رفتن به مطلب

خرید سیستم مناسب تا 650 هزار تومان بدون مانیتور/کیبورد/ماوس/اسپیکر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام.بدون قطعاتی که گفتم سیستمی را در نظر دارم. ویندوز xp و vista میخوام نصب کنم و بیشتر با xp کار می کنم. حالا مناسب ترین سیستم چیه؟ بیشتر اینترنت و بعد هم دیدن فیلم و اگر امکانش بود بازی کردن.این رو هم بگم که سیستم از 365 روز سال حداقل 330 روز بدون توقف و 24 ساعت باید روشن باشه. یعنی حتی 1 ثانیه هم خاموش نمیشه و فقط ریستارت میشه. سیستم قبلی من برای چند سال پیش بود و تا همین مدتی پیش بدون مشکل سالی بالای 330 روز بدون خاموشی کار کرد.با تشکر

لینک به دیدگاه

پیشنهاد بنده ایننه دوست گلم :قیمتها هم حدودیه

M.b asus p7p55d lx = 158

cpu i3 530 = 125

ram 1333 4gb = 110

hdd 500gb = 48

vga 240gt gainward = 105

case green magnom = 42

power 535a green = 58

dvd rw samsung = 25

modem = 10

این سیستم حدودا 680 تومان در میادش و خیلی پیشنهاد های دیگه هم میشه داد

لینک به دیدگاه

با سلام. آیا ADM PHENOM II X4 925 بهتر نیست؟ گرافیک ATI HD 5750 SAPPHIRE چطور؟ با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام. آیا ADM PHENOM II X4 925 بهتر نیست؟ گرافیک ATI HD 5750 SAPPHIRE چطور؟ با تشکر

خوب اگر سیستم AMD میخواید وضعیت فرق داره و 925 و 530 در کارهای مختلف قدرتهای مختلفی از خودشون نشون دادن که در کل فاصله زیادی از هم ندارن .

خوب کارت گرافیک هم 5750 از 240 قویتره و قیمتش هم به نسبت بالاتره و بنده نسبت به مقدار هزینه تون پیشنهاد دادم

لینک به دیدگاه

با تشکر. نظر شما راجع به این سیستم چیست؟

* CPU : ADM PHENOM II X4 925 : 148.000

* MAIN : ASROCK 870 EXTREME 3 : 117.000

* RAM : 2 * 2 GIG 1333 CL9 TWINMOS : 100.000

* VGA : ATI HD 5750 SAPPHIRE : 165.000

* POWER : GREEN 485A : 48.000

* CASE : PERFECT : 20.000

* DVRW : LITEON 24X : 25.000

* HDD : SEAGATE 7200.12 500 GIG : 45.000

ویرایش شده توسط k2352
لینک به دیدگاه

با تشکر. نظر شما راجع به این سیستم چیست؟

* CPU : ADM PHENOM II X4 925 : 148.000

* MAIN : ASROCK 870 EXTREME 3 : 117.000

* VGA : ATI HD 5750 SAPPHIRE : 165.000

* POWER : GREEN 485A : 48.000

انتخاب خوب و منطقی هستش در این رنج قیمت

لینک به دیدگاه

با تشکر. از کجا بخرم که هم قطعات گارانتی داشته باشن و خودشون اسمبل کنن و قیمت مناسب بدن؟ بازار رضا سیستم رو میشه خوب خرید؟ چطور بفهمم سرم کلاه نمیگذارن و قطعات دست دو و کارکرده استفاده نمی کنند؟ همونجا جلوی خودم دونه دونه جعبه ها رو میتونن باز کنن و اسمبل کنن؟ کلا چطور هست؟ چون به نظر میاد خرید سیستم مثل سابق نیست که کیس کامل را از جای معتبری تحویل بگیری.

لینک به دیدگاه

البته قطعه دست دو که بت نمیدن ! و قطعات هم گارانتی دارن ولی میخوای راحت و بدونه دردسر خرید کنی از همین آقای حسینی خرید کن ! انصافا یدونس ! :دی

لینک به دیدگاه

با تشکر. از کجا بخرم که هم قطعات گارانتی داشته باشن و خودشون اسمبل کنن و قیمت مناسب بدن؟ بازار رضا سیستم رو میشه خوب خرید؟ چطور بفهمم سرم کلاه نمیگذارن و قطعات دست دو و کارکرده استفاده نمی کنند؟ همونجا جلوی خودم دونه دونه جعبه ها رو میتونن باز کنن و اسمبل کنن؟ کلا چطور هست؟ چون به نظر میاد خرید سیستم مثل سابق نیست که کیس کامل را از جای معتبری تحویل بگیری.

