رفتن به مطلب

کرش های گاه و بیگاه

mohamad-s
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام یک سیستم قدیمی دارم ماله 3-4 سال پیشه چند وقتیه که وسط هر کار گرافیکی حتی بازی های سبک بعد از مدتی کرش میکنه این مدت هم شانسیه ممکنه 2 ساعت یا 2 دقیقه یا شاید دو روز ولی بلاخره کرش رو میکنه, مشکل از سخت افزارمه میدونم ولی یک چیزی که خیلی ازار دهندس اینه که حتما باید ری استارت کنم تا بتونم دوباره بازی کنم!

میشه با یک ترفندی کاری کرد که این ریستارته رو انجام ندم؟ وقتی کرش کرد از بازی افتادم بیرون دوباره وارد بازی شم و بازی رو ادامه بدم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ویندوز عوض کردید ؟

شاید مشکل از درایور ها تون باشه 

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

دوست عزیز ویندوز عوض کردید ؟

شاید مشکل از درایور ها تون باشه 

تا دلت بخواد ویندوز عوض کردم حتی اکس پی 7 8 8.1 10 کلا مشکل از سخت افزاره داریور هم که دیگه بالاتر از 331 برای کارت من ساپورت نمیشه.

میدونم مشکل از سخت افزارمه خیلی هم براش تلاش کردم که درست بشه ولی نشد که نشد.

فقط میخوام وقتی که وسط بازی کرش میکنم مجبور نباشم که ری استارت کنم تا بتونم دوباره بازی کنم چون وقتی که کرش میکنه بعد از 1 دقیقه خاموش/ روشن شدن مانیتور حتما باید ری استارت بکنم تا بتونم بازی رو از سر بگیرم! فقط همین مشکلو دارم.

2b7ts5fksu7a1dkob1no.png

لینک به دیدگاه

مشکل از درایور کارت گرافیک هست و انواع روش ها برای رفع این مشکل تو نت پیدا میشه ، با این روش ها مشکل حتما حل میشه . 

مثلا این لینک : http://www.gooyait.com/1391/08/14/solve-windows-problem-display-driver-stopped-responding-error-checking.html

لینک به دیدگاه

شاید خاک گرفته گرافیکت داغ می کنه، یک باد بگیر شاید تاثیر داشت

لینک به دیدگاه

مشکل از درایور کارت گرافیک هست و انواع روش ها برای رفع این مشکل تو نت پیدا میشه ، با این روش ها مشکل حتما حل میشه . 

مثلا این لینک : http://www.gooyait.com/1391/08/14/solve-windows-problem-display-driver-stopped-responding-error-checking.html

همه کار هایی که گفته بودو انجام دادم بازم نشد :(

شاید خاک گرفته گرافیکت داغ می کنه، یک باد بگیر شاید تاثیر داشت

با سشوار بهش کشیدم بازم درست نشد

دوستان من نمیخوام این مشکلو رفع کنم چون کلی کار کردم رفع نشده فقط همین میخوام وقتی کرش میکنه مجبور نباشم ری استارت کنم! ( چون وقتی کرش میکنه تا ری استارت نکنم نمی تونم بازی کنم و موقع اجرا بازی ها صفحه سیاه و سفید میشه)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...