رفتن به مطلب

مشکل با 5870

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان ازین دوستمون که با 5870 مشکل داشت خبر نشد مشکلش حل شد بالاخره یا نه@};-

لینک به دیدگاه

این اصلا صحت نداره اکثر بازیها به خاطر اینکه اسم انویدیا اولش میاد همه فکر میکنن فقط باید کارتشون انویدیا باشه در صورتی که اصلا اینطور نیست مثلا بازیه کرایسیس اولش ارم انویدیا میاد ولی در تستهایی که اکثر سایتهای سخت افزاری گرفتند کارت 5870 حتی نزدیک 580 عمل کرده حالا انویدیا پول میده بازی سازها بازیهاشونو با کارتای انویدیا مچ مکنن پس اگه اون کارت نتونه در بنچمارک اون بازی که براش مچ شده امتیاز بالا تر بیاره باید کارتو باهاش جا سوئیچی درست کرد چرا زمانی که بازی dirt2 یا استالکر نسخه جدیدش اومد کارت 480 انویدیا مثل 5850 عمل میکرد الان هم amd به خودش اومده وداره روی بازیهای بیشتری سرمایه گذاری میکنه و کم کم این فکر که بازیها همه برای کارتهای انویدیا ساخته میشه رو از بین میبره

سر همه رو درد اوردم شرمنده با تشکر

درود :

دوست عزيز من تا حالا اصلا نديدم يا خيلي كم ديدم كسي با كارتهاي انوديا تو بازيها مشكل داشته باشه ولي در مورد ATi

خير خيلي از اين مشكلها را تا حالا ديدم نه تو اين فروم بلكه فرومهاي ديگه و اينكه بگم بيشتر اين مشكلات برميگرده

به مشكلات نرم افزاري ATI كه مشكلاتي راداره غير از اين كيفيت بازيها توي انويديا بهتر از ATI هست ممكن تو يك بازي

تعداد فريم مساوي باشه اما كيفيت بازي هم مهم است

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

دوست عزيز من تا حالا اصلا نديدم يا خيلي كم ديدم كسي با كارتهاي انوديا تو بازيها مشكل داشته باشه ولي در مورد ATi

خير خيلي از اين مشكلها را تا حالا ديدم نه تو اين فروم بلكه فرومهاي ديگه و اينكه بگم بيشتر اين مشكلات برميگرده

به مشكلات نرم افزاري ATI كه مشكلاتي راداره غير از اين كيفيت بازيها توي انويديا بهتر از ATI هست ممكن تو يك بازي

تعداد فريم مساوي باشه اما كيفيت بازي هم مهم است

اصلا با شما موافق نیستم من خودم دوستم کارت 9500 داشت بازی اساسین کرد2 رو خودم روی سیستمم با گرافیک ati تموم کردم اما روی سیستم دوستم با اینکه هم ویندوزشو براش عوض کردم دایوراشم از گرافیک گرفته تا چیپست مادربردش تا کارت صداش همه رو اپدیت کردم اما وسط بازی هنگ می کنه از بازی میپره بیرون ( اینو به شخصه خودم دیدم )

در مورد کیفیت بازیها هم مگه شرکت سازنده بازی از دو موتور جدا برای بازیش استفاده میکنه که با کارت انویدیا یه جور کیفیت تصویر میده با کارت ati یه جور تازه کیفیت بازی اولا به موتور بازی نگاه میکنه که قدیمی باشه یا جدید ثانیا پس انتی الیازینگ رو برای چی داخل بازی گذاشتن برای بهبود کیفیت تصویره

درسته که ati اون اولش مثل سری 2000 وقبلش زیاد مالی نبود( اونا رو منم قبول دارم ) ولی الان فرق کرده البته الان درایورهای ati یه خورده مشکل داره ولی از موقعی که ati رو amd جمعش کرد به خودش اومده و دیگه مثل قبل نیست ودرایورهاشم روز به روز داره پیشرفت میکنه نمونش همین کاتالیست 10.12 که به نظر من تا حالا ای ام دی همچین درایورایی نداده بیرون ( مثل این میمونه که شما بگی ماشین تویوتا کمری چون داخل ایران طرفدار زیاد داره کسی به طرف هیوندای ازرا یا کیا اپیروس نمیره@};- در صورتی که شاید کیفیت ساخت هیوندا یا کیا خیلی بهتر از تویوتا باشه)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من 3 روزه 1 کارت 5870 از برند سافایر خریدم تو بازی مترو 2033 روی dx11 خطای زرد میاد با هر درایوریم تست کردم ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام احتمال زیاد مشکل از بایوس مین بردت هستش.

من خودم این مشکل رو با مین برد ازراک و کارت  4670 داشتم.

بایوستو آپدیت کن به احتمال زیاد حل شه مشکلت. @};-

لینک به دیدگاه

نه دوستان من کارتو پس دادم به صاحبش روی هر سیستمی که بگید روی هر مین هر سی پی یو که فکرشو کنید ولی نشد چون مشکل از خود کارت بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...