دوست گلم کاری نداره و یه سری شما رو راهنمایی میکنم :

1 - لیست کالاهتون رو بردارید و وارد بازار بشید و حتما حتما چند جا قیمت بگیرید تا قیمت کالاها دستتون بیاد

2 - برای تشخصی دست دوم کالا میتونید بر روی جای پیچ قطعات نگاه بندازید اگر رد پیشچ بود حتما دست دوم هستش

3 - کالاها رو با گارانتی معتبر خودش بخرید مثلا مادربورد ازراک گارانتی شاب هستش .

4 - اگر پیشنهادی در همون لحظه بهتون دادن عجله نکنید و اول تحقیق کنید چ.ن فروشنده میخواد کالایی رو که موجود داره و سود بیشتری براش داره رو رد کنه

5 - بازار رضا گرون فروشن و سعی کن قیمتت رو بگیر و بازار ایران هم نزدیک میدون ولیعصره یه سری بزن

موفق باشید عزیز

لینک به دیدگاه

آقا سعید خیلی لطف کردی. من 3 سوال دیگه برام پیش اومد که ممنون میشم جواب بدی.

1. این سیستم هماهنگ هست ؟

CPU : ADM PHENOM II X4 925 : 148.000

* MAIN : asus p7p55d lx = 158.000

* VGA : ATI HD 4750 SAPPHIRE : 120.000

* power 535a green = 58.000

یعنی مثلا مادربورد با cpu و گرافیک و هارد و اینا تداخل نداره؟ یعنی اینها با هم مچ هستن؟

بعد کلا سیستم تایید شده ای هست؟ مادربورد ارزونتر گیگابایت جنس مناسب هم میتونم بگیرم؟

2. من میخوام ویندوز xp بریزم ولی شنیدم xp بیشتر از 3 گیگ نمیشناسه؟ یعنی 1 گیگ هدر میره. حقیقت داره؟ اگر اینطور هست ویستا چطور؟ چون شنیدم ویستا خودش 1 گیگ رو میگیره و مصرفش بالاست و باز میمونه 3 گیگ؟ ویندوز 7 هم کلا در نظر ندارم حقیقتش. یعنی امکان استفاده اش رو به خاطر شرایط برنامه های مختلف ندارم.

3. لیون کامپیوتر خودش فقط به صورت آنلاین قطعه میفروشه؟ یا مغازه ثابتی هم در جایی داره؟ با تشکر

ویرایش شده توسط k2352
لینک به دیدگاه

آقا سعید خیلی لطف کردی. من 3 سوال دیگه برام پیش اومد که ممنون میشم جواب بدی.

1. این سیستم هماهنگ هست ؟

CPU : ADM PHENOM II X4 925 : 148.000

* MAIN : asus p7p55d lx = 158.000

* VGA : ATI HD 4750 SAPPHIRE : 120.000

* power 535a green = 58.000

یعنی مثلا مادربورد با cpu و گرافیک و هارد و اینا تداخل نداره؟ یعنی اینها با هم مچ هستن؟

بعد کلا سیستم تایید شده ای هست؟ مادربورد ارزونتر گیگابایت جنس مناسب هم میتونم بگیرم؟

2. من میخوام ویندوز xp بریزم ولی شنیدم xp بیشتر از 3 گیگ نمیشناسه؟ یعنی 1 گیگ هدر میره. حقیقت داره؟ اگر اینطور هست ویستا چطور؟ چون شنیدم ویستا خودش 1 گیگ رو میگیره و مصرفش بالاست و باز میمونه 3 گیگ؟ ویندوز 7 هم کلا در نظر ندارم حقیقتش. یعنی امکان استفاده اش رو به خاطر شرایط برنامه های مختلف ندارم.

