارت دو تا جای کانکتور 6 پین هست

ولی پاورم فقط یدونه کانکتور 6+2 پین داره
پاور من 450 acbl هست به نظرتون باید پاورو عوض کنم یا راه دیگه ای وجود داره ؟؟؟؟!!!!!!

میخوام از حداکثر توانایی کارتم استفاده کنم.

لینک به دیدگاه

در مواردی که پاور بکشه  مشکلی نیست و میتونید از تبدیل برق 6 پین استفاده کنید.

ولی اگر پاور شما برای کارت کافی نباشه باید پاور رو تعویض کنید .

در کل فکر نکنم پاور شما برای این کارت مناسب باشه و بهتر هست تعویض بشه .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

دوست عزیز پاور کم میاره!

حتما یه پاور 550 تهیه کنید

ویرایش شده توسط ALINOORALIZADEH
لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا خیلی از دوستان پاور رو کم اهمیت میدونن؟!واقعا حساس ترین جای سیستم همین پاوره اگر خدای نکرده مشکلی پیش بیاد واسش تمام سیستم رو از بین میبره

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان که راهنمایی کردن
الانم سرچ کردم نوشته :

Radeon R9-380 - 28A and a 500W psu minimum

باید حتما پاورمو عوض کنم

لینک به دیدگاه

استفاده از تبدیل شش پین اصلا توصیه نمیشه فقط یک پاور با حداقل دوتا شش پین تهیه کنید.(تجربه را تجربه کردن خطاست)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حتما از پاورهای سال 2014 به بعد استفاده کنید و حتما بالای 500 وات باشه . به هیچ وجه به کمتر از گرین راضی نباشید ! مارکهای انرمکس و ترمالتک و یه چندتای دیگه فقط به درد شما میخوره دور پاور های لواشکی پاسکال و تراست و همرده هاش رو خط بکشید !

لینک به دیدگاه

Cooler Master Elite V2 550W PSU

http://lioncomputer.ir/product/5271/Cooler+Master+Elite+V2+550W+PSU/

GREEN GP550A-UK 80Plus Gold PSU

http://lioncomputer.ir/product/5085/GREEN+GP550A-UK+80Plus+Gold+PSU/

Memonex Silent EX Low Noise 540W

http://lioncomputer.ir/product/482/Memonex+Silent+EX+Low+Noise+540W/

اینها حداقل بود !!!

بسته به مصرفتون و یه کم آینده نگری میتونید اینها رو بگیرید !

GREEN GP750B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum PSU

http://lioncomputer.ir/product/5027/GREEN+GP750B-OC%2B+Overclocking+Evo+80Plus+Platinum+PSU/

Cooler Master V650S 80Plus Gold Power Supply

http://lioncomputer.ir/product/5268/Cooler+Master+V650S+80Plus+Gold+Power+Supply/

البته باید سیستم تون رو به طور کامل بنویسید شاید به پاور قوی تری نیاز داشته باشید ! که احتمالش کمه چون انگار فقط کارت گرافیک جدید گرفتید و پاور 450 قبلی تون جوابگو بوده !

لینک به دیدگاه

ببین داداش شما باید براورد کنی و با توجه ب مصرف بقیه قطعات پاور مناسب تهیه کنی چون این پاور ک شما داری برای این کارت مناسب نیست

در مورد استفاده از تبدیل هم میشه این کارو کرد اما احتمال صدمه رسیدن ب خوده کارت هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر نميخواي خيلي هزينه کني بنده پيشنهاد ميدم پاور دست دوم گرين مدل 600A-EU رو تهيه کني/ که فروشنده معتبر هم هست که اين سري رو تر تميز تحويلتون ميده با قيمت حدود 130 تومان.

اگر نو ميخواهيد با حداقل هزينه Corsair vs 550 با قيمت حدود 180

اگر نو ميخواهيد و تا حدود 250 مشکل نداريد براي هزينه Green 650A-UK رو بگيريد در اين محدوده قيمت.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حتما از پاورهای سال 2014 به بعد استفاده کنید و حتما بالای 500 وات باشه . به هیچ وجه به کمتر از گرین راضی نباشید ! مارکهای انرمکس و ترمالتک و یه چندتای دیگه فقط به درد شما میخوره دور پاور های لواشکی پاسکال و تراست و همرده هاش رو خط بکشید !

ببخشید من چطوری سوالمو مطرح کنم

فرستاده شده از G630-U10ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان فقط یه نکته ای بنده عرض کنم.

هیچ وقت از تبدیل مولکس به کنتاکتور 4 پین یا 6 پین استفاده نکنید بعد از چند وقت مشکل ساز میشه.

این رو از چند نفر شنیده بودم ولی جدی نگرفتم تا وقتی که از آقا محمد یکی از مسئولین فروگاه لیون پرسیدم که گفت : 4 پین به 6 یا 8 مشکل نداره ولی مولکس به یکدوم از این ها مشکل ساز هست.

فکر کنم نام کاربری ایشون  MJ Motamedi باشه  درکل آدم کاردرستی هستن حرفشون سند هست.

لینک به دیدگاه

من قبل از این که پاور بگیرم خیلی تحقیق کردم، باید بگم تو خیلی از مشکلات کاربران دلیل سوختگی قطعاتشون پاور بود. من اول اهمیت نمیدادم ولی بعد از کلی تحقیق رفتم یه Green OC + 850 گرفتم. باید بگم که حرف دوستان با تجربه اینجا و سایتهای خارجی خیلی کمک کرد.

ویرایش شده توسط AliLion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز شما بهتره پاور رو تعویض کنی و یه پاور بالاتر بخری (حداقل 750 )

لینک به دیدگاه

درود

به قول یکی از دوستان، بهتره پاورتو به نزدیکترین سطل آشغال بندازی:دی

این کارت مصرف زیادی داره و توصیه میکنم حداقل این پاور رو تهیه کنید.

Green Gp650a-UK 80 Plus Gold

و از فکر پاور 550 وات بیا بیرون که اصلا خریدش با توجه به کمی آینده نگری منطقی نیست!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...