3. لیون کامپیوتر خودش فقط به صورت آنلاین قطعه میفروشه؟ یا مغازه ثابتی هم در جایی داره؟ با تشکر

در واقع vga با قیمت 160 کمی برام زیاد شاید باشه. گرافیک بهتر هم تو این رنج هست؟ مادربورد چطور؟ با تشکر

ویرایش شده توسط k2352
لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم مادربورد شما اینتل ساپورته و CPU شما AMD هستش و هیچ ربطی به هم نداره مادربورد رو میتونید همون ازراک رو بخرید . بقیه قطعاتتون مشکلی نداره

2 - در مورد XP خوب رمتون رو نمیشناسه باید 7 یا ویستا نصب کنید و راهی رو بنده سراغ ندارم

3 - گرافیک تو این رنج انتخاب خوبیه اگر زیاده کمتر میتونید 250GTS حدودا قیمت 155 تومان بخرید و یا کمتر 240GT بخرید .

اگر خواستید ما فروشگاه هم داریم که زیر تمام صفحات فروشگاهمون ادرس هستش

لینک به دیدگاه

با تشکر.احتمالا میام مغازه برای خرید. فقط قبلش چند سوال

1. هر قطعه ای که میفروشید گارانتی اصلی خودش رو داره؟ یعنی اگر مثلا یکی از سیستم های بالا رو بخریم شما در نهایت و جدای کیس جعبه هر قطعه (هارد-گرافیک-رم و ..) رو هم میدین؟ و اینکه گارانتی هر کدوم رو هم جدا و پابرجاست؟ یعنی مثلا گارانتی هارد با رم ممکن هست 2 شرکت متفاوت باشند. همه با گارانتی اصلی شرکتی تحویل داده میشن؟

2. جدای گارانتی هر قطعه خود لیون کامپیوتر هم گارانتی میکنه؟ مثلا اگر سیستم روشن نشد یا از این مسایل؟

3. مدت زمانی که سیستم آماده بشه چقدر هست؟ یعنی اگر بیایم و قطعه های مورد نظر و کلا کیس کامل رو سفارش بدیم چقدر بعد تحویل میدین؟

4. ویندوز رو هم که خودتون میریزید؟

5. خود شما هم همیشه در مغازه هستید؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

1 و 2- هر کالا گارانتی خودش رو داره و نیاز به گارانتی ما نیستش ولی اگر مشکلی برای سیستمتون پیش بیاد ما کمکتون میکنیم در اینده که امیدوارم که پیش نیاد

3- زمان اماده شدن سیستم بستگی به شرایط داره و حدود 3 ساعتی باید وقت بگذارید

4 - اسمبل و ویندوز رو خودمون انجام میدیم که هزینه داره حددودا 10 تومان

5 - اگر زنده باشیم در خدمتیم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ... مادربردی که انتخاب کردی از اینتل است و پردازنده AMD رو ساپودت نمیکنه . همون Asrock رو بگیر عالیه !

کلا ویندوسهای ورژن 32 بیتی فقط میتونن 3.25 گیگابایت رو رو ادرس دهی کنن . شما باید 1 ویندوس 64 بیت بریزی که تا 4 گیگ و یا رم بیشتر رو ساپورت کنه . بعدا هر وقت ویندوس 64 بیتی ریختی بقیه رمت استفاده میشه و خودتو ناراحت نکن به خاطره اون 700 مگ .

پیشنهاد میکنم XP بریز چون vista زیادی و بی جهت سنگینه و XP همچنان پر استفاده ترین سیستم عامله.

لینک به دیدگاه

من هم سیستمم رو چند روز پیش از لیون کامپیوتر گرفتم و واقعا راضی هستم. یعنی تا این لحظه که کوچکترین مشکلی نبوده و حتی بهتر از چیزی که فکرش رو می کردم هم داره عمل می کنه. با تشکر مجدد

لینک به دیدگاه

من هم سیستمم رو چند روز پیش از لیون کامپیوتر گرفتم و واقعا راضی هستم. یعنی تا این لحظه که کوچکترین مشکلی نبوده و حتی بهتر از چیزی که فکرش رو می کردم هم داره عمل می کنه. با تشکر مجدد

درود دوست گلم

ممنونم از خرید شما و امیدوارم که از خریدتون راضی باشید و مشکلی برای سیستمتون پیش نیاد ولی اگر خدای نکرده مشکلی بوجود اومد دوستان در اینجا در خدمتتون هستن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...